1-ВА АГ "Света София"

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот SEXY на 08 Мар 2009 22:00

Здравейте и от мен искрено ви сьветвам попитайте за д-р. Януш Хьртарски шев е на родилно отделение родих моята дьщеричка при него нямам думи е вярно е че с него сме и дьлгогодишни приятели но наистина за мен той е и ще си остане светило.От по старото поколение доктори е но ако попитате за него ще видите и сами ще се убедите какво е отношението на всички кьм него в тази болница. Абе с две думи докато раждах искам да ви кажа момичета че персонала около него само дето не му козируваха.През престоя ми там от 7 дни беше целодневно при мен през няколко часа идваше да ме види стоеше с мен на леглото да ме успокоява и окуражава отношението му е наистина човешко и хуманно кьм всяка жена при него.Гледаше на мен като на свое дете.Ходеше и в детското да разговаря и се интересува за бебето.Вьпреки че тя си беше изцяло при мен.Имах проблем с кьрмата трудно ми изби и в този труден за мен момент беше неотльчно до мен.Не мога да му се отблагодаря и изкажа хилядите неща които направи за мен през бременноста и раждането ми.Ако някой иска врьзка с него пишете ми ще ви дам контакти с него.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот TraYkovA на 23 Мар 2009 18:23

За тази болница мога да кажа само суперлативи.И двата пъти раждах там без избор на лекар и получих страхотно внимание и отношение :oki:
Изображение
Изображение
Аватар
TraYkovA
Сериозен
 ---

Мнениеот ani_198406 на 07 Апр 2009 13:06

zdravei iskam da te popitam za d-r gergov. men me nabludava ot na4aloto na bremennosta.i sega na 19 april vlizam v 9 mesec i se 4udia koi da me izrajda.kaji mi ne6to pove4e za nego.az ne iskap vip staia,za sega 6te rajdam normalno ako ne se naloji v poslednia moment sekcio razbira se.i v takav slu4ei ako iskam gergov da me izrajda kolko li pari 6te mi iska

Emiviki написа:Много съм доволна!Платих си за Вип сектор и избор на екип.Д-р Валери Гергов ми направи секциото(който си ми остана гинеколог и следи цялата ми бременност)Персонала се държаха много добре и бяха любезни,нямам никакви забележки!

Здравей, искам да те попитам за д-р Гергов. Мен ме наблюдава от началото на бременноста и сега на 19 април влизам в 9 месец и се чудя кой да ме изражда.Кажи ми нещо повече за него.Аз не искам вип стая,за сега ще раждам нормално, ако не се наложи в последния момент секцио, разбира се.И в такъв случай ако искам Гергов да ме изражда колко ли пари ще ми иска?

Благодарим Ви за участието във форумите на Мама и бебе.
Писането на кирилица във форума е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
ani_198406
 ---

Мнениеот SEXY на 07 Апр 2009 14:17

ani_198406 здрасти ако искаш сьщия лекар да ти води раждането ще трябва да платищ на касата в болницата 500 лв. което е за избор на лекар.И ако иска или се наложи упойка струва още 100лв. И накрая да ти кажа на мен сьс това което ти пиша и подарьци за лекара и акушерката и анестезиолога който сьщо ще присьства на раждането става кьм 1000лв.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vyarageorgieva на 10 Апр 2009 02:31

Здравейте и от мен,
Бих искала да изкажа тук мнението си за коментираната болница и то е изключително негативно. През 2007 год. раждах дъщеря си там, тъй като много препоръчания лекар, който трябваше да води раждането работеше там. Материало техническата база е в плачевно състояние / имам предвид родилно и детско отделение/, хигиена също, В предродилно сте в зала минимум 8 родилки, екипа бослужващ дежурния лекар и тези по избор е един, в интензивното бяхме натръшкани 18 родилки в една стая, така наречения ВИП също е пароия едни захабени стаички с по едно, две и три легла, тоалетна с баня с мнима хигиена, един сумрачен коридор ветрилник в който ситрин и вечер се стоварваха количките с бебоците, и ако се залисаш детето ти ще остане да виси в коридора, няма кой да ти каже че детето е докарано, дали искаш да го вземеш, детската стая където ги преобличат и почистват също не се открояваше от описаната до тук мизерия, да не говорим че ми се е налагало да преследвам сестрата в продължение на почто час да я накарам да се смени памперса на детето защото се беше наакало, памперсите им ги сменяха 2 пъти в денонощието, въпреки че си носих и им дадох пакет с памперси. Така това беше за материалната база, характерно също за тази болница е, че новородените със секцио в продължение на средно 24 часа не се дават на майките им, оправданиети е че майките трябва да лежа да не се натоварват и пр. Какво става с детето в това време, ако въобще са хтанени то е със шише. Да се върна на самото раждане, последните месеци на бременността ми бяха следени от въпросното прехвалено докторче, в частния му кабинет, и въпреки неговото мнение че следва да родя секцио / поради тесен таз, поради това че бях качила много килограми по време на брменноста, поради факта че в последните часове преди раждането се установи че пъпната връв е около врата на детето, че главичката ми е плътно в стената на матката/ за мое огромно очудване когато постъпих в болницата, с влизането в предродилна зала ми се постави система за предизвикване на детеродна дейност. В продължение на 6 часа въпреки системата нямах контракциии, разкритието ни остана на по малко от два сантиметра, към осмия час започнаха контракции, но разкритие нямах, неждувременно вече бе механично спукан родилния мехур и ми изтекоха околоплодните води, след този експеримент ми беше сложена друга система която да подтисне контракциите, и бях подкарана на самоход към опреационна зала. Парцала, т.е. нощницата която дават ми беше мокра, направиха ме на нищо защо съм казала че е мокра и искам друга, анестезиоложката въпреки че всичко това се развива 2 часа призори и и бях незнам коя подрет за дежурството деше тази която седя до мен през цялата операция и се опитваше да ме държи будна. И целия този ад знаетели защо беше - за да може докторчето да не отчете парите на каса. А да да добавя докторчето ичезна на почивка веднага щом му свърши смяната. А в тази болница се оказа че са на клики и групички, т.е. лекаря който те е израждал той те наблюдава и по време на болничния престой след раждането, неговите сестри ти правят превръзки, свалят конци и пр.
Ако имам живот и здраве второ дете не бих рискувала да раждам ак в тази болница
vyarageorgieva
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mama na Deni на 11 Апр 2009 16:54

ЗДРАВЕЙТЕ .аЗ ПЪК ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ И ДВЕТЕ СИ ДЕЦА РОДИХ В ТАЗИ БОЛНИЦА.
ГОЛЕМИЯ ПРЕДИ ДЕВЕТ ГОДИНИ ГО РОДИХ НОРМАЛНО А МАЛКИЯ Е НА 7М.И Е ПЛАНОВО СЕКЦИО И ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕЕ СЪМ СУПЕР ДОВОЛНА ОТ ВСИЧКО .
СЕКЦИОТО МИ НАПРАВИ ДР.КОЛЕВА -ТЯ Е ПРЕКРАСЕН ЧОВЕК И ЛЕКАР.ВСИЧКО БЕШЕ И МИНА ПОВЕЧЕ ОТ ПЕРФЕКТНО.
ВЪВ ВИП СТАИТЕ Е МНОГО ЧИСТО БАНЯТА И ТОАЛЕТНАТА СЪЩО.
СПАЛНОТО БЕЛЬО И НАШЕТО ГИ СМЕНЯХА ВСЕКИ ДЕН.
ПАМПЕРСИТЕ НА БЕБЕТАТА ГИ СМЕНЯХА ПО ЧЕТИРИ ПЪТИ .А КОГАТО МИ БЕШЕ НУЖЕН НЯКОЙ ЛЕКАР ИЛИ АКУШЕРКА ЗА БЕБО ИЛИ ЗА МЕН ВИНАГИ БЯХА ТАМ И ВИНАГИ СЕ ОБРЪЩАХА С ГОЛЯМО ВНИМАНИЕ.
ДО КАТО БЯХ В РЕАНИМАЦИЯ ДОЛУ СЪЩО ВСИЧКИ БЯХА ПОВЕЧЕ ОТ ДОБРИ .
ПРОСТО НЯМА И МАЛКО НЕЩО ОТ КОЕТО ДА СЕ ОПЛАЧА ИЛИ ДА КАЖА ЧЕ НЕ МИ Е ХАРЕСАЛО.
АКО НЯКОЙ МЕ ПИТА БИХ ИМ КАЗАЛА ДА РОДЯТ ТАМ.
НОЙ ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА РОДИ ТАМ НА 20 ЯНУАРИ -НОРМАЛНО БЕЗ НИЩО ДА ПЛАЩА И Е СУПЕР ДОВОЛНА И ТЯ ОТ ВСИЧКО.
Изображение Изображение
[/URL]

Изображение
Аватар
Mama na Deni
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ampella на 12 Апр 2009 12:32

Zdraveite, az sashto sam rajdala i dvete si deca tam i sam mnogo dovolna. i dvata pati rajdah sekcio.
mnogo sam dovolna ot vnimanieto i ot rabotata na lekarite. pri men operaciite bqha mnogo slojni,
zashtoto imah ot predi tova operaciq na korema i drugite dve bqha na sahtoto mqsto varhu neq,
no doktorite se spraviha mnogo dobre i az mnogo barzo se vastanovih.ednoto mi dete e na
2.8 godini a drugoto na 12 dni.vsi4ko mina mnogo dobre. ako se 4udite kade da rajdate,
izberete tazi bolnica, osobeno ako shte ste sekcio, az samdovolna.

Здравейте, аз също съм раждала и двете си деца там и съм много доволна. И двата пъти раждах секцио.
Много съм доволна от вниманието и от работата на лекарите. При мен операциите бяха много сложни,
защото имах от преди това операция на корема и другите две бяха на същото място върху нея,
но докторите се справиха много добре и аз много бързо се възстанових.Едното ми дете е на
2.8 години а другото на 12 дни.Всичко мина много добре. Ако се чудите къде да раждате,
изберете тази болница, особено ако ще сте секцио, аз съм доволна.

Писането на кирилица във форума е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
ampella
 ---

Мнениеот daniitedi на 13 Апр 2009 15:08

ampella pri koi lekar si rajdala

ampella,при кой лекар си раждала?

Модератор
Изображение
daniitedi
Сериозен
 ---

Мнениеот Мони на 14 Апр 2009 23:09

Аз ОТНОВО ще кажа,че болницата,реанимацията,ВИП стаите,хигиената,баните,отношението и грижите които полагат в тази болница са повече от прекрасни!

Също искам да кажа,че докато бях в реанимация се радвам,че не ми донесоха детето,защото не можех да се обърна да легна на една страна,камо ли да се опитам да се изправя!
Правят ви услуга с това,а не го правят с цел да ви навредят или да ви лишат от радостта да сте с детето си!

Хич не слушайте негативите за тази болница!
Това явно са хора,които очакват всичко трябва да е кристал и сребро!
Всичко беше идеално,за което не е нужно да имаш плазма в стаята и минерална вода "Evian"!!!
Аватар
Мони
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 15 Апр 2009 08:33

Абсолютно съм съгласна с МОни!!!Все пак отивате да раждате,а не в хотел.
Пак казвам и двете деца съм си родила там и ако не бяха тези специалисти,кой знае какво щеше да стане с мен и детето ми.Все пак това е голяма болница,а не частна клиника,в която специалистите са на повикване!!!
Раждах при доктор Генов и съм повече от доволна и от него и от цялото внимание,което ми обръщаха дежурните лекари!!!
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galiaEva на 04 Ное 2009 15:37

аз съ6то раждах там секцио през цялата бременост и раждането съм била при Гергов и съм много доволна
galiaEva
 ---

Мнениеот kiselka на 05 Ное 2009 14:50

не знам как ще мине при мен, а наближава моментът. смятам да раждам в тази болница,но ще си отида когато му дойде времето като спешен случай.
Преди месец ходех на консултации в един частен център и бях доволна от лекаря, който ми следеше бременността, но поради финансови причини не мога да раждам при него-непосилно ми е....и така продължих консултациите си в Тина Киркова при д-р Гергов.И честно казано съм недоволна, защото всеки път го чакам със записан час поне по 30 мин.закъснение , и това не е само при мен и др момичета ,които бяха с мен чакащи го потвърдиха, че постоянно е така.Това обаче за мен не е всичко ! Прегледът ми не продължава повече от 5-10 минути, през което време не ми се обръща никакво внимание само се подхвърля някоя реплика от сорта "Много рита това бебе, Добри тонове..." Той просто съобщава размерите на бебка на сестрата на медицински език и казва дали да ми се направят изследвания и след това няма и довиждане и си излиза от стаята или продължава с някоя друга пациентка.А не се забравя да се напомни да се плати видеозона (30лв).Просто никакъв контакт с пациента минава ни сякаш сме на конвеир.Ако аз не попитам нещо за детето не ми се казва...! :x Момичета не ме разбирайте погрешно аз не искам да ме гали с перце по време на прегледът- консултация ,просто искам човешко отношение и две думи какво ми е състоянието и на бебка.А тази цена на видеозона за мен е хипервисока за услугата "видеозон", която там се предлага, откакто ме преглежда Д-р Гергов не ми е показал бебето или пък да ми каже как е тя и т.н. и нито сникма ,абе нямам думи....Не знам кжете ,ако не съм права.Моля ви кажете права ли съм или не.Очаквам вашите коментари.Благодаря предварително.
Изображение
Изображение
Аватар
kiselka
Пристрастен
 ---

Мнениеот an_na на 12 Ное 2009 11:37

Здравейте,мами! Аз ще раждам през април 2010 в тази болница, при д-р Петров.И засега съм страшно доволна.Ако някой има нова информация да пише.
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот misha на 26 Мар 2010 16:16

kiselka, честито ти бебче! Видях, че вече си родила!!! Да сте живи и здрави!

Исках само да ти кажа, че и мен ме следи Гергов- всички сме като стадо там.. чакаме да ни "маркира" и да си ходим ... нито бебчо ми показва, нито размери казва, само давай да влиза другата "жена" :( Търпя си и това е ... може и друго, но без парички това е :? Мисля да раждам там - ще разказвам после какво се случва! Няма да плащам на никого - засега няма индикации за секцио, та да видим ...

До скоро момичета! Във всички болници е едно и също! Има и хубави и лоши неща, но главното е в това , че навсякъде парите играят важна роля в отношението :thinkk: Дано имам късмет и моето момченце се роди живо и здраво друго не искам ... вкъщи повече :wink2:

П.П. Пламена я раждах в Майчин Дом - еееее няма да стъпя там повече...няма да обяснявам защо - подразбира се :lol:
misha
 ---

Мнениеот paq4ka на 27 Мар 2010 19:52

Някой може ли да ми даде мнение за Димитър Казаков от I-ва АГ. Ако има раждали мами при него нека драснат няколко реда за отношенито му като специалист. :)
paq4ka
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към София