1-ВА АГ "Света София"

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот Мони на 03 Ное 2008 19:44

Аз родих там на 20-ти септември 2008!
Бях с избор на лекар д-р Катя Златева,наложи се секцио в последния момент и искам да кажа,че тази жена е със златни ръце!
А анестезиоложката,която беше на смяна, д-р Николова -СКЪПОЦЕННА ЖЕНА!!!
Идваше в стаята ми,да ме види как съм всеки ден,до деня на изписването ми!
Бях в двоен ВИП и съм супер доволна и от храната и от отношението и от хигиената -от ВСИЧКО!!!
Престоят ми там беше супер!

Като се реша за второ дете,пак там ще отида и пак при тази лекарка!
Аватар
Мони
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ani_198406 на 26 Ное 2008 17:23

zdraveite na vsi4ki mameta az sam v 4 mesec i me nabliodava d-r Gergov v tina kirkova.No vse o6te ne sam se orientirala koi da me izrajda.4uvam dobri komentari za d -r Pavlova.Koi drug 6te mi prepora4ate.Blagodaria.

Здравейте на всички мамета. Аз съм в 4-ти месец и ме наблюдава д-р Георгиев в Тина Киркова. Но все още не съм се ориентирала кой да ме изражда. Чувам добри коментари за д-р Пажлова. Кой друг ще ми препоръчате?
Благодаря

Писането на кирилица е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
ani_198406
 ---

Мнениеот bogi на 26 Ное 2008 17:36

ani_198406 написа:
zdraveite na vsi4ki mameta az sam v 4 mesec i me nabliodava d-r Gergov v tina kirkova.No vse o6te ne sam se orientirala koi da me izrajda.4uvam dobri komentari za d -r Pavlova.Koi drug 6te mi prepora4ate.Blagodaria.

Защо не те изражда Гергов щом не си решила той също изражда и е много добър лекар по мое мнение!
bogi
Редовен
 ---

Мнениеот didis на 09 Дек 2008 19:27

здравейте, бъдещи мами! искам и аз да споделя своето мнение за тази болница. на 14.11.08г. там родих дъщеря си с планирано секцио. според доктора, който ми следеше бременноста (д-р панайотов, от гр. своге) тазът ми е тесен и ми препоръча да отида по-рано, за да ме прегледат и да се определи начина на раждане. така на 06.11.08г. постъпих в патологичното отделение, там д-р панова ме прегледа веднъж , но реши да изчака седмица, за да бъде сигурна. на следващия преглед вече ми определиха дата за секцио. понеже нямах избор на лекар ме оперира един от дежурните. попаднах на д-р манчев. страхаотен специалист и човек. след операцията всеки ден идваше да ме вижда, и в реанимацията и после в отделението. искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ, на него и целия екип, дариха ме с най-голямата радост в живота!
изобщо целия персонал на тина киркова, било то в патологията или родилно, или друго отделение, е страхотен! невероятни специялисти са!
а за стаите ще ви кажа единствено,че са доста прилични, и храната не е чак толкова лоша ( като изключим диетата след операцията ) лежах там общо 14 дни и нито веднаж не срещнах лошо отношение.
след време, ако имам второ дете пак там ще раждам.
забравих да кажа, че не съм дала и стотинка за цялото време.
ИзображениеИзображение[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.p[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/tic[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/tic
Аватар
didis
Отличник
 ---

Мнениеот daniitedi на 15 Дек 2008 20:34

ако ниакои бьдести мами сте раздат на 03 07 2009 г при доктор колева да ми писат успех на всицки:)
Изображение
daniitedi
Сериозен
 ---

Мнениеот silve на 06 Яну 2009 18:07

Здравейте,
Раждах при Гогова ноември 2008, дори ми води и ЖК, останах много доволна от нея. Платих 400 лв.абонамент на касата на болницата и 500 лв. за избор на лекар.Раждах нормално, но в последния момент поисках епидурална упойка срещу 50 лв. - на анестезиоложката.Много е точна Гогова и е много добър акушер-гинеколог, дори днес и звънях да си запиша час за преглед, тя не ми вдигна тел. но след 2 мин. явно когато се е освободила веднага ми се обади- това е човек, така беше и през бременността ми звъняла съм и по всеко време и няма проблеми, а не като педиатърката на сина ми да и звъня по 4-5 пъти и тя не си вдига телефона???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мисля че няма да сгрешите ако се обърнете към нея !!!!!!!!!!!!!!!!!!! СТРАХОТНА Е !!!!!!!!!!!!!!!
silve
 ---

Мнениеот silve на 06 Яну 2009 18:21

Здравейте, отново, току що прочетох мнение на "eyoree"- дано не съм сбъркала , относно д-р Гогова мога само да кажа, че това едва ли е така -за форцепс и вакуум, ако тя е предложила този вариант на ваша съседка значи че е нямало друг начин.Тя не е човек който ще насилва пациентките си за начина на раждане, мога много да поспоря за това. Много е мила и внимателна !!!!!!!!!!!!!
silve
 ---

Мнениеот bobeto на 08 Яну 2009 01:56

az li4no sam mnogo dovolna ot Sveta Sofiq rajdax tam i jivot i zdrave ako imam vtoro pak tam 6te rajdam prostomnogo dobre se darjaxa s men imejdu drugoto pari ne sam davala

Аз лично съм много доволна от Света София, раждах там и живот и здраве, ако имам второ пак там ще раждам. Просто много добре се държаха с мен, между другото пари не съм давала.

Писането на кирилица е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
ИзображениеИзображение[/url]Изображение
Аватар
bobeto
Начинаещ
 ---

Мнениеот Emiviki на 12 Яну 2009 11:17

Много съм доволна!Платих си за Вип сектор и избор на екип.Д-р Валери Гергов ми направи секциото(който си ми остана гинеколог и следи цялата ми бременност)Персонала се държаха много добре и бяха любезни,нямам никакви забележки!
Изображение Изображение
Аватар
Emiviki
Сериозен
 ---

Мнениеот mim4eto007 на 08 Фев 2009 19:14

Zdraveite mam4eta,iz4etoh kakvi li ne mneniq za Sveta Sofiq i bih iskala da razkaja i svoqta istoriq ot prejivqvaneto mi tam!Sajelqvam,4e 6te po4na taka,no bolnitsata e napulno ujasna za men,kato po4nem ot jk-to,minem prez patologiqta i zavur6im s rodilno i detsko otdelenie!Rodih tam moeto prekrasno mom4entse na 12.10.2007g..Na 12.10.2007g.otidoh v 4 4asa sutrinta s 3 santimetra razkritie i kontraktsii,purvo nqma6e doktor,koito da me prieme,vtoro dano nikoga ne vi se naloji da vidite samobrasna4kata,koqto izpolzvat tam i 4ainika sus studenata voda,treto-STRA6NATA MIZERIQ!
Rodih v 18.20 4asa-tova sa 14.20 minuti,nakraq ve4e nqmah sili za ni6to.Poradi prodaljitelnoto rajdane deteto se rodi travmirano s deformatsiq na glavi4kata i o6te kup oslojneniq.Dadoha mi da go gu6na sled kato go izkupaha i pretegliha.Sled tova visqh na studeno v edin koridor pone 6 4asa,za6toto nqma6e mesta,v tozi koridor se naslu6ah na vikove i krqsatsi ot drugite rodilki.Nastaniha me v staq za sektsio(toest-jeni rodili sus sektsio.Moqt savet e nosete si TV,radio ili ne6to podobno.Tsqla no6t ne mojah da migna-kade ot umora,kade ot naprejenie.Na sutrinta v 6 4asa se otiva pri bebetata i se 4aka na edna opa6ka kato v magazin,za da ti dadat bebeto.Za moe nai-golqmo razo4arovanie ot detskoto otdelenie ne mi dadoha bebeto nito nikakva informatsiq za nego,kazaha mi da 4akam do 12,30 4asa,togava davali informatsiq za bebetata.Po-te6kite slu4ai gi poema zavejda6tata otdelenieto-popadnete li pri neq ne o4akvaite informatsiq.I taka deteto mi nestiga 4e trqbva6e da prejivee vsi4ki travmi sled rajdaneto ami be6e hvanal i nqkakva vutrebolni4na infektsiq,zaradi,koqto sedqhme tam 14 dena.
Na drugiq den sled rajdaneto na sina mi HEI zatvori rodilno otdelenie poradi infektsiq.Napraviha stolovata na predrodilna zala,nqma da vi kazvam kakvi vikove se 4uvaha ot tam.Otnosno staite-bqha pulen KO6MAR-mizeriq,hlebarki,vlaga i muhal,a za toaletnite..................!!!!!
Otnosno kurmene i toalet za bebeto,nikoi ni6to ne mi e pokazval.Kogato ni izpisaha be6e nai 6tastliviqt mi den,no kogato dovedohme malkiq v ku6ti go gledahme kato-ne znaehme,kakvo da go pravim!!!
Sega otnova sum bremenna s bliznatsi i ne iskam i da 4uvam za tazi bolnitsa!!!!

Здравейте мамчета,изчетох какви ли не мнения за Света София и бих искала да разкажа и своята история от преживяването ми там!Съжалявам,че ще почна така,но болницата е напълно ужасна за мен,като почнем от жк-то,минем през патологията и завършим с родилно и детско отделение!Родих там моето прекрасно момченце на 12.10.2007г..На 12.10.2007г.отидох в 4 часа сутринта с 3 сантиметра разкритие и контракции,първо нямаше доктор,който да ме приеме,второ дано никога не ви се наложи да видите самобръсначката,която използват там и чайника със студената вода,трето-СТРАшНАТА МИЗЕРИЯ!
Родих в 18.20 часа-това са 14ч. 20 минути,накрая вече нямах сили за нищо.Поради продължителното раждане детето се роди травмирано с деформация на главичката и още куп усложнения.Дадоха ми да го гушна след като го изкъпаха и претеглиха.След това висях на студено в един коридор поне 6 часа,защото нямаше места,в този коридор се наслушах на викове и крясъци от другите родилки.Настаниха ме в стая за секцио(тоест-жени родили със секцио).Моят съвет е носете си ТВ,радио или нещо подобно.Цяла нощ не можах да мигна-къде от умора,къде от напрежение.На сутринта в 6 часа се отива при бебетата и се чака на една опашка като в магазин, за да ти дадат бебето.За мое най-голямо разочарование от детското отделение не ми дадоха бебето нито никаква информация за него,казаха ми да чакам до 12,30 часа,тогава давали информация за бебетата.По-тежките случаи ги поема завеждащата отделението-попаднете ли при нея не очаквайте информация.И така детето ми нестига че трябваше да преживее всички травми след раждането, ами беше хванал и някаква вътреболнична инфекция,заради,която седяхме там 14 дена.
На другия ден след раждането на сина ми ХЕЙ затвори родилно отделение поради инфекция.Направиха столовата на предродилна зала,няма да ви казвам какви викове се чуваха от там.Относно стаите-бяха пълен КОшМАР-мизерия,хлебарки,влага и мухъл,а за тоалетните..................!!!!!
Относно кърмене и тоалет за бебето,никoй нищо не ми е показвал.Когато ни изписаха беше най щастливият ми ден,но когато доведохме малкия в къщи го гледахме като-не знаехме,какво да го правим!!!
Сега отнова съм бременна с близнаци и не искам и да чувам за тази болница!!!!

Модератор
Изображение
Аватар
mim4eto007
 ---

Мнениеот keit83 на 12 Фев 2009 20:40

Мога да кожа ,че като цяло съм доволна от раждането ми в тази болница. Но аз нямах особено голям избор, Защото родих преждевременно и тя ми беше най-блиската болница. Благодарна съм на педиатрите ,който са поели бебенцето ми веднага след раждането , защото той не исплака и е трябвало да го интубират. Е преместиха го в детска университетска болница и там го гледаха близо месец ипосле в първа градска болница..... Но като цяло съм доволна. Не мога да кажа ,че стайте са мизерни напротив съвсем прилични са си . Все пак е болница не може да се очаква лукс. Малко се ядосъх на това ,че ме шиха без упойка ,но се изтърпява.
Като цяло болницата не е лоша и лекарите там са специалисти .
Изображение
Изображение
Аватар
keit83
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот toni-desi на 02 Мар 2009 13:19

първото ми раждане беше преди близо 8 години.избрах тази болница ,заради д-р панова.възхищавам се на такъв специалист.не е кой знае какво,но за 3,4 дни може да се изкара.второто раждане беше в клиниката на мазнейкова.д-р панова има сключен договор там и може да използва залата за раждане.позволих си лукса и родих там .обстановката е страхотна -чисто ,уютно....храната страхотна,а персонала с кеф да си говориш с тях.невероятно отношение.прекланям се пред тази лекарка .и 2 ми бременности безпроблемни,и ражданията като песен....бих родила и 3 пак при нея.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
toni-desi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот julia_n&m на 08 Мар 2009 09:56

Първо Честит Празник, много щастие желая на всички.Искам да попитам мамите ,които са раждали в Св.София ,ако секциото е наложително плаща ли се нещо,и също така искат ли за бебето памперси и дрешки за престоя му в болницата,и бебчето денонощно ли стои при майката.Аз не съм раждала в тази болница и незнам,питам за моя приятелка ,която и предстои да ражда там.Благодаря ви предварително.
Изображение
Изображение
Аватар
julia_n&m
Отличник
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 08 Мар 2009 10:42

Честит празник и на теб!
Незнам дали се плаща-при мен беше наложително,но аз си бях избрала екип и затова си платих.
Памперси и мокри кърпи искат,дрехи-не.Бебетата седят по цял ден,взимат ги през нощта от 00.00 до 6.30 сутринта.Пожелавам и леко раждане!!!
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anabobi на 08 Мар 2009 18:13

dimitrova.d написа:Памперси и мокри кърпи искат,дрехи-не.Бебетата седят по цял ден,взимат ги през нощта от 00.00 до 6.30 сутринта.Пожелавам и леко раждане!!!

На ВИП етажа бебетата ако искаш са при теб и през нощта.
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към София