1-ВА АГ "Света София"

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот petia.m на 01 Авг 2008 19:34

Здравейте!Искам да кажа на всички че др.Панова за мен освен че не е никакъв лекар тя не е и човек.Благодарение на нея изгубих детето си в 6 месец,а тя се държа просто ужасно.Нямам сили а и желание да се връщам назад,за да пиша подробноси.Само искам да предупредя всички които са се насочили към нея да си помислят още веднъж.
petia.m
 ---

Мнениеот nikoleta85 на 02 Авг 2008 18:54

zdraveite mami
iskam da vi spodelia za tazi bolnica predi da ste se precakali da otidete tam.az rodih na 19.07 v tina kirkova s izbor na doktor i izbor na aku6erka (pri vse 4e sa i priateli na semeistvoto) i moga samo da kaja 4e tazi bolnica e ujasna.tova biaha nai ujasnite 3 dni v jivota mi,kakto i za vsi4ki mami tam.niama6e mama koiato da ne pla4e6e po koridorite,poradi edna ili druga pri4ina.men li4no me pobarkaha i hodeh 3dni kato prizrak.ako niakoi iska da mu razkaja ne6to pove4e neka da pita,no naistina ne savetvam nikoi da rajda tam.

Здравейте, мами.
Искам да ви споделя за тази болница преди да сте се прецакали да отидете там. Аз родих на 19.07. в Тина Киркова с избор на доктор и избор на акушерка (при все, че са и приятелско семейство) и мога само да кажа, че тази болница е ужасна. Това бяха най-ужасните 3 дни в живота ми, както и за всички мами там. Нямаше мама, която да не плачеше по коридорите поради една или друга причина. Мен лично ме побъркаха и ходех 3 дни като призрак. Ако някой иска да му разкажа нещо повече, нека да пита, но наистина не съветвам никой да ражда там.

Писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
ПОСЛЕДВАЩИ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ.
Модератор
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
nikoleta85
Сериозен
 ---

Мнениеот Zzz на 02 Авг 2008 19:57

nikoleta85 написа:zdraveite mami
iskam da vi spodelia za tazi bolnica predi da ste se precakali da otidete tam.az rodih na 19.07 v tina kirkova s izbor na doktor i izbor na aku6erka (pri vse 4e sa i priateli na semeistvoto) i moga samo da kaja 4e tazi bolnica e ujasna.tova biaha nai ujasnite 3 dni v jivota mi,kakto i za vsi4ki mami tam.niama6e mama koiato da ne pla4e6e po koridorite,poradi edna ili druga pri4ina.men li4no me pobarkaha i hodeh 3dni kato prizrak.ako niakoi iska da mu razkaja ne6to pove4e neka da pita,no naistina ne savetvam nikoi da rajda tam.

Аз искам да ми разкажеш повече, а вярвам, че и на бъдещите мами ще им бъде полезно да прочетат.
Мартин - 13.05.2006 г.
Данаил - 07.05.2008 г.
Аватар
Zzz
 ---

Мнениеот anel_p на 05 Авг 2008 10:34

Zzz написа:
nikoleta85 написа:zdraveite mami

Аз искам да ми разкажеш повече, а вярвам, че и на бъдещите мами ще им бъде полезно да прочетат.

И аз искам да знам повече инфо ако е възможно.
anel_p
 ---

Мнениеот Мони на 09 Авг 2008 16:41

Интересно пък какво точно те накара да ходиш като призрак?!?
А на другите родилки какво им е било?
Дай ни информация,все пак ще си дадем живота в ръцете на някои лекар там!!!
Не мислиш ли че е хубаво да споделиш?
Аватар
Мони
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 10 Авг 2008 09:57

Все пак мисля,че не е нужно да плашиш никой.То открай време е казано "приятелството си е приятелство-сиренето е с пари"!Не виждам защо си ходила като призрак?!Аз и двете си деца там родих и ако имам трето (надявам се не),пак там ще е!!!
Може поне да обясниш на бъдещите родилки какво точно имаш предвид,а не само да ги плашиш.Да не забравяме,че в тази болница се раждат най-много деца в БГ.Ако не вярвате,потърсете инфо.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anamika на 13 Авг 2008 12:22

здравеите момичета,преди 20 дена родих в "тина киркова".нямах избор на лекар,на акушерка...на нищо и мога да кажа,че това е най-хубавото ми преживяване в живота,колкото и странно да звучи.раждах нормално,даже точно в този момент имаше повече родилки,от колкото места за раждане.щях да родя в предродилна зала за малко :lol: ,но в последния момент се освободи едно 'магаре' .изкл=чително съм доволна от екипа,който ми се падна,но по мои наблюдения всички в родилното бяха страхотни хора :cheers2: няма смисъл да се набивате във вип сектора.ако се притеснявате,че ще ви пъхнат при циганките,не се бойте.персонала умишлено дели цигани и българи и не ги смесва в една стая.аз лично чаках(без да знам)5 часа,за да ме настанят в стая.иначе ме бяха оставили на едно легло в коридора и се чудех защо съм там,а то нямало места по стаите ,и докато изпишат тоя и ония си отвисях там.а в същия момент гледах как циганките ги настаняват,и си останах сама в коридора...тогава дойде една 'лелка' и ми обясни за разделението и,че след малко се освобождава една стая с българки и ще ме настанят.аз нямах много претенции и ми беше все тая,но за тези които се притесняват за това-споко :!: май се отплеснах...не съм много доволна единствено от детското отделение...няма да ги плюя много,само ще кажа да не очаквате добро отношение от там.ако искате информация за бебето(ако му е имало нещо)ще им вадите думите с чингел.разбира се не всички вътре с такива,но преобладават :!: дори мога да кажа,че и храната вътре е вкусна.лично на мен ми беше много приятно вътре,може би,защото очаквах кошмарно раждане.представях си какво ли не и отидох много наплашена,а то се оказа ,както вече писах наи-хубавото изживяване в живота ми.така,че -няма нищо страшно,болка има разбира се,но като излезе бебето тя става някак смислена и сякаш приятна.изживяването е неописуемо...леко раждане и не влизайте със страх в родилното,а с усмивка :balloons:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
anamika
Сериозен
 ---

Мнениеот baby_one на 13 Авг 2008 13:02

Аз родих в Тина Киркова на 28.11.2007 наложи се спешно секцио тъй като ми бяха изтекли водите а термина ми беше за 20.12 родих със избор на лекар не съм си следила бременноста там иначе оперираме др.Валентина Григорова началник родилно отделение и съм страшно доволна не исках Вип и ме настаниха в обикновенна стая и не съжалявам срешнах страхотни хора майки с които и сега подържаме връзка.Нямаеши никакви гадини в стаята и минаваха по 2-3 пъти да чистят като цяло отношението беше много добро като изключиме детско отделение където има доста зъбати служителки.Много съм доволна от др.Григорова и екипа който ме оперира.А за анестезиолога просто нямам думи и сега като се сетя почвам да се смея през цялата операция ме расмиваше.
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
baby_one
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот piseto на 05 Сеп 2008 21:50

И аз раждах в ТК на 05.05.2008 с избор на лекар д-р Панова, която ми следи цялата бременност, платих 500лв за избор на лекар и по 30/ден за випа. Да кажа на майките, които имат негативно мнение за болницата и персонала - раждането не е екскурзия или почивка и да ще боли! Мен ме приеха с родови болки в 6 сутринта до 10 бях с пълно разкритие, но като разбраха че бебето е високо и няма да слезе, никой не ми е скачал по корема, а ме вкараха веднага за спешно секцио и то добре че така стана, че бебчо беше 4.200 :shock: не че и такива деца не се раждат нормално, но при мен май нямаше да се получи :wink:
После бях във вип 2-ка, но истината е не ми е направило впечатление да не се грижат за децата - взимаха ги за тоалет 4 пъти дневно и въпреки че малкия го кърмех от третия ден ми носеха и добавка, а пък относно коментара за кърменето, точно за да не свикне бебето с ам-то е добре да се поставя на гърдата още дори преди да има кърма за да свикне със зърното. За д-р Панова мога да кажа хубави неща, макар че наистина да беше доста заета на края и ми попретупваше консултациите в деня на раждането, благодарение на преценката й не ме мъчиха с напъни и не ми скачаха по корема, пък тя е 100% професионалист и не вярвам, че благодарение на един лекар едно бебче умишлено ще се "затрие", още повече че жената завежда патологична бременност в тк и съм виждала с какво внимание преглежда и българки и ромки и всякакви в отделението(няколко пъти жк ми беше там)
И с две думи, ако забременея пак, пак там и пак при Панова ще раждам
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
piseto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ani_1980 на 15 Сеп 2008 10:31

Здравейте момичета! Аз родих в Тина Киркова на 05.08.2008 и съм много доволна от персонала на патология и в родилно,особено на некипа на д-р Белкин.Бях без избор на лекар,в нормална стая - нямаше хлебарки или други гадини,банята беше чиста,а санитарките на ден по 3 пъти влизаха да чистят.Ако пак забременея пак там ще родя :D .Успех на бъдещите мами :congratulations:
ani_1980
 ---

Мнениеот Chochka на 15 Сеп 2008 13:37

Аз също раждах там миналия месец. По-добрия вариант да си платиш за двоен VIP, защото общите стаи не са много добри, а за баните да не говориме. Ако раждаш с избор на екип, ще ти намерят стая какавато искаш. Цената за двойна стая е 30 лв. на ден.и условията са добри. Успешно раждане!
Chochka
 ---

Мнениеот jabonka на 19 Сеп 2008 17:19

И на мен ми предстои раждане в Тина Киркова.В понеделник ме приемат ,лекарката ми е Панова ,за която мога само хубави неща да кажа.Смятам да раждам във вода-живот и здраве да мине всичко нормално ще ви разкажа как точно стоят нещата при него.
ИзображениеИзображение
Аватар
jabonka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anamika на 20 Сеп 2008 10:53

jabonka написа:И на мен ми предстои раждане в Тина Киркова.В понеделник ме приемат ,лекарката ми е Панова ,за която мога само хубави неща да кажа.Смятам да раждам във вода-живот и здраве да мине всичко нормално ще ви разкажа как точно стоят нещата при него.

като родиш задължително да разкажеш :emon29:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
anamika
Сериозен
 ---

Мнениеот denizara на 07 Окт 2008 15:33

Здравейте, настоящи и бъдещи мами!
Аз раждах секцио в Тина Киркова на 16,05,2008 г. при д-р Божидар Ташков и д-р Константин Ташков и искам да благодаря за отношението на целия екип към мен. Останах много доволна от целия престой в болницата. :D Дори не съм била във ВИП стая, въпреки това обстановката в обикновените стаи е напълно нормална и ми хареса. Второто си дете, живот и здраве, бих го раждала при същия екип и в същата болница!
Успех
Изображение
Изображение
Аватар
denizara
Начинаещ
 ---

Мнениеот Aleahim_a на 29 Окт 2008 17:41

Аз съм новичка тук, но искам да споделя ,че д-р ми беше Панова и съм много доволна!Независимо ,че преди дни бях в 6-ти месец бременна и загубих бебчето си, тази лекарка ми обръщаше внимание през цялата бременност и накрая ми помогна да го родя с възножно най-малко мъки!Обърнаха ми внимание и в патологията, и в родилното!Не обвинявам никой!Сигурно така е трябвало да стане!Вярвам ,че пак ще имам бебе и съм сигурна ,че пак ще съм при д-р Панова!
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Aleahim_a
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към София