1-ВА АГ "Света София"

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот petq lazarova на 02 Юни 2008 14:36

Erika_87 написа: Там родих на 11.05.08
Беше просто ужаснооооооооооо кошмар
Първо се готвих за нормално раждане, а после се оказа че спешно трябва да е секцио
След като ме оперираха 2 -дни лежах в рейнимацията
Бях много зле кръста ме болеше ужасно, немога да се вдигна от леглото А БОЛКИТЕ.... ПРОСТО БЯХА НЕПОНОСИМИ
след упойката като мина започна да ме боли матката и имаш чуството че органите ти горят...
И когато си долу в рейнимацията не ти дават сведения за детето ти как е... нито го виждаш, а като попиташ ти викат на среща, че щом не са ти казали, че е умряло, значи е добре!!
/ Забележете колко са 'толерантни"/
На следващия ден ме изместиха във ВИП стая 2-НА
Еми добре че беше ВИП за да ти обърнат поне малко внимание
донесаха ми бебето при мен седеше по цял ден..
Аз не мога да се вдигна да го видя.... а абсурт да го нахраня.... ДОБРЕ ЧЕ МАЙКА МИ ИДВАШЕ ПОСТОЯНО ЧЕ ВЪРШИШЕ ЦЯЛАТА РАБОТА ПО БЕБЕТО
НА 6-ден ме изписаха ТРЪГНАХ СИ ОТ ТАМ С ГОЛЯМА РАДОСТ И ЩАСТИЕ
НИКОГА НЯМА ДА СЕ ВЪРНА ТАМ ДА РАЖДАМ НИКОГА

не се заяждам ,но от това което описваш единственото гадно е ,че са ти отговорили злез а детето докато си била в реанимация ............
иначе всичко си е в реда на нещата ,след секцио се седи в реанимация а болките .......ми нормално това е операция болки не може да нямаш , матката всички родили ги боли докторите закакво са виновни ??? Ако не искаш да те боли просто не забременяваш .
За випа ......можело е да оставиш бебето в детското и по-принцип е много нереално това което описваш защото бебетата се водят за тоалет на 3 часа . :roll: по-принцип всички майки раждат в ТК точно заради тази привилегия ,че може детето да си е при тях за да не го хранят с адаптирано мляко а да го кърмят от момента на раждане ......и все пак ти не си била на хотел нали затова си отишла да родиш детето си за което отсега нататък трябва да се грижиш ,майка ти ли ще го храни?
за инфекцийте не се оплаквайте ,защото вашите роднини са ги вкарвали вътре с посещенията си при вас ,поне отделен коридор да бяха направили за виповете
извинявам се за тона ,но .........не видях нищо лошо за болницата в поста ти а само за теб явно си свикнала на много внимание и помощт и там си испаднала в депресия .
и все пак честито ти бебенце :blow_out_candles: да ви е живо и здраво
ИзображениеИзображение
Аватар
petq lazarova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот billy на 03 Юни 2008 16:31

Първото ми секцио беше 1993 и с пълна упойка.След упойката нямаше никаква болка ,бързо и лесно се раздвижих.Отношението беше перфектно.Става въпрос за 3 АГ .В тина киркова всичко беше различно ,само от доктора съм доволна.
billy
Редовен
 ---

Мнениеот denita на 09 Юни 2008 11:46

Много съм доволна и от отношението на екипа и от доктори и от акушерки,санитарки от всички,аз също раждах секцио и всичко беше ок.родих на 30.12.07 посрещнах нова година там и ми беше много добре.
Относно секциото явно си зависи от доктора който те оперира,моята беше д-р Панова изключително внимателна лекарка и страхотен професионалист мога само добри неща да кажа за там и ако имам второ дете пак там ще родя.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
denita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 09 Юни 2008 12:52

denita написа:Много съм доволна и от отношението на екипа и от доктори и от акушерки,санитарки от всички,аз също раждах секцио и всичко беше ок.родих на 30.12.07 посрещнах нова година там и ми беше много добре.
Относно секциото явно си зависи от доктора който те оперира,моята беше д-р Панова изключително внимателна лекарка и страхотен професионалист мога само добри неща да кажа за там и ако имам второ дете пак там ще родя.

Значи, и при двете ми раждания (секцио при д-р М.Генов-благодаря му :balloons: )до мен в стаята имаше пациентки на Панова.Наистина,ако не си обичах толкова моя доктор,щях да отида при нея.Много внимателна и компетентна жена.На всяко влизане ме питаше и мен как съм,има ли проблеми.Може да е питала просто ей така,но на човек му става мило.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот denita на 10 Юни 2008 21:10

dimitrova.d написа:Значи, и при двете ми раждания (секцио при д-р М.Генов-благодаря му :balloons: )до мен в стаята имаше пациентки на Панова.Наистина,ако не си обичах толкова моя доктор,щях да отида при нея.Много внимателна и компетентна жена.На всяко влизане ме питаше и мен как съм,има ли проблеми.Може да е питала просто ей така,но на човек му става мило.

И аз съм чувала много добри неща за Методи Генов и ако не бях при Панова щях да си избера него. :balloons:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
denita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pu_pi_82 на 28 Юни 2008 16:07

През цялата бременност ходих там на консултаций и там родих.Никога повече няма да отида пак там.Не съм доволна нито от отношението, нито от клалификацията на лекарите с който се сблъсках.В днешно време когато всичко може да се види,лекарката д-р Златева която ме следеше неможа да изчисли че бебето е над 4 кг.Родих нормално, много тежко,имах много шевове.Слава на бога бебето се роди живо и здраво,само със счупена лява ключица.По -късно педиатъра установи ,че е била счупена дясната ключица.
pu_pi_82
 ---

Мнениеот zaiko77 на 03 Юли 2008 16:39

Здравейте!
Родих на 16,05,2008 със секцио в Св. София и съм много доволна от отношението на целия екип.Специални благодарности на д-р.Божидар Ташков,на д-р.Константин Ташков и на д-р.Игов ,които бяха невероятни.Раждането на първата ми дъщеря също беше в Св.София и също бях много доволна от отношението на екипа там
Благодаря!
Изображение
Аватар
zaiko77
Начинаещ
 ---

Мнениеот didis на 13 Юли 2008 20:16

здравейте,мами! аз ще раждам през ноември и приятелят ми даржи да е в 1-ва аг. не сам от софия и не ходя на прегледи там, но чувам добри отзиви за болницата и по-специално за д-р александров. една приятелка е раждала при него без уговорки и без да плаща нищо, но отношението му е било много добро. моля, дайте мнение!
ИзображениеИзображение[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.p[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/tic[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/tic
Аватар
didis
Отличник
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 13 Юли 2008 22:24

didis написа:здравейте,мами! аз ще раждам през ноември и приятелят ми даржи да е в 1-ва аг. не сам от софия и не ходя на прегледи там, но чувам добри отзиви за болницата и по-специално за д-р александров. една приятелка е раждала при него без уговорки и без да плаща нищо, но отношението му е било много добро. моля, дайте мнение!

Този доктор ме прие с второто ми раждане,и въпреки че знаеше,че ще плащам на друг дотор се държа много мило с мен.Друго не мога да ти кажа.Пожелавам ти успех :balloons:
А,сетих се:все пак знам със сигурност,че за 2007г.там са се родили най-много бебета-това на мен поне ми говори за добри професионалисти.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 17 Юли 2008 09:22

Съвсем скоро ще раждам там и после ще споделя впечатленията си!
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Мони на 22 Юли 2008 14:51

Мацки,ей сега ще задам няколко супер тъпи въпроса,но ми е много важно да получа отговор...
Мисля да раждам в "Св.София",моя гинеколог по принцип изражда там,но за услугата каза,че струва 1400 лева,като си избера екип и в това май влизаше и престоя.
Започвам със серията тъпи въпроси.
В сайта на НЗОК пише,че поемат раждането,ако е не е секцио.
"Св.София" имат договор с НЗОК и се предполага,че нищо не трябва да плащам.
Питам,аз сега,ако примерно тръгна да раждам,събирам си багажчето и отивам в болницата,какво става там?
Трябва ли да нося тези пари?
Искам да ме настанят във ВИП стая,това може ли да се случи,ако просто изневиделица тръгна към болницата и отида да раждам там,без да съм се уговаряла с моя доктор,понеже не съм сигурна дали при него ще раждам?
Трябва ли да плащам тези 1400 лева на някои друг доктор и не ми ли поема НЗОК раждането,ако болницата има договор?
Аватар
Мони
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anel_p на 22 Юли 2008 16:13

Доколкото знам не е задължително да даваш пари.
Може да си отидеш в болницата когато дойде момента и да си наемеш вип стая. А ако искаш доктор си плащаш на него.
anel_p
 ---

Мнениеот Мони на 22 Юли 2008 21:10

Ох,ама аз съм в голяма грешка!
Не е тази моята болница.
Съжалявам...грешна тема!
Аватар
Мони
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petq lazarova на 26 Юли 2008 17:15

Мони написа:Ох,ама аз съм в голяма грешка!
Не е тази моята болница.
Съжалявам...грешна тема!

м да другата св. София е клиниката на Мазнейкова ....... без да платиш няма да те приемат ,имаме една мама от априлките дето роди там срещу тая скромна сума и забравиха игла в корема и :roll: досега хубаво не съм чела за там
ИзображениеИзображение
Аватар
petq lazarova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Zzz на 01 Авг 2008 16:39

KaterinaR, как не те беше срам да се регистрираш само за да оплюеш д-р Джонгова. 100% съм сигурна, че това, което си написала са пълни лъжи. Нелоялна конкуренция. :x
Мартин - 13.05.2006 г.
Данаил - 07.05.2008 г.
Аватар
Zzz
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към София