1-ВА АГ "Света София"

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот Ksenia на 08 Апр 2008 20:02

Може ли някоя от наскоро родилите там мами да ми каже какви са цените за VIP пакетите(нормално раждане и секцио)?Съответстват ли на обявените в сайта:900лв.-нормално и 1100-секцио?И какви допълнителни разходи имахте освен това?Благодаря предварително!
Изображение
Аватар
Ksenia
Редовен
 ---

Мнениеот petq lazarova на 12 Апр 2008 19:00

Ksenia написа:Може ли някоя от наскоро родилите там мами да ми каже какви са цените за VIP пакетите(нормално раждане и секцио)?Съответстват ли на обявените в сайта:900лв.-нормално и 1100-секцио?И какви допълнителни разходи имахте освен това?Благодаря предварително!

цените са такива както са написани в сайта
Аз родих там на 28 март не съм давала една стотинка на никой ,родих нормално без упойка и мога да кажа ,че съм много доволна от всичко и от всички :D
Във всички стай е чисто няма хлебарки и тем подобни животинки
ИзображениеИзображение
Аватар
petq lazarova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот liliavelcheva на 27 Апр 2008 16:46

Здравейте, има ли някоя майка раждала при д-р Ралица Василева от Тина Киркова. Аз мисля да раждам при нея.
liliavelcheva
 ---

Мнениеот Margarita на 07 Май 2008 20:28

Преди няколко дни чух не особено добри изказвания за Тина Киркова като цяло - имало инфекции, особено във ВИП стаите защото достъпа на роднини и външни лица бил свободен, а бебетата ги дават на майките им във ВИП стаите. Акушерките не гледали много бебетата - държели ги гладни, не ги къпели, бършели ги само с мокри кърпички. Аз лично доста се интересувах от тази болница, но вече си търся друга..... :emon13:
Изображение

Изображение
Margarita
Отличник
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 10 Май 2008 19:36

Такааа,и двете си деца родих там.С първото не плащах в болницата,а лично на лекаря (секцио съм и с двете).Сега (ноември)платих 1100 лв.на каса и се оказа,че съм платила самостоятелен ВИП.Аз отказах и поисках двоен.Всички се чудеха,но просто не исках да съм сама,а въобще не знаех,че пакета е за единичен.Дори мислех,че парите са си само за доктора.Както и да е.Много съм доволна и от двете раждания,и от екипа на д-р Методи Генов (не ме интересуват отрицателните мнения за него).Да е жив и здрав!Помогнак ми е и с двете деца.НО,не се лъжете за ВИП стая-вие за един телевизор ли сте?Знам,че всяка мама иска да вкара родата,но наистина си донесохме инфекция в очето точно по тези причини.Просто всички се кефят че е ВИП и никой не мисли,че ти все пак си РОДИЛКА С НОВОРОДЕНО.Така че не лекарите и акушерките са виновни за инфекциите,а самите ние МАМИТЕ НЕТЪРПЕЛИВКИ,в това число и аз.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Margarita на 11 Май 2008 16:48

dimitrova.d написа:Знам,че всяка мама иска да вкара родата,но наистина си донесохме инфекция в очето точно по тези причини.Просто всички се кефят че е ВИП и никой не мисли,че ти все пак си РОДИЛКА С НОВОРОДЕНО.Така че не лекарите и акушерките са виновни за инфекциите,а самите ние МАМИТЕ НЕТЪРПЕЛИВКИ,в това число и аз.

Напълно съм съгласна с теб, ама мен "след дъжд качулка" не ме урежда. Освен това мога ли да разчитам че жената която е с мен в стая ще мисли по този начин?
Изображение

Изображение
Margarita
Отличник
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 11 Май 2008 23:40

Ооо,не се надявай....Едната,която беше с мен (понеже една изписаха като отидох) си доведе мъжа и си седнаха на по биричка без изобщо да им пука :!: Така че,ако си там,или сама,или обикновена стая.Препоръчвам ти второто.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот peperuda на 13 Май 2008 13:25

Последното ми раждане беше в ''Света София'' при д-р Колева и съм много доволна!Тя следеше бременността ми,а после раждането мина много добре.Платих 500лв. за нормално раждане и по 30лв. на ден за двойна стая.Беше много чисто и спокойно.Не съм имала проблем с персонала-и акушерките,и педиатрите бяха любезни като ги питах за нещо.За мен беше предимство това,че бебето беше при мен и можех по всяко време да го кърмя;също бях доволна,че пуснаха децата ми и още на втория ден можаха да видят сестричката си,а мъжът ми можеше да идва,когато имах нужда от нещо.
Аватар
peperuda
Пристрастен
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 13 Май 2008 13:40

Даа,и аз като peperuda съм си доволна :lol: Между другото peperuda,поздравявам те затова,че си се решила на трето!!! :balloons: Ако някой ми обещае да е момиче,съм навита и аз отново :wink: .
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zizi на 26 Май 2008 10:20

някой да энае нещо повече эа др.мария янкова от 1 аг.света софия?
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Аватар
zizi
Отличник
 ---

Мнениеот billy на 30 Май 2008 11:40

Цената зависи от доктора .Аз родих секцио за 400лв. при доктор с опит и не алчен.В ТИНА КИРКОВА има много добри специалисти ,но детското е трагедия.Тикат им шишетата в устата и те се хранят сами .Никай не дава информация за бебетата,за да спестят от храната на бебетата те карат да започнеш да кърмиш веднага ,когато няма кърма бебето ти разранява зърната и тогава се почва ходене по мъките.НЕ КЪРМЕТЕ ПРЕДИ ДА Е ДОШЛА КЪРМАТА ВИ. ПРЕСЛЕДВАЙТЕ ГИ ДА ХРАНЯТ ДЕТЕТО ВИ - ПОЛАГАМУ СЕ. Който не е доктор е на малка заплата и е много кисел.
billy
Редовен
 ---

Мнениеот Erika_87 на 31 Май 2008 11:09

Там родих на 11.05.08
Беше просто ужаснооооооооооо кошмар
Първо се готвих за нормално раждане, а после се оказа че спешно трябва да е секцио
След като ме оперираха 2 -дни лежах в рейнимацията
Бях много зле кръста ме болеше ужасно, немога да се вдигна от леглото А БОЛКИТЕ.... ПРОСТО БЯХА НЕПОНОСИМИ
след упойката като мина започна да ме боли матката и имаш чуството че органите ти горят...
И когато си долу в рейнимацията не ти дават сведения за детето ти как е... нито го виждаш, а като попиташ ти викат на среща, че щом не са ти казали, че е умряло, значи е добре!!
/ Забележете колко са 'толерантни"/
На следващия ден ме изместиха във ВИП стая 2-НА
Еми добре че беше ВИП за да ти обърнат поне малко внимание
донесаха ми бебето при мен седеше по цял ден..
Аз не мога да се вдигна да го видя.... а абсурт да го нахраня.... ДОБРЕ ЧЕ МАЙКА МИ ИДВАШЕ ПОСТОЯНО ЧЕ ВЪРШИШЕ ЦЯЛАТА РАБОТА ПО БЕБЕТО
НА 6-ден ме изписаха ТРЪГНАХ СИ ОТ ТАМ С ГОЛЯМА РАДОСТ И ЩАСТИЕ
НИКОГА НЯМА ДА СЕ ВЪРНА ТАМ ДА РАЖДАМ НИКОГА
Изображение
Аватар
Erika_87
Редовен
 ---

Мнениеот Erika_87 на 31 Май 2008 11:13

Margarita написа:Преди няколко дни чух не особено добри изказвания за Тина Киркова като цяло - имало инфекции, особено във ВИП стаите защото достъпа на роднини и външни лица бил свободен, а бебетата ги дават на майките им във ВИП стаите. Акушерките не гледали много бебетата - държели ги гладни, не ги къпели, бършели ги само с мокри кърпички. Аз лично доста се интересувах от тази болница, но вече си търся друга..... :emon13:

А ТОВА Е НАПЪЛНО ВЯРНО!!!
Който ти го е казал не те е излъгал.!!!
Аватар
Erika_87
Редовен
 ---

Мнениеот zizi на 31 Май 2008 15:03

Момичета,вие не знаете за какво става въпрос в Стара Загора.Там е още по-ужасно.
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Аватар
zizi
Отличник
 ---

Мнениеот billy на 31 Май 2008 19:19

Плащаме за мизерия, инфекции и лошо отношение. Защо секциото от 400лв скочи на 1100? Аз имах късмета да попадна на добри доктори ,но за персонала трудно мога да кажа нещо добро.
billy
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към София