1-ВА АГ "Света София"

Модератори: ALEKS, Ianitza

1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот reniris на 05 Окт 2007 18:37

Моля,кажете ми мнения за тази болница-мисля там да родя бебка-мнениа за д-р Жанна Колева?
Според мен е много добра и опитна-доверявам и се ,но...все пак раждал ли е някой с нейния екип-секцио?
Пи6ете ми!Благодаря!!! :P
Изображение
Изображение
Аватар
reniris
Начинаещ
 ---

Мнениеот BubaM на 08 Окт 2007 22:00

Здравей, мила:) Аз раждах при д-р Колева предния път-преди 3 години, и сега пак ще съм при нея. Мога да кажа само много хубави думи за нея. невероятна е! Сега отново ще раждам със секцио, защото предния път по спешност трябваше да е операция-и още тогава се зарекох, че ако имам второ бебче, пак ще е секцио и пак ще е при Колева.Изобщо не се притеснявай, ако искаш, пусни ми ЛС и ще ти звънна да ти разкажа по-подробно....аз съм насрочена за другия понеделник. Успех:)
Изображение
Аватар
BubaM
Сериозен
 ---

Re: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот petia jekova на 02 Ное 2007 18:40

reniris написа:Моля,кажете ми мнения за тази болница-мисля там да родя бебка-мнениа за д-р Жанна Колева?
Според мен е много добра и опитна-доверявам и се ,но...все пак раждал ли е някой с нейния екип-секцио?
Пи6ете ми!Благодаря!!! :P

Аз родих при нея нормално и съм адски доволна.Много от приятелките ми са раждали при нея повечето от тях секцио и също са много доволни.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
petia jekova
Редовен
 ---

Разбрах че е затворена Тина Киркова някой знае ли нещо

Мнениеот bogi на 17 Ное 2007 18:23

Детето било починало. Аз сега разбрах от една приятелка. Някой знае ли нещо по този въпрос!
bogi
Редовен
 ---

Мнениеот upi-mama на 07 Дек 2007 21:16

Здравейте и от мен някой може ли да каже нещо и за д-р.Ковачева от същата болница?
Изображение
Аватар
upi-mama
Начинаещ
 ---

Мнениеот piseto на 30 Яну 2008 20:22

Здравейте!
Цялата ми бременност е следена в тази болница и по-точно д-р Панова.Доволна съм от отношението и вниманието, което получавам и така живот и здраве май месец мисля да раждам при тази лекарка :mrgreen:
Но ме торзмозят разни дребни въпроси от рода: има ли нужда да си взимам вип стая или не, каква е като цяло обстановката в родилното (четох в една от темите, че в нормалните стаи имало хлебарки, които се катерели по креватчетата на бебетата :hair: ), разясняват ли ти акушерките и сестрите след като родиш разни въпроси относно кърмене , повиване на бебчо...
С две думи, моля мамите, раждали там, да споделят мъничко от своя опит :brows:
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
piseto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот karabelova на 04 Фев 2008 20:34

Здравей piseto
Аз раждах там при д-р Колева и сам много доволна от нея, препоръчвам ти я. Но не сам доволна от детското отделение, не дават достатъчно информация за бебчетата. Трябва да им се молиш, за да ти кажат нещо.Хигиената в стаите е под всякаква критика, а за банята не ми се говори....... :( Пожелавам ти успех!!! :sm_newsm30: :love1:
Изображение
Изображение
Аватар
karabelova
Редовен
 ---

Мнениеот piseto на 07 Фев 2008 22:31

Здравей, karabelova, много ти благодаря за отговора.
Аз вече съм решила при коя лекарка ще раждам - живи и здрави,при тази, която ми следи цялата бременност :) преди бях на мнение, че вип стаите са излишен каприз, но вече съм на мнение, че ще резервирам такава, защото разбрах, че поне в хигиенно отношение са ок.А относно инфото за бебенцата, като гледам ще трябва да разчитам на дебелите книги и съветите на мама и на свекито :wink:
Изображение
Аватар
piseto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот karabelova на 09 Фев 2008 12:25

Здравей, piseto
Много се радвам че си взела това решение. Най- сърдечно ти желая да родиш едно живо и здраво детенце. :sm_smile3522: УСПЕХ!!!
:love1:
Изображение
Изображение
Аватар
karabelova
Редовен
 ---

Мнениеот piseto на 10 Фев 2008 22:40

karabelova написа:Здравей, piseto
Много се радвам че си взела това решение. Най- сърдечно ти желая да родиш едно живо и здраво детенце. :sm_smile3522: УСПЕХ!!!
:love1:

Много благодаря за пожеланията :nodd:
Изображение
Аватар
piseto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cveti-berk на 13 Фев 2008 17:44

:P Здравеите!!!Аз съм раждала в тази болница и смея да твардя,че всичко е на ниво.Много съм доволна от обслужването,както и от самите лекари.Пожелавам на всички мамчета,който ще раждат там много късмет! :P
Аватар
cveti-berk
 ---

Мнениеот daniK на 15 Фев 2008 13:21

piseto написа:Здравей, karabelova, много ти благодаря за отговора.
Аз вече съм решила при коя лекарка ще раждам - живи и здрави,при тази, която ми следи цялата бременност :) преди бях на мнение, че вип стаите са излишен каприз, но вече съм на мнение, че ще резервирам такава, защото разбрах, че поне в хигиенно отношение са ок.А относно инфото за бебенцата, като гледам ще трябва да разчитам на дебелите книги и съветите на мама и на свекито :wink:

Здравей и мен ме тормозеше въпроса за VIP стаите,даже бях пуснала такава тема,но получих само няколко отзива и я заключиха.Доколкото успях обаче да проуча въпроса,май наистина е по-добре да си платиш за такава стая.Аз лично мисля да си взема двойна стая,а там последно беше 30 лева на ден,което не е чак толкова много,имайки в предвид,че обикновено се остава по 2-3 дни в болницата.Въпросът е че може и да няма свободни стаи,защото тези които ползват VIP.пакет се настаняват с предимство.Да се надяваме ,че всичко ще е наред,аз като ти гледам линийката нищо чудно и да се засечем в болницата.Леко бременеене.. :sm_newsm05_37:
[Изображениеurl=http
Изображение
Аватар
daniK
Начинаещ
 ---

Мнениеот karabelova на 15 Фев 2008 19:49

Здравейте!!!
Аз раждах през 2007 и тогава VIP стаята беше около 70 лева. Престоят зависи от това как ще раждате. Аз раждах секцио и стоях там точно 7 дни. Успех на всички
:sm_newsm05_37:
Изображение
Изображение
Аватар
karabelova
Редовен
 ---

д-р Джонгова и I АГ болница Св.София

Мнениеот KaterinaR на 31 Мар 2008 21:12

Здравейте мами от форума! :D
Бих искала да знам дали някоя от Вас е раждала при д-р Вяра Джонгова. Аз родих при нея и бих искала да споделя мнението си, което за съжаление е много негативно. За мен това е първо раждане. Когато дойде момента за избор на лекар за наблюдение на бременност и раждане, се обърнах към мои близки- силно ми беше препоръчана д-р Джонгова като добър специалист, човек приемащ много лично пациентите си и действително по време на бременността тя се отнесе внимателно и отговорно към мен. / В крайна сметка цената за това отношение при нея се заплаща подобаващо както в частна клиника/.Дойде време за раждане и тогава се започна поредицата от проблеми. Както в петия месец на бременността ми каза, че при риск от нормално раждане заради тесен таз ще ме предупреди и ще препоръча секцио, така в момента на раждане каза, че няма проблем и ще опитаме....да, но един опит би могъл да е много фатален и с необратими последствия, все пак това са два живота. След предизвикване на раждане и дългоочаквано разкритие,/а ми беше обяснено, че ако няма такова 3-4 часа ще е знак за секцио/ ми се сложи желаната спинална упойка и започна почти двучасовото ми раждане. За мое учудване бебето не ми беше показано при раждането, а отнесено някъде. Обяснението беше, че е уморено от раждането и всички се уморявата така и ще го видя утре. А истината мили мами е, че бебето за тези два часа тръгва и се връща и не може да се премине таза следствие на което се задушава, нагълтва околоплодни води и др. и е отведено в интензивно детско отделение незабавно след раждането и са му дадени първа помощ от невероятно добрите педиатри в тази болница, на които изказвам тук благодарност за вниманието и грижите, Д-р Попова, Д-р Стоичкова и колегите им. Така на сутринта за разлика от другите мами аз не можах да видя моето дете и не само следващия ден а още 4 дни. Милата и лично приемаща нещата при пациентите си Д-р Джонгова при сутрешното ми обаждане каза, че детето е добре и му е много добре в кувиоз. Историята продължава в дълго очакване да видя и взема детето си, а тя изобщо не дойде да ме види и не се обади 4 дни, защо ли? Изказвам изключителната си благодарност към един страхотен човек и лекар в същата болница, анестезиолог, Д-р Войнова, която беше до мен в най-тежките ми дни, както и при раждането. Съвета от мен към всички мами, внимавайте кого избирате за свой лекар, на който доверявате своя живот и този на бъдещото си дете. Слава Богу след положените грижи и 10 дневен престой в болницата се радвам на едно прекрасно и здраво дете и желая на всички ви по-леко раждане от моето, по-човешко отношение към вас и без такива проблеми.
KaterinaR
 ---

Мнениеот ewka на 02 Апр 2008 14:02

Мaми,а някой има ли впечатление от д-р Цветан Ослеков в тази болница? Препоръчаха ми го за раждане,защото не ходя там на консултация,но мисля там да раждам? Ако някой сподели ще съм му благодарна много!
КaterinaR,това е ужасно,което тази женица е направила и се радвам,че въпреки всичко твоето детенце е живо и здраво и все така да е! Тази Джонгова е за бой! :x
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към София