Ултразвука на Мазнейкова

Модератори: ALEKS, Ianitza

Мнениеот До на 21 Юни 2007 16:48

За Мазнейкова от мои близки знам, че тя е голям фен на секциото. Който иска да го режат, тя е неговият човек ;) Цената, честно казано, не помня :( И не става за нормално раждане при нея, да си знаете ;)
Изображение
Аватар
До
Сериозен
 ---

Мнениеот Dessita на 21 Юни 2007 19:43

Ако и водят бременността в болницата това се обсъжда, дали искаш със секцио или не, аз лично не искам, но никой не ме е карал да си променям мнението. Аз имам само добри впечатления от лекарите там. Винаги са ми обръщали невероятно много внимание. Чак понякога се учудвам как ме търпят... :oops:
Изображение
Изображение
Аватар
Dessita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот donik на 22 Юни 2007 08:45

Аз ходих на фетална морфология при Марков в мц Фемина и въпреки,че както каза той се ходило около 20 седмица,а не като мен в 27,пак успя да види всичките органи на бебка,пола и обясняваше всичко. Цената мисля,че е добра,за цялото изследване което продължи 30-40мин,диск и снимки,и Доплер платих 60лв
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
donik
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miramay на 25 Юни 2007 11:49

dolita това е сайта на клиниката. Трябва да си запишеш час предварително. За добрите доктори се чака доста -по 20-30 дни. Макар че ако е нещо спешно и отидеш на място може и да те приемат :wink:
http://www.mcfemina.com/possibility.php
miramay
Начинаещ
 ---

Мнениеот marita11 на 01 Сеп 2007 18:16

da i az sam mnogo dovolna ot dr mazneikova znam pola ot 18 g sed i imam disk s dvijeniata
Изображение
marita11
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот KРИС на 01 Сеп 2007 18:22

Чувала съм много добри отзиви за Мазнейкова,ехографа и е 4д и аз имам час на 12.09. при нея.
Аватар
KРИС
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Мила на 01 Сеп 2007 18:29

Аз съм ходила в 16 седмица при д-т Томова(много добър кардиолог) на фетална.В 22 при Мазнейкова пак за фетална и през 26 при димитров във Фемина.Ако ви интересува кординатите на някой от тях ми пишете на лични.Изключително съм доволна и от тримата,професионален преглед,обясниха ни всичко,имаме диск със клипче и снимки.Повече ни беше любопитно да видим бебето отколкото сме ходили заради някакви притеснения :wink:
Аватар
Мила
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bohemka на 03 Сеп 2007 00:40

Момичета това с тази д-р Мазнейкова е само суета, не разбрахте ли?Номера е да си набутате парите при нея, иначе е много симпатична и добре подържана жена / как иначе :D / Освен това името и е наследено...ако разбирате намека! А и как не я беше сарм да се гордее, че е "изродила бебето на АЗИС" :oops: :shock: А това го даваха по новините! Не се хвърлайте на първата въдица, все пак има и добри д-р не е само тя! :wink:
Изображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеhttp://www.youtube.com/watch?v=LOl6jjevljU
Аватар
bohemka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dessita на 03 Сеп 2007 10:16

bohemka написа:Момичета това с тази д-р Мазнейкова е само суета, не разбрахте ли?Номера е да си набутате парите при нея, иначе е много симпатична и добре подържана жена / как иначе :D / Освен това името и е наследено...ако разбирате намека! А и как не я беше сарм да се гордее, че е "изродила бебето на АЗИС" :oops: :shock: А това го даваха по новините! Не се хвърлайте на първата въдица, все пак има и добри д-р не е само тя! :wink:

Не знам суета или не, но аз родих там, в тази клиника и следващите си деца също ще родя там. Наистина има и други специалисти, но не може да се отрече отношението на Др. Мазнейкова към пациентите, поне към мене беше невероятно, а съм никоя, просто поредната пациентка..
Изображение
Изображение
Аватар
Dessita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bohemka на 05 Сеп 2007 10:36

Да поредната оставила 1500лв :D Въпрос на избор, дано поне не си ги дала лично на нея. И моя приятелка там роди и също е мн доволна :wink: Важно е децата ни и ние да сме ОК, но можеше да ги изхарчиш за детето си... а не прическата и маникюра и!
Изображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеhttp://www.youtube.com/watch?v=LOl6jjevljU
Аватар
bohemka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот KРИС на 05 Сеп 2007 13:11

:lol: Тук се коментира според мен Мазнейкова като специалист и апаратурата и ,а не това дали ти съдира кожата или не.Всеки сам решава да ли ще си плати или не...........
Аватар
KРИС
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dessita на 05 Сеп 2007 18:46

bohemka написа:Да поредната оставила 1500лв :D Въпрос на избор, дано поне не си ги дала лично на нея. И моя приятелка там роди и също е мн доволна :wink: Важно е децата ни и ние да сме ОК, но можеше да ги изхарчиш за детето си... а не прическата и маникюра и!

наистина няма защо да съдим кой за какво си дава парите :) мисля, че идеята е отзиви за Мазнейкова като специалист, а не като визия :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
Dessita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bohemka на 05 Сеп 2007 19:30

OK успех :wink:
Изображение

Аватар
bohemka
Жител на Mamaibebe
 ---

Д-р Димитър Марков

Мнениеот kokala6ki на 11 Сеп 2007 10:19

Аз лично ходиха на фетална морфология при Д-р Димитър Марков, защото чух от приятелки, че Мазнейкова го е обърнала работата си на печалбарство...
Д-р Димитър Марков е изключителен човек и доктор според мен. След прегледа ми при него го попитах дали изражда и ми нправи огромно впечетление отговора му, че предпочита да е тесен специалист точно в областта на феталната морфология. Че това е наука, която се развива непрекъснато, трябва много да се чете, за да си постоянно в крак със световните новости.
Но той вече не преглежда в Фемина - купи си нов апарат и преглежда в нов (собствен) кабинет на ул Ал. Константинов 17(София - пряка на ул. Оборище). Ако искате мога да ви напиша и моб.тел...
Ходих 2 пъти при него - последно вчера вечерта (28-ма седмица), а преди това и за фетална морфология. На всяка пациентка отделя поне 30 мин ( на някой повече и затова понякога часовете му се бавят). Подробно обяснява всичко, апарата му е супер - модерен - може да превключва на 3Д и 4Д режим , както и да направи едновременно доплер на пъпната връв.
Препоръчвам този доктор на всички бъдещи мами, които имат някакви притеснения.
При мен лично да узная пола беше последното, което ме интересуваше - имах други притеснения. Но той го видя още първия път и той се потвърди от амниоцинтеза.
Успех!
Аватар
kokala6ki
Редовен
 ---

Мнениеот Tani4ka_K на 27 Сеп 2007 12:28

Каква точно е цената на прегледа с ултразвук - 70лв. ли ? :shock: Или това е някакво специално изследване
Аватар
Tani4ka_K
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към София