Детски фотоконкурс-лято 2011

Подфорум за хоби, забаление и свободно време.

Модератори: intense®, kama4e, mam4eto

Детски фотоконкурс-лято 2011

Мнениеот Paula на 22 Юни 2011 10:42

Здравейте мамита и грабвайте фотоапаратите, лятото е вече тук и предстоят забавни фотосесии на море и планина с малчуганите. Понеже моето малко сладурче обича да позира и да се изявява съм намислила да публикувам някоя негова снимка в ежеседмичниците, нали знаете има специални рубрики, където да им се нарадваш на физиономиите и гримасите. Има и награди, но по-важното е да се забавляваме... :) има ли навити сред вас, наградени или вече изявени модели? :)
Аватар
Paula
Редовен
 ---

Re: Детски фотоконкурс-лято 2011

Мнениеот Aquagirl на 22 Юни 2011 12:28

Да, няколко вестника и списания имат такива фото конкурси за най-смешна или фотогенична муцунка и т.н. Ние сме участвали за едно списание, но не спечелихме :( Аз миналата седмица видях на сайта на Аз жената, че организират летен конкурс с Мтел. Играта се казва Зиг Заг детско лято. Ето намерих линк за тези, които искат да се изявят: http://az-jenata.bg/article/12119/Foto- ... sko-lyato/ Ние ще се пробваме задължително 8)
влюбена в морето
Аватар
Aquagirl
Редовен
 ---

Мнениеот feniks на 22 Юни 2011 14:46

Мерси за линка. Не знаех за този конкурс. Никъде няма информация за него или поне аз не видях. Ще разгледам условията и може да се включим. Аз четох за друга лятна игра, но явно са пуснали две паралелни. Другата е лятна томбола с награди коли, 2000 телефони и др. техно играчки. За нея май не е нужно да се пишем, системата автоматично ни включва ако сме си платили фактурките. То май малко хора са си ги платили предвид сегашната ситуация ама правим квото можем. Кат се сетя колко ни беше последната сметка за тока и водата и направо ми се доревава. Както и да е, тва е друга тема, може да пусна темичка с-ки за вода и ток, успех на тези които ще участват :balloons:
възкръсва от пепелта ...
Аватар
feniks
Начинаещ
 ---

Мнениеот Paula на 22 Юни 2011 14:58

Не знаех за този конкурс от Мтел, но що да не се пробваме и тук, ще разгледам подробностите от линка, аз мислех в някое списание или вестник да си запаметим преживяванията :) А тази лятна томбола кога стартира?
Аватар
Paula
Редовен
 ---

Мнениеот Aquagirl на 22 Юни 2011 17:19

Paula, май някой е влюбен и не чете внимателно. Постнала съм линк с условията. Там пише всичко. Мисля че почва на 16 юни и приключва на 18 юли :)
влюбена в морето
Аватар
Aquagirl
Редовен
 ---

Мнениеот Paula на 23 Юни 2011 10:52

Aquagirl написа:Paula, май някой е влюбен и не чете внимателно. Постнала съм линк с условията. Там пише всичко. Мисля че почва на 16 юни и приключва на 18 юли :)

Благодаря ти миличка за линка, по-късно ще видя какви са условията на фотоконкурса, че сега трябва да се захващам на работа, счупиха ми телефоните от звънене. Иначе, че съм влюбена, влюбена съм не мога да отрека :), но аз се интересувам и от условията на лятната томбола, в нея всички ли могат да участват?
Аватар
Paula
Редовен
 ---

Мнениеот Aquagirl на 23 Юни 2011 12:08

Paula написа:
Aquagirl написа:Paula, май някой е влюбен и не чете внимателно. Постнала съм линк с условията. Там пише всичко. Мисля че почва на 16 юни и приключва на 18 юли :)

Благодаря ти миличка за линка, по-късно ще видя какви са условията на фотоконкурса, че сега трябва да се захващам на работа, счупиха ми телефоните от звънене. Иначе, че съм влюбена, влюбена съм не мога да отрека :), но аз се интересувам и от условията на лятната томбола, в нея всички ли могат да участват?

Паула, на сайта на мтелци можеш да прочетеш условията за лятната томбола. Мисля че единственото условие е да сме си платили всички фактури, за да участваме. Софтуера автоматично включва в томболата всички клиенти които са си платили задълженията. Май всяка седмица има малки победители и накрая и големите късметлии. Така и не разбрах какви са колетата, които ще подаряват :roll:
влюбена в морето
Аватар
Aquagirl
Редовен
 ---

Мнениеот Paula на 27 Юни 2011 10:47

Запознах се и аз с тая лятна томбола, то големи награди, големо чудо. Само трябва да изчистим това, което е останало с мъжлето ми за плащане, че и нас да ни включат, може уцелим едно Ауди... :)
Аватар
Paula
Редовен
 ---

Назад към Хоби и забавление