Диетата на Пиер Дюкан

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Мнениеот elid на 08 Яну 2008 13:53

Здравейте момичета.
Аз трици още не мога да си намеря, но вече се снабдих с книгата на Дюкан. Поръчах я по интернет и днес дойде. После почвам да я чета.
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот harmonia на 08 Яну 2008 14:43

Звездица с какво ми препоръчваш да си овлажнявам кожата? :love1:
Аватар
harmonia
Сериозен
 ---

Мнениеот rosidi4 на 08 Яну 2008 14:43

Благодаря момичета за отговорите! Ще се порбвам с третата фаза, може би не така стриктно в началото. И мен това за токсините при рязко отслабване ме притеснява. Мислех да изчакам да спра да кърмя, ама съм +20 кила и не мога да се понасям просто вече. :cry:
Ще си сложа и линийка за допълнителна мотивация. Разчитам на подкрепа!!! :) успех на всички
Изображение
Изображение
Аватар
rosidi4
 ---

Мнениеот Nifada на 08 Яну 2008 16:32

rosidi4, въоръжи се с търпение, мила. Знам какво ти е,защото аз като родих бях много по-слаба и качин по време на кърменето, а и от недоспиване.

Мацки, на мен днес ми е 4 ден в смесения. Карам и утре и минавам на 5 дни протеини. Нали така се редуват. Не съм обезкуражила, въпреки, че откакто ям зеленчуци не съм свалила 1 кило. Тези 4, които свалих за 6 дни ударен режим, си стоя на тях. Но аз живея с мисълта, че това ще продължавам месеци наред и за това не ми тежи.

Исках да питам Звездица, която е виждала резултатите... Имам чувството, че ми се топи целулита по краката и по кръста. На килограми съм същата, но от два дни наблюдавам нещо такова. Една пола вече ми се върти като на точилка.
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот harmonia на 08 Яну 2008 17:12

Nifada аз за това ти написах какво пише в книгата там пише, че и през този период се слабее, но краиния резултат го виждаме като минем на чисти белтъци и се вижда смъкнатото

Редуването е 5/ 5 правилно от утре трябва да си на чисти белтъци

Аз въпреки, че съм все още на ударния режим при мен ефекта с целулите беше видим още на втория ден и наистина кожата направо се изглажда, много е хубаво

Момичета колко време да спазвам ударния режим сега ми е 7-ми ден и с какво да си хидратирам кожата?

Какви зеленчуци вкарахте във втората фаза?
Аватар
harmonia
Сериозен
 ---

Мнениеот Nifada на 08 Яну 2008 17:15

Според мен 7 дни е най-добре. Нали след 7-мия не се сваля вече...
Аз имам книгата и знам, че не се сваля, за това съм спокойна:) Днес ми е 4 ден, ще изкарам и утре, и после сменям. Да станат 5/5
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот Звездица на 08 Яну 2008 17:33

От 5 до 7 дни е най-добре да е ударния период.
Нифада, добре е и да си измериш обиколките. Дори и да не сваляш килограми мерките спадата и е много мотивиращо. А и ще може да ги сравняваш.
Хармония, нещо не съм много спец по козметиката. Аз съм си взела един крем на Орифлейм, по-скоро ми го подариха и го ползвам. Просто вземаш овлажняващ крем и се мажеш. Ако си ползвала досега може да си го запазиш, ако не се допитай до някоя приятелка или някой от тук да ти отговори.
Целулита наистина намалява с режима, което си е супер. Може би му помага и количеството вода, нали знаете ,че е хубаво да пиете повечко. Дюкан препоръчва минимум литър и половина на ден, но мисля ,че оптималният вариант е 2.5 - 3 литра.
Звездица
Сериозен
 ---

Мнениеот harmonia на 08 Яну 2008 18:26

Ами може би още от утре съм на смесен режим :)))

Ще си взема крем да се мажа по два пъти дневно, за да не ми се напука кожата повече :o

Аз за водата проблеми намам направо съм си жаба 2.5 литра ги приемам всеки ден :wink:

Аз трябва да се премеря и да вида килата дали мърдат :oops: , че още не съм се мерила :? ще взема и метърчето защото както Звездица казва е най-добрия показател :D
Аватар
harmonia
Сериозен
 ---

Мнениеот harmonia на 09 Яну 2008 10:25

Здравейте Момичете, :party2:

от днес и аз съм на смесения режим :wink2: (или според мен период на задържане), подготвила съм си и зеленчуци, въпреки, че в този сезон няма кой знае какво изобилие :thinkk: , но нищо каквото има все пак

Защо според Вас не се разрешава да се ядът моркови на всяко хранене?

Да ви се похваля и аз си имам вече овесени трици и от вчера закусвам кисело мляко с овесени или пшеничени трици :clap: , много е вкусно само ме притеснява това, че не знам как точно влияят на организма и да не се получи така, че заради обилната ми закуска (кофичка кисело мляко 0.1% масленост и 1 чаена лъжичка трици) да се блокира свалянето на килограмите :sm_uu: Има ли такава опастност според вас или опасенията ми са глупави

Успех в свалянето на всички :love1: :oki: :sm_174: :wink2:
Аватар
harmonia
Сериозен
 ---

Мнениеот harmonia на 09 Яну 2008 10:42

това е само за проба :)
Изображение
Аватар
harmonia
Сериозен
 ---

Мнениеот harmonia на 09 Яну 2008 11:08

Искам най специално да благодаря на krasunkaa за многото рецепти които ни е предоставила, вчера ги видях и почти всички много ми харесват, дори мисля тези дни да си поприготвя от тях

Благодаря :love1: :sm_174: :love1: :sm_174: :love1: :sm_174:
Изображение
Аватар
harmonia
Сериозен
 ---

Мнениеот Имар на 09 Яну 2008 14:30

Здравейте и от мен,аз също имам книгата и трябваше да запо4на диетата,но забременях и сега я 4ета и се 4удя дали мога да спазвам диетата и докато съм бременна,мисля като отида на консултация да питам докторката,но ми се щеше да 4уя и вашето мнение.
Аватар
Имар
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот harmonia на 09 Яну 2008 14:52

Здравей Имар,

не съм била бременна и наистина не мога да ти дам правилен отговор, но според мен жената в този етап трябва да поема повечко въглехидрати, а те се отричат от режима, а и по-добре лекичко да се ограничаваш в количествата храна които приемаш, но не и да се подлагаш на строга диета. Все пак най-важното е ти и бебечето ти да сте добре.

Пожелавам лека бременност и здравословно лишение от големите дози
Изображение
Аватар
harmonia
Сериозен
 ---

Мнениеот rosidi4 на 09 Яну 2008 18:57

Здравете момичета! Определено не очаквах първите дни да ми е толкова трудно. А съм правила и преди диети. Сега дали от честото ставане нощем или пък от кърменето много често огладнявам. Даже си прегреших малко вчера, без да се усетя изядох салатата си с олио и филийките бяха три , а не две :oops: Продължаваме напред обаче :)
Успех на всички!!!
Изображение
Изображение
Аватар
rosidi4
 ---

Мнениеот Звездица на 10 Яну 2008 00:26

Хармония, овесените трици са позволени 3 супени лъжици на ден.
Морковите съдържат много въглехидрати, затова се препоръчват ограничено количество.
Могат всякакви зеленчуци без катофи и бобови. Дано не изпускам някой.
Колкото до рецептите ... те бяха повода за регистрирането ми в този форум. Просто ги копираха от другаде, където сме ги писали и сме положили доста труд върху тях и дойдохме тук да изразим възмущението си :)
Звездица
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив