Юлски бебенца 2014

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Юлски бебенца 2014

Мнениеот velina_koeva на 15 Май 2014 10:29

Пишете бе мамчета . :D
velina_koeva
Редовен
 ---

Мнениеот galena_bogdana на 16 Май 2014 23:38

velina_koeva написа:Изключително извинявай,понежа нямам регистраиця в бг мамма и само ви чета,и като съм я отворила съм я копирала ! Много изивнявай ! :(

velina_koeva написа:Пивалче наистина много съжелявам! Аз ви чета много отдавна във БГ МАММА,обаче все още нямам регистрация!

Значи е чисто съвпадение, че потребителското име, възрастта и родния ти град (макар и написан с правописна грешка) са еднакви с тези на потребителката, регистрирана на 3 май 2014г. в бг мама (и пишеща редовно в юлската тема оттогава). Предполагам, и това, че чакаш близначки в същата гестационна седмица е някакво съвпадение, нали? :roll:
И съвсем неволно си копирала и съхранила снимката на Пивал, така ли?! Впрочем, интересно ми е да разбера как точно се е случило. Аз чужди снимки не съм си съхранявала в компютъра. А още по-малко бих ги развявала по форумите, представяйки ги за свои... :down:
Изображение
Аватар
galena_bogdana
Редовен
 ---

Мнениеот galena_bogdana на 17 Май 2014 01:45

velina_koeva написа:Добро утро..
За съжеление живеем в апартамент,и точно за това все още не сме решили окончателно .
За йогата ами там ми е много добре,всяка майка правили упражнения според седмицете и месеца от бременноста си.
То тази йога не е за да станеш някакъв гимнастик ами по-точно да имаш някаква връзка с детето си,помага ти да преодолееш трудностите ако имаш такива ! На мен много ми харесва !
При нас времето е много хубаво и много топло към 30градуса и по цял ден съм навън с приятели,и се чувствам много добре ! Супер е че и вие сте добре то май само ние останахме в този форум ама нищо !
Целувки и много прегръдки
Eто го моето тумбаче с две крачета вътре....http://images23.snimka.bg/004936974.jpg

Някой ако иска да пусне снимка на своето коремче !

А тази снимка? :roll: Нека позная! Без да искаш си я копирала оттук.
Изображение
Аватар
galena_bogdana
Редовен
 ---

Мнениеот galena_bogdana на 17 Май 2014 02:39

И понеже Пивал има (цитирам) "страхотно стегнато коремче", реши да го представиш за свое, нали? :wink:
Доказателството :roll: :roll: :roll:
Изображение
Аватар
galena_bogdana
Редовен
 ---

Мнениеот velina_koeva на 17 Май 2014 17:22

Ами реших да копирам потребителката в бг мамма тъй като много и се радвам че чака близначки и реших да се направя на такава каквото всъщност не съм ! Аз съм на 16-години и реших прсто да се избазикам и да се прадставя за бъдеща майка затова копирах една потребиелка каквото пишеше тя го пишех и аз или го украсявах и с мои думи ! :lol: Да аз не съм сигурна дали потребителката в бг мамма е разбрала ама ми е много гадно :?
Просто реших да си напраяв регистарция и написах че чкам близначки после се разрових да видя дали има подходяща друга жена и се представих за майка,после копирвах нейните отговори и ги поставях тук ....това е цялата история
Извинявайте :roll:
velina_koeva
Редовен
 ---

Мнениеот velina_koeva на 17 Май 2014 17:48

Ами съжалявам искрено :?
Става ми тъпо че така ви прецаках,и се представях за друга ама много искам да имам две деца и прсто тя беше идеалната чакаше юлски бебета и всичко копирах от нея :?: :cry: Много ми е гадно и многоооо съжелявям :evil: Аз наистина нямам регистарция там защото много бързо биха ме хванали защото там са по-умни и по-често го посещват,а вие сте по наивни и реших тука да се регистрирам много ми е тъпо :cry:
Оххх съжелявам много много много
velina_koeva
Редовен
 ---

Мнениеот galena_bogdana на 17 Май 2014 18:22

velina_koeva написа:Ами реших да копирам потребителката в бг мамма тъй като много и се радвам че чака близначки и реших да се направя на такава каквото всъщност не съм ! Аз съм на 16-години и реших прсто да се избазикам и да се прадставя за бъдеща майка затова копирах една потребиелка каквото пишеше тя го пишех и аз или го украсявах и с мои думи ! :lol: Да аз не съм сигурна дали потребителката в бг мамма е разбрала ама ми е много гадно :?
Просто реших да си напраяв регистарция и написах че чкам близначки после се разрових да видя дали има подходяща друга жена и се представих за майка,после копирвах нейните отговори и ги поставях тук ....това е цялата история
Извинявайте :roll:

velina_koeva написа:Ами съжалявам искрено :?
Става ми тъпо че така ви прецаках,и се представях за друга ама много искам да имам две деца и прсто тя беше идеалната чакаше юлски бебета и всичко копирах от нея :?: :cry: Много ми е гадно и многоооо съжелявям :evil: Аз наистина нямам регистарция там защото много бързо биха ме хванали защото там са по-умни и по-често го посещват,а вие сте по наивни и реших тука да се регистрирам много ми е тъпо :cry:
Оххх съжелявам много много много

Там отдавна са те усетили, но това, че ти си мислиш, че лъжеш някого, си е твой проблем. :roll:
За останалото съм просто без думи... :shock: :shock: :shock:
Изображение
Аватар
galena_bogdana
Редовен
 ---

Мнениеот velina_koeva на 17 Май 2014 18:36

Там са усетли че копирам потребителка и как по-точно ?
velina_koeva
Редовен
 ---

Мнениеот galena_bogdana на 17 Май 2014 18:45

velina_koeva написа:Там са усетли че копирам потребителка и как по-точно ?

Пишеш във форум с един куп бременни жени, наистина ли си мислиш, че си толкова запозната с всичко, че да не те усетим? :roll:
Но понеже все пак питаш как - ами на моменти пишеш доста неадекватни неща... :shock: Като например когато написа каква количка си "избрала" и "купила" (а дори не знаеше какъв модел е и си измисли цената)... :wink:
Изображение
Аватар
galena_bogdana
Редовен
 ---

Мнениеот velina_koeva на 17 Май 2014 18:49

Не знам не съм бориса коева,за да ти кажа аз прсто я копирах и пишех каквото пише и тя ! Не занм дали е истинска или фалшива аз писах единстевно и само тук,там нямам регистрация за да ит кажа наистина копира нейните мнеиня защото не съм запозната и решех да я копирам ....вече коментирайте нея в бг мамма аз,кълна се не съм въпросната потребителка :?
velina_koeva
Редовен
 ---

Мнениеот galena_bogdana на 17 Май 2014 19:14

velina_koeva написа:Здравейте,нова съм но и аз съм от тези , които ще раждат през юли! Аз чакам едноячни близнаци момиченца.....!Ще се радвам да споделям преживяванията с вас..лека и безпроблемна бременност на всички! :)

Първият ти пост в тази тема е от 11 март 2014 г. и си написала, че чакаш близначки. А в бг мама пишеш от 3 май. Как точно копираш "Бориса"? :roll: За всички е ясно, че си едно и също лице, пък ти си играй циркове колкото искаш. :wink:
Изображение
Аватар
galena_bogdana
Редовен
 ---

Мнениеот velina_koeva на 17 Май 2014 19:16

Даааа,аз бях решила да се прдставям за майка на близнации,после видях Бориса и азпочнах да я копирам !
velina_koeva
Редовен
 ---

Мнениеот pival на 17 Май 2014 19:19

galena_bogdana написа:
velina_koeva написа:Здравейте,нова съм но и аз съм от тези , които ще раждат през юли! Аз чакам едноячни близнаци момиченца.....!Ще се радвам да споделям преживяванията с вас..лека и безпроблемна бременност на всички! :)

Първият ти пост в тази тема е от 11 март 2014 г. и си написала, че чакаш близначки. А в бг мама пишеш от 3 май. Как точно копираш "Бориса"? :roll: За всички е ясно, че си едно и също лице, пък ти си играй циркове колкото искаш. :wink:

Точно това щях да напиша.... Колко ти болен мозъка, само ти си знаеш и няма да коментирам.....
pival
Начинаещ
 ---

Мнениеот galena_bogdana на 17 Май 2014 19:25

velina_koeva написа:Даааа,аз бях решила да се прдставям за майка на близнации,после видях Бориса и азпочнах да я копирам !

Осъзнаваш ли, че не лъжеш нас, а себе си?!
Няма как да пишеш от март месец тук, че чакаш близначки, да пишеш за прегледи и т.н. и изведнъж на 3 май (в края на бременността) се сещаш да копираш уж някаква друга потребителка. Нелепо звучи, дори само като го пиша, камо ли да е истина! :shock:
Изображение
Аватар
galena_bogdana
Редовен
 ---

Мнениеот velina_koeva на 17 Май 2014 19:27

Не съм Бориса вие каквото искате това си мислете,аз не чакам бебе за което се гордея ! За Бориса не знам и не искам и да занм не лъжа никого ... :evil:
velina_koeva
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив