Първа весела годинка отпразнува АВГУСТовската дружинка!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Първа весела годинка отпразнува АВГУСТовската дружинка!

Мнениеот elid на 03 Фев 2014 10:57

Аз реших да съм на парче сирене и салатка...нещо не ми се яде месо...за утре мисля да направя леща..
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 03 Фев 2014 11:04

и аз мислех за леща утре, че не съм яла скоро
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 03 Фев 2014 11:14

а да ви питам, вода мога да си пия когато искам нали, да не чакам да стане 12ч :oops:
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elid на 03 Фев 2014 11:25

Доби, аз мисля че можеш...независимо по кое време... поне аз така правя.
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 03 Фев 2014 11:52

Добър ден,милички.Ние поспахме днес до късно,ама пак с мрънкане.Сега чакаме попарата да изтине и започваме да папаме.Доби и аз си мислих това с детския пубертет,ама и зъби може да са.Каквото е там,да минава,защото :evil:
Пепи,честит апартамент!!!
Боби,честита прахосмукачка :D
Хаде,момичета,желая ви силна воля и постигнати резултати :balloons:
Моето слабеене се отлага и плюс това ще мина и през надебеляване,хахахха
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 03 Фев 2014 12:13

Доби пий си вода , при диета е добре да се пие много вода :) а аз как ще го правя незнам :(
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 03 Фев 2014 12:15

мерсиииии момичета, значи да си пия
сега съм сложила зеленчуци за бульон, и се пека половин пиле, да има и за довечера
наливам се с вода и пишкам през 15 мин :lol: :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 03 Фев 2014 12:49

Добро утро момичета, станахме и ние към 9ч но докато се наяде днес,много бавно закусва,което не обичайно за него. После пък събудих баща му да го0 гледа да изляза до магазина и за кухнята, че днес пак е доста студено. Сега и ние мрънкаме ,незнайно защо все е нещо недоволен,но ще мине. Вярно че имаше нещо като детски пубертет,но не беше ли към третата годинка :roll: ,дано е забки и да премине при всички. Миме няма да е леко,но много ти се радвам, а Але ще се успокой не се притеснявай.
Доби ,Ели ,Сисе браво че се навихте,ще ви подкрепям до край,много съм доволна от резултата,но искам още малко за да стана колкото бях преди да забременея с бобчо, бях 56 кила сега съм 61 така че имам още 5 кила да смъкна, днес ми е 3 воден ден и ще си пия водичка и едно, две кафета и предните така ги изкарах без проблем,дано и днес мине бързо,а и трябва да сготвя за мен за утре и за мъжа за довечера :lol: ,та изкушенията нямат край,но аз наистина много искам да отслабна ,а и съм теле инато :mrgreen: :mrgreen: . Доби вода се пие когато поискаш и колкото можеш повече,няма лимит,но поне по 2 литра на ден, единствено не трябва да пиеш не посредствено след хранене първия ден поне 2 часа след ядене, втория и третия поне 1,5ч и през плодов поне 30мин след хранене и във всички дни поне 15 мин. преди хранене пак не се пие вода. Успех ви желая на всички и много свалени килограми.
За утре ще си правя едни страхотни рулца от печени на оребрен тиган тиквички пълнени с извара ситно нарязани печени чушки, копър и чесън, ммм стават ужасно вкусни ,а отгоре ги поливам със кисело мляко,може и сметана с подправки кой как иска,отделно салата,филика и бульонче. Доби пиши после как е станал бульона,аз откак си сварих повече не искам и да чуя за купешки само да кажа че купувах био бульони и са доста скъпи,не е от тези на маги,те са и много солени междувпрочем. Ох много подробности ,кой ще ми го чете :lol:
Изображение
Изображение
06.09.2012г. - 3600кг., 51см
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 03 Фев 2014 12:58

О забравих да се похваля че направих сиренките на Доби снощи и почти веднага ги ометаха мъжо и Мишо,особенно дребчо много ги хареса изяде 4 една след друга :lol: , не мога да кажа какъв вкус имат ,но щом свършиха значи са добри :D Сега ще кача малко снимки у феиса :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 03 Фев 2014 13:53

Кали ама ти дори и хапка ли не вкусваш :shock: значи аз и да съм на диета почти всичко което готвя пробвам поне по една хапка :mrgreen:
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 03 Фев 2014 13:58

ssissetoo написа:Кали ама ти дори и хапка ли не вкусваш :shock: значи аз и да съм на диета почти всичко което готвя пробвам поне по една хапка :mrgreen:

:wink: :lol: :wink:
тя Кали е желязна
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 03 Фев 2014 15:27

Ей, сладурани, много ви обичам така като изписвате 3 страници преди да седна. И чета ли, чета.... и после пиша, ли пиша... :D
Боре, честита прахосмукачка! Със здраве да си я ползваш, но рядко да ти се налага :D Дай фото да й се нарадваме и ние. Моя мъж за моя рд искаше да ми вземе прахосмукачката мечта – тия роботи дето чистят сами. Нарекох я така преди 5 години, защото беше на цена от близо 3 000 лв. Сега има и по- евтини, че от тях. Но се отказахме, защото някак не ми се вижда как ще чисти гризки, солети и мокри кърпи от пода :D По скоро е за праха само, а у нас той не е толкова проблемен.
Сисе, пита ме за шарк парочистачката. Ламината ми, както коментирахме назад много се замацва. Никой от познатите ми не се е оплаквал толкова. А ние дадохме сума ти пари за по- хубав ламинат и ме е яд, че като го измия става още по- замацан. Парочистачката изобщо не ми изчисти ламината. Дори го омаца още повече. Уших си нови гъби така да го нарека от хавлия, не от микрофибър, защото той не свърши работа, но пак си замацваше и това е. Дадох го на нашите и майка ми е много доволна от него, но ламината им не е такъв. Те си го харесаха много. Аз сега за смях или не си купих https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D ... B211%3B300
такова подобие, но от по- скъпите. Ами мога да кажа, че с кеф си чистя ламината сега. И малко време отнема и после има вид на изчистено. И си изсъхва само. А преди чистя, търкам изцеждам, сменям 100 води, подсушавам.... С ангажиментите по детето ми отнемаше цял ден.
Пепи, Кали, трябва да знаете, че аз и цяла страница да сте изписали чета всичко. Обаче паметта ми е слаба :lol:
Пепи, сега като каза се сетих, че спомена за Велинград. Обожавам да ходя там. Особено по пътя.... има едни скали... чудесно е!
Кали, аз тъкмо мислех да ти кажа, че тия бульони на маги не са най- доброто което може да се пие и ти писа за някакви био. Я, покажи снимка, моля те! Аз не купувам такива бульони и не съм знаела, че и био има.
Ели, Сисе, Доби с вас съм мислено. Аз днес съм на ориз :D Бульони не пия обаче. Доби, аз така първите два дни се наливах с вода. Първия ден ми стана много зле обаче. Явно ми падна кръвната захар според познати. Пусто му сладичко знаех аз, че за моя живот е жизненоважно. :lol:
Сисе, и аз не пиех вода изобщо. Карам я на кола. Но от как подхванах диетата се мъчих от начало да пия вода и сега друго не ми се пие. Е, и водата не ми е вкусна, но като ожаднея :D
Боре, там е работата, че за да се ходи да спортуваш трябва да има кой да ти гледа децата. При мен я няма тая работа. Иначе много ми се ходи на народни танци, че хем да се движа, хем да науча нещичко. Освен да си бягам из стаите покрай децата няма как да спортувам друго яче...
Е, вече официално можете да ме изритате. И аз не бих си прочела поста :oops: :lol:
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 03 Фев 2014 17:16

Понеже от днес ям 2 пъти, умирам от глад иначе ако не съм на диета ям чак в 3-4, днес обядвах и съм гладна вече.
Кали булона една го изпих, ааууу гадост беше, аз по принцип не обичам и не ям супи и затова сигурво. Моляте кажи какви си си купувала ти
За въглехидратния ден, се ядат различни храни за обяд и вечеря
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Pepcheto на 03 Фев 2014 17:17

бъдеща мама написа:Е, вече официално можете да ме изритате. И аз не бих си прочела поста :oops: :lol:

Аааа прочетох го аз, даже изобщо не ме затрудни :lol: И аз обичам да ви чета, ако ще и цяла страница да е :)
Ели, успех и на теб с диетата!
Сутринта забравих да ви кажа, ако не сте видели, че утре ще имаме превод от НОИ - 340 лв. :P
Изображение
Аватар
Pepcheto
Пристрастен
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 03 Фев 2014 19:50

Ивенце и аз чест всичко и колкото са по-дъги толкова по -хубаво :D Радвам се че най-накрая откри твоята подочистачка :mrgreen:
Сисе не нищо не вкусвам, аз съм на принципа или всичко или нищо или без една мога но с една не :lol: , Днес си пия водицата ,но и аз съм гладна хаха да не си помислите нещо,иска се воля и инат и каквото там се сетите ,без тях няма как. Доби бульоните не ги знам как се казват даже хаха,но е истина, купувах ги от фантастико от диетичния щанд пише си био бульони на тях,аз взимах тези със зеленийте вътре(в зелена кутия по 8 кубчета ) , че има и обикновени те са гадни и мазни, пиех по половин бульон ,но ако не обичаш супи и те най-вероятно няма да ти харесат :roll: . Пробвай да си свариш бульон само от любими зеленчуци. Подправяй го със лимонов сок ,но аз пък много обичам такива работи и преди съм си пила без да съм била на диета. За обяд трябва хубаво да хапнеш и голяма салата да изядеш,за нея няма органичения в количеството и по възможност прави повече закуски през 2 часа ,до 12 ч после след последната закуска пак 2 часа и хапваш стабилно, е в началото и аз огладнявах ,но с времето се свиква. А за въглехидратния да ,различни са обяда и вечерята но не е изключено да са еднакви,който не обича сладко може да хапне същото като обяда,на половин разбира се,но трябва да е постно и солено , а иначе сладката въглехидратна вечеря винаги прави по-голям минус и е абсолютно смесена,хапваш каквото душа иска,поне при мен винаги е така, накрая задължително ред черен шоколад,той е антиоксидант и държи сит ,уж да не огладяваш повече,макар че аз като вечерях в 18ч и си лягам в 00ч няма как да не огладнея ,но .... всичко давам за да се напъхам в една много секси рокличка :emon15:
Успех ви пожелавам , а сега вие стискайте палци на мен че отивам да готвя за мъжо и за мен за утре и само с миризмата ще си остана до утре :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив