МОРЯШКИ СЪПРУГИ 22

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: МОРЯШКИ СЪПРУГИ 22

Мнениеот plodova-salatka на 12 Фев 2014 11:41

Добро утро момичета!!!

Миленка - много ама много ми е трудно ставането... ще свикна все някога.. :)) филмите звучат добре ще си дръпна :)) охо Мия агент 007... ще докладва тя :))
Ели - правилно ли разбрах сега имате вече костюм за бала или си измислям... ооо нямам търпение да качиш снимки на Дидо сигурна съм че ще е много хубав..:))
Русланка - радвам се че сте изкарали добре..сег аще се настроивате ... дано Алексчето да е добре:))
Ани - дано да се наредят нещата с посрещането.. за тази неделя ли казваш??
Дани - какъв празник си имате днес... Да сте живи и здрави!!!
Радост - ко прайте вие...
Бланка - дано всичко при вас да се нареди стискам палци :))
Юле - оо то не остана при теб кога беше термина или аз се бъркам пак че е скоро...:)

Момичета театъра беше много хубав много ни хареса... :)) скоро пак си обещахме да отидем...
За 14-ти вие измислили сте нещо... ние с компания приятели ще излезем на ресторант,организирахме се 10 човека хем ще е по-весело... стига с тези романтични вечери на свещи :) хихи..
ХУбав ден на всички ви!
Ели - лека работа и на теб :)
Аватар
plodova-salatka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostin4eto на 12 Фев 2014 14:15

Ау темата свършваа Миленка, Даниелче помоощ :lol:
Дани се пооправя, остана малко кашлица ама и нея ще преборим :) Както се будеше в 10 сутринта, почна да се буди в 9, в 8 и от скоро в 6.30 - бях отвикнала да ставам по тъмно и да пускам пералня и котлони :D Ще ме намразят съседите ама няма как :twisted:
Стелиии ние сме 15 човечета за Трифон зарезан - няма влюбени само жадни при нас :lol: Вече сме резервирали "баба-гледачка" . Да не се засечем в ресторанта :D
Дани кой хотел сте? Доволни ли сте? Топло ли е? Басейн има ли? Гогчи какво хапва там на Балкана? Дано се завърнете оздравели :*
Русланка добре дошли :) Ау и ние замисляме почивка с минерален басейн и търся бебешки бански тъкмо :lol: Има ли още сняг на Велинград и аз искам снежец :) ?
Няма да пиша много, да пестя редовете, изчетох ви :* Очаквам с нетърпение новата темичка :)
Гале не унивай всяка от нас е изпадала в такава ситуация, няма гаранция и може пак да изпаднем. Горе главата, приоритет е здравето на сина ти, ако сте здрави, работа ще се намери. Надявам се поне роднините ви са стабилни, не като "приятелите-предатели".
radostin4eto
Пристрастен
 ---

Мнениеот alex76 на 12 Фев 2014 21:14

Добър вечер прекрасни :kiss2:
Ели специално за теб утре ще се постарая да кача снимки :lol: ей не направи и ти един фейс-клюкарник :wink: :lol: Нямам търпение да видя Дидо спортно -елегантен :lol: По разходки я кара значи,с гаджета ли :wink:
Миленка,ама си опасна :lol: с агенти действаш,записвам си аз в тефтера,как да действам по-нататък :lol: Гледаме да не пропускаме почивки :lol: Алекс няма какво да наваксва,за нейн късмет им продължиха грипната и не изпусна ни ден :lol:
Дани честит ви празник :cheers2: Да ти е жив и здрав Весо,а вие отвреме -навреме да го слушате :wink: :lol: :lol: :lol:
Стели от моята група -поспаланкови си :wink: И аз все навивам аларми,но Ицо като си е тук хич не ги чувам :lol: Боже откога се каня и аз за театър и си оставам с каненето :lol: За 14-ти Ицо имаше супер план,но гледачите ни на работа,а и Алекс канена на РД в събота и се отложиха нещата :? :lol:
Радостче ранобудниче си имаш вкъщи :? :lol: Значи ще се нарязвате здравооо :wink: :lol: За следващия ден имаш ли гледачи,че шума ще ти пречи :wink:
Ани отлагане-гадост :( Намери ли полет :?:
Юле бяхме в х-л Рич,за втори път ходим и сме си пак много доволни :lol: Поразгледай им страницата,може да ти хареса.Много чисто,много приятно,има и детски кът с лелки,децата много им харесва :lol: Играят докато мама и тати си пият спокойно кафето :wink: Водата си е супер, топла :lol:
Сега не се смейте,но днес Преси черпа в ДГ за РД :lol: :lol: Късно,но нали беше болничка,почивка и т.н.Но и бяхме обещали,а обещае ли се нещо,няма как да не се свърши :lol: Алекс донесе няколко 6-ци,тати дооволен :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 12 Фев 2014 21:50

Айде заповядайте на №23
Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
mia08