Януарски бебчета 2014

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Януарски бебчета 2014

Мнениеот Линли на 03 Яну 2014 00:26

Ох, освободих се, мога да попиша повечко сега :)
Вероника беше много развълнувана и заспа трудно тази вечер, искаше да спи при нас на спалнята, за да е близо до бебето :) С баща й заспаха там, но мисля да я преместя после, защото Рая като се размрънка за ядене, да не я събуди..
У дома е идилия... Много е приятно отново да мирише на бебе вкъщи :) Рая засега е кротичка, поразмърква се доста само като огладнее, не зная от къде вади такъв глас :lol: Кърмим се успешно засега, като по часовник се буди сама на 3 часа, всичко е нормално :P
Раждането беше много лесно и бързо, чак ми се учудиха. Не знам дали случих на лекар, щото той почти нямаше работа за вършене, хаха :lol: Стоях си вкъщи до последно, докато ми изтекоха водите и болките бяха вече непоносими. Бях с почти пълно разкритие, докато ми направят разните процедури вече бях с пълно разкритие, нямаше време и за упойка, веднага ме заведоха в родилната зала и след 4 напъна се появи Рая. :)
Мери, успех! Ще чакам да пишеш, когато имаш новини :)
Юле, дано бебчо постои още малко на топличко, че му е рано.
До утре, момичета, отивам да пооправя малко, че след малко Рая ще се събуди да яде...
Изображение

Изображение
Аватар
Линли
Начинаещ
 ---

Мнениеот User на 03 Яну 2014 11:09

Мери, успех! Ще чакаме да се появиш с хубави новини. :P

Линли, много хубаво, че вече сте си у вас. Много хубаво име сте избрали! :D
Изображение
Аватар
User
Пристрастен
 ---

Мнениеот Ивичка на 03 Яну 2014 14:19

За много години, момичета! :)
Ние сме добре, обаче на мен май ми намалява кърмата :( Добре че имам замразена кърма, дето съм изцеждала, докато Алекс беше в болницата. Не е много, но ще стигне за около 2-3 седмици надявам се :? Правя всичко възможно да стимулирам, цедя, слагам го по- често на гърда, ама... :( Не му стига, то се вижда, буди се през 2 часа... Нощем същата работа, а преди беше по- спокоен. Започвам от днес да дохранвам със замразената кърма, пък като свърши ще дохранвам с АМ, няма начин...
Мерии, успех, ще чакаме с нетърпение новини!
Юле, дано наистина поустискаш още поне две седмици. Не остана, още малко само. Тапата не е важен признак за раждане, спокойно.
Линли, Рая е прекрасна. Само за гушкане и мачкане.
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот uleto888 на 03 Яну 2014 14:56

Линли,браво на теб.ти си истински герой с това бързо раждане. :D А шевове имаш ли? Дано Рая да бъде спокойно бебе и дето казваш,идилята ще е пълна у дома. :D
Иве,не се притеснявай,че кърмата намалява. И да се наложи с АМ да дохранваш,какво толкова? Мойто дете като съм го хранила с АМ,да не би да не е човек!? Не се вталясвай,гледай да почиваш и не си го слагай на сърце. :wink:
Юзърче,какво става с вашето коремче? Ивето по-спокойна ли е?
Мерито никаква я няма,очаквам новината скоро. :D
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот User на 03 Яну 2014 16:25

Юле, нашето коремче е по-добре като че ли. Сменихме АМ и веднага се видя разликата, вече 3-4дни сме на Лактана Био и е по-добре. Започна и да се изхожда както трябва. Преди я има, я не едно аки на ден, а сега по 2-3 пъти ходи. Много съм доволна! Не съм сигурна, но тези дни и коликите май са по-слаби. Плаче предимно като огладнее или я преобличам. :lol: Много се вълнувам Мерката розова или синя новина ще ни донесе. :mrgreen:
Изображение
Аватар
User
Пристрастен
 ---

Мнениеот meri siii на 03 Яну 2014 16:39

Момичета мили,днес в 10:58 първа глътка въздух пое моето прекрасно момченце Иван с мерки тегло-3950 и 52 см.
Секциото мина добре ,малко само ми прилоша но ми биха една инжекция и се оправих,упойката ме пусна но ме наболва доста а и умалях по гръъб та с нетърпение чакам довечера раздвижването :D
При прегледа ми казаха,че имам 3 см разкритие и напълно изгладена шийка и вероятно нямаше да изкарам до утре.
Мъжо и малкия идваха но дивачето не осъзнава нищичко ,не успяха да видят бебето и съм казала да дойдат утре когато мога да ходя.
Бебе доста поревава и още не са и го донесли,видях го само ,като го извадиха и всички ку се радваха колко е дебеличък :lol:
Жадна съм зверски ама чак утре ще пия вода и полудявам ама кво да се прави.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ивичка на 03 Яну 2014 16:58

Мериии, честит ти юнак :balloons: Голямо момче, браво и на двама ви! Да ви е жив и здрав, много да ви радва, много да е послушен и спокоен! :cheers2: :cheers: А на теб- бързо възстановяване! :)

Юле, не се впрягам, просто ми е криво, но каквото - такова, важното е да яде детенце и да расте, пък колкото кърма има, толкова. Гледам по- спокойно на нещата, няма как :)
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот User на 03 Яну 2014 17:07

Мери, честит син! Много здраво и усмихнато детенце да е! :balloons: :balloons: :balloons: :congratulations:
Изображение
Аватар
User
Пристрастен
 ---

Мнениеот dilqna_gk на 03 Яну 2014 18:56

Меркааа,много се развълнувах!Да Ви е жив и здрав юнака!Я какъв голям бебок си носила- браво! :balloons:
Почивай сега и бързо възстановяване! :)
Юзърче,за АМ съм чувала,че Аптамил е много добро.Малко е по-скъпичко от другите,но пък за изховдането на бебчо и за коликите било супер.Едното за сметка на другото! Но Вие сте си уцелили вече АМ де,аз само споделям мнение.Може Ивето да го пробва като свърши кърмата. :)
Юлеее,стискай още- не ме оставяйте последна де! ;)
Линли,браво за пухкавото бебче.Тя ще си е кротичка и ще спинка повечко,че да може и мама да почива.
Момичета какъв термометър за бебчето да взема?
Мерка,като попочинеш да разкажеш още нещо.Аз съм като попивателно. :)
Изображение
Аватар
dilqna_gk
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот uleto888 на 04 Яну 2014 00:12

Мерка,честито да ти е второто момченце. С моето първо ще са адаши. :-). Да ви е жив и здрав,много да ви радва,само усмивки да носи у дома. :balloons:
Ох,и аз многонсе вълнувах днес с тази Мери. Много се радвам,че всичко е наред.
Ивенце,важното е бебе да расте и дебелее. Вярно,казват,че кърмата е най-полезна,но на сила хубост не става. Пък аз лично имам малко по-различно мнение за кърменето в днешно време. Гледай детенце да не е гладно,да се чувства добре,пък другото са подробности. Яно си е ящен човека,това може само да те радва.:-)
Диде,вземи си термометър с батерий. Най-обокновен,който мери за 10сек. Върши чудна работа.
Нямам никакво намерение да те оставям последна. Мисля да родиш поне ден-два преди мен. :-)
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 04 Яну 2014 07:18

Благодаря ви момичетаа..
Виждате в колко часът ми е поста и направо съм мега изтощена не мога да мигна и го очаквах ,чуждо място ,болки,катетър ме притеснява а милото ми момченце цяла нощ плака какво е това чудо не знам то дране то чудо.
Иначе снощи пак ми го донесоха за малко ,гушнах го и той мълчи ,опитах да го сложа на гърда но не отваря мъничката устичка а аз пък нямам хубави големи зърна та ще видим днес ще засуче ли : :roll:
Иначе ,като цяло се пораздвижих,обръщам се в леглото но катетъра ме спъва и се надявам днес да го свалят да мога да туря гащи с превръзка :roll: ставах през ноща да си сменя лигнина ,че от опитите да лягам на страна се подмокрих та се надявам днес вече болката да става все по тъпа да мога довечера да си поискам детенцето :roll:
Имах вече и въпросните газове ,които изискват сле операция но тая нощ корема ми страшно бълбука,къркори и е странно :roll:
Ей го пак плаче,спира за малко и почва днес ще прТя мъжа и за биба да пробвам с нея може пък да го успокоява.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот soniK на 04 Яну 2014 18:46

Влизам да ви пиша за много години момичета.Да се радваме много на децата си и да сме живи и здрави. :cheers:
Мериииии честито ,да ви е здраво детенце и много те слуша,да не плачи. :balloons: :D :D Отърва се леко и ти ,остава Юлетоо..
За термометъра съм съгласна.Аз имам този къде е за чело и ухо,но не съм доволна много,най си ми е верен този под мишницата. :D
Юсер честито бебче и на теб,сега виждам.Госпожица си имате,жива и здрава да ви е. :D
Линли и на теб,честито.Много се радвам че всичко завършва добре тук в темичката. :D
И ние имаме много колики,е,баткото беше с повече,но трябва да вземам мерки вече.До сега само скимтеше,но вече поревава,особенно снощи.
Иначе разстем с бърза скорост вече сме 3320,днес,когато и навършваме 1 месец. :D
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 04 Яну 2014 23:32

Здравейтее..
Момичета направо съм забравила каи се гледа бебнце,бебо е при мен ,храних го с шише 30 мл той го изяде с кеф ,оригна се ,като изплю малко но после на няколлко пъти повърна а това ми е много стряскащо да видя каи се дави :? На езичето му пък има бели нещица ,като от млякото и виждам ,че му дразни и вероятно му се и гади от това но след повърнатото не ще водичка :? Ох гадно ми е и се чувствам безпомощна ,че не мога пълноценно да се грижа за него и искам по бързо да си ходим вкъщи там ще ми е по спокойно :?
Мацките със секцио я кажете имахте ли гадно къркорене на червата след операцията?Не е спряло къркането и вече е неприятно най вече днес сле клизмата пък доктора днес на визитацията първо за това ме попита'къркорят ли червата'
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот meri siii на 05 Яну 2014 09:01

Мацки,още един проблем :? Бебе не иска да яде,тази нощ със зор са му давали и нещяло и не е акал и кзват ,че е доста поспаднал :cry: дали просто не му се яде или да пробваме друго мляко?
Кърма нямам още а той пък категорично отказва да захапе
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Линли на 05 Яну 2014 11:59

Мери, да, най- добре сменете млякото. Понякога още от новородени проявяват капризи. Дано стане с друго АМ и дано се наредят нещата.
Изображение

Изображение
Аватар
Линли
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив