Януарски бебчета 2014

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Януарски бебчета 2014

Мнениеот Ивичка на 02 Юли 2013 23:18

Здравейте!Има ли и други,които очакват своите бебенца през януари? :roll: Моят термин е на 20.01.14 :) Казвам се Ивайла :wink: На 37 години съм,втора бременност ми е,от първата си бременност имам дъщеря,която скоро ще навърши 17 години :)

Ето ни и нас:

22.01.14 - dilqna_gk,очаква :sm_sling4l06apr:

25.01.14 - Kalito

Нашите бебета:

23.11.13 - Ивичка, бебе Александър - 1.850 кг., 47 см.

04.12.13 - soniK, бебе Божидар - 2.180 кг., 43 см.

13.12.13 - User, бебе Ива - 2.730 кг., 49 см.

30.12.13 - Линли, бебе Рая - 3.600 кг., 51 см.

03.01.14 - meri siii, бебе Иван - 3.950 кг., 52 см.

04.01.14 - uleto888, бебе Денислав - 3.200 кг., 50 см.
Последна промяна Ивичка на 06 Яну 2014 10:59, променена общо 14 пъти
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Re: Януарски бебчета 2014

Мнениеот meri siii на 05 Юли 2013 09:25

Здравей :P супер много се изненадах,че искочи тема и за януарски мами понеже форума в този раздел съвсем опустя :P
Аз чакам януарско бебче с термин 9.01.2014 :wink: имам вече един палав господин на 3 годинки и силно се надявам сега да е момиченце :P
Дано се включат още бременни за януари да си направим едно отборче :lol:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ивичка на 05 Юли 2013 17:16

Здравей!Много се радвам,че някой се включи в темичката :P Желая ти лека бременност и здраво бебче на финала :wink:
Щом желанието ви е за момиченце - пожелавам ви да е такова,тъкмо да ги нашарите децата :)
Аз като че ли нямам претенции за пола,само да е здраво бебенцето,че толкова дълго го чакаме... :? Но още от първата си бременност искам момченце :lol:
Ти на ФМ ходи ли? :roll: Аз ще ходя другата седмица и се надявам тогава да ми кажат пола,макар че сигурно няма да се види :?
А ти как се казваш,за да знам как да те наричам :lol:
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот meri siii на 05 Юли 2013 17:39

Здравей,казвам се Мирела във форума ме наричат Мери :wink:
Аз живея в малък град и тук много малко се говори за по сериозните изледвания поне с първата бременност такова изследване не са ми правили или поне не съм разбрала (тогава като за първо изобщо не бях в час)
Тук дори нямат свестен видеозон но пък и тогава всичко беше наред и се надявам и сега да е така макар ,че сега задължително ще отида някъде на 3Д ей така за кеф и успокоение :roll:
Помня, че с първото док ми каза в 19 седмица първите предположнеия че ще е момче така и стана :P
Желая и на теб лека бременност и здраво и пухкаво бебче на финала :P
Моята бременност за сега е малко кофти защото ми се гади от много неща ,повръщам но не често имам главоболие и много други неразположения :? с първата бременност не съм имала никакви подобни и сега ми се зима акъла :lol:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ивичка на 05 Юли 2013 18:02

Мери,ти от къде си? :roll: И аз съм от малък град,тук положението с лекарите хич не е розово,всички са страшно зле...Аз ще си следя бременността в друг град,макар че ми е малко далеч,но се притеснявам,понеже съм и на години..
Иначе и аз имам сутрешно гадене и хич не ми е добре,но и гости трябва да посрещам :? Дъщеря ми поканила приятеля си за няколко дни :twisted: Понеже тя учи в друг град и той е от там.. и сега като е във ваканция им е трудно да се виждат,та... и това трябва да мисля,а хич не ми е до такива неща,много ми е гадно,че тя не ме разбира :( И главоболие имам,основно в следобедните часове.А гадене сутрин.Друго засега нямам.Дано да се размина само с това.
Дано и при теб тези неразположения да отминат съвсем скоро и да ти остане само да се наслаждаваш напълно на бременността :)
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот meri siii на 05 Юли 2013 21:34

Иве, от Червен бряг съм тук живея вече 5 години иначе съм от Пловдив :wink:
Не се ядосвай на дъщеря си щом е достатъчно голяма и си има приятел значи може да се погрижи по самостоятелно за госта си :wink:
Неразположенията мисля ,че леко по леко започват да намаляват но си ги имам аз скоро изкарах 1 седмица адско главоболие ,след това се опита пак 1-2 пъти да ме почне пак силничко и поспря"за сега".Повръщах сутрин предимно от кафето някак ми дразнеше на стомаха а без кафенце сутрин съм за никъде :lol: от 2 дни обаче ми е по добре сутрините а ми става по зле вечер :roll: много храни от сорта на месо,колбаси почти не хапвам защото и от тях ми се гади :evil:
Що ми се струва ,че сами ще си кукуваме в темичката :mrgreen: леле като се сетя когато бях бременна за първи път този форум беше пълен и за всеки месец си имаше достатъчно мами :roll: а сега във почти всички раздели е голяма пустош :roll:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ивичка на 05 Юли 2013 22:16

Мери,ами... колкото-толкова :? Сега ФБ е завладял света и всички там висят,може би затова е така :?
Иначе аз пък сега проблеми с кръста имам.Започна много да ме боли :? Дано само да не ми направи някой по-сериозен проблем,че няколко пъти съм лежала на системи заради него :(
Иначе и на мен ми се гади от храните,които ти си написала.Ям основно млека,салати и супи.Друго не ми се и опитва.
И най-интересното е,че умирам за лимони :mrgreen:
Иначе и аз не мога без кафе и добре че не ми се гади и от него,щото не знам какво щях да правя :twisted: :lol:
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот meri siii на 06 Юли 2013 08:06

Иве, а какъв ти е проблема с кръста?След първото ми раждане до ден днешен имам проблем с кръста ,болки и по целия гръбначен стълб имало е сутрини ставам прегърбена и само леко кашляне ми причиняваше болка та ми трябваха 20 минути да се пораздвижа и ми минава :roll: сега се улавям като съм навън с малкия следобед то търчане и все на крака в някои моменти започвам да крепя кръста с ръце ,че ме и базикаха комшиите че още в начална бременност стоя като в 8 месец :lol:
Силно се надявам сега да нямам такива по серизни болки макар ,че съм почти убедена че няма да се размине :roll:
Кажи ми моля те до сега колко кг си качила,аз съм 65 кг и до сега имам само 1 кг от горе което мъничко ме притеснява.Коремчето ми е вече добре оформено и си расте и все си мислех ,че с втората бременност ще качавам по бързо :roll:
Викаш за лимони си умираш :lol: хапвай то и за главоболието и гаденето е добре аз много налитах вън по дърветата с кисели джанки иначе като цяло ми се хапват плодове и зеленчуци.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот priatelka на 06 Юли 2013 12:14

Честита бременност момичета. Мери много се зарадвах като те видях в тази тема. Пожелавам ви една безпроблемна бременност и много скоро темата да се напълни и с други щастливки. :sm_174:
Мая Изображение Изображение
priatelka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ивичка на 06 Юли 2013 13:44

Мери,да ти кажа честно и аз не знам какъв е проблема.Още преди да родя ме болеше.2-3 пъти лежах на системи,защото не можех да мръдна от болка,не можех да ходя,нищо...Казват ми,че най-вероятно ми се прищипват нервчета или нещо такова,но и аз не знам.
Иначе днес не ме боли кръстът,а гърбът и то ужасно...Не знам и аз какви са тия работи.
Дано при теб не се проявяват тези проблеми,че е ужасно неприятно :(
А за килограмите-аз също към качила само 1кг.А ям,не се ограничавам.Не се притеснявай,после ще видиш пък как сигурно ще качим изведнъж :? Иначе и на мен ми се личи коремчето,но не много.
И аз съм като теб,дай ми плодове и зеленчуци,но сега си хапвам сандвич,че дъщеря ми се загрижила за мен и ми направила...два даже :mrgreen: Ето как ще започна с угояването :lol:
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот meri siii на 06 Юли 2013 13:51

priatelka написа:Честита бременност момичета. Мери много се зарадвах като те видях в тази тема. Пожелавам ви една безпроблемна бременност и много скоро темата да се напълни и с други щастливки. :sm_174:

Майче,благодаря и за теб много се зарадвах като разбрах (прочетох в другия раздел)лека бременност и на теб и сладко бебоче на финала :P
Ивенце то сега те боли ми като наедрее коремчето най вероятно ще те наболва повече,дано не съм права де но май неможе да се избегне :?
Дъщерята те глези казваш :lol: нека ,нека да свиква че и за по натам ще ти е от полза :wink:
Как ще раждаш ти?Аз съм била секцио(наложи се) с първото а сега още не сме говорили за това и незнам :roll:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ивичка на 06 Юли 2013 13:56

Мери,дано,но и аз съм на твоето мнение :? Усещам,че като ми натежи ще започна да имам по-сериозни проблеми и с гърба,и с кръста,и с всичко :( Ама ще се търпи,какво да се прави...
А за раждането-не знам :? Ина я родих нормално преди 17 години :lol: ,ама тогава бях младааа...пък сега...Ще видим какво ще каже лекарят.Надявам се нормално да родя.Но ако кажат,че се налага секцио,няма да се дърпам,щом така ще е по-безопасно и сигурно...
Ти как си се настроила?Как ти се иска да родиш?Аз съм чувала,че може да родиш нормално след секцио,стига да са минали поне 2 години от секциото...
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот meri siii на 07 Юли 2013 11:08

С първата бременност се страхувах да не стане нещо и да мина под ножа ,отидох с преносване и след 12 часа на системи пълно разкритие и супер болезнени контракции и без грам напъни и в последствие се оказа ,че малчо тръгнал тилно ме оперираха по спешност.Когато ми казаха ,че се налага секцио направо камък ми падна от сърцето а бях на ръба след такова мъчение цели 12 часа :roll:
Сега незнам още помня лошите спомени и все още като отида до Аг отделението сърцето ми ще фръкне :?
Неискам да се настройвам то 2 раждания еднакви няма знае ли се сега пък може да ми е по лесно :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ивичка на 10 Юли 2013 18:07

Мери, дано този път имаш повече късмет и всичко да мине нормално, бързо, лесно и гладко! Ще стискам палци :)
Как си иначе?
Аз днес си изпратих гостите, нямах време за нищо. Ходихме с тях по разходки, насам- натам и то времето си минава :)
Много ме боли кръст сутрин като се събудя.Но пък после ми минава, не знам какво става :? Гади ми се, но слаба работа.
В петък съм на ФМ, да видим и там какво ще кажат...
Изображение
Аватар
Ивичка
Сериозен
 ---

Мнениеот meri siii на 10 Юли 2013 20:02

Иве,добре съм мисля ,че неразположенията започват да отминават но хормони яко ме тресат и съм много нервна карам се на детето и на мъжа и не се харесвам така :roll:
Усетих аз ,че си заета покрай гостите ,влизам да проверявам и с надежда още някоя мама за януари да се е записала но няма никаква активност :roll: в бг мама са пък прекалено много и не ми се пише там та ще си тряйкаме тук :mrgreen:
Дано и твоите нераположения минат и кръста дано се пооправи :wink:
Дали ще ти кажат и пола на ФМ :P голям кеф :mrgreen: и аз искам ама най искам да ми кажат ,че сме розови гащи :lol:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Архив