АВГУСТинче весело през зъбчета се смее!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: АВГУСТинче весело през зъбчета се смее!

Мнениеот radostst на 25 Май 2013 08:20

Добро утро и от нас. :) Аз от вчера съм вече готова с целия подарък за 1ви юни на детенцето където ми се падна. :) Нямам търпение да го пращам вечееее. Тея дни ще си имаме още едно зъбче и от горе, почти е пробило.
Доби, да се оправяте бързо всички!
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 25 Май 2013 11:10

Добро утро и от нас.И аз чакам зъбче,че са много подути горе венците и Алекс е доста крив и без особен апетит.Вчера тук беше супер гадно времето,не ставаше за нищо.Започваше да вали и спира през 30 мин!!!Днес засега е Ок и дано остане такова,че и по-добро ;)
Целувам ви всички,а Доби и дечицата да се оправят бързичко!!!
Ради,ти нали щеше да качваш снимки на апартамента,ами хайде де :D :D :D .Ако не искаш във фейса,качи ги в албумчето :wink: .Само ни лъжеш,ей !!!
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 25 Май 2013 12:37

оооо Радиииии чакаме снимкиииии
бяхме малко навън,ама се пребрахме че ни се лежи
Тук е слънчево но духа, на сянка студено, на слънце жега, нямам думи, да се чуди човек как да се облече
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 25 Май 2013 14:24

Здравейте
Все още чакаме снимки от Ради и Ивето :D
Сисе, пак болнички :( бързо да се оправя Габи :D
Доби, вие как те :?: :D
Боби, вече не акаме на всеки памперс,ама гледах,че зъбчетата са пробили ,отгоре и отдолу :D Аси вечее със цели 6 :mrgreen:При вас как е :?:
Тук днес е непоносимо студено, парното е пуснато :lol: и съм по облечена от колкото през зимата :lol: вчера купих бикини за Иман с котката :lol: и днес след едночасово висене в тоалетната, я обух и тя се изпишка в гащите :lol:
Тази сутрин си пресортирах гардероба, и се оказа,че имам 1 чувал излищни дрехи, мъжо даже и ги изхвърли, сега чакам мъжо да разбере кога ще почива,че за новата седмица шефа е променил графика заради приятелката си, иии ще ходя на пазар да попълня наново гардероба :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 25 Май 2013 14:50

Добър ден, не можах да пиша сутринта, че изпращах мъжо на тим билдинг и после хранене преобличане и т.н. Излязохме и ние на вън,но много духа и в 13ч се прибрах малкия покара проходилката и вече спи в кошарата, а мама малко почивка. Да се похвалим и ние с ново зъбче едното горно е пробило, но аз подозирах, че последните нощи беше много крив , а вчера и през деня рева.
Сисе, миличката Габи бързо да оздравявате,мнго е гадно като са болники мен така ме е страх сега пак да не стане като с предните 2 зъба,но за сега се държи момчето.
Ванче за Мишо търся количка да, искам някаква лека лятна количка да ходим с нея в Бургас, че нали знаеш каква е моята и не мога да нося и целия багаж, става ужас.
Аз също съм купила подаръка за детенцето дето ми се падна, дано се хареса, че много го мислих :roll: ,но е от сърце, както предполагам и всички останали :D
За рождените дни просто любопитствах за мен няма значение кой ще ни подарява, знам че ще е супер :D която и да е :D
Аз за гърне мисля че му е рано той още на пода не седи супер стабилно ,камо ли на гърне, а и изобщо няма да усъзнае какво се случва,мисля като стане към година и половина да го пробвам, ще видим . За акането мисля че ще ми по лесно, че винаги го усещам кога ще се изка :lol: Племенницата май чак към 2 години го махно, но пак и се случва да се изпусне,или е период някакъв :roll: , че през ноща пишка , че и ака понякога :shock:
Доби ,вие пък как се разболяхте,но в това време наистина човек не знае как де се облече, а за децата даже да не говорим.
Чудя се сега какво да правя , да лягам ли , на компа ли да седя,а и още не съм решила каква количка да купим и това ме чопка :lol: , така като си навия нещо на пръста и искам да стане по-скоро :lol:
Изображение
Изображение
06.09.2012г. - 3600кг., 51см
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 25 Май 2013 17:25

ох аз съм в чуденка дали да си запазя фотограф за кръщенето, 60лв е заснемането с фотосесия след ритуала. Мъжо ще му стане лошо от моите луди идеи :lol: :lol: :lol: Друг вариант е да искам от някой това за подарък :P
Кали, в Джъмбо имаше много евтини и лекички лятни колички
Ванчеееее като попълниш гардероба да се похвалиш с покупките, Иман ще се научи спокойно, чакам снимка с роклята Кити, като се стопли при вас
Боби, как сте вие
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobi13 на 25 Май 2013 20:12

аз набързо,че спахме до 9ч и сега дивее..изправя се по всичко и само я дебна
ние си акаме,не е често но е разстройство. Зъбчето отдолу се показа цялото,а отгоре само точка.
Ванче,аз научих Юли на 1г10м,но беше лятото и навън му слагах гащи и след няколко напишкавания разбра кое как...аз не съм го слагала на гърне,а за акането на тоалетната. Но никога не съм го оставяла да си виси там...няма смисъл,само ще се травмира детето...Изчакай да се стопли и я пробвай навън с гащи :wink: споко ако си го наумиш и я караш най много да стане обратното,не се притеснявай ще се научи за два,три дни :D
и аз пусках вчера парно,беше 4гр...сега се стопли
Доби,как сте? Настинките да минават бързо. Ема е толкова сладка милата....справя се чудесно,при "зимни'' условия 4х4 :mrgreen: Вие кога ще го правите кръщенето?
Оххх Ванче блазе ти за гардероба...аз реших че сега не ми се сменя...още повече че имам поне 4-5 кг да сваля...това кой знае кога ще стане :roll:
Изображение
Аватар
bobi13
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 25 Май 2013 22:13

Момичета, направо забравих за снимките :cry: съжелявам. Тези дни наистина ще направя!
Ванче, да се похвалиш с новите попълнения. :)
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 25 Май 2013 22:33

Доби, само да се затопли и ще натъкмя Иман с роклята, всичко е страхотно,сърдечно Благодаря :kiss2:
Dobi81 написа:Друг вариант е да искам от някой това за подарък
Дааа,аз бих предпочела този вариянт :D изпрати ми банкова сметка, за да преведа парички, и моля те да приемеш това като подарък от мен :D Ще се доуточним на лични :D
Кали, и аз съм същата, не мога да чакам щом съм намислила нещо :P Като позаякне Миши го пробвай на търне,аз днес слагах Аси, не да е учи,а да дам пример на Иман,че бебето пишка в гърнето. От страна на Аси беше много забавно :mrgreen:
Ха Боби,а аз си мислех ,че други няма като мен,в началото на лятото да пуска парно :lol: ама ето,и ти така :wink: Да избие хубаво зъбчето на :rabbit2: Тиа ,и ще спре да ака :D
Памперса го махнах,само през нощта, от вчера е с гащички и потник,днес като ходихме на пазар не направи беля,ама като се прибрахме :lol: И тази вечер я пробвах пак на тоалетната,иии пишка момичето,но явно има страх,защото беше на косъм на ревне,и крещеше„„Мамо,виж мокро„„
bobi13 написа:Но никога не съм го оставяла да си виси там...няма смисъл,само ще се травмира детето...Изчакай да се стопли и я пробвай навън с гащи споко ако си го наумиш и я караш най много да стане обратното,не се притеснявай ще се научи за два,три дни
Мхм,то при нас ще е 2-3 месеца :lol: че като,че ли прекалено много я държа,и май както казваш се получава обратния ефект :|
То трябваше по отрано да почна,но си виках тя като почне да разбира ще казва,и ще проявява желание за тоалетната....
Айде стига ви досаждах с мойте писаници :lol:
Оооо амо да подновя гардероба аз, иии задължително ще се похваля какво що :tooth:
Всичко спи,аз отивам на :sm_057:
Лека мили мой :sleep: :sm_156: :sm_174:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 26 Май 2013 06:53

Добро утро
Изображение
ние сме на същото положение като вчера, моя нос тече, Ема хърка-но й слагам капки вече, Сашо дано неговото по-добре е наистина
Ванче ще свикне с тоалетната Иман, предлагай й гърнето или на голямата тоалетна, на което тя пожелае
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА АЛЕКС :balloons: :balloons: :balloons: ДА Е ЗДРАВИЧЪК И ВСЕ ТАКА УСМИХНАТ МОРСКИ ПИЧ :lol:

Мъжо ще си дойде днес,малко отмяна че тея двамата ме побъркват вече
Сисе как е Габи, Влади докога ще е на градина
Боби кръщенето ще е на 07,07 тези дни трябва да ида да запазя час,че все забравям
Миме, чакаме снимка с тортааааа :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 26 Май 2013 09:12

Добро утро и от нас! И Дани нещо хъркаше сутрината, но ще е от зъбчетата, че нали горното е почти пробило.
Честита месечинка на Алекс! :balloons: Торта и снимкиии :)
Доби, да се оправяте бързо!!!
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 26 Май 2013 09:21

Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот LiaDi на 29 Май 2013 17:01

Здравейте, мили мамета! Как сте днес? :P

Имам молба към вас - бихте ли подкрепили 6 годишния Ивайло, като натиснете Харесвам под неговата рисунка?

Това ще донесе голяма радост на слънчевото ми дете, само няколко часа преди празника на детето!

Сърдечно ви благодаря, много, много... :P :balloons:

https://www.facebook.com/OLA.Taste.of.MED/app_203351739677351
LiaDi
Сериозен
 ---

Предишна

Назад към Архив