АВГУСТинче весело през зъбчета се смее!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: АВГУСТинче весело през зъбчета се смее!

Мнениеот kali_sofiq на 24 Май 2013 10:15

Добро утро и от мен.Честит празник момичета :balloons: Пак не съм се наспала,но то е нещо обичайно, събуди се и се ококори човека в 3 ч и направо полудях докато го накарам пак да заспи,преди това ме вдига пак няколко пъти,после обаче спа до към 6ч и сега вече закуси и беснеее :lol: , все ходи на контактите :shock: , но аз сложих вече предпазители, че е страшно.
Честита месечинка на Ихлас, много да радва мама и тати ,да е здрава и весела :congratulations:
Днес мслим със зълвата да ходим до Джъмбо да гледам за лятна количка,дано си харесаме нещо вече . Времето сега изглежда ок, но не се знае колко духа :mrgreen: вчера щеше да ни отнесе по едно време и повечето време изкарахме е нас ,аз шетах докато той поспи, да се похвалим от 3 4 дни спи в леглото си и на обяд,мислих си че е невъзможно , че така е свикнал в количката да го друсам :lol: ,но детето си заспива и спинка спокойно за разлика от ноща :(
Вчера послах пъзела и си пойграхме двамата ,много му е забавно ,но ако има някой с него, и определено пълзи само на заден :lol: , вдига се на ръцете и се избутва назад и през 5 минути по корем на плочките :mrgreen: ,но не мисля да слагам килими, сега шрез лятото става адска жега у нас и ми е голям кеф да ходя боса по плочките 8)
Аз ли само не разбрах на нас кой ще подарява подарък за рождения ден, простете но любопитството е голяма работа :emon17:
Изображение
Изображение
06.09.2012г. - 3600кг., 51см
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот m_erilin на 24 Май 2013 10:28

Добро утро и Честит Празник! :)
Честита месечинка на моята снахичка!!!Да расте жива и здрава и много да радва мама и тате :balloons:
Подкрепям Доби за памперсите...аз по същия начин махнах на Мери на 2 години и нещо от раз :)
Честито зъбче на Тиа! :) Да е беличко и здравичко! :)
Ванче...тя колата си е моя...за какво да се цупи мъжо..то аз дори не съм виновна :| Сега ще дам 100 лева за нова броня...щото ми са излишни и се чудих къде да ги дам :x Аз едва тази нощ долу горе поспах...той Давид се събужда през ноща и по два часа ревтуни....
Като стана въпрос за зъбки...на Мерка снощи и падна едно :D ама от долу ...и другото е пробило (като на Давид...двете бебета вадят зъби :lol: )но е леко отзад не е под това,което падна.Сега в Неделя щяла да го подари на дядо си,че е рожденник да й го пазил :lol: А как ми стана мило...като се сетих и как ги чаках като на Давид сега нейните зъбки :)
Иве,сега с по два,три чифта бански ще ходите :D като реши да ги оака :lol: да сменяш :)
При нас е мрачно и май ще седим в къщи...
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
m_erilin
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 24 Май 2013 10:32

Иве, аз слагам Дани на гърне от 2месеца, но само сутрин, за да ака. Скоро мисля да я слагам и след сън през деня, за да се научи и да пишка там.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 24 Май 2013 10:34

Честито паднало зъбче на Мерката :balloons:
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 24 Май 2013 11:45

Аз не да го отвиквам от памперса, а да но науча, да свиква с гърне. И двете ви подкрепям за махането от раз. Аз махнах на Дени на година като стана. Цяло лято изкарахме без памперси ни дневни, ни нощни. За ноща нямаше проблем, но през деня се случваше да я изтърва да се напиша. Но като дойде зимата ме достраша да не настине докато я разбера, че е напишана и го върнах пак. Ей, после трудничко го махнах, защото на нея й харесваше да си пиша в него. И като навърши две го махнах, но свикна бързо без него. На ясла тръгна на 2,5 г. и много й се радваха, че само тя си казваше, че й се пиша.
Вили, и ти си с два беззъби бонбона. Честито пробило зъбче и на Мерка! :D Да са й много здрави новите зъбки и да не знае що е зъболекар, никога да не й се налага да ходи при него!
При нас каква буря се завихри. Днес ще си стоим вкъщи. Тъкмо да си погледна малко къщата, че нещо пак не мога да вляза в час.
Честита месечинка на Аси! То не остана до първата свещичка :D
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 24 Май 2013 12:23

Мерси много момичета :D
Охо и Мери е беззъбо :D И какво Вили, тая щета за твоя сметка,пфуу много неприятно така :x
Кали, за Мише ли ще търсиш лятна количка :?: :D А за подаръците, Поли ще те осведоми :mrgreen:
Иве, Вили, Доби, айде помагайте ,че Иман още се влачи с памперса, как да го махна :?: :?: :?: стой на тоалетната но играе, пиша винаги като я махна,казва пиши браво, нооо всъщност нищо...пиша пак в памперса :shock: а и как да я разголя да бяга по без памперс като е студено :| съвети :?:
Боби, ами при комшито се оказа несподелена любов :(
Оф църкоти после ще допиша....
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 24 Май 2013 13:00

Честита месечинка на Аси :balloons: :balloons: :balloons:
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 24 Май 2013 13:01

Ванче, махни го изведнъж памперса, тя като се напишка ще й мокри на дупето. Аз със Сашо като го махнах беше топло/1 юни беше/. През 10-15 мин го канех да пишка, почти не се е напишквал. Бях взела някакви бонбони и като се изпишка в гърнето, феятата на пишото даваше бонбон :lol: :lol: :lol: ходихме в тоалетната да хвърлим съдържанието на гърнето и той пускаше водата и беше голяма радост
Изчакай още малко да стане още малко по-топло/че при вас си е студ/ и го махай напълно,кажи и че др момиченца колкото нея вече не искат да слагат памперси. Купи и бикини с Кити, как забравих да ти пратя :x кажи й че те се носят без памперс. Просто трябва приказки и търпение от твоя страна.
Ще видя при нас за бикини с Кити и ще ти пратя др седмица

Миме много си кратичка
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 24 Май 2013 14:31

А Доби, не пращай мила,тук има гащички с котката :lol: ще видя другата седмица да купя :D
Днес беше без пампи, сто пъти ходи в тоалетната,сяда, чака пуска водата и нищо, преди да я сложа да спи сложих памперса ииии се изпишка :lol: Иначе и аз така залъгвам,с играчки,лепенки,бонбони....
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobi13 на 24 Май 2013 19:22

Честита месечинка на Аси :balloons:
и аз да седна то пак обяд стана,но нали бяхме да гледаме плуването :mrgreen:
Ванче,споко ще се научи...просто тя сама ще свикне и ще пишка в тоалетната.Колкото повече се мъчиш,толкова повече обратното...всичко е психика...не я пресирай. До края на лятото,точно за градината ще се научи..постепенно и леко :wink:
Честито паднало зъбче на Мерка :mrgreen: тук броиме всички паднали и пробили :D
оххх ще пиша след малко че голямото бебе иска да правя обяд :evil: :evil:
Изображение
Аватар
bobi13
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobi13 на 24 Май 2013 21:55

Ванче вие още ли акате честичко,нашето е трети ден :roll: като гледам сега пък отгоре май е тръгнало зъбчето.Днес сме кривииии...едната майка с бебе на 10мес. ми каза,че дава замръзени плодове,хем са студени и да си гризка и то милото с едно зъбче и другите напът.Беше много смешно,той като види Тиа и така се смее и тръгва към нея,двамата стоят на една пейка изправени от различните страни и той я хваща за ръката...и всички около нас викат - оуууу че са сладки и в следващия момент и дърпа ръката и я захапва :mrgreen:
Изображение
Аватар
bobi13
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 24 Май 2013 22:22

Честита месечинка на Ихлас :)Кали не сш само ти и аз неразлрах кой ще ни подарява на нас :(
За гърнето и аз слагам Габи само да свиква :) той и Влади малко преди2 рата год.махнахме памперса .Ставам че Габи е с Т ....оххх измъчи се това дете
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 25 Май 2013 00:04

Кали,Сисе,аз ще ви светна ;)
Останали са Поли и Пепи.Според това кое номерче ще избере Пепи,ще се реши :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот polichka на 25 Май 2013 07:55

Добро утро милички хайде на кафенцетоооо.
Кали, Сисе, Мимето ви е обяснила ситуацията приемете че или ще съм аз или Пепи :wink:
За гърнето аз слагам Плами всяка сутрин и мисля да слагам вече гащички за през деня като сме си в нас(в нас навън имам впредвид не искам всичко да ми е напикано). Накупих си 10на гащички да си имам но още не съм я оставяла без то сега и времето се поразвали та ще поизчакам още малко. Мисля и такива памперси гащи да взема и пак да си я каня да пишка но е съм купувала още. Ние като не сме гледани с памперси и по-лесно сме се учили защото като се напишкаш и ти е мокро и по го осъзнаваш така си мисля де. Аз искам да й го махна че сега в тея жеги и това да й запарва на дупето, представям си аз с превръзка дооооста по-тежка и така денонощно, направо отвратително.
Честита месечинка на Асито с малко закъснение да расте здрава и послушна :balloons:
Изображение
Изображение
polichka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 25 Май 2013 08:09

Добро утро
Поли не се ли свърза с Пепи
Ние нещо сме болни с децата, Сашо е със супер червено гърло, Ема хърка с носа/без да тече-мисля че е от зъбите, ама ще видим/ аз-мен всичко ме боли, но пия панадол и малко ме отпуска
Тези дни трябва да ходя да търся подарък за 1 юни на Сашо, че детето брой дните до тогава и чака подаръка си 8)
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив