АВГУСТинче весело през зъбчета се смее!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: АВГУСТинче весело през зъбчета се смее!

Мнениеот Dobi81 на 23 Май 2013 18:27

да Боби за концерта довечера се разпява :lol: :lol: :lol: сега яде и е малко тишина,дояжда си с бисквитки :lol:
аз си поръчах бански ето този https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
е нямам цици за да изглеждам така, ама ще се премиря с това
Ема има едно като бански с жилетка, тя Мимето го видя, ама не е много удобно, та ще й купувам и на нея
утре ще имам гости с преспиване, една колежта от унито, не сме се виждали сигурно 3-4 год, само по телефона си говорим, и съм супер хепи. Подхванала съм Сашо да си премести играчките в другата стая и детето мести ли мести сега :roll:
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 23 Май 2013 18:36

Нашия бански е такъв - http://www.disneystore.co.uk/clothing-a ... 2+1000772/
И при нас духа, но сякаш не е чак ураганен и се чудя да поизкарам ли дребосъците малко. Нещо не мога да преценя дали духа много или не от терасата. А излизането ми е най- трудно.
Боре, давай на Тия ориз повече, не че ще помогне. Има и на Хумана сухо мляко лечебно, което става на и каша. Може и оризова каша да даваш. Царевично нишесте съм чувала също, че запича.
Моето дете с кеф да го храниш. Пък как яде бисквити и гризки. Като види, че му давам и очите му стават понички. Само да види някой да яде нещо и да не му дава и става скандал. Вчера си скъсах 2 сливи от дървото навън и двете деца ми ги изядоха. Крис и той нареден все да яде. Днес на обед кака му яде с манджата сухар, той като я видя- рев докато и на него не дадох да гризе докато яде от неговата си манджа. Ех, с кеф се храни такова дете.
Ооо, вятъра дойде и при нас вече. Няма излизане... Ще си правим сапунени балончета на терасата. Крис вчера много им се радва. Жалко, че пистолетчето ни за балони е развалено и мама трябва да ги прави, но при първа възможност ще се сдобием с ново.
Сетих се сега, докато те чета, Доби, - Дени имаше червен цял бански с шапка много мадамска. За първи път я водим на море следобеда и я събличаме по бански. Ама тя на около годинка и два месеца да е била. Събличаме я ние, потопихме й крачетата, че ставаше хладно и я оставихме да играе на пясъка. По едно време я гледаме - напъва се. Та така първото ни обличане с бански завърши наакано :D / Снимката на линийката й е от този ти ми случай / И второто обличане на банския завърши така, но тя тогава беше в периода на вадене на зъбче та имаше оправдателна причина :lol:
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobi13 на 23 Май 2013 21:34

Dobi81 написа:да Боби за концерта довечера се разпява :lol: :lol: :lol: сега яде и е малко тишина,дояжда си с бисквитки :lol:
:mrgreen: сега като зареди да видиш 8) да има сили за концерта. Милия Сашо :mrgreen: има сигурно да влачи играчки....Банския е много готин.Аз немога да се спретна в такова нещо :shock: все още съм си :elephant1: Ема пие мляко с бисквитки ли? Аз вчера купих кисело мляко за бебета слад 9 месец.Тиа опита малко с бисквитка...хапна няколко лъжички.
Иве ама кой точно е вашия бански :D на мен ми се отваря страницата на Дисни :wink:
:emon15: :emon15: то нормално да завърши така..без памперс :mrgreen: Аз давам ориз,не че помага...от сутринта три пъти..ще мине. А аз понеже съм :emon32: вчера за следобедна закуска дадох круша с бисквитка :? от крушата още повече ... И Тиа иска от всичко,което ядем,идва и те дърпа да й дадеш.
Изображение
Аватар
bobi13
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 23 Май 2013 22:32

Ееее най после Тиа е станала зайко,беличко и здравичко :balloons:
Доби,Иве, ами хайде де само вие сте беззъби все още,ааа май и Буби :mrgreen:
И Аси ака като обезумяла,зъби никнат,но поне не църкоти :lol:
Банския е много хубав Доби,айде ще чакаме снимки с него :D
Вили,какво стана с колата,мъжо увикали те :wink: днес наспана ли си :D
Миме, стискай зъбки до понеделник,то е ез това времето май не е за плаж,или :D :roll:
И ние смъкнахме леглото,че все сиви изправена,и да не я намеря долу :D
Аз съм тук ,нооо нали знаете комшито ,сега има любовен проблем...и до като обясни.....че после допродължава във фейса :mrgreen:
Времето е все още отврат,10 гр ,вятър,дъжд,абе всички екстри :lol: :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 23 Май 2013 22:39

Лелеее,утре го дават 3 до 5 градуса,и лек снеговалеж :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: офффффффффф :x :x :x
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobi13 на 24 Май 2013 00:27

Ванче честит сняг :mrgreen: то и тук се поразвали времето,но до там не сме стигнали...
И Тиа не църка,само ака :mrgreen:
А какво става с комшито????да не се е харесела с някой..нали знаеш колко сме любознателни,а за любовни проблеми сме първи :D
Тиа си взима следобедната дрямка,аз тормозя Юли с задачи по мат,мъжа ще прави барбекю простоооо :superb:
Лека милички,спокойна нощ
Изображение
Аватар
bobi13
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот polichka на 24 Май 2013 07:50

Добро утро аз снощи ви прочетох и сега забравих какво точно съм чела :oops:
Боби честито ви първо зъбче и аз вчера видях нашето, та вече е сигурно. Плами вчера беше отвратителна цял ден мрънкоти и все иска да я нося и като я взема пък на агресия я избива :mrgreen: само ме щипе и поплесква по бузите. Да не казвам че си играе нещо си там и като ме види протяга веднага ръцете и докато не я взема не млъква. Абе направо кошмарна беше дано днес не е така.
Иве така се сефтосва бански хахаха.
Ели как си мила, понамаля ли билката?
Ванче, тя комши за това ти изпраща детето да върти любов на спокойствие :mrgreen:
Ради мина ли устичката на Дани?
хайде да ставам да си правя кафенце че още не съм се разсънила
Изображение
Изображение
polichka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 24 Май 2013 08:18

Добро утро момичета. :) Тук цяла вечер вали и сега продължава ... пф :twisted:
Няма и нищо на Дани вече. Още следобяда и спадна устничката.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 24 Май 2013 09:22

Добро утро и от нас
тук е валяло през нощта но сега грее слънце, ние сме станала рано, закусили,изчистили, Ема спи, Саши играе, мама с кафе пред компа
Боби как мина ББ :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 24 Май 2013 09:51

Добро утро. Днес е много мрачно времето. Миме, само ти развали времето с твоето желание за море :wink:
Крис още спи, а Дени вече гледа второ филмче на Пепеляшка. От сега си падат по романтичната любов ама де го онзи ти ми романтичен принц, те всички мъже са такива антиромантици, че се борят за първото място. Е, тук таме има някой останал ама с лупа да го търсиш.
Боре, з веднага цъкнах на линка след това и ми отвори банския затова си мислех, че го изпратих както трябва. Жълт с патока Доналд е нашия. Не може Дени на година да е имала бански, а Крис да я кара гол.
Ооооо как запукааа. Дано поне да вали по- малко.
Аз онзи ден му махнах памперса за няколко часа и го оставих по гащички. Удържахме положението за около 4 часа и ака 2 пъти на гърне. Голям късмет извадих, че го улучвах на време. Но дупето му беше много зачервено и исках малко да му махна запарката :lol: Вие вече слагате ли ги на гърне? Аз като по- малък имах тоя мерак ама сега доста често забравям. А пък докато сложа Крис на гърнето и Дени ми заподскачва, че й се пишало и ни да пусна Крис, че да изпишам Дени на нашата тоалетна, ни да я оставя да подскача и да чакам Крис да свърши тая работа. А пък хич не ми се ще още гърнета да купувам, че имаме и тук, и в майка ми, и на село... Пък и да се спъвам в още едно...
Заваля за минута и просветна малко. Дано се поотвори това време, че сестра ми ще взима Дени на сбор. Поръчах си захарен памук. :D
Доби, то поне сега за мадами всичко има. Аз за Дени едни обувки не можех да й намеря. Имаше само от тия ти ми тежки проходилки. А за Крис сега, то маратонки, то обувки да се чудиш кое от кое по интересно и хубаво. Сега в Джъмбо има и бански за мъниците. Харесах на Крис още един аз, но за какво му е втори. Ако е като Дени дето си носи гащите от преди 3 години :D става ама... Вчера обу късите панталонки на Крис и все едно си бяха нейни.
Хайде отивам да доизпия кафето и да подомакинствам малко.
Последна промяна бъдеща мама на 24 Май 2013 09:56, променена общо 1 път
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 24 Май 2013 09:53

Добро утро и от нас :) и аз като Поли ви четох вчера , по точно в 4 часа нощес :mrgreen: станах да дам на Габи антибиотика и като се ококорих та до 6 часа :)
Честито зъбче на Плами и Тиа :balloons: ние все още си чакаме нашите :) Ама Габи е нетърпима сутринта ,и сега така и се спи а се тръшка и неможе да заспи :roll:
Ние днес ще ходим да гледаме абитуриентите , само дано не е кисела , че незнам . И при нас доста валя , ама сега едно слънчице ...супер е времето :)
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 24 Май 2013 09:56

Иве и аз слагам от време на време Габи на гърне , много и е интересно ама и давам и играчки да се заиграва, иначе тръгва да става
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 24 Май 2013 09:56

Иве в джъмбо наистина има страшно много бански, след 2-3 седмици ще ходим да пазарим и ще накупя за Ема и Сашо
аз на гърне чак др година по това време, сега няма смисъл, пир положение че сме почти целия ден навън. Като стане студено ще трябва пак да го слагам, а искам отряз да го махна, на Сашо го махнах като беше на 2год и 1-2 мес, за 1 седмица се научи, махнах и нощния, сега са малки и нищо не разбират. Единствено я държа да ака сутрин след като водя Сашо и понякога върши работата, ама понякога не
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elid на 24 Май 2013 10:11

Добър ден, мили мои...

Честит Ден на българската просвета и култура!
Честит празник, българи!

При нас духа такъв вятър, че направо....Мария днес имат тържество по случай 24-ти май ,дано утихне вятъра....
Честити зъбчета на сладурковците....сутринта ми се видя, че на Михаил отдолу и отгоре са пробили още две зъбчета, ама не ми дава да пипна, тъй че...
Аз не съм му взимала още бански, има време...
Честита месечинка на Асито, да радва много мама и тати.... :cake:
Хубав ден милички, дано мога да се включа отново, че заради вятъра и интернета ми е слаб...
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 24 Май 2013 10:13

Честита месечинка на Аси :balloons: :balloons: :balloons:
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив