АВГУСТинче вкусничко яде,а мама мисли само за море!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: АВГУСТинче вкусничко яде,а мама мисли само за море!

Мнениеот Dobi81 на 16 Мар 2013 09:46

Сисе давам на плазмон кук-куса най-ситния, можеш грис да й дадеш също, то е почни едно и също
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот m_erilin на 16 Мар 2013 09:49

Добро утро!
Доби,мерси за кафето :) Много бързо да се оправя хубавото ни Еми!По предния път,когато Давид беше настинал...като пиеше Проспан беше така...направо от гърдите му излиза тази дрезгавост.Дано се оправи без АБ.
Сисе,аз попарата я правя от сухар,обезсолено сиренце,масло и заливам с гореща вода...не слагам захар,но то моето всичко яде :) за мое щастие.
Кус кус-а е на Плазмон,ако искаш пробвай да й даваш.Микроскопичен е...аз първия път като взех ми стана много смешно като го видях :D
50 минути ги изкарвам идеално стига да има нещо интересно за гледане без да ги усещам...ама ако няма не минава времето.Карам на най-ниска степен...кардио :) така е за отслабване,на високите степени се натрупва мускулна маса и може и по дебела да стана :mrgreen:
Мойто дете и то не спа спокойно тази нощ...голямо сукане беше и въртене после в леглото му :roll: Сега е щастлив играе си :)
Ааа и ние си имаме сняг :twisted: че и до преди малко прехвърчаха снежинки....
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
m_erilin
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 16 Мар 2013 10:20

Здравейте и добро утро,Доби мерси отново за кафето, ще погледам това още малко :mrgreen: докато Мишо се напапа и аз ще си направя :D . Ние имахме много ,ама много неспокойна нощ, въртя се мрънка,после чак се разплака, ял е малко обаче през 3 часа и нещо, пи чайче и пак заспиваше, но много неспокойно и аз мисля че са зъби,сутринта в 6 много плака пак,не вярвам да е от храна ,че след толкова време да има последствия,но едвам се успокой,след като намазах бибата с гел за никнещи зъбки и заспа и сега още спинка ,а трябваше в 8 и 30 да яде,но реших да стана аз и да го чакам ,когато се наспи тогава ще папа. Сестра ми ме събуди сутрита,кара ме да ходя до Бургас да видя новото бебе,а после мъжа и ще ни върне към четвъртак,петъак,но много се чудя, че и другата баба се кани да идва пак в неделя,а аз да замина,няма ли да е гадно а :mrgreen: ,но пък кога ще имам възможност да ида с дребния :roll: ,ох в голяма чуденка съм сега. А и баща ми не го е виждал малкия от изписването му,кака ми пък изобщо не го виждала,ще помисля пък ще видим.
Изображение
Изображение
06.09.2012г. - 3600кг., 51см
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 16 Мар 2013 11:21

Кали на твое място въобще няма да се чудя , а заминавам на момента :)
Ще пробвам кус кус или грис , незнам дали ще намеря такъв кус кус тука , то може и обикновен нали :roll: Вили не се бях сетила за захар в попарата , трябва да пробвам :)
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elid на 16 Мар 2013 12:21

Добро утро...то вече добър ден.
Ние ходихме с Мишето до паедиатърката, че тази нощ ми кашля нещо...тя каза нищо тревожно, всичко е от зъбчетата, щом и на един път са излезли две...направо ни тегли , премери на височина да не ходим други ден. нещо пак ми се видя, че не го претегли както трябва ама няма нищо..иначе 9,500кг и 75см.
Аз му давам на Мишето на плазмон кус кус от тоя на звездичките и си папка. В попарата и аз слагам по-малко захар иначе и той не я яде.
Кали и аз бих тръгнала, все пак и за теб малко разнообразие. :mrgreen: а за свекито... :lol:
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 16 Мар 2013 12:44

Ели, дано бързо отмине неразположението на Миши, браво на него, пораснало е момчето.
Кали момичетата са ти казали, изобщо не се замисляй а отивай при вашите. Свеки идва често жената, ще те разбере,нали и ти искаш да видиш семейството ти.
Аз звъннах на педи, каза да дам фенистил капки. Та после ще купя и ще й дам, дано мине бързо
Миме къде си.
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 16 Мар 2013 12:45

Добър ден :D .Ами вчера нищо не е станало със свека :evil: .Нали мъжо и тя имаха среща и трябваше да ходят до една банка,за един кредит,който е на баща му,а той е починал преди 2 год.Ама там на паркинга на банката мъжо давал назад да паркира и не видял някакъв че излизал и го ударил,че ходили при застрахователите и като цяло ситуацията била много изнервена.За капак в банката са ги ядосали (то и аз съм ядосана,ама мен никой не ме пита.Кредита е на баща му,а майка му му е гарант,а Стефан го плаща :evil: ) и цитирам "не беше подходящ момента" за този разговор.Естествено аз се накривих и си легнах и той го разбра.Явно така ще си остане всичко,от което най-много ме е яд :evil: :evil: :evil: .Но аз няма да оставя така нещата....
Браво на Мишето за зъбките,а на Емичка за спокойната нощ :P
Ние си се въртяхме и проплаквахме както обикновено.Напоследък пак се храним поне веднъж вечер.Сега е на паяка и си играе,а аз ще ходя до козметичката да подкастря храста :lol:
Кали,ела на Бургас,даже може да се видим.Ммммм всъщност,май точно ще се разминем,ние ще сме на Банско :roll: :?:
И тук има сняг по покривите,валяло е през нощта.Сега не вали,но е много студено :cry:
Тук съм Доби,А Ема да оздравява,че искаме да ни пее :D
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 16 Мар 2013 12:53

Добро утро и от мен!
Сисе, ако искаш веднага ще ти пратя от този кус кус на Плазмон. Още в понеделник. Аз още не съм правила, но онзи ден му взех. То има и различни формички видях. Аз само топченцата знаех.
Доби, на лекар заведе ли я Емка? Пробвай първо хомеопатия и бабини рецепти. Чак тогава Аб.
Ох, ние пак кашляме като стар пушач. Вече вярвайте ми не издържам. Дано след хремата кашлицата спре, но не ми се вярва. Тъкмо ще го оправя и идва ред на следващата ваксина. Ама Дени не ми се е разболявала до годинката. Сега Крис наваксва и заради нея. Милия ми все е на лекарства. Вече второ шише Стодал пие и полза никаква. Той за това не иска да яде нови храни - мисли ги за лекарства. Как 1 месец не минахме без да пием някакви гадости. Ако и тая кашлица продължи 3 месеца направо не ми се мисли.
ssissetoo написа:Кали на твое място въобще няма да се чудя , а заминавам на момента :)
И аз така! :D Пък и с Мимето ще се видиш :D
Миме, при вас някакво представление на сградата на общината щяло да има четох някъде. Със музикални ефекти - морско дъно, кораби и т.н. Да снимаш и да ни покажеш, че ми стана любопитно. Вие от коя дата сте в Банско?
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 16 Мар 2013 13:46

Иве,от 22-ри март сме.За общината сигурно няма да стане,защото в тоя студ никъде не ми се мърда,а и забравих дъждобрана на детето в СтЗ :cry:
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 16 Мар 2013 14:59

Къде сте днес? Времето е лошо, а никакви ви няма във форума.
Хайде, Ради, пускай новата тема :D
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 16 Мар 2013 15:35

Иве не съм я водила на доктор,по телефона, аз гърло познавам дали е червено 8) , нейното е спокойно. Давам хомеопатичните и фенистила давам, вчера давах пресен домат, и се чудя дали от него може са е станало това, ама тя хапна много малко, преди това е яла в пюрета ама пресния си е пресен. Дано фенистила помогне по-скоро.
Иве тоя Стодал никаква работа не върши, смени го, щом пие вече второ шише значи не му действа. Виж или Простап,Хустагил, Д-р Тайс, нещо билково. Дано се оправи бързо, че милия много време кашля и то след пусти ваксини
Ради, мила чакаме те с новата тема, ама и се разпиши малко поне, дано Дани е по-спокойна днес
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 16 Мар 2013 15:42

бъдеща мама написа:Добро утро и от мен!
Сисе, ако искаш веднага ще ти пратя от този кус кус на Плазмон. Още в понеделник. Аз още не съм правила, но онзи ден му взех. То има и различни формички видях. Аз само топченцата знаех.

Иве няма да те притеснявам , аз ще си намеря от някъде . Мерси все пак :D
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobi13 на 16 Мар 2013 15:59

Здравейте и от нас
Тиа спа спокойно,само 1 път папка,но тати си дойде в 4ч и ....пак съм недоспала..а и гладна :evil:
Доби,изчакай за АБ..ще се оправи :wink:
Иве,милото ..наистина смени го сиропа...
Сисе,може да не й харесва попарата,ти пасираш ли я?
Миме,споко не се ядосвай...оставия тая коза...следващия път той да се оправя с нея,ти си обидена от поведението й, и не искаш да се заниваш..
Хайде Ради ...чакаме новата тема :emon01: :brows:
Изображение
Аватар
bobi13
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 16 Мар 2013 16:27

Записвам се на бързо, а после ще пусна и темата. Дани е все така кисела :evil: Имах гости до сега и влязох да ви видя.
Отивам да ви чета.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 16 Мар 2013 16:33

Ами като се разкашля първия път пихме какво ли не - Стодал половин шише, на Тайс, Проспан, и още 2 дето не им помня имената. Тъкмо спря да кашля и си видях детенцето здраво и ден след ваксините пак се подхвана старата песен. Изписаха ни Стодал, но като цяло педиатърката каза, че от хремата кашля. Аз вече дори не давам сироп за кашлица. Предния път изпи 5-6 вида и чак като спрях сиропите спря да кашля. И тоя Фенистил май беше за алергичната кашлица и него все ни изписват. Предния път 3 месеца кашля и така и не се разбра от какво е. Надявам се поне тази кашлица да мине със хремата.
Сисе, изобщо не ме притесняваш. Ако не си намериш кажи да ти пусна пратката :D А за попарата амога да ти кажа, че моята дъщеря изобщо не обичаше попара. Не я ядеше ни със захар, ни със сол, ни със сирене, ни със мляко, ни с вода.... Каквото и да променях пак не я ядеше. Дано Габи да я прояде, че иначе всяка сутрин се чудиш какво да дадеш.
Ние хапнахме http://www.nestlebaby.bg/products.asp?l ... item_id=61 за първи път. Пробвах с лъжичка, но от тия сополи те текат, омесват се с мръсната му уста... гадна работа. Сложих в шишенце и хапна. Услади му се. 70 мл. изяде. Мляко не пожела след това. Въпреки че е химии тея каши имат витамини и затова настоявам за тях. Че нали ви казах как му се замервява устичката отстрани ако спра витамините няколко дни. Почна ли ги се оправя. Аз и по друго забелязвах - ноктите ми бяха супер- твърди и не се белеха отгоре. Спрях витамините няколко дни защото свършиха и сега ноктите ми се белят, чупят едни меки и гадни.
Ей, моя мъж видя, че ще му оставя Крис да се гледат аз докато аз помързелувам и веднага си намери работа :fight1:
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив