Август 2012

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Август 2012

Мнениеот suri на 31 Окт 2012 12:21

Хайде Здравей и от мен :mrgreen:
И ние спахме добре, снощи в 22 часа бяхме в хоризонтално положение :lol: всички :lol: и тази сутрин до 8.30
Вчера такъв пазар пак му ударих,мъжа ми вече ще получи фалит :lol: :mrgreen:
Ооо Боби,то и тук предлагат книги в библиотеката, но не ми прави интерес да чета немска литература :lol: ти щом четеш на английски,значи си доста напред с езика,браво :mrgreen:
Кали, не тъжи за мама, поне сте на 400 км ,а аз какво да кажа 2 000км,пишем си само смс,че минутата ми е 2 ев :shock: Днес си освободена от готвене, което е чудесно. Как е Миши, коликите взеха ли да отминават.
Вили, смятам,че Мери не е била доизлекувана,бързо да се оправя и се пазете и вие. Хм, всеки гражданин има право на двойно гражданство,чудно защо така са ви казали. Аз ще кандидатсвам след има няма 5 години,та да видим какво ще направя :wink: И на мен ми си излиза някъде,на вечеря,но кога....Приятна разходка на вас днес :D
Доби,радвам се ,че Саши е по добре, приятно кафенце и на вас :D
Ели, браво ,че сте поспали с Мишето, и нашия тати съм го тренирала сутрин да облича и храни Иман :lol:
Ивеееее,що така ни отсвири.........
Честита месечинка на Крис, да е много послушен на мама и тати :balloons: :balloons: :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 31 Окт 2012 12:22

Здравейте, милички! Благодаря ви, че сте се сетили, че днес ставаме на 2 месеца :D Някак си ми е хубаво като е точно на деня си, че 31- ви не всеки месец има.
Доби, как е Сашко? Оправя ли се? Вчера четох за затягане се давала дюля.
Кали, тук съм ама не ми остава време за компютър. Предната седмица Дени кашляла в градината и я спрях и тая седмица още си я държа вкъщи, че поне и хремата да й мине. И сега като съм с двете изобщо не ми остава време за компютъра. А и ми се развали мишката на компа и съвсем нямам нерви с тая на лаптопа.
Честити месечинки на всички сладурчета, който съм пропуснала! Живички и здравички да са!
Крис от снощи пак е със запушено носле. Нещо го простудих. Вчера целия ден киха и ей го резултата.
Ох, ставам да се цедя, че вече ще направя бела пак. И за това време не мога да отделя... Ама за хапване време имам :mrgreen: Нещо покрай деня на раждането така започва да ме гони вълчи глад все едно имам предменструален синдром.

Не съм ви отсвирила, Ванче! Ама докато оправя едното дете, другото и поошетам то деня минал. А как ми се иска да полегна с нещо за гризкане пред тв докато децата спят... Ех, мечти!!!
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 31 Окт 2012 12:26

Ванче за книгите защо не видиш някой да ти ги вземе от населеното место дето ги продават , че така като сложиш и доставката на всяка книга ... те излизат егати книгите :roll: Или виж ако се навият да ти ги изпратят , а не да плащаш така два пъти доставка
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 31 Окт 2012 13:26

Добро утро и от нас.Аз да драсна набързо някой ред,докато малката ми маймунка спи.Ние явно си имаме нощен режим.Когато и да си легне,яденето в 3ч не го пропускаме,така че имаме поне 1 ставане на вечер.Довечера заминаваме за СтЗ и ще постоим до събота и съм много щастлива,че ще има разнообразие и за мен :D .Тук последните дни са такива проливни дъждове,че думи нямам.Сега гледам,че навън напече и то доста силничко,така че Алексче като се събуди и се напапка може и да поизлезем.
Вили,за моловете в СтЗ,мила,не съм особено очарована,а да не казвам че Галерията е пълна скръб,но все пак си е мол :wink: .Накажи портмонето на милото :lol:
Бързо оздравяване на всички малки дечица!!!
Честита месечинка и на бебчо Крис.Да е жив и здрав и голям да порасне !!!
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 31 Окт 2012 14:42

Миме и тук е пекнало едно слънце и мисля като се наспи Габи и ни е да излезем :)
Я да ви питам мога ли да ял зеле - готвено , че Габи се свива 2 вечери нещо и ме е страх да не и раздразня още повече коремчето
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 31 Окт 2012 14:47

Сисе, мен педиатърката ме предупреди още в началото - зеле, боб, леща по- по малко да ям, че да не му дразни на стомахчето. Аз си хапвам и до сега мога да кажа, че няма по- изразени колики. Същите са както всеки ден. Вече и те са ни в режим.
Така, а сега да ви кажа нещо под секрет. Бях чувала, но не бях пробвала - кърма в нослето при хрема. Действа безотказно!!! От снощи постоянно му наливам вече е по-точната дума стеримар в нослето. После издърпвам с помпичката, но само разтвора се издърпва и толкова. Сега вече за втори път капя кърма в нослето и двата пъти има ефект - нослето се отпушва. Не зная лекува ли или не, но Крис диша спокойно след това. Затова ако имате този проблем пробвайте и на вашите бебоци може да подейства.
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ssissetoo на 31 Окт 2012 14:59

Иве и аз съм го чувала това, но незнам защо ме беше страх да пробвам ...ние от снощи сме на коларгол - капки и дано се оправим вече че във вторник имаме ваксина .
Е поне малко тогава ще си хапна :mrgreen:
Изображение
Изображение
Аватар
ssissetoo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elid на 31 Окт 2012 15:06

Мале преди забравих.... :oops:

Честита месечинка на Крис....да расте усмихнато и щастливо дете... :balloons: :balloons:
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 31 Окт 2012 16:08

Благодаря, Ели!
Сисе, какво те е страх. Кърмата си е кърма. Нищо вредно няма в нея. Притеснявах се и аз да пробвам, но още първия път подейства. Изчистих му нослето. И аз не съм по бабешките методи, но ми е още малък за капки сякаш. Направо ми омръзна от хреми. Каката ни вече 3 месеца си я влачи нейната. Сега сякаш отминава, но да видим.
Сега разбрах са почивни дни. Градините работят ли? Предполагам да, но да ви питам за по- сигурно.
Ох, днес нищо не свърших. Пак мина седмицата, а съм до никъде с това чистене. Ще полудея вече. Край няма. И все нова работа ми излиза. Още гардеробите не съм оправила за зимата.
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danita05 на 31 Окт 2012 18:49

честита месечинка на крис да расте здраво и послушно дете :balloons:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
danita05
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danita05 на 31 Окт 2012 19:07

ох да кажа и аз за хремата ние се мъчим от 5 дена само със стеримар и издърпам ама както е написала иви и аз само стеримара сигурно си дърпам :lol:
имам инхалатор и си правя инхалации и като овлажни тези секрети сега като спи и сутринта има отхрачваща кашлица :thinkk:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
danita05
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 31 Окт 2012 19:39

Какво представля Дерматита :?:
Гледам бузките на Ихлас са едни грапави и зачервени, вчера нямаше нищо,това е от днес следобяд.
Какво да предприемам :?:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот danita05 на 31 Окт 2012 20:14

каква козметика ползваш само медицинска при дерматит
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
danita05
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 31 Окт 2012 21:23

Ванче, ползвам на Бюбхен, незнам дали е Дерматит, диагнозата сама я поставих :lol: в петък ще я водя на лекар,че утре е отново почивен ден :evil:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 31 Окт 2012 21:25

Да знаете,ако не пиша,значи компа ми е на ремонт,че от няколко дни сам се изключва, и така прегрява :shock: Дано не е нещо сериозно,и да не се наложи нов.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив