Нека eсенния вятър донесе най - желаните чертички две

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Нека eсенния вятър донесе най - желаните чертички две

Мнениеот Tais на 09 Ное 2012 11:48

ДОбро утро момичета
Изображение
pretty_kitty добра дошла в темата и успешно бебеправене този месец ,пожелавам ти в най-скоро време да видиш двете чертички :)

soniK написа:Всички на протес,на КОледа да сме с + тест! :D :D

Соник това е прекрасно заглавие на новата тема - харесва ми!!! Ти как си?
Точи,Сисе на вас стискам палчета с голямо усърдие :)
Ками как си оздравяваш ли?СЛадурче,Мики,Юлка,Късметлийке къде сте вие?
СТефани радвам се че изследванията ти са наред :)
Бебс ти как си?Рита ли малката принцеса? :balloons:
Ляли добре дошла в отбора на бебеправещите,хайде още този месец две чертички :balloons:
moni-agi и твоето предложение за име на новата тема много ми харесва :) Дали да не направим анкета?! :roll:
Ние си работим с мъжо за бебе,ако ову не е минала тия дни ще е,но ще бебеправим до датата на М за всеки случай :mrgreen:
Хубав ден от мен мацки :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!!
Аватар
Tais
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 09 Ное 2012 12:48

Здравейте момичета кокичета,аз съм много по добре,утре ще има лекция за диабета,обаче нещо времето май ще се развали,до вчера беше слънчево!А днес облачно. :( Мен момичета нещо ме били отдясно,или е самата ову,въпреки че е на 11,или нещо настинка,даже вчера докато си правих упражненията ме заболя!
Стефания,много се радвам че ще имаш възможност за лекар,според мен един отрицателен тест да покаже отрицателен резултат и после да се окаже бременност,или хормоните не са в ред,или теста е правен прекалено рано,или неправилно,или просто годността му е била изтекла,колко и да е трябваше и някаква промяна в гърдите да имаш нали?все пак се съмняваш за 2 месечна бременност нали?или за по малко?Дано като отидеш на лекар не е нещо сериозно!
Прети кити,добре дошла сред нас!Наистина доста дълъг цикъл,но си ходила на лекар и той ти е казал че няма проблем!Стискам ти палци,да уцелите момента и този месец да видиш двете черти!
Ляли много се радвам че може да продължите!Успех!
Таис само така,стискам палци!!Тя май и Мики нечакаше покрай теб и Сладурче трябва да се отчете с положителен резулатат!
преди това обаче,Точи и Сисето!хайде момичета да поведете хорото и ние по вас!!
Соник твоята дата кога беше?
Звезди,Бебс,Пчеличка,момичета как сте?
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefanipg на 09 Ное 2012 14:33

А, Ками, Таис, здравейте, радвам се, че Ками е по- добре, така е ще трябва да се трудите докрай за бебетата. Бодежите при някои са отдясно, а при мен отляво. Имам малка промяна в гърдите- зърната са по- изпъкнали и по- тъмни малко. Понякога там ме дразни нещо. Ще видим от сряда нататък какво ще каже докторът. Може и да съм подранила с тестовете. Сега няма да правя повече, а най- много кръвния да направя. Той колко струва и къде се прави?
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот soniK на 09 Ное 2012 15:18

Здравеитеее..дойде ми идеята,драснах го и ви зарязах... :D :D ама това е така че нямам време ,моя мъж си е в къщи и напред назад.
Стефани и моите са от ляво,отдясно.. :roll: и аз нз какво става,6те се чуе...Изчакай и си направи пак тест.
Ками радвам се че си ок вече...а болката в дясно може и да си е показ че ще наближава ову или че си ..
pretty_kitty добре дошла! :D
Тайс работете че до Коледа остава малко..искаме резултатиии :D
Лялии аз май пропуснах това с племеницата ти,честитооо :balloons: Радвам се че се завърна..
Точи..хайде ..чакаме всичкии..
moni-agi..ехе..живи и здрави да сте ,имате си 3 дечица и искате още...повече такива хора трябват в България :D
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefanipg на 09 Ное 2012 16:14

Здрасти, Соник, и другите моми! :D Както му викам аз- шах и мат! Не знам какво е това с болките- нещо ми трепти вътре в долната част на корема или на нивото на пъпа, болките и днес ги има, но са по- скоро като стягане някакво, не толкова болки. Овулация няма сега, тя ще е някъде около 20-22-ри ноември, по мои изчисления, МЦ мина, ако може това зацапване кафеникавото да се нарече МЦ. Не знам- дано не е лошо. Ще видим гинекологът какво ще каже- ще чакам до сряда- четвъртък, не знам какъв час ще ми даде още. Ако тестът е отрицателен пак, отчаях се. Чета за много по- сложни случаи от моя и хората имат 1,2 деца, може и мен да ме огрее на 100 години. Моля се за чудо за всички ни.
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот Stefanipg на 09 Ное 2012 16:19

Ще изнудя доктора за всички възможни изследвания- цитонамазка, пълна кръвна картина, кръвен тест и каквото и да е, че ми писна да стоя в напрежение. Ще го накарам да ми даде направление и за ендокринолог.А сега ме прибоде вдясно около пъпа. Никога не съм имала някакви проблеми кой знае какви- нито аборти, нито миома, нито нищо. иСКАМ ВСИЧКО ДА Е НОРМАЛНО И ТОЛКОВА. Мярнах едно Суджуче, къде е луканката? :D Как си? Изненади има ли?
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот moni-agi на 09 Ное 2012 16:28

Стеф Калейнски в поликлиниката е на смени,но не помня кои дни как беше иначе като е следобед е до 18-19 часа мисля,а частния му кабинет не съм посещавала и нямам инфо.Потърси с гогъл инфо за него и там има и телефони и адреси.
    pretty_kitty добре дошла и скоро да видиш двете чертички.Не бързай да се притесняваш,но май толкова дълъг цикъл не е нормален.
    Ками радвам се,че си добре дано да сгащите ОВУ-то и да имаш положителен резултат.
    Точи Сисе силно стискам палци да видите двете чертички.
    anabobi може,но честно казано нямам спомен в коя тема.Може за дългокърмените бебета.Вие кърмите ли се още,че ние се отбихме след тригодишно кърмене.
    Соник по-принцип не е много лесно с повече деца,но то май нищо лесно няма.
    Ако пропускам някой не е нарочно просто от някъде ме е лепнала страхотна настинка и съм като парцал.
ИзображениеИзображениеИзображение
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pretty_kitty на 09 Ное 2012 19:10

Според гинеколога ми е добре цикъла ми.При положение,че О ми е на 22 ден,а ЛФ ми е 16 дни е нормално.Не винаги е 38.Някога е 32-33.Различно е.Важното ЛФ да е достатъчно дълга,да не е кратка.
Опасно е ако е над 40 дни,и по-кратък от 24.Тогава има проблем.По принцип има жени с над 40 дневен цикъл,които са забременяли без проблем.Секс му е цаката,секс секс и пак секс.Чакам с нетърпение моя мъж да се върне и да :inbed: .Дано е скоро.Макарче то може и един път да е секса,но да е в точният момент.
Изображение

Изображение
Аватар
pretty_kitty
Редовен
 ---

Мнениеот anabobi на 09 Ное 2012 19:13

Мони значе сме се засичали в две теми :wink: ,другата е за деца родени 2004г. :D .Ралица все още я кърмя,но само вечер за приспиване,Боряна я кърмих до година и половина,а Гери година и един месец.
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sudju4e на 09 Ное 2012 19:42

Момичета здравейте от два дни съм с температура, боли ме гърлото, днес и сопоии имам вече и затова не съм писала. Вчера едвам едвам се довлякох от работа до нас някакви силни болки имах в бъбрека или и аз не знам какво е точно, но болката беше там някъде(само си предствях как припадам в метрото и настъпва паника). Но все пак се прибрай взех болкоуспокояващи и мина, ама сега съм с тази тъпа настинка :(((
Изображение
Аватар
sudju4e
Редовен
 ---

Мнениеот to4ito1 на 09 Ное 2012 19:59

Здравейте, момичета! Аз най-накрая се добрах до компютъра. Днеска цял ден "препускане". Ходихме да регистрираме моторчето ми и да го продаваме, че нали аз няма да го карам, защото съм такава страхливка. :) Ще се връщам да ви чета, но някои да ми се похвали, няма ли :)
При мен нещата ... не са много светущи .. БТ си стои паднала, боли ме корема така, сякаш всеки момент ще ми дойде и имам обичайната ЦС, затова и не тая вече големи надежди.
Утре заминаваме на гости при родните и няма да ме има - да не ме търсите. :)
Вие? Как сте? :)
Изображение

Изображение
to4ito1
Отличник
 ---

Мнениеот sissa на 09 Ное 2012 20:29

Брей как се измъкваш. А кога ще ни кажеш новините? При мен- нищо ново. Същите болки, на същите места. Гърдите ми стават все по-чувствителни, но сигурно защото М наближава.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот to4ito1 на 09 Ное 2012 21:26

sissa написа:Брей как се измъкваш. А кога ще ни кажеш новините? При мен- нищо ново. Същите болки, на същите места. Гърдите ми стават все по-чувствителни, но сигурно защото М наближава.

Няма как .. малко да се разсеем от ежедневието и еднообразието, че иначе понякога то те смачква. Ще съм на линия неделя(вечерта) - понеделник, но не се надявайте много за мен.!
Стискам палци и на теб, Сиска!
Изображение

Изображение
to4ito1
Отличник
 ---

Мнениеот bebeta на 09 Ное 2012 22:43

Здравейте момичета. Днес бях на работа и нямах време да пиша. Но си ви чета задължително. Сега съм много уморена и само се разписвам пък утре се надявам да имам време и по подробно да пиша.
Кой ще ни направи новата тема?
Стискам палци на нещакащите скоро? Сисе, Точи! :sm_156:
Другите момичета къде ни изчезнаха?
Прити кити добре дошла! Дано не се задържиш дълго в тази тема и още този месец видиш 2-те чертички! :balloons:
Изображение
Аватар
bebeta
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот yulka на 09 Ное 2012 23:34

здр моми4ета - благодаря Тайс добре съм...започнах нова работа и много се изморявам и нямам време да ви 4ета подробно - сега про4етох само последната страница - аз съм добре ама нямам новини ... тези дни би трябвало да съм в Ову но не сме сериозни с бебеправенето :? тъй като много се изморявам...надявам се поне То4и или Сиска да ни зарадва тия дни...Да кажа и Добре до6ли на новите моми4ета и по скоро да се изнасят от темата ... хубава ве4ер на вси4ки ... :lol: 4ао
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
yulka
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив