Нека eсенния вятър донесе най - желаните чертички две

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Нека eсенния вятър донесе най - желаните чертички две

Мнениеот soniK на 08 Ное 2012 17:16

Всички на протес,на КОледа да сме с + тест! :D :D
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefanipg на 08 Ное 2012 17:44

Здравейте, сладурани, урааааа- днес видях поне готовите изследвания на урината и кръвната захар- казаха, че са наред. Личният лекар каза, че всичко е наред. Кръвната ми захар е 5,3, билирубин- отрицателен, кетони- отрицателни. Другите не ги помня, защото ми взе листа докторът. Това не значи, че съм бременна, но поне изключваме диабет! Изключваме и цистит, защото нямам парене или болки при уриниране. Каза ми личният доктор, че съм здрава като бик! Хайде бе! :D Соник, Ками, Точи , Сисе и др. хубавици, давайте смело напред с челните опити. За сведение на Мони, която е от В. Търново, правя опити за връзка с д-р Русанов, който е шеф на родилното сега след пенсионирането на д-р Хаджирадев- уговорката ще ми я направи една обща позната. Но кой е твоят специалист? Може и да е по- опитен? Ако не ми открият адекватно проблема тук и нямам добри изследвания, отивам в София в клиниката "Св. Анна"!
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот Bebs на 08 Ное 2012 18:10

Стефи аз ако се съмнявам посещавам няколко специалиста за да чуя поне три мнения.Нали знаете има едно изказване не по малко от две и не повече от две мнения трябва да търси човек за здравословното си състоятние.Аз съм сигурна ,че във ВТ има добри специалисти.Просто трябва да провериш по добре.Знам и за Плевен ,че има добра клиника Света Марина на доцент Горчев.И специално за него знам ,че е много добър специалист по отношение на такива неща.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот moni-agi на 08 Ное 2012 18:15

За Русанов имам само и единствено негативно мнение не само като специалист,но и като човек.Случка по влеме на ЖК с второто дете Чакаме си смъжо да дойде нашият ред и съответно минава д-р Русанов по коридора на поликлиниката със запалена цигара в уста.Мъж ми крайно възмутен му прави забележка,а великия доктор не само,че не загаси цигарата ами и му се развика кой бил той да му държи сметка къде и какво прави.Стана голям скандал,но и до ден днешен съм убедена,че бяхме прави.Преди когато още не бях ориентирана към кой АГ да се насоча отидох на профилактичен при него от тогава съм се зарекла,че и последният на планетата да е кракът ми няма да стъпи при него.След прегледа имах адски болки и леко кървене най-общо беше кошмар.Иначе си ходя при д-р Калейнски много е внимателен.Освен в поликлиниката има и частен кабинет мисля,че беше до ресторант "Нептун",но не съм много сигурна.Изборът си е твой,но аз лично,а и доста мои познати са недоволни от Русанов.
ИзображениеИзображениеИзображение
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefanipg на 08 Ное 2012 18:40

Ще видя дали ще ме приеме прилично, ако не- отивам при д-р Калейнски. Виждам наистина, че е любезен с жените, когато ходих в центъра "Хера" в поликлиниката. Но не го познавам и не знам как да подходя към него. Една врачка позната между другото, като ми гледа на карти, каза, че съм имала запушване на тръба, затова не идвало като хората, а оскъдно. Да съм отидела при д-р Калейнски и ще се оправи. Дано да се оправи, ако е това.
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот lqli на 08 Ное 2012 19:07

Здравейте!Благодаря Ви за поздравленията за малката ми племенница :D

Аз от днес се връщам в отбора на бебеправещите,ходих на лекар и ми каза,че вс. си е ок и да си правим вече опитите,ние даже се отчетохме и днес :D Аз съм точно след цикъл,след няколко дни започвам и тестовете за овулация.Пускам си и едно изследване за хламидии за всеки случай,да знам,че наистина вс. си ок.Много,много се радвам,че така се получи,раничката няма да ми я горят сега,а след като родя....ама първо бебо да стане :D Значи следващия цикъл трябва да ми бъде на 3.12...дано за Коледа ми се случи чудо :jesus:

Стискам палци на sissa i to4ito и на някой друг,който не чака скоро
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот to4ito1 на 08 Ное 2012 19:43

Благодаря ти, Ляли за стиснатите палци! Радвам се, че и ти се появи и с тебе всичко е наред! :)
Изображение

Изображение
to4ito1
Отличник
 ---

Мнениеот lqli на 08 Ное 2012 19:49

to4ito1 написа:Благодаря ти, Ляли за стиснатите палци! Радвам се, че и ти се появи и с тебе всичко е наред! :)

моля,върнах се,но дано вече с тебе да се срещаме в темичката ..ще раждам през... :)
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот moni-agi на 08 Ное 2012 20:51

Ляли радвам се,че всичко е наред и дано получиш коледно чудо.Гледам скоро ще свърши темичката и който може нека направи новата.Аз имам предложение за заглавие"Празниците наближават,две черти на теста нека ни зарадват".Лека вечер от мен.
ИзображениеИзображениеИзображение
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pretty_kitty на 08 Ное 2012 22:08

Здравейте момичета.
Приемате ли нови попълнения в темата?
Аз съм на 22 години,правим опити от март месец тази година,с приятеля ми с който сме 4 години заедно,но секса е супер нередовен,може би 2-3 пъти месечно,заради работата на приятеля ми,който е международен шофьор!
Преди години имах нередовен цикъл,понапълнях доста.В момента пия "Дуфастон" за регулиране на цикъла.От миналият месец правя тестове за О,и меря БТ.Оказа се,че моята О е малко по-късно на 22 ден.Затова вече пия и хапчетата след 22 ден.Цикълът ми е около 38 дни.
И така!Много искаме бебче,засега ще я караме така на късмет,а по нататък моя мъж като се установи вече тук,ще правим фоликулометрия най-вероятно,ако няма резултат до тогава.
Пожелавам на всички тук успех,и скоро да видим двете черти! :sm_newsm05_37:
Изображение

Изображение
Аватар
pretty_kitty
Редовен
 ---

Мнениеот anabobi на 09 Ное 2012 00:24

Сисе аз порових назад и тя е казала,че не чака на 03.11.
Мони с теб сме се засичали и в друга тема,много се радвам,че искате и четвърто детенце,дано успеете скоро :D .
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefanipg на 09 Ное 2012 11:09

Здравейте, как сте днес? Последно имам уговорка за сряда да се чуем с гинеколога, че сега бил в София. Вчера ме наболяваше с една тъпа болка корема почти цял следобед.Усещам нещо като опъване отдолу, днес бях по -бодра сутринта от обичайното. Ще видим какво ще каже гинекологът- нямам търпение. Но без уговорен строго час не мога да вися в поликлиниката, защото съм на работа в учреждение от 9 ч. до 5.30, а почивката ми е само половин час. Почивам събота и неделя, но тогава къде да намеря гинеколози? Този д-р Калейнски какво му е работното време, а също и в частния кабинет- този в 4 етаж на поликлиниката ли е, където съм го виждала? Там ходят и д-р Витанова, от която не съм много доволна, защото приятелката ми беше бременна вече в 6 месец в началото и имаше едни отоци на краката, лошо й беше и не усещаше движенията на плода, а д-р Витанова й каза, че нямало страшно. След 7-8 дни- на 15-ти август, се почувства зле, явно й се натровила кръвта вече, отиде при д-р Хаджирадев по спешност, й установиха, че вече няма плод от 10 дни, т.е. сещате се. Но стига вече лоши неща- да мислим позитивно. Извинявайте за горните разсъждения и случая, който ви изложих, не искам да стряскам никого. Това се случва просто, когато човек не си обръща внимание навреме или го стресират от работното място, ако изгонят жената от частна фирма бременна в 4-ти месец, както се случи с нея. Щях да ви питам дали се включихте в протеста за семейните добавки и майчинството? Аз се включих, за да не стават такива неща, да са спокойни майките в тази държава, да има прираст, да има повече жени като Мони и Анабоби с 3 деца! Да не ни вземат вече майчинството. Това не е политика, а нещата от битието ни. Извинявайте и за дългия монолог, но се вълнувам в момента от тези неща.
Точи, [b][/b], ти нямаше ли да имаш цикъл на 11-ти или се бъркам? Дано не дойде заради хубава новина с мирис на бебе! Сисе, споко, дано до Коледа стане чудо за теб, Ляли,, Точи, Ками и др. като мен! Ще се моля на всички светии и Бог. Интересно, че като се помоля пред иконите, стават чуденса. На мен ми се случват. За малко разведряване ще ви кажа, че няколко врачки, като ми гледаха и на карти Таро, и др. уж със силни дарби, казаха, че ще се оженя за мъж със сини очи, добър , с един родител, от Търново, ще имам син и дъщеря- 2 деца. Изпълни се всичко, още чакам за второто детенце! :D
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот Stefanipg на 09 Ное 2012 11:10

Здравейте, как сте днес? Последно имам уговорка за сряда да се чуем с гинеколога, че сега бил в София. Вчера ме наболяваше с една тъпа болка корема почти цял следобед.Усещам нещо като опъване отдолу, днес бях по -бодра сутринта от обичайното. Ще видим какво ще каже гинекологът- нямам търпение. Но без уговорен строго час не мога да вися в поликлиниката, защото съм на работа в учреждение от 9 ч. до 5.30, а почивката ми е само половин час. Почивам събота и неделя, но тогава къде да намеря гинеколози? Този д-р Калейнски какво му е работното време, а също и в частния кабинет- този в 4 етаж на поликлиниката ли е, където съм го виждала? Там ходят и д-р Витанова, от която не съм много доволна, защото приятелката ми беше бременна вече в 6 месец в началото и имаше едни отоци на краката, лошо й беше и не усещаше движенията на плода, а д-р Витанова й каза, че нямало страшно. След 7-8 дни- на 15-ти август, се почувства зле, явно й се натровила кръвта вече, отиде при д-р Хаджирадев по спешност, й установиха, че вече няма плод от 10 дни, т.е. сещате се. Но стига вече лоши неща- да мислим позитивно. Извинявайте за горните разсъждения и случая, който ви изложих, не искам да стряскам никого. Това се случва просто, когато човек не си обръща внимание навреме или го стресират от работното място, ако изгонят жената от частна фирма бременна в 4-ти месец, както се случи с нея. Щях да ви питам дали се включихте в протеста за семейните добавки и майчинството? Аз се включих, за да не стават такива неща, да са спокойни майките в тази държава, да има прираст, да има повече жени като Мони и Анабоби с 3 деца! Да не ни вземат вече майчинството. Това не е политика, а нещата от битието ни. Извинявайте и за дългия монолог, но се вълнувам в момента от тези неща.
Точи, [b][/b], ти нямаше ли да имаш цикъл на 11-ти или се бъркам? Дано не дойде заради хубава новина с мирис на бебе! Сисе, споко, дано до Коледа стане чудо за теб, Ляли,, Точи, Ками и др. като мен! Ще се моля на всички светии и Бог. Интересно, че като се помоля пред иконите, стават чуденса. На мен ми се случват. За малко разведряване ще ви кажа, че няколко врачки, като ми гледаха и на карти Таро, и др. уж със силни дарби, казаха, че ще се оженя за мъж със сини очи, добър , с един родител, от Търново, ще имам син и дъщеря- 2 деца. Изпълни се всичко, още чакам за второто детенце! :D
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот Stefanipg на 09 Ное 2012 11:20

Прети Кити, здравей и добре дошла в нашия списък на Шиндлер за чакащите бебешоци! Ти си още много млада да се безпокоиш дали ще стане. Ще стане, щом като имаш някакъв цикъл и овулация. Но защо идва на 38 дни. Извинявай, ако не е удобен въпросът, може и да не отговориш, но ти казваш, че си напълняла, сега колко кг. си? Аз преди раждането на сина ми- по- точно като забременях с него, бях 53 кг. Така беше до 4-5 месец и тогава изведнъж наддадох до 67 кг.- само с 14 кг. Но като го родих и втората година хвръкнаха яко- стигнах сега до 82 кг., а съм висока 1.60 м. Докторите затова ми се смеят да съм отслабнела, че тогава да мисля за други деца. То вярно, че съм дебела, ама знам и др. дебели жени, които са забременели. Има една, която на твоята възраст с наднормени кг. имаше вече две деца - момчета, и все си имаше и досега има наднормено тегло. Доста е сръчна иначе в ръцете като мен. Това го споменавам за успокоение, Прети Кити. Дано се увенчаят всички опити с успех и при вас. Искам да имам поне две- три деца. Ками, как си днес? Как са Таис, Бебета? Бебс, благодаря за съветите, ще търся и др. мнения, докато не е станало късно. Ти как си? Как карате бременността си с Анито двете?
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот Stefanipg на 09 Ное 2012 11:29

Соник, здравей, виждам, че преглеждаш темата долу. Как си, какво става с твоето положение- как си? Да наистина да си казваме, че сме бременни до доказване на противното- съгласна съм с мисълта, Точи. А дано се срещнем по Коледа в темата "Ще раждам близнаци с цветна бременност през...." и всичко да е наред. Вчера една позната, като ме видя пред лабораторията каза, че била така с втората си цветна бременност като мен, че и на нея тестовете й били и през двете бременности в началото отрицателни, а била бременна. Така че аз много не вярвам на тестове, ама ако Точи има излишни и вече няма да й трябват, ако се окаже вече бременна, може да ми услужи да си ги зяпам умно. :D
Stefanipg
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив