Юнчето на месец стана , втори трети ги подкара

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Юнчето на месец стана , втори трети ги подкара

Мнениеот ewka на 27 Окт 2012 22:56

Ха ха,Рая аз онзи ден в Кауфланд се затичах с кеф към.едно дето ми заприлича на пащърнак,то пък се оказа някаква странна ряпа :lol: Така и не намерих :(
Иначе аз норма не следя...колкото толкова.Пробай я през повече време да яде....може да не е огладняла.
Айде лека
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот diseq на 28 Окт 2012 08:01

Добро утро!
Този пъщърнак не е много на кирия ние да си го купуваме и да правим пюрета,но пък все пак знаеш какво си направил :) Аз като го обелих и изхвърлих дръжки ама бала и то нищо не остана,но пък напълних пюрето в форми за лед и после в торбички и нищо не хвърлям така :wink:
Сега като гледам купешките пюрета на Овко взех картофи :roll: за ко да ме пита някой :lol: мозък,та голяма отврат изглежда и се чудя дали изобщо да му го давам :roll:
Както си и мислех ,запече се и снощи пак се пъна като луд и съвсем малко имаше в памперса :| днес ще му дам тиква с пъщърнак да може даа се изака,че кофти така :(
Изображение
21.06.12- 3200/50см.

Изображение
05.01.15- 2700/48см.
Аватар
diseq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitra.trendafilova на 28 Окт 2012 08:38

добро утро и от нас
Дани,ти друго пробвала ли си на тези Овко,че се чудих онзи ден дали да взема техни,но си взех пак Ганчев-поне съм ги изпробвала
картоф не съм купувала аз-все още имам домашен от на баба градината и ще му варя от него(много е вкусен,един сладък....ммм) пък като го свърша ще го мисля,но то в нас картоф почти винаги си има де,защото пък заради Саши гледам винаги да има супичка
давай тиква на детето щом се е запекло,аз вчера дадох тиква-много и се израдва :lol: :lol: чак подскачаше в количката :lol:
Изображение
Аватар
dimitra.trendafilova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 28 Окт 2012 11:14

Добро утро!
Дани,пащърнака скъп ли е? Принципно той е култура като моркова,гледах цените на семената и те струват стотинки. Яд ме е така като нещо не е наложено за отглеждане,да се продава на баснословни цени :twisted: Сега ме е яд,че не съм разбрала по-рано,щях да купя семена и да засадиме тази година,ама здраве да е..догодина.
Тези Овко гледам,че имат био пюрета...вярно няколко вида са само,ама имат.Като му дойде времето ще купя от тях,че са под 2 лева био,а на другите марки този грамаж удря 3 лева :shock:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kris86 на 28 Окт 2012 11:55

Днес по-рано се събуди малкия .Сега докато се оправим с новото време.Снощи сглобиха леглото и като сложихме Дани вътре той се изгуби :lol:
Свикнах с малкото легълце,това ми се струва огромно,зае ми цялата стая.
Дани,твоята свекърва поне купува дрешки жената.Кажи и по-голям номер да взима.Ние от много време сме на размер 6-9 м.Моята "любима" свекърва нищо не е купила от както се роди Дани.Беше взела няколко дрешки преди да се роди и това е .Взе 2 пакета памперси и вече голямата работа.Не и искам нещата,ама ме е яд ,че за племенника постоянно му купуваха дрехи,играчки-всичко.Виждам ,че има делене и така няма да се разберем с тях.Беше събрала една торба дрехи от на племенника -уж по здравите.Аз като ги разгледах те всичките или скасани,или избледнели и на тобченца ,абе с една дума -не стават! Онзи ден и се обади мъжа ми да и каже на 17 ноември да знае ,че ще гледа Дани (че ние сме на банкет ) и и казваме да знае от сега да не взима племенника .Тя веднага -ооо няма пробем даже и той да е тук,пак ще го гледам.А детето е на близо 3 години-супер невъзпитан и постоянно се играе с разни остри и тежки предмети.Никой не го поглежда.Аз имам страхова невроза да си оставя детето в една стая с него.И ако не се съгласи да не го гледа 1 вечер-просто това ще е края.Повече няма да и проговоря.Ще види от къде изгрява слънцето. :evil: Ох,пак се отплеснах.Сори ,че ви занимавам с моите глупости.
Как е при вас времето?Тук е мрачно :( С какво обличате мъниците за в къщи ?
Изображение
Аватар
kris86
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 28 Окт 2012 12:01

Аз го обличам с боди дълъг ръкав и ританки,или пижамка.То в нас си е топло,така че не го навличам. Иначе съм доволна от него,спинка си до 10 часа сутрин :lol: За сметка на това пък после цял ден будува почти :?
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот smurfina на 28 Окт 2012 13:17

Аз я обличам също с боди с дълъг ръкав и панталонки. Пускам вече и парно. Уж гледам да не става хипер топло,
въпреки че мъжа ми все вика, че било жега, но на нея нослето като и е студено няма как да не го пускам.
Гледам на термометъра отчита 22 градуса, което мисля, че е ок.
Изображение

22.06.2012 - 50см, 3050кг
Аватар
smurfina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kris86 на 28 Окт 2012 13:49

Oк.Значи и в къщи е добре ,сега проверих и е 22 градуса.И аз го обличам с боди и панталонки или цял екип.Ама му слагам и терлички,че крачетата му са все студени,заразлика от ръцете.
Изображение
Аватар
kris86
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitra.trendafilova на 28 Окт 2012 14:07

супер са 22 градуса,а през нощта 18 :)
Изображение
Аватар
dimitra.trendafilova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот diseq на 28 Окт 2012 14:50

Криси купува да...овърша детските магазини :mrgreen: ама има неща дето не ме кефят ама нормално все пак възрастовата граница между двете ни е доста голяма :wink:
Абе взе да вдява какво ми харесва и какво не,даже и казвам вече :mrgreen:
Диме на Овко не съм давала още нищо,давам от моите дето ги правих.Днес яде тиква с моркови и преди това сок от сливи за да се издриска 8)
Ходихме до църквата да запалим свещички ,че от давана се каня ....минахме през попа за молитва и после в майка ми. Там на бързо по едно кафе и да види дребния и се прибрахме. Мале това дете не е в час 8) като му се спи как се дере като луд :shock: ама чак се дави :|
Сложих го да спи и да видим,че няколко дена не иска ,боли го корема явно от новата храна и се гърчи леко,но ще свикне няма как :wink:
Хайде в новата тема :D
Изображение
21.06.12- 3200/50см.

Изображение
05.01.15- 2700/48см.
Аватар
diseq
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Архив