Декемврийски бебета 2012

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Декемврийски бебета 2012

Мнениеот dessy на 18 Окт 2012 15:47

Зоринка, и на мен много ми се пазарува за бебка, но се въздържам, защото имам доста неща и наистина всичко много бързо омалява. На размери 68, 74 и нагоре се задържат повече. А като вляза в някой магазин и като видя какви красоти има и едва се сдържам. Днес си купих бебешки прах за пране и лека полека ще почна да пера и гладя това, което имам и съм решила, че ще ползвам.
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 18 Окт 2012 16:44

Е за момиченца има много хубави неща,но ние с момченцата нямаме толкова голям избор за дрешките.Ти имаш двама батковци и знаеш за какво става въпрос :)
И аз ще започвам лека полека да пера дрешки,но незнам не е ли още малко раничко и да трябва после пак да се перът?? Ти поне имаш опит във тези неща-затова питам :D
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот milichkoto.vili на 19 Окт 2012 14:47

Здравейте Мами! Нова съм във форума и искам да пожелая на всички лека бременност за времето което ни остава и успежно раждане.Надявам се тук да срещна много близки приятели и да бъдем в помощ една на друга.Аз също съм за Декември и не мога да повярвам че времето наближава.Обвземат ме непознати за мене страхове, но се надявам заедно с Вас да се справя!
milichkoto.vili
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 19 Окт 2012 16:57

Колко по-малко време остава,толкова по-голям е страха и за мене.На мен ми е първо раждане и не знам за какво става на въпрос.Ако не ми беше първо бебче сигурно нямаше да се притеснявам толкова.Започнах да сънувам някакви раждания,бебета и тем подобни неща.Някоя от вас има ли такъв проблем?
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот dessy на 19 Окт 2012 17:48

Зори, аз ще изчакам още малко с прането, струва ми се рано още. Влезем ли в деветия вече е друго - тогава и багажа ще си подготвя и всичко необходимо за бебо ще купя и подготвя. По отношение на дрешки за момченца не е точно така - има много хубави и за тях - паднали дънки, ризки, якета, маратонки и куп други "гъзарии". И аз първоначално мислех като теб, но ще видиш, че не е така!
Добре дошла на новата мама! Кажи ни повече за теб - от къде си, кога ти е терминът, момченце или моенце чакаш?
За усещанията - на мен ми беше най-спокойно с първото раждане когато незнаех какво ме чака. Момичета, само ще ви кажа,че бързо минава,още по-бързо се забравя.
Хубава вечер!
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ani4ka_st на 24 Окт 2012 09:19

Добро утро момичета!
Гледам, пазарувате с пълна сила :) ох и аз не можах да се сдържа и купих 2-3 роклички и разбира се комплекта за изписване. Прегледах от баткото дрешките, даже вече съм ги изпрала- чакат само гладене. сърце не трае, какво да се прави. Момента си наближава, сърцето ми се свива, но това е положението. Още не съм купила легло, шишета, но скоро и това ще стане. някой от вас знае ли кога има ден на отворените врати през месец ноември?
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
ani4ka_st
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dessy на 24 Окт 2012 15:11

Аничка, за коя болница питаш?
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ani4ka_st на 25 Окт 2012 11:05

Исках да знам за 2 градска, но се обадих и разбрах :). Момичета да ви питам - някоя от вас сънували кошмари свързани с бременността и раждането.?
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
ani4ka_st
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 25 Окт 2012 19:04

Оо на мен почти всяка вечер ми се случва да сънувам раждания,бебета и всякакви такива.Може би заради наближаването на раждането е така или незнам.
Сънувам или че раждам,снувам някакви големи бебета,летящи бебета.Но сънищата със раждането са най-чести.Все повече започва да ме е страх. :cry:
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот dessy на 27 Окт 2012 16:54

Аз не сънувам нищо свързано с предстоящото раждане :roll: При мен продължават безсънните нощи и понякога през деня се чувствам като парцал. Много ме мъчат и контракциите, рядко е, но се случва да имам и болезнени, въпреки че пия Магнерич. Вие как се чувствате? Започна ли да ви тежи?
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 27 Окт 2012 18:04

Ами мен само понякога ме мъчат,но се случва рядко.Аз пиех магнерич като излязох от болницата- шестия месец и от тогава съм нямала контракции до преди 2-3 дни.Не спя понеже имам страшен зъбобол,а относно бебчо на мен не ми тежи все още чак толкова-само като лежа на една страна тогава понатежава.
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот anabobi на 21 Ное 2012 00:14

Момичета къде изчезнахте,вашия месец приближава :D .Пораздвижете малко темичката,предполагам,че вече повечето сте в майчинство и имате повече свободно време.Много е хубаво,когато след това има с кой да споделяш тревоги и притеснения за бебето :D .
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 21 Ное 2012 15:07

Аз скоро влизам в деветия месец и двамата с годеника ми сме много много щастливи,че скоро ще видим,гушнем и целунем нашия мъник.Развълнувани чакаме първата ни среща с новия член на семейството.Нашия татко всяка сутрин преди да замине на работа целува корема ми и говори на малкия мъж.Аз мисля от другата седмица да започвам да пера дрешките.Вие започнахте ли с приготовленията?
Момичета вие мислили ли сте за имена?Ние решихме нашия бебо да се казва Кристиан.
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот dessy на 02 Дек 2012 21:17

Здравейте! Просто да пораздвижа темичката :D Ние сме си все още 2 в 1, в очакване на голямото събитие. Всичко съм изпрала, останаха чаршафите и пелените да изгладя. Моят багаж е готов, дрешките за изписване - също.
По отношение на името - нашата принцеска ще се казва Габриела.
Момичета, драснете по някой ред!!!
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 09 Дек 2012 12:53

И ние все още сме 2 в 1 и май малкия бебок няма намерение скоро да излиза.Ние вече с такова нетърпение го чакаме,че мъжо ми всеки ден вика ай да те водя в болницата,какво стана няма ли да се ражда вече.Явно все още му е удобничко вътре.Нашите дрешки са готови изпрани изгладени подредени.Имаме всичко за болницата,комплект за изписване и моят багаж е готов.Чакаме само бебо да стартира.
Мамчета защо не пишете вече тук.Темичката доста замря,а този е нашия месец.
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив