Декемврийски бебета 2012

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Декемврийски бебета 2012

Мнениеот zorinkaaa на 23 Сеп 2012 21:28

Здравейте,на въпроса за имената-ние мислихме,но тъй като нашия бебчо може и да се роди на коледа-той ще си дойде с името.Ако се роди на Коледа мислим да е или Християн,или Кристиян :)

Изображение
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот dessy на 25 Сеп 2012 10:03

Здравейте!
Ани, с най-голямо удоволствие ще почерпя! Надявам се скоро да имам тази възможност :D
Зори, на много хубав празник се чака бебчо, права си, че си идва с името. Много хубави празници за мен са Великден и Коледа - много топли, много семейни.
Ние май се обърнахме защото ритничетата вече ги усещам само в областта на пъпа, а не ниско долу както беше до онзи ден. Това разбира се не пречи да се превърти още няколко пъти :wink:
Момичета, вие имате ли проблеми със съня? Аз от началото на бременността нямам спокоен сън, нощно време се будя и изкарвам минимум един час във въртене. Какво е това чудо незнам :? Сякаш после няма да обикалям нощно време...
Хубав ден!
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ani4ka_st на 25 Сеп 2012 15:31

Как сте мамчета? Искам да Ви питам, дали сте избрали вече къде ще раждате- най-вече тези от София. Може да се засечем :)Почна да ме хваща шубето, както се казва "нервата взе да ме тресе" При мен също още принцесата не се е обърнала и дано да го направи, че не ми се иска секцио. Вие как сте решили да раждате- нормално- със или без избор на екип , или секцио - пак със или без избор на екип?
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
ani4ka_st
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 25 Сеп 2012 18:22

Ще се опитам да отговоря и на двете ви :)
Аз нямам проблем със съня-освен когато си сменям позата за спане :D :D
Ние не знам дали сме се обърнали,но усещам ритничета под ребрата и то от няколко дни.Преди това само долу или в страни.
Аз мисля да раждам естествено,а за избора на екип не съм мислила още.То дали ще си платиш или няма да си платиш е въпрос на късмет пак какви ще ти се паднат.Имам приятелки които са си избирали екип и раждането е било много по-трудно за нея ,а имам и друга която не си е избирала и е родила за 20-тина минути.Вече сигурно вниманието,което ти обръщат е различно.Така поне мисля аз :) :)

Изображение
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот dessy на 26 Сеп 2012 09:34

Здравейте!
Как сте, мамчета?
Аничка, аз искам да родя нормално, както родих и предните два пъти. Ще раждам отново в МБАЛ Света София или болницата на Мазнейкова, както е позната. Изборът ми на болница е изцяло заради доктора, който ми следи бременността. Той напоследък е започнал да изражда и в новата болница СОФИЯ МЕД, така че ако ми я препоръча може да се насоча и на там. Ти къде смяташ да раждаш?
Виждам, че разликата между двете ти дечица няма да е голяма. Ходи ли баткото на градина?
Зори, права си, че всичко е въпрос на късмет, но на мен ми е по-спокойно като знам кой ще ме изражда. Вярно парите не са малко за избор на екип :cry:
Хубав ден!
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот krisityy на 28 Сеп 2012 11:36

zdraveite na vsi4ki az su6to 4akam moqt ma6kar prez mesec dekemvi .... :)

здравейте на всички аз също чакам моят машкар през месец декемви .... :)

Писането на кирилица във форума е задължително!
Модератор
krisityy
 ---

Мнениеот dessy на 28 Сеп 2012 14:03

krisityy написа:zdraveite na vsi4ki az su6to 4akam moqt ma6kar prez mesec dekemvi .... :)

Здравей, добре дошла! Лека бременност!
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ani4ka_st на 29 Сеп 2012 12:56

Здравейте момичета. Аз съм решила второто ми раждане да е във 2- градска. Първото бе в Св. София и хич не бях доволна. Беше кошмар. Синът ми сега е на 2 год ( ще ги направи на 5.10 ) Разликата им ще бъде малка , надявам се да се справя. Божа работа. От понеделник ще го пусна на ясла. Как ще се откъснем направо не знам.
Няма да избирам екип, дано всичко мине добре
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
ani4ka_st
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dessy на 29 Сеп 2012 15:05

Аничка, ще се справиш, не се притеснявай! Във всички случаи ще е по-трудно отколкото е било с първото, но пък е по-весело :)
А по въпроса за пускането на ясла - да ти кажа и до сега ако са си били в къщи няколко дни, при тръгването се натъжават сутрин и аз съответно плача. Но ще ти е по-лесно и по-спокойно при отглеждането на бебето, ако баткото не е по цял ден в къщи :D Успех с яслата и по-малко болести ви желая!!!
За раждането - за бившата Тина Киркова ли говориш? С избор на екип ли беше?
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ani4ka_st на 03 Окт 2012 16:59

Да за бившата Тина Киркова става въпрос. Не съм си избирала екип и беше някаква лудница- един втори, трети, пети- няма да повторя. Не знам дали сега ще направя правилният избор, но времето ще покаже.
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
ani4ka_st
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dessy на 04 Окт 2012 10:15

Здравейте, момичета! Как са коремчетата? :D
Аничка, как се справя баткото в яслата? Нашите батковци са си вкъщи, че ни повтори вируса с повръщане и разстройство :( , а пък аз явно съм понастинала - боли ме гърлото, главата, имам чувството, че всеки момент и хрема ще ме захване...
Избрала ли си си лекар във Втора градска вече?
Аз от 15.10. започвам запис на тонове. При вас започнаха ли вече?
Хубав ден!
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 04 Окт 2012 12:23

Тоновете на нашия бебо ги слушат вече всеки път като сме на контролен преглед,защото преди малко повече от месец бях в болницата и от тогава ме следят както ме следяха там :) :)

Изображение
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот ani4ka_st на 07 Окт 2012 14:25

Здравейте мами! Не съм си избрала лекар , защото не мисля да раждам с избор на екип. Който дойде. баткото все още плаче когато го оставям на яслата, но после се упокоявал и всичко е наред. От вторник вече мисля да го оставям по цял ден, но ще видим как ще е положението. на мен не ми правят запис на тоновете, а само ги слушат още от миналия месец. казват че всичко е наред.
Ей пазете се от настинки и разни там вируси, че трудно минават. То от това време какво може човек да очаква- ту студено , ту топло.
Изображение

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
ani4ka_st
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dessy на 18 Окт 2012 10:34

Здравейте пораснали коремчета,
не съм писала от известно време, но след като децата боледуваха и аз изкарах един синузит :( За съжаление не минах и без антибиотик, но нямаше как... Вчера за капак имах и болезнени контракции, но докторът ме успокои, че всичко е наред, просто трябва да лежа повече.
Днес извадих бебешките неща, които имам да ги прегледам, но направо незнам откъде да почна :D
Вие купихте ли вече нещо - дрешки, количка, легла и т.н.?
Хубав ден и дано се пораздвижи темичката!!!
ИзображениеИзображение
Изображение
dessy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 18 Окт 2012 12:37

Здравейте и от мен.Аз съм закупила много неща за нашето мишле.Купили сме количка,кошарка,дрешки,бибки,столче за кола,обиколници за кошарата,завивки,комплектче за количката.Основните неща вече сме ги взели.Не бързам да купувам някой неща,защото имам двама малки братя и от тях ще взема ескимосчето за излизане към консултациите,някой пелени и такива неща.Много обичам да пазарувам за бебето,но свекито ми каза да не купувам много неща особено дрешки,защото бебето ще расте бързо и някой ще ги облечем само по 1-2 пъти и мисля,че е права.Е това е от мен,дано наистина се пораздвижи малко темичката.
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив