Чакането свършва вече,скоро ще изплаче и последното човече!!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Чакането свършва вече,скоро ще изплаче и последното човече!!

Мнениеот Dobi81 на 05 Сеп 2012 16:12

Аз също не слагам сол във водата, не съм се и замислила даже
Къде сте момичетаааа
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 05 Сеп 2012 18:43

Аз ходих на фризъор :emon14: ходихме и до църквата да запазим за 40я ден да ни четат молитва - тук му казват сарандисване. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ама днес наистина няма никой ... Кали, Софи :?:
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 05 Сеп 2012 20:26

Ние бяхме навън по обяд с милото по задачи,бабата гледаше бебе Алекс.Купихме си ТВ за спалнята.Като се пребрахме му ударихме един хубав сън тримата с малчо.После на кафенце в квартала и сега чакаме човечето да се събуди и да си правим баня :sm_068: .Ние слагахме 3-4 дни сол във водата,ама като се замислих че изпича,а ни е толкова суха кожата и спряхме.Доби,мисля че кремчето върши работа,видимо сме по-добре.Благодаря ти :kiss3:
Кали,да нямаме бебе?
Сисе,не се ли пребрахте вече?
Ели,как сте с бебе Мишо?Иве вие?
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 05 Сеп 2012 21:13

Ехо тука съм ,ама легнах по обяд че нещо много ми се спеше и после готвих, та не ми остана много време за форомчето :oops: , сега хапнахме и мисля да се поразходим пак навън че в нас е ужасна жега пак :evil: . найстина днес е било много пустичко тук, дано утре повече се разписваме,но сега и почивни дни и хубаво време,по вероятно да сте навън по разходки. Мимка честит телевизор :balloons: . Ради честита прическа :D :balloons: хубава и спокойна нощ и дано бебоците спинкат спокойно.
Изображение
Изображение
06.09.2012г. - 3600кг., 51см
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 05 Сеп 2012 21:35

Мимка, честит телевизор! :balloons:
Кали, приятна разходка! :)
Ама че е пусто наистина ... :)
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 05 Сеп 2012 23:21

Ради,честита прическа :emon06: .И аз съм станала за подстригване,ама да видим кога ще е.Като направим няколко по-дълги разходки навън да свикнем и ще отидем с татито.До фризиорката има кафенце и ще се гледкат двамата,докато се преведа в ред.Надявам се другата седмица да стане :D
Кали,приятна разходка.Тази седмица тук времето е доста приятно.Рано сутрин и вечер си е прохладно,а през деня не е чак такава жега,но в апартамента си е горещо.Мисля да лягам да гледам някое филмче,че скоро бебе Алекс трябва да се обади :lol:
Сладки сънища мами и вечер без колики ви желая и на себе си също :jesus:
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот m_erilin на 06 Сеп 2012 08:02

Изображение

Добро утро!

Поли,Честита 1-ва месечинка на Плами :balloons: :D

Не съм писала скоро..не ми остава време много за компа.
Говорите за прически...ей няма на кой да оставя дрибосъците за да отида да ме боядисат :| бялата ми коса се вижда от 100 км. :lol: Мери в Понеделник вече ще е на градина и тогава ще отида сигурно с Давид в салона :?
Бебо е спокоен общо взето...само като се храни и като му закъркорят червата и се почва мрънкане,дърпане...иначе си спинка през другото време.
Мимка аз не съм слагала сол...макар,че вече няколко човека ми казаха да слагам,защото бил мъж и като се потял поне да не миришел :roll: ако знам,че е вярно ще сложа....а дали от една посолена вода ще стане работата :mrgreen:
Вчера взехме и тези капки Инфакол,но немога да разбера как да му дам...със спринцовката пише стиснете два пъти...върнете ...откачено обеснение :roll: :lol:
Кали как си?
Дали София има бебче вече?
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
m_erilin
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот m_erilin на 06 Сеп 2012 08:08

Ох забравих :)
Честит ден на съединението! :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
m_erilin
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sn_vasileva на 06 Сеп 2012 08:21

Вили, аз ползвах Инфакол, значи има една резка и стискаш, ако трябва и три пъти, докато лекарството стигне до резката :wink: Дано да ви помогнат :sm_fingerscrossed:
Това за солта, според мен са бабини деветини. На кой нормален човек ще му е хубаво да се къпе със солена вода? Тогава като се върнем от плаж, защо се къпем в банята? Всички хора се потят, не виждам солта да помага за това :)))) Не правете на бебета си това, което не бихте правили на себе си, това е моето виждане :wink:
ИзображениеИзображение
Изображение

Кърменето е начин на живот, а не просто начин на хранене. Dr.William Sears
Аватар
sn_vasileva
Модератор
 ---

Мнениеот Dobi81 на 06 Сеп 2012 08:46

Добро утро
Поли, честита 1-ва месечинка на Плами, да расте здраво и щастливо дете
Вили, да се похвалиш др седмица след фризьора :emon20: И Ема и каркорят така червата, направо ги чувам от далече, за инфакола Снежето ти е обяснила, трябва да се напълни капкомера до чертичката, и това което е от външната страна да се махне, че става по-вече от нужното
Ради честита прическа
Миме, честит телевизор
Кали, разходихте ли се снощи
Ели, как сте, Мишето как е, Мария от кога е на градина?
Иве, вие как сте, как е Крис
Другите майчета как сте и вие, нещо много пусто тези дни
Ема нещо шава и не иска да заспива, после ще ходим на Мола, да пазарувам дрешкииии, ако някой реши да ражда да знае :D
Сисееее, пиши когато можеш, сигурно са те изписали
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elid на 06 Сеп 2012 09:03

Добро утро и от мен....
Вили мерси за кафенцето...
И аз не съм се включвала тези дни...
Доби, мерси мила, добре сме горе долу...Мишето папка, изходи се вече и то доста сериозно, улекна му на коремчето... Аз продължавам "борбата" с кърмата, но го дохранвам понякога. За коликите мисля, че почти няма, поне не се свива и не усещам вече толкова да му къркори коремчето, а и най-вече не плаче. Иначе аз си давам Био гайата.
Мария е от понеделник 10,09 на градина, те започнаха още на 03,09 ама не я изпратих.
Иначе и аз се каня да отида на фризьор, ама да видим кога е стане, че вече съм за подстригване. искам и кичури да си направя , ама ще видим.
Относно солта и аз съм го чувала, но не бих слагала...наистина са бабини деветини и не мисля, че ще стане нещо...а и кожичката им е толкова чувствителна, че...
Доби приятна разходка на теб в МОЛ-а..хайде да се похвалиш после с покупките и със СМС за бебче. :wink:
Наистина другите мами се губят... :roll: Доби а с Ванчето чухте ли се ...сега на своя територия докато се види с всички роднини...дано да са добре всички.
Приятен ден милички...
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elid на 06 Сеп 2012 09:06

Забравих... :oops:
Честита първа месечинка на Пламенка... :blow_out_candles: :balloons:
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dobi81 на 06 Сеп 2012 09:15

Ели и на Сашо градината е от 3.09 отворена, ама го пооставих и аз, дажи мисля и др седмица да си е в къщи, живот и здраве във вторник сме на консултация и ще поставят ваксина, та и Сашо ще намаже, да не е на градине :D
Аз нали бях 4-5 дни преди на родя на фризьор, та сега съм ок :D
Ванчето май вчера си писахме във фейса, беше си вкъщи, по някаква случайност, каза че по цял ден са навън, изкупува молове и магазини, на Иман и Ихлас им се отразява добре тук. Каза че ще се включи, ама сигурно не е имала време.
Ели много се радвам че коликите за поотминали, ох и аз мечтая за това, въпреки че са мнооогоо по-леки от на Сашо, все пак си има, макар и малко и то от няколко дни насам
Аз се надявам да има все още жилетката която бях харесала за Ема та най-накрая да я купя
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 06 Сеп 2012 09:57

Ето ме и мен .... ние имахме тежка нощ и почти не съм спала.
Честита месечинка на Пламенка! :balloons:
Вили, те Снежито и Доби са ти обяснили за капките. Скоро и аз писах на Ванчето /danita/ как се използват.
Доби, приятна разходка! :)
Аз днес 16:00ч пак съм на фризъор да ме боядиса, че вчера нямаше как всичко на веднъж.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот бъдеща мама на 06 Сеп 2012 11:35

Добро утро и от нас! Ние пак сме на ръце. Голям ревливко е този мой син. Утре съм на преглед да ми махат конците, че ще вземем и Крис за първата му разходка. Докторката каза, че може 10 линути пред входа ама ще я заменим с 30 мин. пред болницата. Взех си коша за количката, който много си харесах.
Развали ни се пералнята и съм бясна. Сега чакаме майстор във вторник. Да видим и там колко пари ще ни вземе. Ама без пералня съм за никъде. Пратих вчера 2 перални майка ми да изпере и още мокри да ми върне, че да мога днес да ги изгладя и прибера. Поне дрешките на децата / Ванче, наистина много сладко звучи " децата" :) и често го повтарям / да са ми изпрани.
Аз да питам мамите с момченца кога започва забелването на пишлето? Сори за невежеството, но наистина съм много зле с мъжките бебе атрибути. Викам на мъжа ми в тая тема на разговора, че до сега не съм виждала такива атрибути като имам предвид на бебе, но не го споменавам и той се смее и ми вика " то без да си виждала няма как да стане Крис" :)
Кали, за бързо раждане не зная, но за лесно такова - мери улиците колкото можеш. Така ще става разкритието неусетно. :wink:
Миме, освен ананаса и секса не действа мен ако питаш. За вдигането на пишлето и на мен така ми казаха, че нямало смисъл още.
Доби, аз памперс сменям като е наакан независимо през деня или вечерта. Ама той моя е толкова ревлив, че трябва да е сух, нахранен и приспан дори, за да го сложиш да спи. Само на ръце иска и тея колики допълнително усложняват положението. Ама поне каката помага. Само дето вечер хленчи за мама и то се затъжва детето.
Миме, поне не плачка Алекс, а моя го чуват в съседния квартал. Тия колики от първия ден много ни тормозят. За сега сме на Еспумизан, но педиатърката каза, че по- нататък може да започна и Био гая да давам. Но за разлика от предната вечер снощи спахме добре и хапвахме като по часовник. Обаче определено съм по- организирана сякаш отколкото с първото. То още нищо не съм видяла де, но поне за сега е така. За солта аз съм против. Разказвала съм ви как с първото всеки даваше акъл - един викаше ще го къпим с жълтъци, друг със сол, трети да съм поливала с отвара от сварени орехови листа, захар, оцет.... и моя мъж накрая каза на майка си " то да не е кекс" и всички спряха да се месят. Мия си и двете деца само и единствено с водичка и бебешко сапунче. Не съм привърженичка аз на бабешките традиции, но има хора, който си го правят.
Доби, в болницата за тия колики ми обясниха - никакви праскови и плодове дразнещи корема, боб, леща и въобще газообразуващи храни мноооооого малко, газирано, сладко, пържено... мен ако питаш нищо да не ядеш.
Аз много се радвам, че вчера сте били скромни с писането, че да наваксам. Ама пак му дръпнах един роман...
Миме, честит ви телевизор. И ние се надяваме скоро на такава придобивка в детската стая.
Аз чета и пиша подред, затова стана така разхвърляно.
Честита месечинка на бебе Плами :D
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
бъдеща мама
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив