С корема вече ще се разделим , Август бебче с обич ще дарим

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: С корема вече ще се разделим , Август бебче с обич ще дарим

Мнениеот jewelf на 06 Авг 2012 14:49

Честито на мама Поли, :emon25: :balloons: бързо възстановяване и желая, а на малката принцеса пожелавам много здраве щастие и късмет :congratulations:
Аватар
jewelf
 ---

Мнениеот Dobi81 на 06 Авг 2012 14:57

Ох ванче само разправии и ядове с тези документи, дано да се оправите по-скоро и да не ми вземат толкова много пари
Аз все се каня да те питам, майчинството как е в Германия, определен срок ли е, тука може до 2 години да си гледаш детето
Моето дете е сърдито че се е пребрало рано, но са изкарали добре
Кали, защо не си смените адреса на сегашния където сте на квартира, по принцип преди имаше постоянно и временно жителство, сега не знам как е
Изображение
Изображение
Аватар
Dobi81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Megitooo на 06 Авг 2012 15:18

Здравейте момичета,
досега си оправях багажа за родилното и като го приготвих ми стана много странно сякаш утре ще тръгвам :)
Софи и моята микробиология беше чиста,но въпреки това и аз си слагах една опаковка профилактично,по препоръка на АГ-то.
Иве, аз ще раждам в окръжна,тъй като моята лекарката.която си ме следи изражда там,а аз съм много доволна от нея Д-р Георгиева.Но се оказа че ще излиза една седмица отпуска точно преди термина ми и ако я няма,е говорила със Д-р Скочев той да ме изражда
Честито ни още едно бебче в темата.Да е жива и здрава,а на мама Поли бързо прибиране в къщи с малката принцеса :congratulations:
А на всички изнервени бъдещи мамчета,още малко остана така че нека да се порадваме на последните дни с коремчета и да не се изнервяме за глупости :)
Изображение
Аватар
Megitooo
Начинаещ
 ---

Мнениеот elid на 06 Авг 2012 15:25

Честита бебка на мама Поли, да е жива и здрава и много да ги радва...на Поли бързо възстановяване...
Леле нашата темичка само госпожици... :lol:
Доби, нормално осебено накрая хормоните да изпушат и да ти е такова нервно, да те ядосва всичко ивсички...споко момичета не остана...
Ванче и в Германия ли е такава бюрокрация като тук...направо се учудвам, въпреки че може би това е най-организираната държава ...
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот leti01 на 06 Авг 2012 15:42

здравейте момичета как сте с тези жеги?Честито бебе Пламена на мама Поли да и е живо и здраво много да я радва и слушка а на мама Поли бързо възтановяване :) Момичета имам питънка към вас тези дни се наблюдавам много внимателно корема вече взе да ми пада от 2 дни насам под гърдите имам ужасна болка постоянна дори като седя а да не говорим като се движа все едно че нещо ме пронизва едвам мърдам а предималко както си лежах и станах изведнъж корема целия ми се стегна и започна да ме боли продължаваше горе долу 10 минутки и всичко спря сега седя и не усещам нищо само болките за които ви обясних от преди 2 дни насам?
Изображение... Изображение
leti01
Сериозен
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 06 Авг 2012 16:34

Мале Ванче и при вас ли ги има тези бюрокращини :evil: , ужас направо, дано се уредят нещата бързо и не ви вземат много парички. Доби няма как да се запишем на нашия адрес, че хазяйна ни е малко лудичък, а и апартамента се води на починалия му баща и той сам не си оправил документите за наследство, а за смяна на адресна регистрация се изисква лицето собственик и нотариален акт на имота да се представи ,че е съгласен да се регистираме на този адрес,а след това се сменя и личната карта , защото в нея се записва постоянен адрес. А аз мога да си живея на друго място- това се води настоящ адрес, но не важи пред социалните, както и за документи, за което ще ми трябва всъщност, дано ме разбра, че и аз как го обясних :oops: , но както и да е сега търся друг вариант, че инъче трябва да си ходя до Бургас да подавам за детски и еднократна помощ и т.н. и няма как. Ники за залост не мога да помогна по твоя въпрос, най добре се обади на докито ти, ти беше питала за тапата :roll: ако не се лъжа, според мен ако изобщо разбереш че ти пада- било като слуз премесена с кръв, а ако видиш кърене със сигурност трябва да се обадиш на доктора си :roll: , за болки всички имаме, ама са някак леки и за кратко, според мен са си подготвителни контракций,но не съм много веща, дано другите мами кажат нещо повече и успех не се притеснявай ще разбереш ако тръгнеш да раждаш със сигурност :wink:
Изображение
Изображение
06.09.2012г. - 3600кг., 51см
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 06 Авг 2012 16:35

Поли, честито мила! :balloons: Да ти е жива и здрава, а на теб бързо възстановяване!

Завърнах се след 2 часа чакане пред кабинета на АГ-то. Всичко е наред с бебката, расте си :mrgreen: ама още малкооо :mrgreen: :chair:
Аз сядам да хапна, че направо съм капнала ... май и ще поспа малко.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот diseq на 06 Авг 2012 16:47

Здравейте момичета,аз да поклюкаря вече колко бебчета има :mrgreen:
Да са ви живи и здрави и бързо да се възстановявате :balloons: :champagne: На бременните още малко им остана да си гушкат бебенцата :emon28:
Много кеф ми стана като видях линийката на кали-софия не мога да повярвам ,че корема ми спи в кошарата :mrgreen: Успех на всички и леко раждане и хубави-здрави бебоци на всички :D
Изображение
21.06.12- 3200/50см.

Изображение
05.01.15- 2700/48см.
Аватар
diseq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 06 Авг 2012 16:49

Никол, това стягане на корема което описваш звучи като контракции, нормално е да ги имаш вече :D
Ели, не стига че е бюрокрация ами и данъчна държава, за всяко нещо искат пари, те за това са и богати мхм, и всичко им е наред.
Доби, тук майчинството е 3 години, и след това се връщаш на работа, еее може и по рано , стига да има кой да помага с гледане на детето, защото градината е от 3 год :D има и ясла, но тя е смешна...до обяд, без спане, храната и памперсите си ги носиш от в къщи, там само играят , аз за това и се отказах да давам Иман.
Отново се е нагрочило да вали, днес няма излизане :(
Кали, голям късмет и ти имаш с този хазяйн , лошо че не може да се регистрирате там на адрес :)
Ради, браво че бебка е добре, мерки и теглилки казаха ли :D
Дисея :kiss2:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 06 Авг 2012 16:53

Така се наядох ... :emon03:
Ванче, и аз и АГ-то забравихме ... той я измери ама се заприказвахме и ... после викам на мъжо - еййй незнам колко е кг, а той ми вика - голяма работа, като я претеглят на живо ще разбереш и не се върнах да попитам. Защото нали след последния преглед се записват данните, а още никой не беше влязал ... ама както и да е.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 06 Авг 2012 16:55

А забравих ... преди АГ-то ходихме с мама до един магазин и купих на бебката една туника с клинче и една непромокаема постелка, а айка и купи един спален комплект.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kali_sofiq на 06 Авг 2012 17:11

Ради браво на бебка нека си расте :D , пък колкото е толкова, той имоя мъж вика какво да го гледам по видиозоните ,после цял живот ще го гледам на живо :emon15: , мъже какво да ги правиш. :balloons: честити покупки и подаръци :D Ванче , гадно е че не може на този ми адрес, ама все пак е по-добре да е в София , а не в Бургас. Дисея :sm_156:
Изображение
Изображение
06.09.2012г. - 3600кг., 51см
Изображение
Аватар
kali_sofiq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobi13 на 06 Авг 2012 17:28

Честито на мама Поли :balloons: Да ти е жива и здрава бебка и много да ви радва! Еххх че чакане падна :D Поли бързо възстановяване и да пишеш :love1:
Охх Ванче ...големи разправии..то сигурно зависи от статута на двама ви :emon12: Ние получихме акта за раждане още в четвъртък, пратиха ни го по куриер и вече сме официални :emon20:
Доби папка ли смокини...да сме нащрек :emon15:
Ели да му мислиш...за сега е само Мишето..сред толкова дами :wink2: :wink3:
Ради браво на бебка...вече на финала.. :emon11: споко всичко ще мине супер :superb:
Дисея :kiss2: малкия Щурчо много пораснал :lol:
Изображение
Аватар
bobi13
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 06 Авг 2012 17:30

Здравейте,аз си намерих занимание днес.Лепих един фриз на стената и едни фигурки,така се оформи детски кът около кошарката и много и се радвам :emon28: :emon20: .Забравих да ви кажа снощи какви глупости сънувах,леле,лелееее :emon16: Сънувах че ме приемат да раждам,ама аз без никакви болки и симптоми,ама нищо ви казвам.И мъжа ми носи багажа за радилното и вътре някви 4 възглавници ми пратила майка ми,памперси,не знам какво ,ама огромна чанта и лекарката като видя и ни се развика ( а те нали ми казаха да не нося нищо друго от четка,паста и хавлия ) :emon17: :emon19: :emon24: .Сложиха ме на едно легло на колелца и ме бутат и търсим стая-аз,2 акушерки и някаква доки ( ама не моята).Намерихме стая,взеха ми кръв от пръста,нагласиха ми краката :emon19: :emon19: :emon19: и аз викам на доки-ама вие защо ме взехте да раждам,аз нямам болки,има още 21 дни до термин.Тя ме пита как се казвам и се оказа,че трябвало друга Мария да повикат и ми вика,ами добре тръгвай си :emon24: :emon24: :emon24: Лудница направо.И после акушерките ми викат добре,че и каза,че тя беше пияна,лъха на бира.Можете ли да си представите що за щуротии,хахахха.Та да не взема сега да родя на 10-ти,тогава се падат 21 дни преди термин :emon17: :emon17: :emon17:
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimka85 на 06 Авг 2012 17:34

Поли,честита радост-малкото съкровище Пламена.да ти е жива и здрава и много щастие да ви носи :balloons:
Ех,Ванче,то и твойта не е лесна,все си мислих че само нашите мишоци тука са такива загубени,ама явно не е така :evil:
Кали,доста разправии и на твойта глава,дано бързо и лесно решиш проблема :wink:
Радиииии,не казваш кога ще е,ще ни държиш в напрежение :twisted: .Честити покупки и подаръци :balloons:
Мъжката част е за края на месеца :D .
Къде си Сисенце,че нещо май ми се загуби днес,а може и да бъркам :D
Изображение
Изображение
Аватар
mimka85
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив