Лятно слънчице пече, нека две чертички да ни донесе!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Лятно слънчице пече, нека две чертички да ни донесе!

Мнениеот yulka на 30 Авг 2012 09:12

Да пишем тук...
нямам симптоми Тайс - освен че гърдите мааалко ме понаболяват и имам тежест в корема - но това са си ПМС .. :roll: и в новата тема споменах, че снощи до 2 ч. не можах да заспя а по принцип редовно в 22-23 ч. заспивах... :roll:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
yulka
Пристрастен
 ---

Мнениеот Tais на 30 Авг 2012 09:29

Аз ти стискам палци да видиш двете чертички,дано е станало твоето чудо,със симптоми или без важен е крайния резултат :mrgreen:
Изображение
ИзображениеИзображение
Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!!
Аватар
Tais
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bebs на 30 Авг 2012 09:43

Добро утро и от мен :))И аз предлагам да свършат страничките и тогава да се преместим в новата тема.Скромничко я направих надявам се наистина да ви харесва :oops: .Да ви споделя мисля ,че усещам бебо как шава.Не толкова силно но като побутване.Не е постоянно но на моменти го усещам поне си мисля ,че е бебко.Възможно ли е според вас да го усещам толкова рано малкото човече.Мама каза ,че втората бременност по рано се усещат и мен ме е усетила в трети месец и половина а аз живот и здраве в събота влизам в 4 я месец.Дано да е бебко :D .Толкова ми е приятно като си мисля ,че може да е малкото човеченце.Носи ми успокоение :D .Това е за сега от мен :))
П.С дайте да попишем днес повече за да стигнем набързо 100 те странички :P
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kasmetliika на 30 Авг 2012 09:55

Пфу най-накрая прочетох всичко много сте изписали бе мацки :D съжалявам,че не съм писала много време,но все още сме на гости на мама и тати и се занимаваме със зимнината :) Какво да ви кажа,изпаднала съм в някаква депресия нещо явно не ми пука за никой и нищо,правя нещата по инерция,все ми е адски уморено и отпаднало и на всичкото отгоре ми прицапа онзи ден и още не ми е текнало,а трябваше да ми дойде утре,тъпо ми е много и съм разочарована в момента,въпреки,че щях да се учудя ако бях забременяла защото от всички дни на ову-то ми сме бебеправели само 1 ден,знам,че и той може да е достатъчен,но все пак си е 1 ден,тайно се надявам да е прицапване от загнездването в яйцеклетката защото пише,че това става на 21,22 ден от началото на последната менструация,а на мен ми прецапа на 23-я ден оф незнам вече какво да мисля,но поне като влезна тук се разсейвам и се радвам същевременно за всички вас.А по въпроса за свекървите...както вече казах за съжаление нямам,казвам за съжаление защото ми казват всички,че е била прекрасен и добродушен човек за разлика от свекъра ми и аз като всички си имам проблеми с него и то всекидневно,той си мисли,че винаги той е прав за всичко и не дава да никой да се изкаже и съответно все сме в контра,а да не говорим,че не съм го видяла за толкова години(защото живеем заедно :( )да се изкъпе и един ден му го казах и се скарахме,но пак продължава да не се къпе представете си отврат както и да е и това е за съжаление покрай мен.Благодаря на всички които се надяваха за мен и ми стискаха палци и съжалявам,че ви разочаровах,дано с нова тема и нов месец имаме и нов късмет:)
Дани,страхотен зоопарк си имаш,завиждам ти благородно и аз искам животинки,но не ми дават :(
Юлка,успех мила и дано тази висока ТТ да е за добро,въпреки,че съм сигурна,че ще е :wink:
Бебс,това е страхотно,че усещах бебко вече :) честита новата темичка мила,но мен си ме пропуснала в очакването на двете чертички или ти пишеш тези които сега им закъснява,а не са си правили тест :roll:
Мики,стискам палци чудото да е станало :wink:
Пчеличка,честито плодно сакче скъпа :balloons:
Тайс,ти само пишеш и успокояваш другите,а не казваш ти как си мила :) извини ме ако си писала,но съм те пропуснала :oops:
Анитоо,как са нещата при теб?
Точи,стискам палци да се задържи висока ТТ или БТ и да не ти дойде на 07.09:)
Принцеска,добре дошла :balloons:

Много се извинявам ако съм пропуснала някои но ми е още малко сънено и бързам да излизам да свърша някои задачки докато не е станало още жега и после пак ще ви пиша.Целувки и хубав ден
Аватар
kasmetliika
Пристрастен
 ---

Мнениеот Bebs на 30 Авг 2012 10:08

Може и да съм те пропуснала :oops: .Вчера правих темата и станах разногледа.Много хора :)).И повечето дори не са писали в темата от месеци и докато ги запиша препиша и може да съм пропуснала някой.Така ,че моя да ме извините не е нарочно. :oops:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tais на 30 Авг 2012 10:12

Бебс сигурно е бебчо и го усещаш как мърда.И аз съм чувала че второто бебе се усеща по-рано.Честити ти първи движения на малкото чудо което расте в теб!!!Ах,колко мило ми стана като прочетох,усмихна ми се целия ден :balloons: :balloons: :balloons: Дай Боже всички да изживеем подобна радост!
Аз съм съгласна да пишем пол-бързо и както сме тръгнали с това темпо до обяд ще се изместим в другата тема,която на мен наистина ми харесва много :mrgreen: Първата ти тема Бебс е прекрасна :)
Късметлийке дано е само прицапване,стискам палци!!!Аз съм добре,опитвам се да мисля положително,и смятаме да бебеправим през ден :) Общо взето смятам да поработим сериозно за бебе този месец :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!!
Аватар
Tais
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bebs на 30 Авг 2012 10:19

Тайс и аз си мисля ,че е бебко защото го усещам вече няколко дни.Мислех си ,че може да ми пукат нещо червата ама по един и същи начин го усещам.Както казах не е постоянно а е по много малко :)).Днес два пъти го усетих преди да стана.Беше ми много лошо и бях много гладна и бебко сигурно е казал айде бе мамо ставай да дадеш и на мен до кога да те чакам ;).
Късметлийка добавих те:))Още веднъж се извинявам.А може да е някакъв знам ,че не съм те добавила :))Защото тестчето може да е положително.Ще стискам палци да е само зацапване.
Радвам се ,че темата ви харесва това ме прави щастлива :D
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tais на 30 Авг 2012 10:32

Бебс малко поправка в списъците,pupi77 беше от окомврийските мами но загуби бебето,а Кami21 е пуснала октомврийската тема.Явно вече не пишат тук и затова не са поправени в списъка :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
Tais
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот to4ito1 на 30 Авг 2012 10:40

Ето къде сте били ... добре че беше Тайс да ми каже, защото изобщо не забелязах, че пишете тук (сигурно още не мога да се събудя).
Та, както казах в новата тема ...
Аз утре рано сутринта пак съм," пантилей пътник" - заминавам за Варна - имам изпити, стискайте ми палци. Може би и няма да имам интернет и няма да мога да ви следя, но ако се включа от някъде, ще пиша! Точно на 6ти се завръщам и да заваря много + тестчета :) и тогава ще разберете какви съм ги свършила, не само по изпитите, но и в леглото този месец ихихи :)
Късметлиика - с теб съм мила!
Юлка и на теб .. усещам скоро радостта :)

лек и спокоен ден ви желая!
Изображение

Изображение
to4ito1
Отличник
 ---

Мнениеот Bebs на 30 Авг 2012 10:48

Т.е ками 21 си има бебче вече а пупи я пиша в списъка на чакащите така ли?Списъчето го видях от предната тема.С тях никога не съм писала и затова ми е по трудно най вероятно.
Точи ще стискаме палци за изпитите.Аз тази година която идва ще ми е последна.И незнам преди време имаше помощ за майките студентки сега не знам има ли такава помощ :roll: .Ако да трябва да стигнем до там да видя как стоят нещата точно.После мисля и бакалавър застраховане и финанси нали работя и в тази сфера.Другото в Плевен имаме учителски колеж за учители / за детска градина и начални учителки и това ми харесва/ :))).Нека първо обаче да си завърша успешно живот и здраве и да родя това бебче.Мисля си ,че ще е момче.Някакво усещане сякаш имам.Дано да е борец и да не се предава малкото бебче.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 30 Авг 2012 10:53

Точе,стискам ти палци и дано да се справиш отлично! :)
Според мен относно списъка на първа страница....тези хора който от години не са писали могат да се изтрият,а ако решат да се включат някой ден ще се включат във списъка не е ли така!?! :roll:
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bebs на 30 Авг 2012 10:58

Забравих да напиша ,че съм редовно студентка , но за тези помощи нямаше значение преди дали си редовно или задочно :roll: .Ама с това правителство очаквам ,че може и да ги премахнат.
Пчеличка вие количка за бебо живот и здраве от баткото ли ще използвате или ще взимате нова :))
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот yulka на 30 Авг 2012 11:01

Точе, стискам палци за изпитите,
Пчеличка е права според мен, тия хора трябва да се изтрият..
Мерси за палците момичета
Късметлийка и аз ти стискам палци и мисля, че това зацапване е за добро...ако не ти дойде утре /дано да не ти идва 9 месеца/ кога смяташ да си правиш тест...
Аз преди малко имах една странна болка но не в корема а в седалището, като при овулация...някъде около 5 мин ме боля - ходих до WC-то със страх но слава Богу нямам зацапване ..
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
yulka
Пристрастен
 ---

Мнениеот Tais на 30 Авг 2012 11:02

Бебс Ками 21 е бременна термина и е през октомври :) а с пупи какво става не знам,отдавна не пише...
Точи стискам палци и за изпитите и за теста,дано като се върнеш те посрещнат много положителни тестове в темата :)
Пчеличке и аз мисля като теб,тези които вече не пишат може да се махнат...
Пчеличке за мен позна не съм вече толкова черногледа,е старите навици трудно отшумяват,но вече се опитвам да гледам по-положително на нещата и си мисля че успявам донякъде :)
Юлка ти стискай краката ние ще стискаме палци :mrgreen:
Последна промяна Tais на 30 Авг 2012 11:03, променена общо 1 път
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
Tais
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 30 Авг 2012 11:03

Бебс,нашият батко си беше доста палаво детенце и си счупи количката..така че нова ще купуваме!
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив