Как намирате името Делян?

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Как намирате името Делян?

Мнениеот vaska на 10 Юни 2012 22:01

Zdraveite,bremenna sam i bix iskala da krastq sinat mi Delyan.Jiveq v 4ujbina i saprugat mi ne e balgarin.Imeto Delyan ni xaresva,no polu4ix nqkolko otricatelni mneniq :cry: .
Bix iskala da znam kak go namirate tova ime?Ot dosta godini jiveq v 4ujbina i ne uspqvam da si dam qsna predstava za vazpriemaneto na imeto Delyan v Bulgariq.Molq vi da mi dadete otkrovenni otgovori,za da mi pomognete v kolebaniqta mi.Blagodarq vi predvaritelno
!

Здравейте,бременна сам и бих искала да крастя синът ми Делян.Живея в чужбина и съпругът ми не е българин.Името Делян ни харесва,но получих няколко отрицателни мнения :cry: .
Бих искала да знам как го намирате това име?От доста години живея в чужбина и не успявам да си дам ясна представа за възприемането на името Делян в България.Моля ви да ми дадете откровенни отговори,за да ми помогнете в колебанията ми.Благодаря ви предварително!

Писането на кирилица е задължително във форума!
Модератор
vaska
 ---

Re: Kak namirate imeto Delyan?

Мнениеот veseto-dp на 11 Юни 2012 09:12

Деян е по често срещано име в България познавам много дечица с това име.Важно е на вас как ви харесва,а отрицателни мнения ще има винаги
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dvoino_pove4e на 14 Юни 2012 11:08

zdravei, skupa! toku 6to se registrirah i ti si pyrvata , na koqto pi6a, kazvam se maya.Eto moeto mnenie: az sym an 24 godini i dokato hodeh na u4ili6te ima6e mnogo mom4eta s tova ime, v momenta sa na moda imena kato deivid tuk w bylgariq, no mislq 4e e po-hubavo 4owek da nqma mnogo syimennici.6tom go vijda6 kato delyan , zna4i tova e IMETO, no ima edna podrobnost- tatkoto, toi sy6to ima dumata i trqbva da e edinstveniq 4owek ,do koito dase dopita6.Ne znam w koq dyrjava jivee6, no 4ujdestranno ime na bylgarskoto delyan e DYLAN, pomisli nad towa i ne slu6ai horskite gluposti, te nqmat dumata :congratulations:

здравей, скъпа! току що се регистрирах и ти си първата , на която пиша, казвам се мая.Ето моето мнение: аз съм an 24 години и докато ходех на училище имаше много момчета с това име, в момента са на мода имена като деивид тук в българия, но мисля че е по-хубаво човек да няма много съименници.щом го виждаш като делян , значи това е ИМЕТО, но има една подробност- таткото, той също има думата и трябва да е единствения човек ,до които дасе допиташ.Не знам в коя държава живееш, но чуждестранно име на българското делян е ДЪЛАН, помисли над това и не слушай хорските глупости, те нямат думата :congratulations:

Писането на кирилица във форума е задължително!
Модератор
dvoino_pove4e
Начинаещ
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 14 Юни 2012 11:36

Писането на кирилица във форума е задължително. Мненията написани на латиница или със замяна на букви с цифри (например Ч с 4, ш с 6) ще бъдат коригирани от Модератор. При последващо публикуване на мнения в нарушение на правилата, те ще бъдат изтривани.

Иначе по темата - Делян звучи добре. Познавам едно момче, казват му накратко Дидо и незнам някой тук да не му възприема името, че чак и отрицателно мнение да има. :roll:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот radostst на 14 Юни 2012 14:16

На мен ми харесва името Делян. Ако и на вас ви харесва с мъжа ти си го кръстете така. Отрицателни мнения ще има винаги, а детето си е ваше и името ще му е до живот.
Изображение
Аватар
radostst
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот suri на 17 Юни 2012 13:06

Важното е на теб да ти харесва името , не виждам какво значение има какво мислят хората , и защо трябва да се съобразяваш с тяхното мнение. Лека бременност :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ваня Мечевска на 24 Юни 2012 16:51

suri написа:Важното е на теб да ти харесва името , не виждам какво значение има какво мислят хората , и защо трябва да се съобразяваш с тяхното мнение. Лека бременност :balloons:
Изображение
Дневникът на Валентино
Мама ме кърмеше 1г и 2м
Аватар
Ваня Мечевска
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dilana на 26 Юни 2012 07:18

Нека и аз да се изкажа. Баща ми е държал навремето, ако съм момче да се казвам Делян, на българския цар Петър Делян. Но съм се пръкнала момиче и майка ми ми е дала името Диляна. И понеже съм пристрастна, ще кажа, че това е много хубаво име и вече не толкова срещано, което е също е добре. Коментари от страна на хората винаги ще има, точно затова не кръщават те. Ако вие сте решили да е Делян и само това име ти се върти из главата, значи си намерила правилното и най-хубавото име за вашето момченце. Леко раждане.
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Аватар
dilana
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Как намирате името Делян?

Мнениеот denil на 08 Юли 2012 22:29

Петър-Делян е внук на цар Самуил и вдигнал въстание срещу византийското робство. Преди около 40 години доста нашумяха имената Десислав, Радослав, Бранимир, Делян, Сеслав, ... Днес рядко се среща сред децата Делян, но е много красиво име и същевременно мъжествено - трябва да се мисли и в перспектива все пак.

Не по темата, намерих едно много хубаво сайтче за анимационни филми за деца от различни възрасти. Много е забавно и приятно сайтчето. В него има супер много онлайн филми за гледане както от най-малките, така и дори за нас. Иначе, онези които искат да играят белот за двама могат да го направят в този сайт, а тези които се интересуват от тълкуване на сънищата могат да го направят тук.
Последна промяна denil на 09 Окт 2012 10:39, променена общо 1 път
denil
 ---

Re: Как намирате името Делян?

Мнениеот veni73 на 12 Авг 2012 22:48

Харесва ми-хубаво, старо, българско име .
veni73
Редовен
 ---

Назад към Архив