МАЙските мами,гушкат слънца засмяни

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: МАЙските мами,гушкат слънца засмяни

Мнениеот vennitta на 18 Авг 2012 23:22

Бубе, честит рожден и от мен!!!!Бъди много здрава, щаслива,усмихната и винаги да си все същата чаровница като сега!!!!
Честита месечинка и на Радина!!!И тя да е все така послушна и добричка, много,много да радва мама,татко и батко!!!
Изображение
vennitta
Пристрастен
 ---

Мнениеот nina_n на 19 Авг 2012 09:39

Добро утро, как сте мами :) Верно, че като се разпишем- няма спирка, а на моменти- никой :?
Да ви питам - обръщат ли се бебците ви вече спокойно- Ники само се мъчи и аз му помагам, ама май му тежи дупето още :D :D :D
Тъкмо гледах дневника на Елина- била е с неговите размери на почти 6 месеца :D Мъжо вика- как толкова малко бебе е била на половин година бе, не помня, казвам как малко бе :D
MIMZIK написа:Нинка Лили Петкова се казва.Витаминка й викат :).Ние на 7месеца пак може да й направим.Таман една хубава Коледна фото сесийка нищо не ни пречи :) Но искам и сега.Няма нищо,че не може да сяда.

Знам я, Мими, ще чакаме снимки- и аз за Коледа тъкмо мисля да направя и на двамата, да видим.... Ще е много яко.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
nina_n
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nina_n на 19 Авг 2012 09:47

А, забравих да кажа- аз май се отказах от Ротарикса- след собствено поручване така да се каже. Поради факта, че тази ваксина за мен е експериментална / все пак се появи вчера, както се казва/, не искам май да натоварвам детето излишно... А и не е срещу някакаква тежка болест подобна на морбили, все пак това е летен вирус и мисля, че така само подхранваме фармацефтичните компании ... :D
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
nina_n
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот beberonche на 19 Авг 2012 10:04

Добро утро и от мен ;) Благодаря за пожеланията ;)
Нашата София още не може да се обърне и тя се мъчи и май дупето и тежи както казваш Нинка ;) много е смешна с главата и ръцете се опитва и крака единя като го мята ама не иска да мести дупето ;) ще стане :)ахахаах
А за Ротарикса аз я сложих първата ама не е от една година не знам какво си видяла. На моята братчедка малкото дете е на 5 години и една от майките в градината е сложила на нейното дете и за сега за 5 години не е хващало такъв вирус ;) Ето цитирам от един сайт : *Rotarix е перорална ваксина, показана за активна имунизация на деца на възраст над 6 седмици за профилактика на гастроентерит, дължащ се на ротавирусна инфекция. Разрешена е за употреба в Европейския съюз през февруари 2006 г. Включена е в списъка на препоръчителните ваксини за Р. България.

Ти си решаваш всеки сам си прави избора... ние така преценихме ... Дай Боже всички дечица да са си здравички ;)
ДА ви кажа малката мноого почна да се смеее ама прави едни чупки в нослето рита с краката с ръцете мърда ;) Вчера й правихмме клипче как иска да говори на Чарли ;) той милия я гледа тя му се хили и иска да го пипне ;) ахахах
Изображение
beberonche
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Princess Mama на 19 Авг 2012 10:11

Бубе,Честит рожден ден,даси жива и здрава,и много щастлива . :balloons: :mrgreen:
Изображение

Изображение

[url][url=http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url][/url]

Георги-10/06/2010 г-3420 кг и 50 см.
Калоян-04/05/2012 г-3270 кг и 49 см.

" За да опазнаеш чудесата-трябва да носиш в себе си щастие и хармония"

04.05.2012 .-49 см 3270 кг.
06.06.2012.-53 см.4100 кг.
15.07.2012.-55 см.5,000 кг.
19.08.2012.59 см 5,700 кг.
19.09.2012 г. 63 см.6700 кг.
17.10.2012 г.-64 см.6900 кг.
Princess Mama
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот julitraykova на 19 Авг 2012 10:30

Здравейте,
Честита месечинка на Александър, да е здраво и весело бебче. Абе, къде се изгуби Йоанка, от кога не е писала?, Да не сме я обидили с нещо :?:

Бубе, на теб дойде ли ти цикъла както трябва или беше фалшива тревога :wink: При мен нищо,братовчедка ми дето роди преди 8 месеца, каза, че чак сега и е дошъл цикъла и тя кърми :roll:

Елена също не се обръща още, вече спря да се влачи и като гъсеница :mrgreen:, май и писна и вече не и е интересно :roll: Сега като лежи се надига, все едно прави коремни преси,ама не може да седне и пак ляга, след малко пак се надига и чак от зор си изплезва езика :D :D :D Това упражнение може да продължи 15 мин, аз не мога толкова, хаха, нали ви казах, че съм зле с коремните преси :mrgreen:
Изображение
julitraykova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот beberonche на 19 Авг 2012 12:00

Благодаря ти Вале :) как изкзра :)

Жули няма нищоооо и пак от време на време имам болки в яйчника и то в десния.... може и да отскоча до генеколожката тя каза след 45 ден като родя ама ... кой да слуша... абе когато дойде.... сао кофтито е че като правим секс и не се знае нищо.... малко е стряскащо ама няма да го мисля ;) ахахах Божа работа ;)

Ние отиваме на гости в една моя мнооого готина приятелка ;) голям купонджия имат къща в Банкя ;) при Бойко :0 аахахахах та сега се оправяме и отиваме малко на гезме ;) ахаха и на чист въздух ;)
Изображение
beberonche
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nina_n на 19 Авг 2012 12:11

julitraykova написа:Елена също не се обръща още, вече спря да се влачи и като гъсеница :mrgreen:, май и писна и вече не и е интересно :roll: Сега като лежи се надига, все едно прави коремни преси,ама не може да седне и пак ляга, след малко пак се надига и чак от зор си изплезва езика :D :D :D Това упражнение може да продължи 15 мин, аз не мога толкова, хаха, нали ви казах, че съм зле с коремните преси :mrgreen:

:emon15: :emon15: Oф, Жули, ще я изям, прдставям си я ....
Като каза коремни преси- време и аз да почна, да стегнем тоя корем малко аааа :emon13:

Бубе, имах предвид рекламирането на ваксината, до преди една година на нито едно бебе на приятелки, познати и т.н. не са препоръчали да я дадат и не бяха чували- поне тук... Но както и да е, права си - всеки преценява плюсовете и минусите и решава...
Мисълта ми е, че е като противогрипните- това е вирус, сега слагаш, но след година -две се появяват нови щамове, айде вече друга трябва, тая не "важи", а организма отслаабва по този начин и не може да се бори сам- нашето доки по тоя повод ми е казвала, че ако почнеш да си слагаш зимата противогрипни ваксини не трябва да спираш, защото после окапваш...
Тая зима обаче май заради Ники може и да се наложи, като се замисля :roll: :roll: :roll: Аз не боледувам по принцип, ама знам ли- Ели, мъжо, опасно ще е......
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
nina_n
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Princess Mama на 19 Авг 2012 21:13

Ето ме ,аз на обе ви писах от плажа ама ми се бъгна нета.Много беше хубаво и на рд ми ден,тортата беше много вкусна,и хубава.Събота сутринта тръгнахме измихме джипа,и към това село,на обед точно в 12 бяхме там,докато ни оправят къщичките,седнахме в ресторанта,имаше 2 големи баейна,и 4 детски с минерална вода.вечерта-само ние от нашата къщичка след рестоанта подължихме,аз в ресторанта изпих 2 бутилки бяло вино и после минах на уиски с кола ,или както викаше приятеля на мъжа ми-виски с кола :mrgreen: ,та вечерта кеф ти единия басейн,кеф ти детския и с топла вода,ще гледате снимки.Калоян през целия ден и нощ спа,само за папане се будеше. :D :mrgreen:
Изображение

Изображение

Princess Mama
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pampaez на 19 Авг 2012 22:05

И аз най-накрая да се включа ,от обикаляне това лято нямам време да пиша.В петък се върнахме от село,две седмици нямах нито интернет ,нито обхват на телефона ,много е готино почиваш си наистина и после само като видиш колко много са ти писали :) Вчера цял следобед съм чела смси,мейли и т.н
Ние си починахме добре на село ,много деца имаше ,всичиките ми приятелки от детството ми бяха там и всички с деца и беше много весело ,правехми си сбирки като едно време на центъра на селото :)
Като цяло сме добре :) Радина и тя като Вики на Евка е много спокойна ,само спи и яде,обръща се вече по корем сама :) ,но милата не и стига акъла ,че трябва да си премести ръчичката и си е затиска и почва да плаче.Ние вече заменихме едното хранене с зеленчуково пюре и каша.
Не мога да ви насмогна с писането ,но ще гледам да съм по активна вече.
Утре ще ходим на басейн с баткото ,но следобед ще ви пиша :):)
Изображение
Изображение
Аватар
pampaez
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот beberonche на 20 Авг 2012 09:07

Добро утро ;) Вале готино сте си изкарали бравооо ;) и на Ели бравоооо само релакс ;) Аз нямам търпение да отидем в Хисаря за цели 7 дена хахахах а ако сме успяли да се преместим в апартамента ще съм най- щастлива ;)
Ето нещо за весела седмицааа http://www.youtube.com/watch?v=MLErNXIY ... _embedded#! смея се с глас всеки път като го гледа...
Изображение
beberonche
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nina_n на 20 Авг 2012 09:56

Добро утро и от мен,
О Бубе, това го знам- преди време съм го поствала, невероятно е клипчето, бащите обаче са склонни да правят подобни неща- абсолютно съм се убедила, аз например трудно :D
Ама и ние сме влизали в кошарата при Ели да се гушаме :D :D :D Голям майтап :wink: Мисля , че имаме и снимки :)

Вчера пак цял ден бяхме навън, голямо спане, за капак беше съня от 17 до 20ч - какво беше това чудо :shock: Не съм спирала 3 часа да ходя и той не мърда и грам, видях се и с една от най-добрите ми приятелки- дойдоха на почивка, а живеят в СФ и понеже тя роди в през декември не няха идвали от година. Толкова съм доволна. Другата събота ще правим сбирка с тях и др. ми приятелка с мъже, деца - лудница... :emon28:
Много ме болят краката напоследък, май е от равните сандали дето ходя с тях- понеже преди ходех само на ток и мисля, че краката ми не са свикнали.... Сутрин ми се схващат стъпалата и едва стъпвам докато се раздвижа.... :(
Днес пак мисля да изчезваме към обяд, че от утре пак жеги започват и не знам как ще е :roll:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
nina_n
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Princess Mama на 20 Авг 2012 10:36

Мммм да Бубе,много беше хубаво,е жената на приятеля на мъжо-не остана очарована много,ама както викаше тя,е ега за една вечер,ще се прежаля да спя тук хаха. :D Понеже мъжа и е изп.директор /съученика на мъжо/на много голяма фирма и тя тая мадама е свикнала на лукс-те бяха в апартамента на комплекса.тамимаха 2 спални,кожен голям диван и във всяка спалня телевизор. :D не и хареса,банята,че била с душ,и нямало вана-джакузи хехе.на обед лежа само шезлонга,и аз и викам няма ли да влизаш в басейна беше с мин.вода,тя ми отговори аз в такива басейни не влизам :shock: Обаче,вечерта на 18-ти нали и тя беше рожденичка,двете пихме бяло вино,тя много е напи и после си сложи банския и бяхме на детския басейн двете с виното в басейна хаха.После на връщане седнахме да ядем-о тя не седи тука така по кръчми,яде само на Хепи :shock: седнахме в една кръчма в Пазарджик,и тя това не ям,онова не ям хаха.ама мъжа й не и обръща внимание-той е по така от нашата черга е ет се вика.ама беше хубаво.Сега другия месецще ходим или на Хисар ,или на Велинград.Гледам един хотел във Велинград акватоник,ама той много скъп бе трябва ми майчинството с детските за 1 месес дето ще взема само за 1 вечер да ги заделя за тоя хотел.хаха. :mrgreen: айде,че ще пускам новата тема
Изображение

Изображение

Princess Mama
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nina_n на 20 Авг 2012 10:41

Princess Mama написа:Мммм да Бубе,много беше хубаво,е жената на приятеля на мъжо-не остана очарована много,ама както викаше тя,е ега за една вечер,ще се прежаля да спя тук хаха. :D Понеже мъжа и е изп.директор /съученика на мъжо/на много голяма фирма и тя тая мадама е свикнала на лукс-те бяха в апартамента на комплекса.тамимаха 2 спални,кожен голям диван и във всяка спалня телевизор. :D не и хареса,банята,че била с душ,и нямало вана-джакузи хехе.на обед лежа само шезлонга,и аз и викам няма ли да влизаш в басейна беше с мин.вода,тя ми отговори аз в такива басейни не влизам :shock: Обаче,вечерта на 18-ти нали и тя беше рожденичка,двете пихме бяло вино,тя много е напи и после си сложи банския и бяхме на детския басейн двете с виното в басейна хаха.После на връщане седнахме да ядем-о тя не седи тука така по кръчми,яде само на Хепи :shock: седнахме в една кръчма в Пазарджик,и тя това не ям,онова не ям хаха.ама мъжа й не и обръща внимание-той е по така от нашата черга е ет се вика.ама беше хубаво.Сега другия месецще ходим или на Хисар ,или на Велинград.Гледам един хотел във Велинград акватоник,ама той много скъп бе трябва ми майчинството с детските за 1 месес дето ще взема само за 1 вечер да ги заделя за тоя хотел.хаха. :mrgreen: айде,че ще пускам новата тема

:emon15: :emon15: :emon15: оф, направо ме уби......
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
nina_n
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот beberonche на 20 Авг 2012 10:45

Вале тия като тази госпожа ... са еднодневки... за мен... защото той сега е с пари ама утре ако няма ... няма и да види и това и този басейн и даже бърза закуска.... никога не трябва да летим в облаците .... и да се правим на по големи и от Господ.... кво е тва бе... ареее бегай.... тя каква е по вече от дугите хора.... много ме нервят такива... като имах една приятелка уж.... и веднъж се скарах с мъжо и ивикам ааа напуска го и тя ааа не стой стой виж вози те в мерцедес купува ти всичко... и от тогава не ми е приятелка.... може ли така аз да не се купувам с пари... днес ги има утре не... а отношенията с хората са вечни,..... та такива са еднодневки.... и си живеят в собствен свят... Важното е че ти си изкарала готино ;)

Нинка яко събиране ще е ;) браво ;) само така ;) и ние вчера много яко си изкарахме на чист въздух ;) ако клюки и спомени и бира аз ;) ахахах нали не мога да ям много сега ;) ама не се напих странно толко бира изпих и нищо ;)

Ехоо другите къде стеее ;)
Вале дай новата темааа ;)
Изображение
beberonche
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив