МОРЯШКИ СЪПРУГИ 16

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: МОРЯШКИ СЪПРУГИ 16

Мнениеот did_ely на 14 Юли 2012 16:16

Добър ден,любими момичета!
Цял ден на плаж,капани,водни колела и над нещата :D
Миленче,на Сарафово супеееер :D опъвами кожата,изгорях много днес!
Дани,скъпа моя,съжалявам да прочета,че имаш здравословни проблеми!
В топлото време е така,всички пред колапс!Пий повече течности,оводнявай организма!
И да те помоля,ако може да направиш нова тема,да се изчисти пространството от негативизма!
Постоянните кибици няма как да изметем,да си четат и трупат житейски уроци,и с наръчник
под ръка може и в Космоса да полетят!
И за дежуращите в темата ни Дани,Миленчето,Тони и Анито гушки и целувки от мен!!!
Изображение
Аватар
did_ely
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pipipepsi на 14 Юли 2012 16:28

sga написа:Наистина това ми е последното мнение по въпроса!
Искам да ви кажа, че аз съм на 20 год., а вие сте сигурно поне с 15 год. по-големи от мен - поздравявам ви! "Заплахите, предупрежденията, обидите" останаха някъде в основното училище, но някои явно още не могат да излязат от тая възраст! Занапред излизайте и обръщайте повече внимание на децата и приятелите си, отколкото на форумите, току виж имало полза! Просто съвет!

И не намесвай децата, защото когато ти успееш да си гледаш детето по най-добрия начин 24 часа в денонощието съвсем сама (ама надали), ще те поздравя!
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот pipipepsi на 14 Юли 2012 16:35

Наистина за последен път се включвам.

Момичета, никоя от нас, които нахлухме в темата ви с нищо не ви е обидила. Но вие не се спряхте да ни обиждате, въпреки извиненията ни за стореното, не спряхте да ни нападате ... Замислете се!

Това е! Пожелавам Ви искрено, да сте много здрави, по ценно от това няма. Извинявайте още веднъж!
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот sga на 14 Юли 2012 16:41

Дани, и аз те моля за нова тема!
sga
 ---

Мнениеот sophiepp на 14 Юли 2012 16:49

Много интересно, хем ни категоризирате като кибици и тем подобни, хем сте възмутени от опита ни да защитим една от нас, и да отговорим на заплахите й, за съжаление при вас, но само защото ГОСПОЖАТА се е блокирала отвсякъде лишавайки ни от правото на отговор. Като сте такива моралистки, чудно какво ще си помислите за вашата Наталия ако я бяхте видяли как показва среден пръст пред децата ни минавайки покрай нас??! И не знам за какви безсмъртни принцеси и терлици говорите, ама сте в дълбока заблуда изпаднали. Ние сме от бившата отчетна тема на "родени 2010". Айде, останете си със здраве, че ще ви трябва с тоя енергиен вампир дето го защитавате толкова!
sophiepp
 ---

Мнениеот did_ely на 14 Юли 2012 16:52

И върху какво да се замисляме отново :?: затова,че тук съм си АЗ,с името си,с положението в обществото,
с работата си,казахме КРАЙ!!!
Коли,моли,и тем подобни отчетни и безочетни теми не ме интересуват,какво още търсите тук :?:
и до кога :?:
Отмъстихте заради приятелката си,спретнете си един спаринг двубой в Морската ви градина воюващите
страни и приключвайте ,не ни занимавайте с простотии повече!!!
Изображение
Аватар
did_ely
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Жокера на 14 Юли 2012 17:01

Аз също се включвам за последно и ви оставям в компанията на истинския Жокер(Наталче)...

Само на хора без липса на каквото и да е възпитание би хрумнало подобно нещо като това, което се получи снощи! Ние, момичетата тук, имаме глави на раменете си, та сами да преценяваме хората - няма нужда от помощ! Искам да ви кажа, че аз съм на 20 год., а вие сте сигурно поне с 15 год. по-големи от мен - поздравявам ви! "Заплахите, предупрежденията, обидите" останаха някъде в основното училище, но някои явно още не могат да излязат от тая възраст! Занапред излизайте и обръщайте повече внимание на децата и приятелите си, отколкото на форумите, току виж имало полза! Просто съвет!

Не знам всяка от нас с колко години е по-голяма от тебе,но със сигурност знам с колко килограма си ти по-голяма от нас!На близка до твоята възраст повечето от нас имат по 1,2 или 3 отгледани деца,замисли се ти докъде си я докарала...
Надявам се да престанеш да се заяждаш..а пък ако не си разбрала смисъла на нашето присъствие това говори много зле за самата теб!
Жокера
 ---

Мнениеот sga на 14 Юли 2012 17:13

Жокера написа:Аз също се включвам за последно и ви оставям в компанията на истинския Жокер(Наталче)...

Само на хора без липса на каквото и да е възпитание би хрумнало подобно нещо като това, което се получи снощи! Ние, момичетата тук, имаме глави на раменете си, та сами да преценяваме хората - няма нужда от помощ! Искам да ви кажа, че аз съм на 20 год., а вие сте сигурно поне с 15 год. по-големи от мен - поздравявам ви! "Заплахите, предупрежденията, обидите" останаха някъде в основното училище, но някои явно още не могат да излязат от тая възраст! Занапред излизайте и обръщайте повече внимание на децата и приятелите си, отколкото на форумите, току виж имало полза! Просто съвет!

Не знам всяка от нас с колко години е по-голяма от тебе,но със сигурност знам с колко килограма си ти по-голяма от нас!На близка до твоята възраст повечето от нас имат по 1,2 или 3 отгледани деца,замисли се ти докъде си я докарала...
Надявам се да престанеш да се заяждаш..а пък ако не си разбрала смисъла на нашето присъствие това говори много зле за самата теб!

Докарала съм я до там, че имам цели и амбиции в живота си!
Че карам майка ми, баща ми и най-близките ми да се гордеят с мен и с постиженията ми!
Вие нали влязохте с цел да защитите приятел, аз нямам ли право да направя същото?! Или ние простосмъртните можем само да стоим и да четем?!
sga
 ---

Мнениеот pipipepsi на 14 Юли 2012 17:27

sga написа:Вие нали влязохте с цел да защитите приятел, аз нямам ли право да направя същото?! Или ние простосмъртните можем само да стоим и да четем?!

Имаш право, разбира се. Надявам се да не са всичките ти приятели като въпросната госпожа, че от ножове в гърба, интриги и подигравки няма отърване.
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот daniela80 на 14 Юли 2012 18:08

pipipepsi написа:
Искам да ви кажа, че аз съм на 20 год., а вие сте сигурно поне с 15 год. по-големи от мен - поздравявам ви! "Заплахите, предупрежденията, обидите" останаха някъде в основното училище, но някои явно още не могат да излязат от тая възраст! Занапред излизайте и обръщайте повече внимание на децата и приятелите си, отколкото на форумите, току виж имало полза! Просто съвет!

И не намесвай децата, защото когато ти успееш да си гледаш детето по най-добрия начин 24 часа в денонощието съвсем сама (ама надали), ще те поздравя!

Ай по-внимателно с изразите,щото явно вие имате достатъчно време ,че да се занимавате с глупости!Никой не ви е обидил,така че...хайде вървете си по пътя и не навлизайте в чужда територия и най-вече НЕ ОБИЖДАЙТЕ МОМИЧЕТАТА ТУК!Ясно?
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 14 Юли 2012 18:12

Абе,госпожи гледащи сами децата си,културни и възпитани,недосегаеми и така нататък...Разберете-не ни интересувате!!!!!Има много жени,които гледат децата си сами-ама сами,дори без мъже,които да им носят парички...Така че-не се възнасяйте и не обиждайте!Какво ви направи ТонИ,ккави са тия глупости?За какви килограми говорите?Нормални ли сте?
Правя нова тема и НЕ СТЕ ЖЕЛАНИ ТАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 14 Юли 2012 18:31

НАТАЛИЯ,искам и теб най-учтиво да помоля да не пишеш в нашата тема докато не си оправиш взаимоотношенията с тези госпожи!
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Архив