МОРЯШКИ СЪПРУГИ 16

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: МОРЯШКИ СЪПРУГИ 16

Мнениеот did_ely на 13 Юли 2012 23:27

Всички включили се от Варна ли сте :?:
Каня ви в понеделник на работното си място за да премислите житейските си позиции!!!
А мъжете ви,сега четат ли написаното :?: сигурно са възхитени от вас!
На всички почтенни моряшки съпруги и приятелки Лека и от мен!!!
Утре ще се броим отново :D
За всички :sm_174:
Изображение
Аватар
did_ely
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sga на 13 Юли 2012 23:29

did_ely написа:Каня ви в понеделник на работното си място за да премислите житейските си позиции!!!
А мъжете ви,сега четат ли написаното :?: сигурно са възхитени от вас!

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Лека нощ, мили момичета!
sga
 ---

Мнениеот Natal4e на 13 Юли 2012 23:31

Момичета от тази тема, лека нощ и от нас и до утре!
Natal4e
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pipipepsi на 13 Юли 2012 23:39

Да, всички сме от Варна, след като лично познаваме особата.

Ели, не си мисли, че сме безчувствени и не знаем живота какъв е. Не съм длъжна да се обяснявам, но точно в този момент, когато трябва да се занимавам с въпросната особа, много близък за мен човек ... умира, бавно, но умира...
did_ely написа:На всички почтенни моряшки съпруги Лека и от мен!!!

Благодаря!Лека и на теб!

Моят мъж няма как да чете където и да е, не му остава време да си вдигне главата от бачкане, за интернет да не говорим.
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот amera__ на 14 Юли 2012 00:47

Здравейте, момичета! Не влизам във Вашата тема да се заяждам, също и не за това го направиха другите момичета преди мен (жалко, че не всички го разбрахa). Единственото, заради което „нахлуваме” по този грозен и махленски за някос начин е да Ви предупредим да имате „едно наум”. На Ваше място и аз бих реагирала така - бих защитила приятел. Но се замислете дали ако нямаше съществена доза истина в написаното по-горе, щяха да се намерят толкова много хора, които да потвърдят всичките интриги сътворени от въпросната особа ? Уверявам Ви, има и доста други, които могат да подкрепят нашето мнение, но мъжете им не пътвуват и не четат темата.
Аз лично съм нямала продължителен контакт с нея (и по-добре!), но факта че ми пише лични съобщения на Скайп, за да ме„вкара в интригата”, а същевременно говори че мъжът ми работи „прост бачкатор” смятам, че са достатъчни да прекратя всякакъв контакт с нея. Да, моят съпруг също пътува …и не е капитан, но е поел по този тежък път, за да изхранва семейството си, което е достатъчно достойно за уважение, лично за мен и далеч от тази категория, в която е поставен от нея.
Ваш избор е да си избирате приятелите си, но и наше право е да споделим мнението си!
amera__
 ---

Мнениеот АНИТООО на 14 Юли 2012 00:55

Здравейте мацки
Днес още един плаж и носът ми вече се бели :lol: :lol: :lol:
Миленка отидохме на мача,защото обичам да гледам на живо,а и отдавна не бяхме ходили.Нямах фаворит,но лееекичо си подкрепях Лудогорец :D Писна ми все софийски отбори да избутват :mrgreen:
И утре почивам и пак на работааааааа :( Не знам защо,ама вече искам да е края на сезона.
Дани за ръката не съм ходила.Като отидохме на почивка ми мина като с магическа пръчка.Днес малко ме боля,и мисля ако другата седмица ме заболи пак докато почивам,да отида при лекаря,който ми препоръча Тони
Днес видях Габи без превръзка,раната зараства и се вижда само шев,няма го вече петното :D Подарихме на Стели едно нещо като пистолет с батерии,който прави сапунени мехури-голяма радост беше :D
Отивам да си гушна Косито(макар че в тая жега ще ме разкара от себе си бързо бързо :lol: ) Ние нямаме климатик и сме на вентилатор.Направо нямам търпение да се преместим и да имаме климатик-рай е направо.Ама дано стане за другото лято
Лека вечер момичета
Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
АНИТООО
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 14 Юли 2012 08:06

Изображение
Добро утро момичета!Пожелавам на всички приятен ден!Ние се приготвяме за плажче :wink:
Ани,радвам се че Габи е вече добре!Без климатик наистина е трудно!В момента и аз съм така вкъщи!Пожелавам ти по-скоро да се преместите във вашата къща
Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот did_ely на 14 Юли 2012 10:00

Добро утро!!!
Момичета постигнахте целта си,предупредихте ни,оттук нататък изяснете нещата на неутрален терен!
Пълним темата с излишни писания!!!Всеки си е направил изводите!

Разбрах,че сте съпруги, чийто мъже пътуват по море,обувайте терлиците и сядайте на миндерЯ при безсмъртните!
Оставете ни нас грешните и смъртните да казваме нещата с истинските си имена,да останем с мислите си ,а те повярвайте ми
познавайки повечето момичета оттук на живо са едни и същи ДА ИЗПРАТИМ И ПОСРЕЩНЕМ МЪЖЕТЕ СИ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
Благодаря за разбирането!
Извинете ,ако съм ви засегнала!
Любов,топлина и разбирателство в семействата Ви пожелавам!
На всички останали момичета от темата,които уважавам и обичам Хубав и релаксиращ съботен ден от сърце :sm_174:
Изображение
Аватар
did_ely
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот amera__ на 14 Юли 2012 10:22

Още веднъж извинявайте, че Ви развалихме спокойствието! В случай, че не сте обърнали внимание на всичко написано, направихме го, за да защитим момичето, което получи заплахи на лични, но беше блокирана, за да може да отговори по същия начин. Пак Ви казвам - в правото си сте да ни посрещнете така, и дано никога не се убедите в правотата на нашите думи, въпреки че всички знаем: "Вълкът козината си мени, но нрава - не!".
Хубав ден, момичета Ви пожелавам и само искрени и верни приятели! :tulips:
amera__
 ---

Мнениеот АНИТООО на 14 Юли 2012 11:27

Здравейте
Минавам да си взема от кафето на Миленка и отивам на следващото :D Днес малко облачно и се живее.Ходихме до апартамента,идва някакъв майстор за дограмите,ама аз умрях от скука :mrgreen: Не са за мен тия ремонти,добре че е Коси да се занимава :mrgreen: Лек и хубав ден ви желая
Миленка вие ходите по аквапаркове,колко струва билета на този Несебърския знаеш ли?
Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
АНИТООО
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 14 Юли 2012 13:22

Ох за пореден път се убеждавам ,че на градския плаж е гадно!Водата пак мътна :evil: Ели,вие къде ходихте?С изказването ти по-горе съм абсолютно съгласна!Имаш адмирациите и подкрепата ми :lol:
Ани ,мие ходим само на Аквапарк Приморско-билета е 26 лв.,но след 14ч. е 16лв.За Несебър не мога да дам инфо,но знам че всички останали аквапаркове са доста по-скъпи!Аз пък много обичам да правя ремонти :mrgreen:
Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 14 Юли 2012 14:06

Здравейте,съфорумки!Обаче казвам Здрасти на моите момичета!Останалите и аз бих помолила най-учтиво да напуснат темата ни,защото не са добре дошли,не и по този начин....
Вчера цял ден драйфах,сега като прочетох-пак ми се придрайфа.....Много кал,много мръсотия........Който е наранен,обиден,ядосан-оправяйте се другаде...Въобще не ме интересувате,не искам да си развалям приказката с морячките....Каква е Наталия?-честно казано и това не ме интересува!Не ми е направила нищо и не може...Обичам си момичетата тук,те си го знаят,така че...оставете ни намира.....
ЕЛИ,никакво село...Вчера по обед ми падна нещо кръвното...оттам едно повръщане,ужас!После едно разстройство....Днес съм по-добре,но съм като пребита....все ми се полягва....Срещичка сте ударили с Миленка,браво!
АНИ,радвам се за Габка!
МИЛЕНКА,вие как сте?Какво правите?
ТОНИ,радвам се,че си добре,ва настроение,позитивна-това да се чува!
ТУНИ????
РУСЛАНКА,ЛИПСВАШ МИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ицо вече не го обичам толкова много,драсни 2 реда...................
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот amera__ на 14 Юли 2012 14:25

Момичета, това е последното което пиша, защото разбрахме че се е получило недоразумение. Ние сме от отчетната тема, не от тази за съпруги на пътуващите. Не оставяйте с грешно впечатление за другите момичета, просто е съвпадение че и нашите мъже пътуват.
amera__
 ---

Мнениеот daniela80 на 14 Юли 2012 15:30

Къде сте,морячки?
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sga на 14 Юли 2012 15:48

Наистина това ми е последното мнение по въпроса!
Само на хора без липса на каквото и да е възпитание би хрумнало подобно нещо като това, което се получи снощи! Ние, момичетата тук, имаме глави на раменете си, та сами да преценяваме хората - няма нужда от помощ! Искам да ви кажа, че аз съм на 20 год., а вие сте сигурно поне с 15 год. по-големи от мен - поздравявам ви! "Заплахите, предупрежденията, обидите" останаха някъде в основното училище, но някои явно още не могат да излязат от тая възраст! Занапред излизайте и обръщайте повече внимание на децата и приятелите си, отколкото на форумите, току виж имало полза! Просто съвет!
Та.................
Здравейте, мили момичета! :lol: :lol: :lol: :lol:
Дани, по-добре ли си? Това време май разказва играта на всички.. Аз така се притеснявам за моята приятелка и бебчето, да не беше за беля това идване до България..
Миленче, на мен затова не ми се ходи тук.. Онзи ден такава статия прочетох за Варненския плаж, че някой насила не може да ме накара да отида там.. На Аквапарковете цените са :shock: :shock: :shock: Бях проверявала по едно време за този на Златни пясъци - направо ми се доплака :evil: :evil: :evil: :evil:
Ели, как си днес? Какъв е плана? :wink:
Русланка :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ани, ама нали колкото повече напредвате с ремонта, по-бързо ще дойде времето за нанасяне :wink: :lol: Радвам се, че Габи е по-добре :!:
Аз вече съм изпаднала в чуденка какво да измисля за днес..
sga
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив