МОРЯШКИ СЪПРУГИ 16

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: МОРЯШКИ СЪПРУГИ 16

Мнениеот Natal4e на 13 Юли 2012 22:40

Момичета,ще се включа с едно единствено изказване.
Не поддържам връзка с въпросните госпожи повече от година.
Уморена съм от злобата им!Където и да се запиша навсякъде ме преследват и правят интриги .Ето убедихте се!
Нямам никакво намерение да убеждавам вас какъв човек съм,вие сами ще го направите.Не съм виновна,че съм по-различна от една компания ''дами'',която прекарва ежедневието си в клюки и интриги от сутрин до вечер.Живота ми е поднесъл и по-хубави неща ,за да се занимавам непрекъснато с това.
Не разбрах на кое по-точно не се издържа?Аз вас въобще не съм ви закачала повече от година!
Явно ви е скучен живота,личи си!
Последна промяна Natal4e на 13 Юли 2012 22:47, променена общо 1 път
Natal4e
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pipipepsi на 13 Юли 2012 22:46

Кой те преследва бе, Наталийо? И кой с кого не поддържа връзка, май ние с теб и още куп хора.
Я виж, какви си ми ги писала онази вечер, луда ли си, каква си?
И да ти цитирам пак заплахите, вижте в кои часове го е писала само:
От: Nataliiiiiii : Четв., 12 Юли 2012, 00:49
Сега много внимавай да оплетеш интригите и в тази тема така както го направи и в предната.Имам връзка с една жена и така или иначе ще разбера.Преди да те изтрия от скайп ,фейсбук и отвсякъде копирах цялото хистори с теб ,защото още тогава разбрах що за стока си.Дали да не го пратя на лични заедно със снимките,които свали от фейсбука на въпросната ти ''приятелка''.?Всичко пазя.Smile
И ония клетви ,които ги сипеш по разни теми за градини ти пожелавам да ти се завърнат стократно.
Повдига ми се от теб!

Нека хората имат едно наум за теб.

И моето момче пътува и аз си гледам сама детето, но такива изродщини като твоите и през ум не ми е минавало да правя.

Извинявам се отново на останалите!
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот pipipepsi на 13 Юли 2012 22:53

Какво ти е поднесъл живота? Да, две хубави дечица, но ... да не зачекваме там темата. Да са ти живи и здрави! Друго, какво???

Злоба, злоба и пак злоба, ей това си ти!

Тук , момичетата сами да си направят изводите, кой нормален пише такива клетви и заплахи, без по никакъв начин да има връзка с този човек. От 1 година да съм ти обелила дума, писмо, мейл, телефонно обаждане, нещо на лични?
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот sga на 13 Юли 2012 22:54

Грозно е!
Повече нямам какво да кажа!
sga
 ---

Мнениеот Natal4e на 13 Юли 2012 22:56

Тони,грозно е наистина!Спирам и аз!То каквото и да кажа ще е малко.
Natal4e
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот did_ely на 13 Юли 2012 22:57

Хайде сега,спокойно пиши за твоето момче и за детенце ,ние с бъклица и дрян не посрещаме,
всеки добронамерен и почтен човек е добре дошъл при нас!Споделяме една съдба,едни притеснения
чувства и мисли!!!
Всъщност се обърках,Жокера и пипипепси едно и също лице ли е :?: или още ще се включат тук да плюят,
да се подготвим психически все пак!
Изображение
Аватар
did_ely
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Жокера на 13 Юли 2012 22:58

Жокер (Натке), обясни на хората защо все ходиш сама и в морската градина се криеш зад храсти и дървета от страх някой да не те види?Не може всички да са криви ,а ти да си единствено права...

Не можах да се сдържа,извинявам се повече няма .... за сега!
Жокера
 ---

Мнениеот pipipepsi на 13 Юли 2012 23:00

sga написа:Грозно е!

А това, което ми е писала не е ли ГРОЗНО? Как бихте го нарекли, сладки приказки, комплименти...?

НаталЧе, кажи си бе душа, що да не си кажеш? Ама няма какво, нали? Освен да сложиш някой позитивен заучен цитат от нета... :D
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот sophiepp на 13 Юли 2012 23:03

и аз се извинявам на момичетата тук, моят мъж също пътува, но не за това пиша в момента...

НИЕ не се интересуваме, от въпросната особа, но тя не спира да се включва на скайп, на лични и т.н.
където е отишла там се е осрала... и в отчетната ни, и при пътуващите по море в бг-мамата, и в скайп - имаме група над десет мами, не се спря да интригантства, няма човек с който не се опитала да върти интриги и да говори и обсъжда хората. позволихме си да ви пишем в темата, защото светлината в която се представя тук няма нищо общо с реалността. докато тук се прави на възвишена, заплашва други на лични съобщения..........
sophiepp
 ---

Мнениеот mia08 на 13 Юли 2012 23:05

Такааааа вече ме нервите яко!От къде накъде нахлувате в темата ни и спамите яко!Това си е ваша война-не НАША!Моля ви ,който мисли че не е за този форум да го напусне тихомълком и с достойнство!МОЛЯ!!!!
Не обичам интриги ,интриганстване и хората занимаващи се с това!Как може да си показвате личната кореспонденция :shock: Какво искате да постигнете :shock: :shock: :shock: Не забелязохте ли ,че ние сме над дребнавостите в живота!Ужасно мразя нещата с които се занимавате!Направо ни отровихте темата-Браво!Ако за това сте се борили!
Жокера ,не те познавам/не съм сигурна и дали искам това/,но моля те тук не е съд-присъди не се издават...още повече от некомпетентни в тази област!
Pepsi====не знам какво си хубаво ,че имате с какво да се занимавате-правете го без да тормозите хората!Не е хуманно някак да изпитваш злоба особено след като имаш деца-жената след раждането вижда света по-друг начин!
Тук стана ПСИХОКЛУБ!Егатии....... !Да не се изказвам по-.............
За последната дама,нямам съвсем пък какво да кажа!Сигурно и вие се представяте в друга светлина :roll:
И все пак всеки има право на мнение ,но не всеки има право да съди!
Мили момичета/редовни във форума/ПРИЯТНИ СЪНИЩА!
Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sga на 13 Юли 2012 23:06

pipipepsi написа:

А това, което ми е писала не е ли ГРОЗНО? Как бихте го нарекли, сладки приказки, комплименти...?

НаталЧе, кажи си бе душа, що да не си кажеш? Ама няма какво, нали? Освен да сложиш някой позитивен заучен цитат от нета... :D

Не ви знам отношенията, не ми и трябва.. само бих казала каквото почукало - такова се обадило!
От мен що не се крие Наталия като я видя в морската?
Нас не ни интересуват нито бг-мамите ви, нито нищо.. спрете се и разрешавайте всичко на друго място!
sga
 ---

Мнениеот did_ely на 13 Юли 2012 23:11

Момичета,кои сте вие :?:
Досега защо не писахте :?: моряшките съпруги които познавам и контактувам имат друг облик и изказ!!!
Толкова заплашително звучи написаното,помислете за децата си,за момчетата си ,пък се спрете!!!
Изображение
Аватар
did_ely
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pipipepsi на 13 Юли 2012 23:12

sga написа:
pipipepsi написа:
само бих казала каквото почукало - такова се обадило!

И аз бих казала същото!!!
pipipepsi
Начинаещ
 ---

Мнениеот mia08 на 13 Юли 2012 23:21

Момичета няма нужда от много празни приказки!Разберете се помежду си!Обаче подозирам ,че не е възможно!Този спор е доста много махленски ми намирисва на "Кой е по-по-най"
Това обаче е друго предаване,така че чистосърдечно ви моля да си пишете на ЛС и във вашата си тема!Много благодаря предварително!Лека нощ и на вас :P
Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pipipepsi на 13 Юли 2012 23:25

did_ely написа:Момичета,кои сте вие :?:
Досега защо не писахте :?: моряшките съпруги които познавам и контактувам имат друг облик и изказ!!!
Толкова заплашително звучи написаното,помислете за децата си,за момчетата си ,пък се спрете!!!

Как защо не сме писали? Нямаше да го правим, ако не ни беше провокирала вашата съфорумка.

Вие не виждате ли тя какви ги пише, защо си кривите душите?

Ели, ние сме нормални жени, на някой момчетата пътуват, сами сме, същите като вас сме. Но лично аз не мога да оставя човек да ме напада и заплашва така на лични при положение, че нищо не съм му направила.

А тя след като си мисли за децата и мъжа си, защо не се е спряла преди да кълне?

mia08 написа:Разберете се помежду си!

Отдавна се бяхме разбрали, без думи, без нищо, просто прекъснах връзката. Искам и тя да спре да напомня за себе си!!!
pipipepsi
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив