ЧАКАМЕ НЕТЪРПЕЛИВИ, ЮЛСКИ БЕБЧЕТА КРАСИВИ...

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: ЧАКАМЕ НЕТЪРПЕЛИВИ, ЮЛСКИ БЕБЧЕТА КРАСИВИ...

Мнениеот anito на 20 Юли 2012 15:56

Бравооо :clap:
Честито прибиране на мама Плами и бебка Лора! Да ви е жива и здрава малката принцеса,да расте усмихнато и весело дете!
:party:
Честит ни и първи мъж в групата! Даника,да ви е жив и здрав и да ви носи още по-голяма радост в къщи!
:party2: Бързо възстановяване и на двете мами.
Браво и на малката Иринка.Скоро ще си спинка в най-уютното легълце. :sleep:

Аз пък днес ходих за тоновете...и нещо лекарката я усъмни и ме прати в болницата.Да ама тама близо час ме преглеждаха,два пъти ме слагаха на апарата за запис на тоновете и в крйна сметка докторът каза,че вс било наред и нямало смисъл да ме приемат,само да седя там.И се прибрахме в къщи. :roll: Казаха ми утре сутрин пак да отида да ми пуснат един запис.
Изображение
Изображение
Аватар
anito
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 20 Юли 2012 16:34

Честито на Плами и Даника, нека бебчетата ви радват много. :champagne: :cheers: :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :cheers2:
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот maryito на 20 Юли 2012 17:38

Дани честито :congratulations: да сте живи и здрави и скорошно прибиране вкъщи.Плами добре дошла вкъщи браво на бебка че е послушна.Айде Ани Адри пускайте ги вече вашите бебоци стига сте си ги стискали време им е :D :D :D .
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот maryito на 21 Юли 2012 19:43

Хриси на операцията видимо нищо и няма но моите конци са вътрешни които сами се разграждат.
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 21 Юли 2012 19:58

maryito написа:Хриси на операцията видимо нищо и няма но моите конци са вътрешни които сами се разграждат.

И моите бяха такива, но се наложи да ги извадят, защото конеца започна да излиза и да излиза гной. АГ каза че тези конци не всеки организъм ги приема и тялото се опитва да ги изхвърли. При мен това стана на 18-19 ден и на 30 ден ги извадиха. Но аз тогава не съм си мерила температурата и незнам дали съм имала.. за това отиди утре при лекар да те погледне.
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот anito на 22 Юли 2012 09:46

Здравейте,мамчета. :sm_wavey:
Честита втора месечинка на Иринка! Да продължава все така да папка и да слушка,за да може по-скоро мама всеки ден да си я гушка. :P
Мамчета,аз сега видях,че сме имали още един мъж в групата.Litsa е родила момченце на 16-17 и аз точно не разбрах.Ще чакаме включване лично от нея. :D
Аз още си чакам :roll: От вчера следобед са ме хванали едни контракции...мн странна работа- ниско долу в корема,така ме присвива,че дъх не мога да си поема и се появяват на всеки 30-40 мин и така цяла нощ до тази сутрин.Инъче нито кръста ме боли,нито стомаха,във времето м/у тях.Започнах да се чудя вече за какво иде реч,както се казва. Направо се плаша от това преносване вече. Инъче вчера сутринта ходих пак за запис на тоновете и вс си беше наред с бебо.
Изображение
Изображение
Аватар
anito
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anasis_ на 22 Юли 2012 18:39

Здравейте, влизам за бързо да кажа, че на 14.07 родих момченце. Бебчо се роди 3.240кг. и 51см. Аз онзи ден писах подробно как мина всичко, но не си видях коментара и ме хвана яд, че то беше голямо писане. Като имам малко повече време ще ви разкажа пак. Леко раждане на тези на които им предстои
anasis_
 ---

Мнениеот litsa на 22 Юли 2012 19:56

Здравейте момичета и аз влизам набързо само да се похваля на 15-ти се роди моето слънчице 2690кг 51см,казва се Митко!Ние вече сме си в къщи,но е голяма еуфория,за това ще пиша по нататък! :) :) :)
litsa
Редовен
 ---

Мнениеот Danika на 22 Юли 2012 20:36

Здравейте момичета, първо да честитя бебчетата на anasis_ и Litsa да са ви живи и здрави малките слънчица, да растата здрви и щастливи деца, а на мама и тате много да се гордеят с тях :congratulations:.
Ние вече сме си у нас...от петък вечерта. За раждането, за такова не бях и мечтала :mrgreen:... В сряда през ноща ми изтекоха водите, изкъпах се, дооправих си багажа и хайде към родилното. Там ме приеха, и ме сложиха в една стая за преглед на тоновете, докато ми приготвят моята стая. По-късно ме преместиха вече в стаята в която щях да раждам и да прекарам остатъка от времето...стаите са самостоятелни(всички) с баня и тоалетна и голям фотьол, който ставаше на легло за бащата ако иска да остане с майката. Ние понеже нямаше къде да оставим баткото беше вече доста късно решихме, че е най-добре те да си се приберат у нас и рано сутринта да дойдат. Та към 2.30 запонаха да ме приготвят...разтвора който щеше да ми се влива през цялото време за да не ми падне кръвното от епидуралната, после дойде ред на епидуралната (беше ми странно, защото аз още нямах никакви болки) и накрая ми сложиха системата за контракциите. В болницата отидох с 5см. разкритие, а след час и половина стана 8см., лекарката която ме прегледа ми каза браво още малко остана, а сестрата започна да приготвя нещата за раждането, да ама от там като се започна едно чакане :D беше към 3.30 та до 7.10 когато бебчо се роди. Аз си поспах, приказвах си и се шегувахме със сестрата, която отговаряше за мен, доста се изкушавах да пиша смс на майка ми и баща ми, но реших, че е по-добре да не ги притеснявам, игри си играх на телефона, овщо взето си почивах в очакване да посрещна нашия Александр...и така времето си минаваше в чакане, а аз само поглеждах в монитора каква сила са ми контракциите...беше ми толкова интересно, как постоянно се увеличаваха като брой и като сила с времето, а аз нищо не усещах. И по едно време понеже бях толкова обезчуствана от кръста надолу, че чак взех да питам сестрата за последтвията от упойката след това (дори 4 часа не бях ходила до тоалетна, а се оказа, че мехура ми е пълен, което всъщност малко ме страсна), а тя се усмихна и каза, че ако една упойка е поставена както трябва всичко ще е наред и след това, а и то си личало още часовете след като е поставена. Накрая напъните, и след това Алекс се роди. Сложиха ми го на корема, аз само го оглеждах, много сладичък, мъничък. После ми казаха, че нямам разкъсвания, което си беше голямо облекчение също за мен и така приключи моето раждане...с много настроение и хубави спомени. Час по късно ме накараха да стана и да се раздвижа, а те ми смениха чаршафите на леглото и измиха стаята. За мен беше най-важно, че всичко мина без никакви усложнения и аз и бебо бяхме добре. Ами това е :). Мамите които още не са родили им пожелавам едно леко, безпроблемно и изпълнено с красиви емоции раждане.
Изображение
Изображение
Danika
Пристрастен
 ---

Мнениеот anito на 23 Юли 2012 15:54

Zdr, dnes v 12.05 h se rodi nasheto vtoro sakrovishte Radoslav :)) 3.390 kg i 50 sm :)
Изображение
Изображение
Аватар
anito
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 23 Юли 2012 16:30

Честито на всички мами които са родили, нека са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват.

А ние още сме си 2000гр. и вече с много нетърпение чакам да я изпишат.. надявам се да е тази седмица...
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот maryito на 23 Юли 2012 16:56

Здравейте мами.Честито за новите бебчета :congratulations: да са ви живи и здрави и много да ви радват :cheers2: .Както нямаше бебета и изведнъж три момъка наведнъж .Дани браво за безпроблемното раждане .Ани честито скорошно прибиране вкъщи.Хриси дано тази седмица си приберете бебка вкъщи.
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex_1 на 25 Юли 2012 19:46

Честито на всички мами :balloons: Да са живи и здрави всички бебчета, много да ни слушат и радват! :congratulations: :congratulations: :congratulations: :blow_out_candles: :champagne:
Моята принцеса се роди на 20.07 в 6 и 10 сутринта :emon28:
Аватар
alex_1
Редовен
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 26 Юли 2012 10:50

alex_1 написа:Честито на всички мами :balloons: Да са живи и здрави всички бебчета, много да ни слушат и радват! :congratulations: :congratulations: :congratulations: :blow_out_candles: :champagne:
Моята принцеса се роди на 20.07 в 6 и 10 сутринта :emon28:

Честито Мамо Алекс, нека да ти е жива и здрава и много да ви радва. Дай повече инфо, как се казва колко тежи как я роди.. ии т.н.
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот maryito на 26 Юли 2012 14:14

Честито на мама Алех :congratulations: да и е жива и здрава малката принцеса и много да радва мама и тати :champagne:
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив