ЧАКАМЕ НЕТЪРПЕЛИВИ, ЮЛСКИ БЕБЧЕТА КРАСИВИ...

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: ЧАКАМЕ НЕТЪРПЕЛИВИ, ЮЛСКИ БЕБЧЕТА КРАСИВИ...

Мнениеот Danika на 16 Юли 2012 15:32

Здравейте момичета и друго бебече си имаме Честито на мама Плами да им е жива и здрава малката кукла, много да ги радва и да расте щастливо и усмихнато дете :congratulations: :champagne:, аз чакам Ваня да се включи :) в събота и неделя не се спряхме :mrgreen:. Аз нали бях в петък на лекар, та той се зачуди дали да не ми предизвикат раждането, каза, че само трябва да ми спукат мембраната и ще тръгне бързо, но на мен все ми се иска да си излезне самичко, та решихме да изчакаме, ако вече толкова се инати ще се съглася да ми го предизвикат. Тук което забелязах е, че рядко жена да се съгласи да и предизвикват раждането преди да са минали поне 10 дена от термина, много държат бебчовците им да се раждат натурално или как да го кажа не знам, та имаш избор ако е наред всичко те оставят да чакаш, ако не просто ти се съгласяваш с тях, което си е вече логично, та и аз подкрепям това. Та се наложи и в събота сутринта да ходя на преглед само, че в болницата, за да се види дали всичко е наред и дали може още да си чакам. Казаха, че всичко е ок и може да се изчака още малко. Нашия батко и той така няма търпение...и му казвам, да е спокоен, че всички бебета излизат когато са готови.
Изображение
Изображение
Danika
Пристрастен
 ---

Мнениеот maryito на 16 Юли 2012 17:49

Здравейте мами.Честити бебчета на Ванчето и на Плами :congratulations: :congratulations: :congratulations: да са им живи и здрави и много да ги радват.Айде какво си ги стискате тези ергени :D :D :D пускайте ги вече.Оффф голяма жега днес поне разхлади малко има вятър ама вкъщи си е същата сауна малкото цялото с пъпчици се чудя с какво да я намажа вече.Дани и аз преносих предната бременност и ми го предизвикаха ама май по добре да си тръгне естествено ама много срамежливи тези ваши бебоци.
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Danika на 16 Юли 2012 23:07

maryito точно това си мислех тези дни, в тия ужасни жеги...пускате ли климатик или вентилатор, или изобщо как се разхлаждате у дома...според мен е опасно климатик особено за новородено бебе :roll:. А пъпчиците са от горещината. Явно нашите момченца са много срамежливи :oops: 8).
Изображение
Изображение
Danika
Пристрастен
 ---

Мнениеот maryito на 17 Юли 2012 08:23

Добро утро сладурки айде на :cafe: :cafe: :cafe: .Дали днес няма да има :sm_newsm30: .Дани не може нито климатик нито вентилатор незнам душичката как оцеля в тези жеги ама все пак са били на 37 градуса и не могат да си регулират още телесната температура аз поне се разхлаждах в другата стая ама то се опържи милото дано няма вече такива жеги.
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Danika на 17 Юли 2012 14:15

Добър ден, за мен добро утро :D. Тази сутрин станах рано и не можех да повярвам на очите си...защото казаха, че тук жегите ще продължат до сряда включително, а на вън какво да видя...пороен дъжд, вятър, а небето почти черно :shock: и хладничко :walkk:, и аз като невидяла дъжд спрях веднага климатика и като започнах да разтварям едни врати и прозорци :D. Ама тя такава била прогнозата за сутринта , следобяд си представям освен високите градуси които давата и влагата която ще бъде :?. Е, такива жеги пък не са били тук или поне не за толкова дълаг период...все едно живеем в Африка :lol:. От вчера имам кафеникаво течение, налага се и превръзки да слагам. Утре сутринта съм на преглед и ще видим какво е това. Спомням си, че се появи такова зачапване с предната ми бременност, малко преди да се роди баткото, но тогава нали ми предизвикаха раждането та сега всичко ми се вижда различно. Я кажете как минава деня с бебчетата...вечер спинкат ли, аз съм позабравила, все пак е минало доста време. В събота като бях в болницата на преглед и изписваха 3-4 новородени, видяха ми се толкова мънички и сладички :emon17:.
Изображение
Изображение
Danika
Пристрастен
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 19 Юли 2012 08:13

Мамчетаааа къде сте сигурно вече си гушкате бебчетата, и аз днеска ще си погушкам моята принцеска... Надявам се да кажат че другата седмица ще я изписват :)
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот anito на 19 Юли 2012 09:02

Здравейте :sm_wavey:
Аз съм си все така :sm_preggo: голямо чакане да вляза в 9-я месец,пък то какво стана най-накрая. Ако някой ми беше казал дори и на шега,че ще пренося много щях да се смея :haha: ама то тези работи като не зависят от нас.
Няма ли някой мъж вече на хоризонта? :tooth:
Изображение
Изображение
Аватар
anito
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex_1 на 19 Юли 2012 10:48

Юлските момченца са Ви много срамежливи, то се е видяло :D
Ани никакви признаци ли няма скоро да излиза бебчо, болки в кръста, в корема? Мен от вчера си ме приболява :) Ма ще видим мисля,че трябва да са по силни. Как ще позная момента, притеснявам се :(
Хриси стискам палци всичко да и е наред на Иринка, крайно време е да си я взимате вече :) Колко тежи? :)
Аватар
alex_1
Редовен
 ---

Мнениеот anito на 19 Юли 2012 12:19

alex_1 написа:Ани никакви признаци ли няма скоро да излиза бебчо, болки в кръста, в корема? Мен от вчера си ме приболява Ма ще видим мисля,че трябва да са по силни. Как ще позная момента, притеснявам се

То признаци имам - контракции колкото искаш,но така както започват така и спират.Една нощ ме бяха хванали на всеки 30 мин в продължение на 4 часа и изведнъж спряха.
И аз се притеснявам да не се омотам,но все пак тези работи не стават от раз.Като ме приболи и все започвам да гледам часовника и си мисля -"зачестят ли на 15 мин и тръгвам",ама то не стигаме до там.
Ако не съм родила до утре,ще ходя за запис на тоновете и да видим дали има промяна на шийката.Всеки ден махам крачоли из квартала,та да видим :D
Изображение
Изображение
Аватар
anito
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex_1 на 19 Юли 2012 14:23

Еми явно освен да чакаме друго не ни остава! :D
Аватар
alex_1
Редовен
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 20 Юли 2012 12:27

Майчетааа как стее има ли бебчета... Ние бяхме вчера да видим Иринка. Вече е 2000гр. и докторката каза че може идната седмица да я изпишат. Нахраних я със шише и си изяде всичко.. 1-2 пъти ми задряма, но акушерката ми каза като задреме да я пощипна лекичко примерно на ръката за да се събуди.
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот maryito на 20 Юли 2012 12:41

Къде сте всички май си гушкате бебчета вече :?: :?: :?: Плами виждам теее айде разказвай вкъщи ли сте вече :?: Дани се губи съмнява ме.Хриси браво на беба дано другата седмица си я приберете.
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот plamen4eto_f на 20 Юли 2012 13:13

Mam4eta imame si MOMICHENCEEE :)
Malkoto ni shtastie se kazva Lora, rodi se na 14-ti sutrina mejdu 9:30 i 10.00 ne sum mnogo sigurna :) Teje6e 2.900 i e dulga 50 sm. Rajdaneto mina sravnitelno burzo, polu4ih kontrakcii sutrinta v 3.30 i si gi turpqh v ku6ti do 6.00, togava veche stanaha mnogo bolezneni i zachestiha na 2 min i sabudih tatkoto da me kara kum bolnicata. Pregledaha me i razbrah 4e razkritieto mi e stignalo celi 7 sm :) Imahme malko problem s opa6nata kost, kazaha 4e bila prekaleno dulga i i pre4i da izleze, zatova se naloji doktora da mi natiska korema s lakti i na 4 napun be6e vun.
Sega ve4e sme si v ku6ti i vsi4ko e nared,samo spinka i qde. Az sum v sledrodilna euforiq, po- prekrasno ne6to nqma :)
Hrisi bravo na Irinka, dano drugata sedmica da si q vzemete v ku6ti, togava ve4e e istinskoto shtastie :)
Izvinqvam vi se za latinicata, no polzvam laptopa na sestra mi i toi nqma kirilica!!!
Haide az otivam da hranq Lorka, vie deistvaite :)
Изображение
plamen4eto_f
Сериозен
 ---

Мнениеот Danika на 20 Юли 2012 14:11

Zdraveite momi4eta, vchera sutrinta se rodi naweto bebe Alexandre...52sm. i 3350 kg. Imah naznachena data za ponedelnik za predizvikvane na rajdaneto, no toi rewi koga da si izlezne, tochno kakto az iskah:). Kato se priberem chte razkaja i za samoto rajdane, koeto mina burzo i lesno. Chestito bebche i na Plamencheto.
Изображение
Изображение
Danika
Пристрастен
 ---

Мнениеот andreaandi09 на 20 Юли 2012 15:45

Честито на Плами и Даника :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations: Много да ви радват малките бебоци :sm_newsm30: :sm_newsm32:
Останалите как сте?
Аз във вторник съм на консултация в Майчин дом и ако преценят че имам признаци ще ме оставят за сряда със система :)
Изображение
andreaandi09
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив