Пролетта дойде, ЮЛЧЕТО се смее от сърце

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Пролетта дойде, ЮЛЧЕТО се смее от сърце

Мнениеот Ivaylabor на 30 Авг 2012 13:32

Жанни, браво на Евичка! Като няма да ходите на море, все пак да усетиш и ти нещо като някаква почивка.... Ани също се похвали днес, че Рали е започнала да спи непробудно по цяла нощ... Ех, че хубаво звучи! Те на морето си изкарват чудно, пупупу! :wink:

Хубав четвъртък, мамета! :balloons:
Изображение

Димо, роден на 28.06.2011 г.
0 мес - 3.450 кг и 51 см
1 мес - 4.500 кг и 55 см
2 мес - 6.000 кг и 62 см
3 мес - 6.700 кг и 65 см
4 мес - 7.300 кг и 67 см
5 мес - 7.750 кг и 69 см
6 мес - 8.500 кг и 70 см
7 мес - 8 900 кг и 72 см
8 мес - 9 300 кг и 73 см
Аватар
Ivaylabor
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nadi4ka83 на 30 Авг 2012 14:55

И аз да се включа набързо :D дано Ани си изкара добре на морето,малко е хладни4ко,дори ве4ер затваряме ве4ер прозореца,но през деня има слънце и разбира се ветреца както му подобава за август и морето.Жани,хи4 не се съжалявай за морето,праз голям,ние като сме тука 4е е имало и един път да не се вяснем,то сега ве4е е с мнг водорасли,духа ,абе догодина ще си наксате.
Ние от 30 юни като сме забили,4е до сега-бяхме на село,малко при майка ми,два пъти до 4ерноморец ,ама най-хубаво беше на Каваците с децата и сестра ми,въпреки 4е Калата го лепна едно разстройство предварително,4е не видя плаж,ама си изкарахме мнг ЯКО.
тои е мнг неспокоен,имаме само 4 зъб4ета,сега се мъ4и с Т,сополи,не иска нищо и никой,по милион и триста пъти се буди ве4ер за цица,ве4е съм направо изцедена.давам какво ли не,сега гледам 4е и пишлето му нещо се е за4ервило.незнам как ще се отбиваме,става ве4е мнг,ама мнг сложно.утре отиваме пак за няколко дена на село,дано там се поуспокои,а и вуйната на мъжът ми малко да ме отмени поне за няколко минути,4е с тия деца,вярвате ли ми не съм си отдъхнала и секунда,никой не ги е взел поне за 1 ч.Понякога мъжът ми ги извежда след раб,а майка ми като бяхме там максимално ме изнерви-не излиза с тях никъде без мен,а с мен не излиза ,да не сме били цяло хоро на улицата :lol: ,не може да го нахрани,за приспиване да не става въпрос,не мога да ида на фризор,4е какво щяла да ги прави двамата,Алекс не можем да оставим,4е била мнг буйна ,а ина4е е у4ителка и гледа на хората диванетата.Та се изнервих и на 4 ден се прибрах.
днес имат имен ден вси4ки с името АЛЕКСАНДЪР,та да са ни живи и здрави имениците!!!!!!!! :balloons:
Изображение

Изображение
nadi4ka83
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 30 Авг 2012 14:59

Момичета,преди време бях препоръчала на някоя от вас една гинеколожка-Джананова.Е,сега искам да се опровергая-не ходете при нея по-добре.Жената не е лоша като човек,но според мен има някакъв здравословен проблем...Изключително разсеяна е,каза ми,че съм със задна плацента,а аз съм с предна...Забрави да ми подпише и подпечата направлението за кръв и урина...Има и някакви особени тикове,които ми навяват на Паркинсон...Така че,на който съм я препоръчала-да не ходи при нея.Лек ден! :D
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anabobi на 30 Авг 2012 16:06

Здравейте момичета :D .Много поздрави от морето.При нас времето е супер,не е нито студено,нито е жега.Има и лек ветрец,изобщо е супер.От хотела също съм доволна,стаята е прилично голяма и има и голям балкон,на който децата много обичат да играят.Раличка хем се радва на морето,хем я е страх от него.Когато я държа шляпа с голямо удоволствие във водата,но сама бяга :lol: .Иначе днес опита и вкуса на пясъка и определено не и хареса :lol: .
Дари как сте вие ,не си се мяркала тези дни.Имаш ЛС.
Наде радвам се,че сте добре.Аз лично нямам проблем с кърменето на Раличка,вече го правим само вечер за приспиване и евентуално през нощта.Както Лия е написала напоследък Рали е много послушна през нощта и или не се събужда или се събужда чак към 6 и нещо,7 и нещо да едно кърмене и пак заспива докъм 8 и нещо.Не мога да се оплача от нея,на мама душичката :D .
Лия сега видях,че си ме питала за пътуването-нямахме проблем,просто спирахме на два пъти за по-големи почивки.Ралица помрънка малко,но нямаше нищо екстремно.
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Жанна на 30 Авг 2012 16:45

Ех че сме активни :D ,харесва ми :lol: .
Не ,аз за морето не се ядосвам ,нали ходихме 1 път тази година сега щеше да е за втори ,яд ме ,че мъж ми изобщо няма никакво време а това с документите дойде като черешката на тортата ,голям карък ни е налегнал не знам какво става все проблеми ,неприятности .
Я споделете колко спят мъниците ви през деня,Ева спи само на обяд по час -час и половина това е за целия ден ,а вчера спа по малко и към 19 ч беше много изморена дадох и чайче и заспа в количката ,това пък откога не ни се случвало...... чак ми беше странно .
И другото е постояно иска да се храни сама,като седнем на масата и се започва мрън,мрън..... докато не й дам лъжичката и тогава настава истинска борба,няма да ви казвам на какво прилича след това и всичко около нея,чак се пробва с виличката да боцне е понякога успява нов повечето случаи не :mrgreen: .

Ани ,браво на Рали знае детето кога да е послушно :D
Наде,Честит имен ден на Алекс ,да бъде много здрава и щастлива . :balloons:
Изображение
Изображение
Аватар
Жанна
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tzveti25 на 30 Авг 2012 19:15

Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
tzveti25
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tzveti25 на 30 Авг 2012 19:19

Кали от доста време спи по веднъж на ден около 2 часа, а вечер си ляга към 8.30-9 и спи до 7-8 сутреин. Ядем си все така добре, давам й отделна купичка с лъжичка и там слагам хлебче или нещо по-сухичко и така ядем заедно - аз давам, тя сама хапва :D
Оф, не мога да пиша от нея, веднага се качва и тя на табуретката и започва да цъка на клавиятурата. Катери се навсякъде, вече няма място, което не е покорила - дивани, легла, столове, табуретки, ВСИЧКО
Изображение
Изображение
Аватар
tzveti25
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tzveti25 на 31 Авг 2012 08:44

Изображение

Добро утро,

хубав ден от нас :D
Изображение
Изображение
Аватар
tzveti25
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veri80 на 31 Авг 2012 10:47

Добро утро.Ние спим мн малко през деня-40мин,ако съм до нея я люшкам на люлката и поспива до 1.30 в наи-добрия случаи.През др време не се спира-катери се навсякъде и пипа всичко :? Честит празник на кака Алекс :champagne: Жани мн неприятна случка с документите.Ани приятно на морето-и браво на Рали за непробудното нощно спане-ние тази сутрин от 5-7 не спахме :evil: Кърмим се сутрин и вечер-за приспиване-Наде понякога и аз мисля че отбиването ще е трудно,но още не бързам.За помоща за децата те разбирам-грижите покраи тях са мн уморителни-на моменти и аз не издържам-иска ти се понякога дори и 10мин тишина.Лек ден.
Изображение
veri80
Пристрастен
 ---

Мнениеот natalcheto на 31 Авг 2012 11:25

Здравейте!
Жанни,много неприятно с документите,дано бързо се оправите с проблема.
Ани,браво на послушната Рали!
Цвети,мерси за кафенцето!
Наде,честит имен ден на Алекс,малко на патерици :balloons:
Нещо имам проблем с темата,онзи ден като я правих всичко беше ок,сега като я отварям на компа или се опитвам да я сложа тук за да видя как се е получила там където пише на български ми стоят само въпросителни :roll: някаква идея защо е така,нещо от кирилицата ли е,как се оправя ако знаете?
Ние преди малко се върнахме от поликлиниката,биха ни ваксината за шарките дето е,а след два месеца ще ни бият и другата дето отложихме.
Каката пък от 17ти започва детска,че до тогава са сборни групи.Пролетта подадохме молба да се прехвърли в 4та група,т.е. да пропусне 3та,и вчера таткото е говорил с директорката и потвърди че ще е 4та,та тази година сме в предучилищна,а догодина живи и здрави ще сме първокласници :D
Изображение
Изображение
Аватар
natalcheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nadi4ka83 на 31 Авг 2012 12:00

ние днес пак заминаваме малко на село,4е ще има малко насъбрани по4ивни дни!!!ние спим само 1 на ден,от 13 ч някъде до 15 ч,кривим се към 10 ч,но не заспива дори и на вън,ве4ер към 19 ч пак става крив,ама заспива към 21 ч и после цяла нощ мрън-мрън.снощи дои му дадох Дормокин,белим спим поне 2 ч спокойно,но той така живна от тях,4е заспа 4ак в 00 ч,баща му пак се изнесе от спалнята,това не било живот!!!!!!
Изображение

Изображение
nadi4ka83
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tzveti25 на 31 Авг 2012 12:40

Абе лесно им е на бащите, изнасят се от спалнята и си спинкат, ами жените, ако и ние забегнем :mrgreen:
Аз не мога да се оплача от нощтните ни спанета, Кали спи по цяла нощ без проблем. Няма значение зъби и други, през деня може и да се криви, но нощем е ок.
Нати, нямам идея за проблема :roll: , а за ваксинити и ние октомври ще сме на Синфлорикс, че го пропуснахме него. Е значи догодина 1 клас, браво на Мишел :D
Изображение
Изображение
Аватар
tzveti25
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anabobi на 31 Авг 2012 15:27

Нати сигурна ли си че е добра идея да я пускаш толкова рано на училище :roll: ? Гери ми е родена декември и по неволя тръгна на училище на 6 години и 9 месеца.Е определено и беше по-трудно в началото.Тя няма никакъв проблем с училището,носи повечето "шестици",чете без никакъв проблем и то четеше още преди да започне училище без аз изобщо да съм я учила.Но концентрацията и много куца и трудно може да я накараш да се съсредоточи за дълго.Аз лично не бих отнела от детството на Мишел освен ако няма някаква основателна причина.Все пак после цял живот ще учи и ще работи,а детството никога няма да и се върне.....Точно по същата причина не бих записала и детето в училище на предучилищна....
Нямам идея за темата,никога не ми се е случвало :roll: .Ти не си ли я запазила като чернова?Може да попитаме Снежи ако се включи да каже ако има идея.
Нати защо чак след два месеца ще ви бият ваксината ,а не след един?На нас миналия месец ни сложиха хепатитната ,която е за 6 месеца,този ни поставиха Синфлорикса,а другия живот и здраве ако сме здрави ще ни поставят шарките.И след това след нова година ще е реваксинацията с Инфанрикса и после чак на 6 години май 8) .
Наде приятно изкарване на село.Ти не му ли даваш хамомила на Калата?
Цвети и Рали напоследък само се катери навсякъде :roll: .Дори и в количката само иска да е права и така я храня,иначе не иска да яде :? .Ама в къщи като се върнем ще си оправяме режима.....
Жанни и Рали е така със самостоятелното ядене :twisted: .Трябва да вадя лигавника с дългите ръкави за самостоятелно хранене.....
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ivaylabor на 31 Авг 2012 16:19

Здравейте, мамета!

Днес и аз имам повод да почерпя! Сигурно помните, че откакто разбрахме, че ще сме многодерно семейство, търсим активно и по-голямо жилище. Ееее, днес го купихме! :D

По този повод да почерпя с шампанско всички ви и да си пожелая петимата да сме много щастливи там! :champagne:

Изображение
Изображение

Димо, роден на 28.06.2011 г.
0 мес - 3.450 кг и 51 см
1 мес - 4.500 кг и 55 см
2 мес - 6.000 кг и 62 см
3 мес - 6.700 кг и 65 см
4 мес - 7.300 кг и 67 см
5 мес - 7.750 кг и 69 см
6 мес - 8.500 кг и 70 см
7 мес - 8 900 кг и 72 см
8 мес - 9 300 кг и 73 см