Февруарската дружина вече стана на година.

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Февруарската дружина вече стана на година.

Мнениеот itali на 20 Авг 2012 23:22

Здравейте, мамити. Леллеее, много ме е срам, че така ви "зарязах", ама ви гушкам силно и се надявам да ме извините. Нашият тати е в отпуск и се опитвам да прекарваме максимално време заедно. Той е военен и горкият има само 78 дена отпуск за тази година.
Компютърът съм го хвърлила в хола и не смея да вляза там, защото е все едно да влезеш в оранжерия. Стаята е югоизточна с два големи прозореца и лятото не се вирее в нея.
Щяхме да ходим на море, ама го заменихме с почивка в Банско. Страхотно място. За първи път ходя там, защото ни се пада малко далече, но с удоволствие ще отидем отново. Иначе от зимните курорти, посещаваме по-често Пампорово, защото ни е по-близичко, но не може да се сравни с Банско.
Моренце сме планирами през септември, т.е. след две-три седмици, но всичко зависи от химиотерапиите на свекър ми. :(
Лиди, честито християнче. Нека да расте здрава, щастлива и благословена.
Мая също е станала доста бясна. На моменти не мога да я удържа. Иначе след скоростното вадене на четирите кътника, за десерт забихме и двата горни кучешки зъба и бройката достигна 14.
Изображение Изображение
itali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 22 Авг 2012 13:20

Ехооооооооооо :emon35: :emon35: :emon35:
тука пак няма никоййййй, къде сте всички, Цвети на село, Мила на море, а другите???
Креми и Петя из фейса се ровят, ама тука никакви ги няма.....Яяяя да ви се накарам аз :emon04:
Ние днес сме си вкъщи с Ралито двечките.
Мони е залепен за баща ми и не се отделя от него. С него трябва да ходим в началото на месеца да му вземем анцунг, пижамка, бельо, чорапки, тениски, хлумастри, боички, скицници и т.н. за градината, да му пуснем изследванията и ще е първа предучилищна....Хи хи колко бързо порастна, сега вече и буквите ще учи. Искам да му отделя един ден, да видим как ще стане, че сега покрай кръщенето много взе да ревнува от Раличка. Ама ка ще стане :emon32:
Ами хайде сега чао от мен, че готвя едни пълнени патладжани, да видя какво се случва там, и скоро да пишете ей :evil:
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Кременаaa на 23 Авг 2012 00:23

аз съм тука тука съммммм :)))))
бяхме на море,изкарахме си многоооо добре,10 дена в едно кварталче се води на Бургас (Ветрен) бяхме на балнеохотел.по цял ден на процедури,после на плаж надвечер на разходка.и си беше вид разнообразие,и много приятно :))) Мелчо се държа много добре,в началото я беше страх от водата и бягаше от вълните но после няма измъкване,сладка мишка ставаше.
Лиди много хубаво кръщене сте направили,да е живо и здраво прекрасното Християнче :D а ти си със супер прическа,много сладко .приличаш на момиченце,супер си :)))
Хубави сънища и много ви гушкамеее :*

Хмммм мина 12 часа и я да ви почерпя с по тортичка че днес ставам с годинка по - голяма :lol: :lol: :cake: :emon27: :emon27: :cafe: хехеххе които не знае как се качват снимчици качва емотикончета :((((
Изображение
Аватар
Кременаaa
Пристрастен
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 23 Авг 2012 00:50

Exxxx Креми ти значи си по "възрастна" от мен (шегичка) Чичо скоро ми каза че аз и Гого сме застарявали вече понеже ТОЙ бел ставал на 40.........от де го взе това :?:
Хи хи Да си жива и здрава, много щастлива и безкрайно обичана. Да се радваш на прекрасната Мелани и татко и и тя мноого да те слушат. И много да те радват, само да се гордееш с тях. И ако може през тази година на дойдеш на гости 10-15 пъти :) ще е супер. Целувки от нас и да пишеш после как си си изкарала :balloons: :balloons: :balloons:
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kiki riki на 23 Авг 2012 13:40

Креми, честит рожден ден.Бъди жива, здрава и много щастлива.
Лиди, много си красива с новата прическа.И Рали е такъв бонбон.И колко и е дълга косата... :)
Аз уча за един изпит и нямам много време да се ровя из форумчето.А и бях малко настинала и така се надявах да опазим Ани, ама от днес и тя е с хрема.Дано само с това се размине.Пак не сме спали цяла нощ.Много плака милото.То не може да диша.Дави се, ужас .А и тези зъби, няма ли вече да избиват..... :mrgreen:
Изображение
kiki riki
Пристрастен
 ---

Мнениеот cucka84 на 23 Авг 2012 23:36

Кремка, Честит Рожден Ден, да си жива и здрава и много, много обичана. Весел празник и целувки от нас с Вики.
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Кременаaa на 24 Авг 2012 08:19

Мамчета благодаря ви много.
Вчера се събудих с срахотно настроение,но после така се срина изведнъж че цял ден ми се плачеше,не знам защо се получи така,та към 11 часа ходихме с мамите да ги почерпя ,беше готиничко,после малко по центъра и вечерта гости у дома.Мъжо ми подари телефон,защоото моя не става вече трябва всеки ден да го зареждам :(
и в събота една мама ще прави кръщене и вечерта ще ходим 8-10 мами на пияно бар и после на диско,толкова ми е странно защото от 4 години не съм ходила никъде :(
Лиди много ще се радвам да се видиме,но все нещо се разминават нещата,трябва да се хвана аз да доида :)
Петя :* надявам се вече да сте по добре и на сладката Ани нищо вече да и няма,маршшш на хрвмата :)
Изображение
Аватар
Кременаaa
Пристрастен
 ---

Мнениеот cikloida на 25 Авг 2012 21:28

Привет, момичета! Ама никакви ви няма. Хайде сега като свършат отпуските на половинките и всички на отчет.
Лиди, честито ви християнче. Да е жива и здтава сладката Рали и много щастлива. По описанието ти съдя,че е било много вълнуващо. Много ти отива пркческата. Като момиченце си.
Креми, честит роден ден на патерици. Желая ти здраве и всичко най-хубаво.
Васи, били сте на един хвърлей от Благоевград и не се обадихте. Бива ли такова нещо?(шегувам се :) )
Ние сме добре. Яна вече разбира абсолютно всичко. Вече си е един голям човек. Аз съм все още болнични и си стоя в къщи и все чакам раздвижване във форума. Но не пиша толкова често, защото влизам през телефона.
Прегръдки от нас и до скоро.
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 26 Авг 2012 06:10

Привет сладуркиииии,
не се чудете защо пиша в толкова часа, аз пак бях на работа......еййй ама толкова усилия вложих в това да напусна и накрая съжалих колежката(нали знаете колко много се обичаме) и изкарах 2 2-ри смени петък и събота....Обачееее вече си имаме певица и музикант и общо взето зад витрините ние танцуваме, пеем, подскачаме........голямо шоу....ха ха. Ако ни видите само :D Сега краката ми са като мекици, изкъпах се, обаче още не могат да си възвърнат истинската си форма и ме болят много. Не ми се спи, ако успея да стана може и закуска да направя на Рали и баща и. Мони пак е с мама и тати на село...Той не си е идвал от кръщенето.
cikloida написа:иди, честито ви християнче. Да е жива и здтава сладката Рали и много щастлива. По описанието ти съдя,че е било много вълнуващо. Много ти отива пркческата. Като момиченце си.
Мерсиии, мерси...
Кременаaa написа:Вчера се събудих с срахотно настроение,но после така се срина изведнъж че цял ден ми се плачеше,не знам защо се получи така
И аз страдам от нещо подобно на всички мои празници, т.е на децата си на празниците, на родителите ми, на сестрите ми, на Стамен съм щастлива, но дойде ли рожденният ми ден или 8-ми март и ми е ужасно настроението и все за нещо се карам с някой.....
kiki riki написа:И колко и е дълга косата...
Оууу не знам похвалих ли ви се, ноооо попа и отряза съвсееем тъничко кичурче, и много малко може би сантиметър и много се зарадвах. Като помня Мони как го беше остригал тоя нашия поп, даже кръстника помнеше...
cikloida написа:Васи, били сте на един хвърлей от Благоевград и не се обадихте. Бива ли такова нещо?(шегувам се )
Васи да вземеш да минеш така от почивчица на почивчица през всички от форума, а догодина ще е нечии друг ред а? :wink: :wink: :wink: Вики как върви бременността, дебелееш ли, сладко ли ти се хапва или солено, какво бебе искате? Надявам се че вече няма неразположения, нито ти е лошо...
Ами това е от мен бонбонки, време е да ви кажа добро утро пожелавам ви една спокойна и приятна неделя. и да нацелувате бонбоните от Рали, по меките бузки :)
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cikloida на 26 Авг 2012 12:40

Лиди, откъде я вадиш таз енергия не ми е ясно? Много ти се радвам. :)
Аз сега почвам да усещам прилив на енергия, дори и без кафе- хаха. Да чукна на дърво, гаденето мисля, че отмина. Сега трябва да не се натоварвам много, че пак лежах в болницата. Надявам се за последно.
А иначе май ще е момиче, по предварителна прогноза. Но и аз вътрешно така го усещам.
Отивам да видя боба, че да не ядем препечени филии.
После пак ще намина.
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cucka84 на 26 Авг 2012 14:00

Ехо, и ние най-накрая се прибрахме в София, голямо скитане, 15 дена отпуска, много хубаво си починахме, така се разтоварих...и от днес пак всеки по задачките.
Лиди, много сте сладки и ти и Ралито, и според мен много ти отива с тази прическа, ама май изисква много поддържане. Честито малко християнче, да е жива и здрава и много игрива и все така сладка и послушна.
Креми, и аз съм така на рожденият си ден, много обичам всякакви празници, без моите. Честито телефонче и по-далеч от Мелчо.
Вики, как ти се радвам, на теб кога ти е термина, ама много рано познават пола. Сестра ми в 12 седмица са й казали 70% момиче.
Много се радвам, че ти е минало неразположението и сега си добре, дано до края да си все така.
Васи, добре си изкарвате вие, а на мъжа ти човек да му завиди за отпуската :D , шегичка.
Краси и Кала, къде сте? Другите се вяснаха, Мила на море, сигурно сте заминали и вие?
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cikloida на 26 Авг 2012 15:31

Оооо, едно голямо добре дошли на Цвети и на Вики. :emon28:
Бравос за хубавата почивка.
cucka84 написа:Вики, как ти се радвам, на теб кога ти е термина, ама много рано познават пола.

Терминът ми е за 16.02.2013. А сега наистина рано познават. Да живеят технологиите.
Кога е термина на сестра ти? Да не е февруарка и тя?
cucka84 написа:Краси и Кала, къде сте?

Вие двамата наистина бягате по тъч линията. :emon11:
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот itali на 26 Авг 2012 23:20

Здравейте, момичета.
Цвети, страхотни морски снимки. А Вики е голям красавец.
Вики, значи още една мома се очертава в семейството?
Креми, пропуснах да те поздравя за рожденният ден, извинявай, нека само хубави неща ти се случват.
Лиди, вие с тази жива музика сега, хептен няма да подвиете крак.
При нас всичко е наред. Мая става все по-непослушна. Отново отказва да яде манджи, но знам, че е временно.
Изображение Изображение
itali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 27 Авг 2012 01:41

Васи то да ти кажа когато идвахте нищо не беше, сега хотела е пълен и няма футболисти на 1 меню а всички имат като вашите ваучери и смятай че понеже няма място вечер на терасата си резервират маси още от сутринта :idea: Ако случайно реша да седна няма да мога да стана после....И вече децата спят безплатно и в целия хотел е пълно с деца от 1 до 5-6-7 годишни. Лудница е. Ама то при мен всичко е на макс така че....Като говоря за работа, вие не смятате ли че децата са много малки за ясли на 2? Ралица е толкова ппривързана към мен че в баща си не иска да ходи, как ще и обясним че трябва да ходи на ясла? Вярно че има още една цяла зима пред нас но все пак :cry: Не искам да я пускаммм... :cry: :cry: :cry:
Цвети страхотни снимки, много сте хубави, личи си че сте си изкарали добре на морето...
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cucka84 на 27 Авг 2012 14:50

cikloida написа:Кога е термина на сестра ти? Да не е февруарка и тя?

Термина й е началото на март, но то нищо не се знае.
Радвам се, че снимките ви харесват :sm_156: .
Лиди, ти за пореден път ме удивяваш, служиш ми за пример. Аз съм се прибрала от 3 дена и толкова ме мързи, къщата не мога да си оправя ( говоря за гарсониера).
За яслата има толкова противоречиви мнения, аз гледам да не се ядосвам и да намирам хубавата страна на нещата. Вики не е приет и си казавам, че може би е по-добре за него, аз ще си го гледам, догодина, живи и здрави ще ходи. Но пък ако го бяха приели, сигурно нямаше да мисля така. За неща, които не зависят от теб, няма смисъл да се ядосваш :D .
Лиди, като тръгне на ясла ще видиш, може лесно да се отдели и да й е забавно с дечицата.
А кое детенце от нашите ще тръгва първо на ясла? Креми, вие ли бяхте?
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив