Февруарската дружина вече стана на година.

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Февруарската дружина вече стана на година.

Мнениеот mama_moni_rali на 13 Авг 2012 21:11

Стана мноого добреееее,
подстригах се на каре, късичко е, на руси кичури,
само Стамен е недоволен от ситуацията. Мноого ми обичаше косата и сега само върви и ме гледа тъжно.
Мама не ме позна, тя беше в колата а аз до сестрите ми и тя си помислила че съм тяхна приятелка :D но ме хареса де, и аз се харесвам. Ще пусна и снимки, може и направо от кръщенето :wink:
cikloida написа: А "Дедо пии биичка" / Дядо пие биричка/ е върха на сладоледа.
Искам да я чуя Янааааа, представям си колко е сладка.
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот milamama на 14 Авг 2012 15:31

Привет, привет!
Как сте днес, момичета?
Вики, радвам се, че вече не ти става лошо! Наистина следват прекрасн моменти! А Яна е страшно сладка, какви неща приказва само... И цели изречения, бравос!
Лиди, честита прическа! Промяната със сигурност е голяма, що и майка ти не те е познала!
Тази нощ Явор спа у наш'те и ходих да си го взема. После в парка се заигра не ще да си ходи. Наложи се да го вкарам в количката ще-не ще и е ревал до вкъщи, целият квартал сгурно го е чул :oops: Характер и още как!
Изображение Изображение

Изображение ИзображениеИзображение
milamama
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cikloida на 14 Авг 2012 16:24

Добър ден!
Лиди, честита фризура :D и от мен.
mama_moni_rali написа:само Стамен е недоволен от ситуацията.

Вместо да се радва на новото гадже. :emon11:
milamama написа: А Яна е страшно сладка, какви неща приказва само.

:nodd: :nodd: :nodd:
Наистина много ме забавлява. Ако знаете грозде кака е : "Доме". :haha: Откъде си го е измислила не знам.
Нас не са ни приели на ясла за 01.09. и сега ще трябва да чакаме за по-късно. Но аз и много зор не си давам. И да не я приемат ще си се гледаме. :lol:
milamama написа:Наложи се да го вкарам в количката ще-не ще и е ревал до вкъщи, целият квартал сгурно го е чул Характер и още как!

Хахахаха, става все по-упорит и това е.
Момичета ние утре сигурно пак ще ходим на село, че трябва да правим зимнина, така че ако изчезна да знаете къде съм. :roll:
Вчера гледахме бебо и ми стана много мило. То направо вече си има всичко. :)
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kiki riki на 14 Авг 2012 21:51

milamama написа:Петя, ами те Анито и Явор са си лика-прилика - не говорят, не слушат, правят това, което им се забранява... дай да ги оженим :lol:

Хихих ще се сродяваме :lol:
Изображение
kiki riki
Пристрастен
 ---

Мнениеот kiki riki на 14 Авг 2012 21:56

Лидииииии, честита прическа.Вярвам, че си страхотна.И кичурите и прическата са ми слабост само където нямам смелост.
Мила, Анна при всяко слагане в количката ми прави такива циркове и истерии.Сама не мога да я вържа, добре че другите майки помагат.
Вики, знаеш ли как ти завиждам( благородно).И на мен ми се иска още едно бебенце, ама има време.
Изображение
kiki riki
Пристрастен
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 16 Авг 2012 12:43

Eхооооооооооооо има ли някой тука :emon35:
При нас кипи подготовка, поръчах вчера тортааа, е не ми харесват тортите "Кръщене" всичките жълто с розово :roll: моето дете ще е с бяла рокличкаааа, та поръчах сметанова торта и отгоре да ми сложат куклата там, че си имаме в секцията от Мони, от сватбата сега и от Рали трябва да запазим. нооооо времето не ми харесва, вижте го какво е духа, а за неделя го дават и облачно :( Май ще търся клинче и болеро да купувам.
Поръчахме от баба Рачи(това е една баба която с нейния дядо имат магазинче за закуски, много са възрастни вече) та от баба Рачи поръчахме луксозна питка, гледа тя Рали гледа я и реши че цветя ще сложи :emon12: :emon17:
И нали съм една такава идейна :emon12: реших, че ще минем с тати на по път за Арбанаси и през Търново през отделението, да благодарим на докторките и да ги почерпим нещо. За рожденния ден не успях да ида, за 8-ми март не успях, сега ще се подготвя, та да стане работата.
За кръстниците ще търсим икона....това измъдрих за подарък и се чудя дали да не взема за всяко семейство по 1 малка иконка за спомен? Все пак сме поканили само 3 семейства.
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот milamama на 16 Авг 2012 13:59

Аз съм тук, но нали все прелитам за малко само...
Лиди, за неделя не го ли дават по-хубаво времето :roll: Дано да е слънчево и да имате незабравим празник! Хубаво си измислила всичко, дано да върви по план! После ще има снимки, налиииии?
О, Вики, и аз като Петя ти завиждам (благородно и скришно :wink: ). Искам и аз второ детенце, но при нас определено не е сега моментът.
Явор е ужасно лош тия дни. Зъбите ли му разказват играта, не знам, обаче все мрънка за нещо, сочи и не мога да разбера какво. А той се сърди и крещи, започва да бие и да хвърля... Едвам ми се крепят нервичките вече, честно ви казвам :twisted:
Нямам търпение за отпуската вече! То не, че аз работя, но мъжът ми като е отпуска и аз така го усещам, защото сме си всички заедно. Още малко стискаме зъби иииииии... "здравей, здравей, моренце"!
Цунки на мъниците!
Изображение Изображение

milamama
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 16 Авг 2012 14:22

Мила е тука можем да пишем спокойно и да стигнем до 100-тната страничкаааа.
Мила и да е лошо времето, Рали си е слънчице и ще зарадва всички ни :wink: благодаря за пожеланията, а снимки ще има профешенъл :nodd: няма кой да занимавам ти снимай ти, имаме един фотаджия Венци, 35 лв ще ми вземе....обеща ми около 200 снимки, хубави ги прави така че....живот и здраве и снимки ще гледаме :)
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kiki riki на 17 Авг 2012 22:55

Здравейте, аз нещо съм изпуснала.Лиди, кръщене ли ще правите.Хубаво да си изкарате и ще чакаме снимки.Ние на 15.08 бяхме на кръщене на кумовете на момиченцето.Тя е на 1.2 години.Много плака милото ама тя и Ани плака.Те имаха три празника в едно.Кръщене, имен ден- тя е Мария и прощъпулник.Весело си изкарахме.
Тази вечер бяхме в майка на гости и решихме да оставим Ани и да излезем и тъкмо стигнахме до нас и майка звъни.Аничка се е скъсала да реве и да вика мама.Толкова ми стана мъчно и си я прибрахме.А преди нямахме проблеми да я оставяме.Трябва по често майка да я взима .Първо за по 1- 2 1аса та да свикне, макар че тя е с тях всеки ден ама и аз съм там и затова не плаче.Отивам да готвя.Ще и правя фрикасе за утре.Много го обича :wink:
Изображение
kiki riki
Пристрастен
 ---

Мнениеот milamama на 18 Авг 2012 14:12

Мили, момичета, аз съм запретнала ръкави и стягам голяяяям багаж. Утре рано-рано заминаваме и няма да имам нет, така че за съжаление няма да мога да се включвам. Надявам се като се върнем всички да са отпочинали и заредени с нова енергия! Ще ми липсвате в следващите дни! :sm_156:
Изображение Изображение

milamama
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cucka84 на 18 Авг 2012 16:10

Ехо, мамчета, привет от морето. Не съм ви чела, но се надявам всички да сте добре.
Ние в понеделник си тръгваме и после ще ходим за няколко дни на село, тъй че нязнам кога ще се включа пак.
Ние сме добре, Викито ни слуша горе-долу, не можем да се оплачем, вечер се разхождаме, той си заспива в количката и ние сядама да пием по нещо. Сутрин сме на плаж, след обяд на басейна в хотела. Вики го е страх от морето и не влиза, само на брега си шляпа краката, иначе в пясъка се въргаля като малко прасенце, едвам го измивам от пясъка. Вчера за първи път влезна в басейна на хотела, абе страх си го е, а може и да му е студено. Вече казва много думички, най-интересната е камъ, което значи камък, толкова чисто и хубаво го казва.
Ако намеря време пак ще пиша.
Целувкииии
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cucka84 на 18 Авг 2012 16:42

А сега ви изчетох и мога да се включа.
Лиди, честита прическа, и много хубаво да си изкарате утре на кръщенето, като качиш снимки ще видим и новата прическа. Моят мъж също много мрази да се подстригвам, пък ако имах като твоята дълга и хубава коса, незнам, сигурно щеше да се разведе :D .
Краси, голям багабонтин този Кала, как така е слезнал сам, направо ми настръхва косата.
Мила, приятно изкарване, да си починете хубаво. Според мен е нормално малките да сънуват кошмари, Вики също ми се е будил с крясъци. А сега какви номера е започнал да прави, аз лягам да се пека и мъжа ми го гледа, ама явно малкия се ядосва, че не му обръщам внимание и фляс една шепа пясък по мене. Научихме го да ни целува и да ни гушка, даже и други хора целува като му кажа.
Петя, те дечицата се променят, и Вики преди не ревеше за мен, сега като тръгна на някъде и плаче, вика мама, хем ми става миличко, хем знам, че не е много хубаво така.
Вики, кога ще е следващото класиране, защо не са я приели. Но пък щом мислиш, че е по-добре, всяко зло за добро.
Аааа, сетих се, говорихте за странните птици, и аз съм от тях, много обичам да седя сама, но все по-рядко ми се отдава тази възможност.
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 18 Авг 2012 18:46

Привет, ние също се стягаме за утре.
Днес ходихме с мама на фризйор, направиха ми маската и прическата и ще съм готина маминка.
Вичко е вече готово и хоп.....Ралица с температура. Сега е едно малко, послушнО парещо детенце :(
Мила Цвети, приятно изкарване.
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 19 Авг 2012 01:05

Рали има Т и повръща :(
Сложих и свещичка за лошото, но Т си я вдига през 3-4 часа :cry:
Какъве този късмеетттттт...........
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 20 Авг 2012 12:48

Привет, знам че сама си пиша, ама да си го напиша :D
Още на сутринта на Рали нищо и нямаше, тъкмо когато се бях примирила че не ми пука за това което съм купила и няма да си тормозя детето ако му е зле тя шен.
Отидохме до манастира, перфектна церемония, попа беше на не повече от 30 г. , говореше и пееше абсолютно разбираемо за нас, усмихваше се на Ралица...в църквата беше украсено като за тържество, с бели масички завити със сатен, абе страхотно. Винаги, който и да ме пита къде да си кръсти детето съм с 2 ръце ЗА Арбанаси. И така за не повече от 40 минути(10 от които поплакахме) детето беше кръстено. Сега съм качила от нашия апарат снимки, а утре и профешънъла....фотографа между другото, снимаше в манастира за втори път, като първия е бил преди 2 години. И той беше мноого впечатлен. Вика ми "как да отида сега на нашия манастир да гледам онази пародия вика, след като бях тук". Много доволни. И Дряновския манастир е много красив, дори и повече бих казала, но нямаме нито организация, нито нищо. Значи на Ралица на кръщенето взеха в началото документите монахините, по едно време дръпнали Стамен без да разбере никой от гостите, платил и му дали и кръщелното и всичкото. Накрая свършваме и аз помня как 40 минути писахме на Мони на кръщенето кръщелно, гласим се и двамата за там а то всичко готово. На всеки гост голяма свещ с картонче отдолу. А церемонията беше интересна(понеже на попа му се разбираше) и Мони и Инка(детето на кръстниците.също на 5) седяха и гледаха и слушаха със зяпнали уста. Ще видите и по снимките.
В ресторанта също беше приятно, спокойно, щом свекървата :!: е казала че всичко е било перфектно, значи наистина и е харесало, нали знаете как все нещо не и харесва на нея. И такааа, днес с Раличка сме си самички по женски, ще си шетаме вкъщи, ще готвим, че в последно време покрай подготовката позанемарихме малко тази работа и така. Утре ще ходим да си вземем диска.
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив