Януарче палаво лудува,мама вместо да се кара го целува.

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Януарче палаво лудува,мама вместо да се кара го целува.

Мнениеот suri на 14 Фев 2013 23:49

Честит рожден ден Макс :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
suri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 15 Фев 2013 11:36

И от мен Честит рожден ден на батко Макс, да е добър батко и син, да ви кара да се гордеете с него!
Как изкарахте всъщост? Как мина партито? Снимки има ли?
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zoia на 15 Фев 2013 14:35

Благодаря ви,момичета! Ние ще празнуваме утре с децата и родителите!А вчера семейно бяхме. На Макс за РД му бяхме обещали да оправим компютъра в неговата стая,който той беше счупил и ни казаха че не подлежи на ремонт,обаче дадохме на друг майстор и той точно за вчера беше готов и Макс няма търпение сега да сяда на компа,ще имаме главоболие с него сега.
А вие как изкарахте празниците???????????
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
zoia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 15 Фев 2013 19:21

Хубаво изкарахме ние, приспахме Анджело с 30мин. по-рано, бях направила вечеря, преоблякох се с рокля, токчета, имаше свещи, романтична музика, беше прекрасна вечер :) Ние често си спретваме такива вечери, но снощи съумяхме да отпразнуваме добре любовта си :)
Ами вие? То св. Валентин не е български празник, но все пак е още един ден за разпускане и глезотийки :)
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabinki на 17 Фев 2013 17:19

Здравейте,мамчета :)
Как сте :?: Зойче,как мина рождения ден на Макс :) От понеделник Дани на ясла ли ще е?Бубе,как е Анджело,кога ще го пускаш на ясла?
При нас нещата още са на кантар :roll: Дими се оправя,но ще го задържим още 2-3 дни вкъщи.Обаче Мони уж две седмици е вкъщи,уж е добре обаче вчера изведнъж и текна отново бистър сопол и казва че я боли зъбче,очевидно ще си имаме кътник от където идва и повторинят сопол,който е като вода и на моменти Мони казва че я боли и очичките и почват да плуват :( Ще трябва трета седмица да си остане вкъщи и вече почвам да се изнервям много по този повод,хем не е болна,хем не е здрава :roll:
Ами незнам какво друго да пиша...
Трябва да си направим нова темичка :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 17 Фев 2013 17:59

И аз си мислех вече за новата темичка :)
Анджело е добре вече, подкашля леко, но днес му е последния прием на АБ, тази седмица ще си го държим в къщи, да укрепне хубаво.
Като каза зъбче, Анджело има вече всички 20 зъбчета, и онзи ден ми вика "Мамо боли ме и си сочи устата" като го питах къде го боли ми показа последния кътник и там точно зад него се подава някакво зъбченце, ама не съм сигурна дали е продължение на последния кътник или му расте 21ви зъб...
Ще се ходи на зъбар ми се струва...
Значи и вие си оставате у дома, кой ще я глада, пак ли майка ти? Да е жива и здрава жената.
Вече си прояде Анджело всичко, спинка си по 2 часа след обед, предишното лъчезарно и игриво дете е. Мъжа ми само го "плюе" (пу-пу да те оакат кокошките), вика че бил отвикнал да го гледа без сополи.... 2 седмици че и повече ужас беше... миличкия.
И аз не се сещам кво да пиша.
Ако се сещате за онзи досадник, дето всеки ден идва на мойта каса... все още идва, ама вече не ме закача, иначе все от мен пазарува... пфуу
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabinki на 17 Фев 2013 19:29

Ах,Бубе,много се радвам че Анджело вече е спокоен и здравичък,няма по-хубаво от здрави деца :) Да,майка ще гледа още Мони и така и така е дошла,даже днес ми вика горката,понеже беше казала преди че есента ще си търси работа и днес ми вика-Аз като гледам май няма да си търся работа,то все ще трябва някой да помага за децата,все се разболяват,лятото спира детската,Дими ще стане ученик и ще има доста ваканции,не се и знае със занималнята как ще стои въпросът...права е,незнам как ще се оправяме в такива моменти,но ми е много свито сърцето като си представя какво ни чака :(
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 17 Фев 2013 20:50

Габи, а свекърите не помагат ли? Не си говорила за тях нищо май?
Така е, не е лесно да имаш дете, пък камо ли две.... няма начин, колкото по-големи стават, толкова са ни по-големи и тревогите...
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabinki на 17 Фев 2013 21:25

Бубе,писала съм,писала съм...свекър нямам,свекърва ми никога не е била женена,родила е на 30години мъжът ми незаконно така да ес каже за онова време,отгледала го е трудно и обича само и единствено него,пита си шапката за всички останали,никога не е била особено заинтересована от внуците си макар че на думи много ги обича,тя е в Сливен и не си предлага услугите,ама поне се радвам че и не се меси много много,абе дълга тема :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 18 Фев 2013 00:50

Да, ясно :) Ми аз не съм прочела, когато си разказвала :)
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zoia на 18 Фев 2013 13:18

Здравейте!Първо ще почна с добрите новини!РД на Макс мина много добре,правихме го вкъщи,на децата много им хареса,много дивяха и се забавляваха,разхвърляха на воля,нямаше ограничение във времето както в моловете,така че имаше доста време за игра,но накрая пак не им стигна.Макс също беше много доволен и заради децата и партито и подаръците.Получи всичко,което искаше.Отново липсваха две дечица,които бяха болни,но няма как,аз свикнах с такива новини.Все се каня даже да поканвам повече деца,щото все се притеснявам дали ще има за всички място,обаче то като не дойде едно две.Тортата беше върхът,на външен вид не толкова,но на вкус,няма база за сравнение,за първи път поръчваме от това място,и ни стана любима,и всички останаха изненадани и очаровани от нея,заслужаваше се всеки лев.Снимки ще кача по нататък,сега не ми се занимава.
Така сега да ви се оплача малко.Първо Дани вкъщи с мен,защото уж не е болен,обаче покашлюква,уж няма хрема,пък като издърпам с помпата излиза отнякъде секрек,май има вътрешна хрема,така че ще се гледаме вкъщи,отново почнахме с сиропите.След като ви го похвалих как хубаво сам яде,постепенно оттогава не яде така,яде,обаче слабо,или плюе,иска само бонбони и се тръшка.Макс нали е с атопичен дерматит,и отново му ке обринал крака,а уж все го мажа,пъпката уж и нея мажа с АБ,а тя все набира,пука се и пак набира. А най-лошата новина,че брат ми в реанимация заради едни зъб,още миналат седмица разбрах,че са го оперирали заради гной два пъти,първия път като направил абцес,оперирали венеца,после щетовидната.А сега се появил гной в гръдния кош :shock: ,а тези новини,че е зле ги получавам точно преди да дойдат гостите за партито,направо няма да ви казвам как съм се стегнала за кратко време,никой нищо да не разбере,че нещо ми има,а аз по принцип не мога да се прикривам.И сега чакам новини,обаче няма никакви,ходя на църква и се моля на Господ да помогне.Все си мисля,че ще се оправи.И свекито ми дава кураж и така.Понякога минават и глупости през главата,но ги премахвам бързо.
Габи,и аз мразя така като са нито болни,но нито си и здрави.Знам, че се притесняваш за Мони за яслата,нали на един месец се вадят нови изследования,но съм сигурна,че до другата седмица тя ще е добре и готова за ясла.Моята свеки е същата уж обожава внуците си,но да ги гледа не проявява желание,е,иска Макс да гледа,но той не иска вече на село да стои при нея.
Бубе,пу-пу наистина на Анжело все така да е здравичек,по-хубаво от това няма,моите като са здрави,пълнят ми сърцето.
Почваме обяда.Лек ден!
Аватар
zoia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 18 Фев 2013 17:15

Зойче, дано се оправи брат ти, ще се помоля и аз за него. Няма по-хубаво нещо от здравето...
Дръж се, аз нали минах през това и просто не намерих начин да се справя- отдушник ми беше мъжо, само се карахме през този период.
Хайде ще чакаме снимки от РД на бате, радвам се, че сте изкарали хубаво :)
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabinki на 18 Фев 2013 20:02

Зойче,силно пожелавам бързо оздравяване на братчето ти,Бог да е с него и да му помогне :jesus: Пожелавам и на Дани да не се разболее повече,а скоро да оздравява напълно и на Макс проблемите с дерматита да отшумяват :jesus: Браво за хубавия рожден ден :D
Хайде дайте заглавия за новата тема,пък може и някой друг да я направи вместо мен :wink:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zoia на 19 Фев 2013 14:36

Благодаря,момичета,за подкрепата!Вече имам новини,брат ми излезе от реанимация,бил по-добре,опитвал се да ходи,храни се с шприц,но все още не може да говори,като си помисля през какво е минал и минава,направо настръхвам цялата.Три пъти са го рязали и се опитвали да махат гнойта,за това е бил в реанимация 3 дни,там чистили са гръдния кош от тази гадост и са следили да не мине в организма.Лекарят е казал,че скоро няма да се прибере вкъщи.Но поне там ще го следят постоянно.Само да се въстановява,че сестра ми и тя минава през целия кошмар.Така бях се притеснила.
Иначе ние сме добре.Дани продължава да се инати за щяло и не щяло,уф,много инатист стана,направо не се издържа,не стига, че нощем се буди по 100пъти,ама и през деня е непоносим,днес от сутринтта излязохме и той не спря да се тръшка за най-малкото,на площадката се тръшка,излязохме с рев и прибрахме се с рев.Накрая пак за нещо ревна,трябваше да яде,обаче изпадна в истерика поради и аз не знам защо.Ох,кога вече ще свършва този отвратителен период.Май и двамата с него имаме нужда от хапчета за нерви.А такова спокойно дете беше.той не винаги е такъв,обаче на моменти що прави така,а като почне за нещо да се инати и отиде половин ден така да се криви.
А вие как сте?
Аватар
zoia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 19 Фев 2013 16:27

Здравейте,
аз съм почивка 3 дни и се гледаме с малкия. Много ни е забавно :)
Гърнето е мисия неупсешна, не иска да сяда в него да върши нужда, сяда когато ходя аз до тоалетната, не знам защо.
Габи, не ми се захваща да правя темичка, много хубаво я правиш, а мен нещо музата за такива неща ме е напуснала.
Заглавие не знам... не се сещам за нищо в момента...
Зойче, хубаво е, че вече не е в реанимация, там са най-тежките случаи. Ще се оправи ;)
За ината не знам какво да кажа и Анджело се тръшка, но бързо му минава, успявам да го разсейвам все още, много му обяснявам и ме слуша (пу-пу)
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив