Януарче палаво лудува,мама вместо да се кара го целува.

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Януарче палаво лудува,мама вместо да се кара го целува.

Мнениеот gabinki на 13 Фев 2012 19:36

Изображение
ИзображениеИзображение
Красимир на мама Radosveta
01.01.11г.
гр.София

Изображение

Даниел на мама zoia
25.12.10г.
гр.Русе

Изображение
Яни на мама trus
27.12.10г.
гр.Пловдив

Изображение
Анджело на мама lyubomira_naidenova
03.01.11г.
гр.София

Изображение

ИзображениеИзображение

Анна-Мария на мама elenna
03.01.11г.
гр.София

Изображение

Иман на мама suri
05.01.11г.
Германия

Изображение

Кристина на мама Stuttering
07.01.11г.
гр.Ловеч

Изображение

Симона на мама gabinki
10.01.11г.
гр.София

Изображение

Росица на мама valentina0577
17.01.11г.
гр.София

Изображение

Рая на мама marina.gadjenakova
18.01.11г.
гр.Доспат

Изображение
Последна промяна gabinki на 11 Ное 2012 16:33, променена общо 22 пъти
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Януарче палаво лудува,мама вместо да се кара го целува.

Мнениеот Stuttering на 13 Фев 2012 19:39

Габи,браво за темата.Много е хубава,както винаги!
Аз мога ли да ти пратя на ЛС снимка,че да ни я смениш тази от първа страничка,че е стара? :roll:
Изображение

Изображение
Аватар
Stuttering
Редовен
 ---

Мнениеот gabinki на 13 Фев 2012 19:41

Дари,много се радвам,че се разписа и пак си сред насИзображение
Хайде давайте актуални снимки на порасналите ни дечица за 1вата страница :)
Пращай ми на лични Дари :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Януарче палаво лудува,мама вместо да се кара го целува.к

Мнениеот valentina0577 на 13 Фев 2012 20:02

Ето ме и мен в новата темичка!Да ни е честита и бързо-бързо да я изпишем! :D
Зойче,според мен правилно учиш Макс.Аз ще процедирам по същия начин-ако ударят Роска,тя да отвръща.Но НИКОГА да не удря първа,по никаква причина.
Ели,хубаво,че сте излезли поне за малко да глътнете въздух! :D То студено,студено,ама и само вкъщи да се стои не върви.Март е много далеч,дай по-рано да се видим! :D
Бубе,как сте с Анджело? :D
Дари,радвам се,че се върна сред нас! :D Криси е много сладка на снимките,пу,пу!
Габи,как е Мони?Хапва ли?Как вървят нещата с майка ти?
Ванче,като научиш пола,задължително да ни кажеш! :wink:
Днес научих Роска да показва къде и е крачето :D Утре продължаваме с ръчичката.Показвам и и цветовете.Днес за закуска яде крем ванилия,бях и го направила снощи.След малко смятам да и направя мляко с грис за утре сутринта.Аз съм що-годе добре,не съм вдигала Т,само гърлото ме дразни.
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 13 Фев 2012 20:03

Абе нещо обърках и написах някакво к след заглавието на темичката :oops:
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elenna на 13 Фев 2012 22:30

Хайде да ни е честита новата темичка :balloons: :balloons: :balloons:
Големи благодарности на Габи,че се занимава с всичко това :emon25:
Дари,добре дошла отново при нас:)Ама Киси е голяма сладурана,браво за гърнето на вас:)
Малката заспа към 20:30 и аз като Ванеска сега е моето време на почивка :D
Лека нощ :)
Изображение
elenna
Пристрастен
 ---

Мнениеот trus на 13 Фев 2012 23:02

Хайде и аз да се разпиша . Честита ни нова тема .
Тези гащи като обикновен памперс ли с а, и ние акаме в памперса , хвърлят ли с е... ле-ле . малко съм инфо относно тези гащи .
Дари , браво , че си разбрала , че всичко е минало ... гледай само напред , не мисли за станалото , пък и имаш кого да целуваш всеки момент - Криси . Щ е видиш , че нещата ще стана т , но сега така се е случило , не го мисли ...
Ели , най - прекрасния момент от денонощието ми е когато Яни заспи ... отпускам с е и се отдавам на моето време , .... това е прекрасно .
Вчера -неделя - ме побърка . 4 пъти ака , смяна на памперси , пика , къпане ... 7 памперса за деня . Май само миех дупе в по голямата част на деня ... :D
Иначе по- динамичен живот от този май скоро не съм имала .... ставане , пиене на кафе , тоалет , оправяне малко , излизане , работа ,бързо кафе след работа , пазаруване , прибиране , готвене , пране , чистене , гладене , вечеря, миене , храненене , преобличане , приспиване , .... още да изреждам ли .. няма смисъл . Ей , затова искам да съм мъж понякога :wink: :D :lol:
Вие сте тук: Линийка » кодове
№ 77975 - Възраст

Изображение

Вашата линийка

№ 74589 - Възраст
trus
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот marina.gadjenakova на 13 Фев 2012 23:23

айде и от мен честита нова темичка и да я напълним с много интересни случки с малчовците :D и благодарности за Габи :D
Дари, много хубаво, че си се разписала :D
Изображение
Аватар
marina.gadjenakova
Пристрастен
 ---

Мнениеот marina.gadjenakova на 13 Фев 2012 23:37

Ванеска, еднократни са си и тези гащи като памперса, но е по-лесно ако често слагаш детето на гърне просто да смъкнеш всичко до коленете, да си свърши работата и пак да дигнеш нагоре дрешките. с памперса докато свалиш едно, второ, трето и то вече всичко е свършило :D ама и аз съм си с памперси, тя Рая пък да не види гърне - веднага се разпищява. още не съм успяла да взема урина :roll:
Дари, много пораснала Крисито, пу-пу! сладуранка!
Вале, бързо да се оправяш напълно! и за метода на възпитание на Зойчето също подкрепям - не обичам такива беззащитни дечица да гледам как всички ги тормозят. защото повечето деца са жестоки към по-слабите, факт е.
Зойче, на теб весело изкарване утре на прощъпулника! дано Дани да е послушен и да си избере нещо много хубаво :D
Бубе, честити ходещи краченца! ти се притесняваше, ама малкия потегли. сега само аз се притеснявам - още не се е отпуснала Рая така сама да се пусне от мебелите и да тръгне. единствено като я оставя по средата на стаята, да няма за какво да се държи, тогава тръгва.
Габи, сега ще ти пратя снимка за първа страница :D
лека нощ на всички!
Изображение
Аватар
marina.gadjenakova
Пристрастен
 ---

Мнениеот valentina0577 на 13 Фев 2012 23:48

Направих закуската на Роси за утре.Аз малко тъпо направих днес... :oops: Месното го давам наобяд,а постното-вечерта.Да,ама днес не съобразих,че за вечеря малката има боб яхния,а бобът е трудносмилаем и не се препоръчва за ядене вечерта дори и за възрастен.А аз баш преди лягане и го дадох на малката.Ей,ама че съм проста! :evil: :oops: Дано милото ми спи спокойно и не го мъчи коремчето!
Ванеска,тия гащи са точно като памперси.Но нямат такива залепващи лентички,а са си като истински гащи.Материалът е като на оикновения памперс.Просто като ги слагаш само ги нахлузваш и готово.И като ги махаш ги разкъсваш отстрани и ги хвърляш,за еднократна употреба са.Удобни са за деца,които често ходят на гърне,защото можеш да ги махаш и слагаш,докато детенцето е правичко,а не да се чудиш къде да го слагаш да го оправяш,както с обикновения памперс.Разбра ли ми обяснението? :lol:
Подозирам,че просто тия 2 "омазващи" инцидента са били случайни-били са дефектни нещо гащите.Щото това ни беше 2и пакет и то накрая и досега не сме имали такива проблеми.Но пък на Роска не и стоят хубаво по нея като обикновените памперси,а са и леко хлабави на кръстчето и крачетата.Размерът е 9-14 кг,нямаше по-малки иначе щях да взема :( И може би акото като е супер много и затова така се е получило.Но,иначе,са много по-удобни от обикновените памперси.Днес си взех памперси Либеро и ще търся къде има гащи Либеро.Решила съм твърдо памперсът да почвам да го махам април месец :D Тогава ще искам съвети от опитните мами.Дали ще се получи-не знам.Ще пробвам :D Сега е несериозна работа :oops:
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 13 Фев 2012 23:50

Маринче,виж как Райчето се пуска като види зора,че няма къде да се хване :lol: Слагай я по-често в средата на хола и ще свикне и вече няма да се държи по мебелите :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zoia на 14 Фев 2012 00:11

Честита темичка,с хубави неща да се радваме тук.Аз реших уж да почета по моите теми,ама си викамя първо да погледна какво става във форумчето,и изненада - нова темичка.А моят мъж прави за утре 2 пити,а аз утре ще направя само содената.
Габи,между другото това заглавие отначало най-много ми допадна.А днес моят кротушко ме побърка,защото бати беше на градина и му беше скучно сам,та все край краката,аз правих кекс и докато се обърна олиото беше на масата разлято,половин бутилка,но аз не се ядосах,а просто почистих.Колко съм се променила,преди с Макс сигурно бих полудяла от такава беля,а сега само разцелувах Дани,и казах "не се прави така",но кой ли ме разбра.
Дари,радвам се че се включи,не тъжи и не се обръщай назад всичко хубаво тепърва ти предстои,усмихни се.
Ванеска,кога всичко това правиш след работа,твоите мъже не ти ли помагат.
Маринче,споко,Рая е най-малката,така че ще дойде и за нея времето за прощъпулник.
Дани всичко в обратен ред научава се да прави,първо проходи,после пропълзя,а наскоро почна сам да сяда и да се изправя,луда работа.Днес отново падна много лошо,удари си главичката и текна кръв от устничката,явно отново зъбчето се е впило в нея :cry: Онзия ден пак много лошо падна,много ми е мъчно като падне и се удря, а не мога да го предвидя :evil: Може би след прощъпулника,вървенето му ще е по-безаварийно.
Вале,нищо няма да й стане на Роска от боба,не се притеснявай излишно.
Лека нощ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
zoia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 14 Фев 2012 00:25

Маринче,защо не пробваш да вземеш урина на Райчето с колектор за урина.По-тегаво е,ама пак е вариант.Вземи си няколко за най-сигурно.Има за момиченца и за момченца отделно,има и универсални.Хубаво е да се даде урина! :wink:
Зойчее,Дани по-голям ще порасте като пада! :wink: А и нали затова се прави прощапулника-за да няма аварии :D Росица пък вчера падна назад на главата си от дивана,жестоко издрънча :( Беше права на дивана,но нещо си усука краката,защото диванът е мек,и падна.Мъжът ми не можа да я хване,а аз бях далеч.Рева точно 1 минута и после пак се впусна в пътешествия :lol: Така че,Зойче,няма страшно! :wink: Дечицата мнпго бързо ги забравят тия неща.
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 14 Фев 2012 10:06

ЦОП :lol: И аз в новата темичка.
Габи, прекрасна е, благодаря ти! :kiss2:
Дари, радвам се да те "видя" сред редиците ни отново, нормално е да те боли, човек си, с чувства и емоции. Само се дръж мъжки заради Киси.
Голяма сладуранка е станала малката бонбонка. А прическата и е трепач :) много ми харесва.
Ванеска, ти си супер майка значи, моя мъж ми помага и с детето и с къщата, когато си е у дома. Аз няма да ти обяснявам какви са тези памперс-гащи, сигурно си разбрала вече :) И моето време е когато Анджело заспи. Иначе вниманието ми е приковано към него и не мога да се отпусна.
Зойче аз пък нямам това търпение, което имате вие, много се ядосвам, но не го показвам, все пак трябва да знае кое да не прави, но когато е направено неволно, според мен не е нужно да се караме... Хайде днес да е успешен прощапулника. Я кажи, какви предмети сложи и за каква професия ги нарече?
Милия Дани, само пада, ама не се укорявай, не можеш винаги да си навсякъде, ще свикне и с паданията. Всяко падане го учи да не постъпва следващия път по същия начин...
Анджело вече се качва и слиза сам от спалнята. А снощи каза думичката "шише" :lol: слуша и се опитва да повтаря. :D
Вале, добре сме с Анджело, аз се отървах, явно е било някакво временно неразположение. Вие с Габи как сте? Овладяхте ли настинката?
Как спа Роси след боба? Между другото и Анджело има дни, в които си оаква кръста, чак до гърба, ама това е щото произвежда повече... Относно реването след падане и Анджело е от тези деца, които плачат по малко.. и по-добре ;)
Маринка, докато беше кака му на Анджело тук, го залъгваше с играчка някаква и той тръгваше след нея да я гони да я хване и така се престраши, ако искаш пробвай и ти Рая :P
Габи, вие как сте? Децата как са? Мони свикна ли вече с баба си?
Щом искате да се по стопли, ще изчакаме ;) няма да ни избяга срещата :)
Изображение
Ето и снимка за 1ва страничка
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elenna на 14 Фев 2012 10:36

Добро утро момичета:)Ние днес станахме към 8,закусихме,свършихме работата в гърнето и сега си играе самааааа:)
А аз си пия кафето с вас:)Ама момичета спокоино с тези памперси има време сега като се затопли ще ги махаме,ама постепенно.Тя и Мими не всеки път ака на гърнето,има случаи даже в които не мога да я хвана и си ако и по 2 пъти на ден в гащите.Така,че спокойно няма ненаучило се дете:)
Днес май ще става за разходка,и от сутринта като видях слънчицето,ми е много готино:)
Маринче мила не се притеснявай Райчето ще се пусне и тя всеки момент,целуни я малката бонбонка от нас с Мими:)
Зойче,хайде днес хубаво да си изкарате прощъпулника и после да разказваш.
Ванеска лека работа на теб:)
Изображение
elenna
Пристрастен
 ---

Следваща

Назад към Архив