Декемврийчето пълзи и сяда и към играчките посяга

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Нова заглавие за темата :

Първата свещичка на тортата ще има за декемврийските дечица
1
7%
Декемврийчето става на годинка вече
0
Няма гласували
Сладко палаво Декемврийче на годинка стана вече
0
Няма гласували
Декемврийче,мъничко човече на годинка стана вече
1
7%
,,Коледата наближава,декемврийче на годинка става,снежинките си падат и подаръци се раздават,,
8
53%
На годинка стана вече Декемрийското човече
5
33%

Общо гласове : 15

Re: Декемврийчето пълзи и сяда и към играчките посяга

Мнениеот Ani28 на 16 Ное 2012 22:55

Момичета забравих да кажа,дойде ми якето от нета,за сефте си купувам дрехи по интернет ама мн съм доволна,точно каквото търсех спортно розовичко и българско най вече :lol: и ти го носят на крака у вас кеффф,май занапред от интернет ще си пазаря поне има избор и на цветове и на модели готини :wink:харесах си и анцунг комплект скъпичак 50 лв ама няма да стане сега се обрах с парите и яке и зъболекаря и 2 блузи си бях взела дрън дрън някой друг път ако се видя с пари тогава :lol: на мъжо не съм казала и дано не забележи че няма да се трае голямо мрънкане ще падне а парите са си мои де ама пак ще мрънка,той само ме оглежда подозрително като ме види с новите дрехи ама нищо не казва :mrgreen: явно се опитва да си спомни дали съм ги имала преди :lol:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Ani28
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот montesa на 17 Ное 2012 21:00

Весе, честита кола. Да си я караш със здраве, пък не се притеснявай за количката, в крайна сметка няма все колички да влачим, все ще пораснат децата :mrgreen: Аз в момента съм с един Нисан Микра и количката трябва малко а я поразглобя, за да влезе вътре, иначе нъцки. Махам сенника отгоре, че лесно се сваля и влиза, ама бая се озорвам, докато я вкарам. :oops: Ама аз карам колкото да ида до майка ми и толкоз, че тя е в доста далечен квартал.
Ани, честити ти покупки, хубаво е човек малко да се поглези. И аз днес се поглезих с едни чизмички, много готини. Взех мъжо с мен, докато майка ми е у нас и направихме едно кръгче на квартала, да не би да има някои по-хубави от тези, които харесах. Естествено накрая си купих първите, които видях, но бях длъжна да проверя и по другите макгазини. На мъжо му се разказа играта, не е свикнал да ходи толкова и малко повечко му дойде разходката. :lol:
Ани, на мен също няма кой да ми помага, майка ми идва веднъж в седмицата през уикендада по 5-6 часа и толкова. Съвсем сама си го гледам. Изтрещявам понякога, мъжо вика, че много съм се променила, ми то кво да не се променя, по цял ден мисля само за едни неща, никъде не излизам с приятели на кафе и т.н., нормално е и държанието ми да се промени в последствие. Е, мъжо доста помага, готви и т.н., не ме е оставил сама да се оправям с всичко, но пък и аз не гледам да оставям всичко на него, че все пак и той работи по цял ден и като се прибере и почва да готви, щото аз съм изтощена от малкия дзвер :mrgreen: Не мога да се оплача, влиза в положение, помага много, но пък и аз много се оплаквам :mrgreen: Така си го научих още от преди, да се знае, че в крайна сметка домакинската работа не е само задължение на жената. Никой на никого не е длъжен да мие чинии и да чисти подире. Майка ми и баща ми скоро се разведоха и баща ми беше предявил някакво искане, че майка ми не му била готвила, каквото на него му се яде. Съдията изрично беше написал, че в семейния кодекс никъде не е упоменато, че жената трябва по закон да готви на мъжа. Така че в крайна сметка всеки може и сам да се грижи за себе си. Вярна е едно семейство сме, обаче сегаааа......... сещате се какво имам предвид.
Значи да не се тревожа за паданията? Добре. Аз също имам кошарка, обаче няма къде да я опъна, доста стана пренаселено и без това. Мисля, че на пода си му е екстра да си лази там. Пък и съм убедена, че няма да иска в кошарата, той обича да има пространство.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Всяко мляко храни тялото, но само майчиното храни и душата!
Аватар
montesa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galka_malka на 19 Ное 2012 01:44

Привет, момичета :)
Остана още малко и всички ще си имаме по един рожденник у дома за коледните празници :)
Яни, правихме пита на Никол ... ама ще кача снимки като се върна от Тетевен, че пак заминавам, ако успея ще се върна в събота, ако не .. в неделя :)
Направих 146 мартенички от материала който купих, обаче ще правя още с другото което ми остана ...
Започнах да правя и коледни картички, обаче няма да ми стигне времето до утре да са готови за да ги занеса в магазина и май ще си нося нещата с мен в Тетевен и там ще ги довършвам докато бездействам извън репетициите :)
Все се каня да кача видео на Никол как си крачи напред назад и все не ми остава време... От акто разбра че може да си използва краката , вече много не и се пълзи :)
И аз се поглезих .... имах нужда,... ама не помня дали ви казах с какво, че главата ми не помни изобщо .... Имам нов фотоапарат , ама няма да казвам за каква цена, че ще ме помислите за луда :shock: ... Камерата си не я използвам защото фотоапарата снима клипове със същото качество ... хванала ме е някаква мания да съм с апарата постоянно в ръцете :)
Ники става все по сладка и все по-хитра, когато знае, че не трябва да пипа нещо, само се върти около него и бавничко приближава, застава пред нещото посяга към него, обаче преди да го е сграбчила се обръща и ме поглежда , хвърля ми една усмивка " а ла лисичка" , казвам "не" ръката и замръзва за секунда две и започва да тропа с пръстчета на място и да се прави на лудичка, все едно , гледа нещо друго, а ме дебне кога няма да я наблюдавам и в момента в който си отместя погледа от нея , със скоростта на светлината ръчичката грабва нещото строполява се на земята по колене и тръгва да пълзи обаче включва турбото и си представете как виждате едно малко дупе да се отдалечава от вас по най бързия начин , докато не се скрие някъде където няма да я видя какво прави с "нещото" ..... не знам дали ме разбрахте, ама си умирам от смях като я видя да го прави това, все едно си краде от мене и бяга .... направо падам :emon15:
Отивам да си довърша нещата :) че мен чака :)
Изображение
galka_malka
Пристрастен
 ---

Мнениеот nikita_perez на 21 Ное 2012 18:42

Мацки , ще пусна нова тема - последните мнения от тази ще ги пренеса там :) .
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот veseto-dp на 21 Ное 2012 18:45

Яни темата съм я пуснала
viewtopic.php?f=56&t=19558
Ама няма кои да види :roll:
Изображение