Декемврийчето пълзи и сяда и към играчките посяга

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Нова заглавие за темата :

Първата свещичка на тортата ще има за декемврийските дечица
1
7%
Декемврийчето става на годинка вече
0
Няма гласували
Сладко палаво Декемврийче на годинка стана вече
0
Няма гласували
Декемврийче,мъничко човече на годинка стана вече
1
7%
,,Коледата наближава,декемврийче на годинка става,снежинките си падат и подаръци се раздават,,
8
53%
На годинка стана вече Декемрийското човече
5
33%

Общо гласове : 15

Re: Декемврийчето пълзи и сяда и към играчките посяга

Мнениеот nikita_perez на 08 Ное 2012 09:48

Здравейте , кукли пак се изгубихте .
Галче, браво на Николчето ,че много плямпа . :emon14: Стой та гледай какво става след годинката , а и като станат стабилни с ходенето ... Ще ви разправям Радой какви бели ми е правил ...Как на два пъти ни подпалва, как си переше памперсите и и дистанционните на ТВ-то ... Кой знае какви ще ги върши Габа сега :!: :?: :emon17:
Сега като писах за Никол ,която от малка танцува и припява ( на кой ли се е метнала не знам . :emon12: ) , се сетих да ви кажа ,че и Габито започна да друса дупето като чуе музика и да пее "няня-няня" .Явно е "на-на-на-на ". :emon15:
Ние днес сме на консултация и по-късно ще ви пиша отчет. :wink: Друго - Габа отказва да се пуска да ходи - само като няма никой около нея за две-три крачки.Има ли някой я хваща шубето и се килва към него.Така ,че простъпулник няма да правя за сега .По-нататък. :wink:
Вашите деца как са с апетита ? Габито отказва да яде както домашна храна , така и купена . :roll: Кара само на кърма и някоя друга бисквита и солети ... Не,че е заслабнала , ама е кажи-речи на 11 м . :roll:
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот nikita_perez на 08 Ное 2012 13:43

Минавам да напиша ,че Габи е 8,300 кг и 72 см.
Пишете де . ;)
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот veseto-dp на 08 Ное 2012 14:16

Честита последна месечинка на Николчето да е все така усмихната и музикална 8)
Яни Габчето е с перфектни мерки 8) сладурана :D Не и се коси за храненето може да е период нещо -може и зъбче да я мъчи :wink:
Дени ходи обаче предпочита да лази :twisted: все гледа да е по земята да търси боклуци :evil: и всеки ден чистя с прахосмукачка ама не все си рови из земята,саксиите :lol: прибрах всичко което може на високо ама нямам много място и има и по земята а в саксиите има наредени камъчета и мидички и все си взима нещо да дъвче :lol: добре че не ги гълта :lol: Вчера го оставих в хола и за секунда излизам връщам се него го няма търся и го викам никъде го няма гледам из другите стаи да не е минал без да го видя ама няма и се сещам да погледна зад дивана :lol: той там и чопли нещо отзад и се хили :lol: Хриско ми е правил много тези номера ама той се криеше и в гардероба :lol: добре че това не може да си отваря гардероба иначе :emon24: а сутринта пък се мушна под спалнята :lol: и почна да реве що не може да излезне :lol: и го издърпах :emon10:
Нещо май се развали бейбифона тук само пръщи отгоре на всичко колата нещо се развалила :evil:
Аз във вторник бях на гинеколог пуснах си пълни изследвания и сега чакам резултати а докато станат готови ще се побъркам :evil: Имам и раничка на шийката,но била малка и ще пробваме с лекарства не ставало за горене :? Ставам докато спи Дени да пошетам из нас вчера чистих днес бомба е паднала :P
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galka_malka на 08 Ное 2012 22:23

Здравейте, Благодаря за пожеланията :)
Леле още един месец и ставаме на годинка :) много ми се иска да и намеря готина рокличка :) за РД-то
днес бяхме на консултация , високи сме 73 см., а кантара показваше 9730 кг. , обаче понеже бяхме с обувките блузката и панталонките , педи каза че ще я пише 9200 кг. и ми стана кофти защото нито дрехите нито обувките които са като перушина тежат половин кило :(
Днес преди да идем на консултация , майка ми направи прощъпалник и раздадохме насам натам :)
чудя се предметите и те ли заедно с погачата се нареждат :) ?!
Исках да кача снимки в сайта снимка.бг обаче нещо не бачка , дава грешка някаква , при вас така ли е ?
Никол последно време не иска да яде от кухнята , преди поне със сигурност си изяждаше десерта кремчетата , а сега и тях не искаше... ..ама верно основното миришеше на неизмита тенджера :shock: ... пък аз искам детето да яде :shock: :shock: :shock: ....
Момичета, кога мина тая седмица утре петък и пак съм на работа вечерта , все едно вчера беше събота :) ....
Ако ви кажа какво направих днес .... купих материали за мартенички и ще правя :), а февруари ще ги оставя в магазина , там става лудница като дойде време за мартениците :) дано не съжалявам :) , купих си едни коледно-новогодишни силиконови печати и ще правя картички от сега още :), че то не остана :) ей го ноември и декември и айдееее ...
Отивам да си започвам мартениците :) ...ако се оправи после сайта за снимките ще кача да ви покажа преградата която измайсторих :) вече е готова :)
чао за сега :)
Изображение
galka_malka
Пристрастен
 ---

Мнениеот Ani28 на 08 Ное 2012 23:41

Здравейте мацки,малко късничко,ама сега се освободих :lol: ние се пускаме да вървим само в къщи и то се придържаме по мебелите,иначе сами още не се пускаме,но когато я хвана за ръчички не иска да върви и сяда :lol: ами не я насилвам,много обича да шета детето хихихи,всичко хвърля по земята и ние като Дени все чоплим нещо по мокета или някъде другаде и вече пускам през ден прахосмукачка,ама пак си намира какво да чопли хихихи,беше си счупила детския пласмасов компютър и се отчупили 2 парченца и налапала едното острото :shock: ужас пази боже пак малкия дявол и добре че го изплю :roll: и сега пласмаси не и давам,всичко плюшено да е и повече си отварям очите,момичета много се вбесявам вече бее от 3 месеца немога да намеря бебешки ботушки тип буйки пухкави,ами голям студ стана а детето с пантофи ходи,ами задръстен град сме и по сайтовете немога да намеря,а бях намерила 2 сайта ами нашата номерация изчерпана,незнам вече какво да правя БАХ ТОЗ ЗАДРЪСТЕН ГРАД :evil: оставям ви че съм мн уморена
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Ani28
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nikita_perez на 09 Ное 2012 09:15

Ани , виж това :
http://bebeshkidreshki.com/product/1117 ... ilavo.html
http://bebeshkidreshki.com/product/1117 ... ekryu.html
http://bebeshkidreshki.com/product/1117 ... dinya.html
Аз лично ще купувам с твърда подметка .Даже много е вероятно да и поръчам ей тези .Трябва да и измеря крачето и ако и идват големи , ще търся тук из града по малък номер .Въпреки че един номер ще го израсте точно докато свърши зимата и ако взема 16-ти , ще трябва скоро нови ботушки да вземам.
Гале, писахме си вчера за преградата , но и тук да кажа - браво на златните ти ръце !!! Хубаво си решила за картичките и мартеничките - една работа не я ли започнеш навреме ...
Веси , позабавлявах се с Дени .Едно време Радо много ми лазеше по земята и много прахосмучеше . Габито не лази още и като види боклуче само си го побутва - изграе си с него . :P
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот veseto-dp на 09 Ное 2012 11:54

Много сладки са 8) Ани моя съвет е с твърда подметка да вземеш боти като тези другите дето пусна Яни защото като почне да ходи и иска по снега да гази/ако има сняг де :lol: /другите няма да ти вършат работа ама пък и тези са евтини нищо не им плащаш вземи си такива пък по натам други ще вземеш :wink:
Гале да ти кажа много се радвам на златните ти ръце 8) Ще успееш с картичките точно навреме даже искам да ги снимаш и да ми покажеш да взема да си купя :wink:
Гале отвратителна ви е кухнята тогава тук няма такива неща много строг контрол имат не си позволяват такива неща Ако има и друга кухня пробвай там ако не ти ще готвиш :wink: Няма да им яде детето помията я много мразя такива неща значи :evil:
Оставям ви засега да видя мусаката да не се превари :lol: Пишете повече де :lol:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani28 на 09 Ное 2012 13:58

Яни аз ги гледах тези ботушки в този сайт и в много други сайтове,но на тези пише че подметката е измерена отвънка 12.5 тоест отвътре ще е по малка и ми се виждат малки,защото на Поли крачето е 11.5 ама като сложа по дебел чорап и не искам да и опира точно на пръстчетата искам малко по големи,затова търсех с подметка 13 см,но имало е много хубави в сайтовете ама рано рано са ги изкупили точно нашата номерация и сега намерих едни не ми харесват много ама са с подметка 13 см и ги поръчах ама аз ги взимам временно до като проходи самостоятелно,а Яни тези с твърда подметка няма ли да и тежат на Габи,аз не бързам да купувам твърди подметки,защото на тези финни крачета и такива тежки обувки няма смисъл,моята сладуранка когато сме вънка си е в количката не се е пуснала да върви още,затова искам буйки само за да и топлят че много паднаха температурите 12 градуса :shock: ,а когато вече проходи самостоетелно естественно че ще и купя с твърда подметка каквито трябва :lol: Поли напоследък хич не иска да стои в стола за хранене,като почна да я храня и почва да се ядосва и да се върти и иска да я махна от стола и се чудя с какво да я забавлявам да я нахраня на бързо ама тя всичко хвърля на земята и нищо не я залъгва :lol: дудолина сладка а да не говорим за този памперс все по голяма борба водим,налага се да и затисна леко крачетата с моите крака за да го сложа,иначе неможе само ме рита и блъска и се върти и реве само за снимка сме :lol: и аз се чудих,защо така от 2 седмици е много нервна и раздразнителна а то гледа отгоре белеят зъбки и сигурно скоро ще пробият,иначе от доло си имаме 2 броя хихихи,хайде оставям ви мацки
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Ani28
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daqnaa на 09 Ное 2012 18:29

Здравейте мами
пишете за зъбчета малкия има пето три горни и два долни,но отдолу се белееят още две
аз мисля пак на Колев и Колев пак да му купя,пуснали са вече зимните модели като ботушки и вътре са със вата
иначе се борим с хрема всички сме сополиви
какъв зор изкара Марти с АМ на HIPP, разстройство имаше,но с оризова вода го оправих,но пък намерих лек за запека и то без да искам
аз ходих на лекар,страшно ме болят костите на краката,по точно от таза до коленете,личната се съмнява за ниска кръвна захар,другата седмица ще хода на изследвания,вечер не мога да спя от болки,имам чувството че ми горят костите
и малккия обира боклуците пълзешком и как ги вижда и намира уж всеки ден чистя и пак намира,аз ли съм кьорава :lol: :lol:
много ми е смешен заглежда се в едни книжки на нестле,нали са шаренки,те са целите твърди,седи си на дупето и ги разгръща,ама е толкова съсредоточен все едно разбира какво гледа,а снощи докато говорех с брат си по скайпа ми блокира микрофона
Яни при нас апетита ту го има ,ту го няма,ако днес яде нещо си след няколко дни не го иска,има дни когато е само на АМ,има когато си изяжда всичко
ставам че малкия ме подърпва
чао момичета
лека вечер
daqnaa
Сериозен
 ---

Мнениеот galka_malka на 10 Ное 2012 00:44

Здравейте, аз на бързо, че след малко ще идва колегата да репетираме и после сме на работа :)
всяка седмица правим по 2-3 нови песни за да не омръзваме на хората :)
Веси, аз гледам Никол при най-малкия признак, че не и харесва не я насилвам и правя нещо друго за ядене :) , нещо което ще е прясно и вкусно и знам че ще го изяде :)
Ани тук да ти кажа в Косара-та ми предложиха едни боти за Ники , много пух имат отвътре и са идеални за зимата, в смисъл такъв, че по вида си личи че ще топлят крачетата на малката, обаче много се двуомях заради подметката - мнооого мека, някъв силикон :( ...
ох изчезвам колегата дойде ....

ааа Веси всичко което направя ще снимам и ще покажа :)
Изображение
galka_malka
Пристрастен
 ---

Мнениеот Ani28 на 10 Ное 2012 10:47

Галка ами вие щом вървите сами,няма нужда от меки обувки,а ние още не сме тръгнали да вървим навън,вървим само в къщи боси по чорапи или терлици и то като се придържаме за мебелите,затова и търся меки ботуши за вънка само да и топлят крачетата,но намерих едни не че мн ми харесват,но нямаше други обиколих целия интернет всичко е продадено и днес чакам да ми ги донесе куриера,дано поне са топли,че не се виждаха на снимките,аз съм БЯСНА :evil: :evil: :evil: вчера си купих ботуши по тънки без мъх и тая продавачката ми предложи едни от 59 лв намалени на 20 лв ами бях учудена защо така а те били дефектни на петна тук таме и на едно място леко обелени,ама аз не ги видях,защото те го прикрили с цената и етикетите дето висят и аз набързо премерих и ги взех че бях с Поли да не ме чака дълго и прибирам се и като ги видях побеснях :evil: :evil: :evil: ,много ме яд на такива нагли хора където си пробутват дефектните стоки,че аз да не съм дала парите си за боклуци бее и сега като дойде куриера дано не се забави че днес са до 14ч магазините и веднага заминаваме с Поли да тегля една майна на тая и да ми върне парите че ако ми се опъне незнае какво я чака и касова не ми даде,ще я оскубя да му мисли :evil: :evil: :evil: омръзна ми от нагли продавачи и постоянно да ходя да ми губят времето да връщам стоката аман!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Ani28
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani28 на 11 Ное 2012 00:07

Момичета минавам да кажа,че оная ядосана ми върна парите и чак ми вика сепнато какво им имало на ботушите,викам и ами ти ми кажи какво им има не ги искам и това е тя ги огледа и ядосана върна парите и да ви се оплача от поредното нахалство в този град,абе незнам във вашите градове така ли има нагли хора или само тука такива селяндури,отивам в съседния магазин да си купя чехли домашни и Поли беше много облякана и я оставих вънка да не и стане жега,ама точно до вратата а тя е отворена и си я виждам и тя мене и миличката си кротува и ме чака,обаче тая нахална продавачка една лелка не обслужва мен ами ходи само до детето и аз вече няква ядосана ама се въздържам викам да взимам първите чехли които видях,че аман от тая и даже не питах колко пари са,мислех че са към 5-6 лв а тя вика пробвай ги и в тоя момент едни жени искаха да влезнат и викам чакай да преместя количката леко настрани,а тая се втурна да я премести тя и аз вече се ядосах,защото ще кажеш че някой я кара да го прави и все още се въздържам и си викам айде тя само ще я премести и разглеждам чехлите и какво се обърнах да видя бебето и гледам тая продавачката НАЙ НАХАЛНО извадила Поли от количката и даже не разкопчала коланите ами я измъкнала така и я прегръща и си я навира в лицето еееее :verymad: и аз вече няква бясна отивам веднага и издърпах Поли от ръцете и и с тон и викам абе не искам да ми вземате детето бе еее и я сложих в количката и едвам си въздържах яда да не я направя на 2 стотинки,защото първо че няма право да си позволява да взима чуждо дете,второ може да попита дали въобще може да я пипа камо ли да я взима и трето за мен това е нахалство и невъзпитание и аз немога да си представя да бъда толкова нагла да видя някоя количка оставена с бебето на непозната жена и да отида без да я питам да и взема детето в ръцете си,ами че майката съм убедена че ще бъде потресена и ще ме помисли за луда :emon05: ,не ме разбирайте погрешно но има голяма разлика някоя приятелка да се радва на детето ти и някой напълно непознат да си позволи да я вземе и все на мен се случват такива нахалите направо вече се чудя къде да се крием :madd: ,после през целия път до нас неможех да си влезна в кожата,аз много мразя такива нахални хора незнам при вас как е и сега ни ботуши мога да си намеря ни яке,ами всичките ботуши и якета са с дебел пух или мъх,ами аз още с маратонки ходя и ми е жега камо ли директно да мина на пухени ботуши и искам без мъх или пух и всички магазини нямали били и викам вие от лято директно на зима ли минавате бе хора :emon16: между другото Поли днес не беше спала цял ден и за сефте днес заспа в 18:30ч и неможах даже да я окъпя и сигурно ще се събуди рано сутринта и трябва да лягам по рано днес хихих ,ох направих романа като галка :emon26: хайде лека и мека
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Ani28
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daqnaa на 11 Ное 2012 15:07

Здравейте на всички
така е Ани нахални и несъобразителни хора колкото щеш,а не мислят че освен всичко останало ами и тия вируси,грипове
около нас почти няма нищо ново,а да вече сочи с пръстче какво иска и издава един интересен звук нещо средно между ъъъъ--аааа
отиваме да се приспиваме
чао момичета
daqnaa
Сериозен
 ---

Мнениеот montesa на 12 Ное 2012 17:14

Здравейте, мамчета! Аз се позатрих малко, но ви чета всеки ден. Ани, напълно те разбирам. Много нагли хора има. Ние така ъгловото като гледахме, тая продавачката вместо да ни обърне внимание, докато се двоумим кое да вземем, тя при малкия и нещо го бара по ръцете и си навира муцуната в неговата. Побеснявам значи, сега има и някакъв вирусен хепатит, ми да се съобразяват тия хора. И на моите познати, с които се събирахме лятото в градинката съм ги предупрведила да не го пипат. Иначе преди все давах да се гушка да му се радват, ама приключи това нещо, ама те нагли и не питат вече. И за това им казах, от тук нататък без тия филми. Някои ми се разсърдиха, някои не, но сигурно ми говорят зад гърба. И като кажат, ама аз току що се изкъпах, е да ама като си се изкъпал, първо си си обул обувките мръсни, след това си отворил вратата, след това копчето на асансьора, вратата на асансьора, вратата на входа, портмоне, пари, до магазина, и ще ми пипаш детето по ръцете и ще ми кажеш, че си чист и си се къпал преди малко :shock: . Ми няма как да стане. Ама като им го кажа това и те ме мислят за луда. Ама то си е така. В къщи си му давам да си лази по земята да пипа, ама си е вкъщи, а не на някой си мръсните ръце. Масово хората не си мият ръцете като ходят до тоалетната и после ще ми пипат ръцете на детето. Ей направо побеснявам. Много несъобразителни хора има. Какъв е тоя зор да го пипат не знам. Не може ли да гледат само. И аз обичам бебенца, ама не ги пипам така нагло. Или някои майки, децата вече на по 3-4 години и идват до количката и пипат играчките, ауууууууууууууу. И майките нищо не казват, траят си. Ми това са играчки на бебе, то ги лапа постоянно, пък направи забележка. Те все едно не са им били бебета децата. :shock:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Всяко мляко храни тялото, но само майчиното храни и душата!
Аватар
montesa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galka_malka на 15 Ное 2012 00:58

Момичета , къде сте ?!
сигурно спите вече :)
Изображение
galka_malka
Пристрастен
 ---