Бебче през ЮЛИ проплака и първи сняг вече чака!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Бебче през ЮЛИ проплака и първи сняг вече чака!

Мнениеот dilana на 21 Фев 2011 12:03

Здравейте, момичета, виждам от сутринта има хубави новини. Аз също ще продължа с такива. Кари снощи хапна 70гр каша на Ганчев, млечна с бисквити (почти изпълнихме заръката на Мики) към 20.30ч., после естествено реши, че й се играе, и към 22.30 вече не издържах, така бях напращяла и й дадох да суче. Заспа и се събуди чак в 4.30ч., пак хапна и до 8ч. Пак й дадох да суче и окончателно станахме в 9.30. Мога да кажа, че положението задобря. Тази вечер пак ще направя същия експеримент, ще й дам каша, за да видя дали ще спи добре. Но сутрин не иска друго, освен кърма. Може и да сме наопаки на нормалното, но ако така ще яде и спи спокойно, не ме интересува. И попара ще й давам вечер, каквото е нужно. Само да не се окаже изключение.
Благодаря на всички за силната подкрепа, знам, че вие ще ме разберете, а роднините понякога не се усещат. И като ти изтърсат нещо в кофти момент и ей го скандала - готов.
Мики, съгласна съм днес да заключим тази тема и като за нова седмица да почнем и новата тема. Ако и другите мами са съгласни.....
Вале, след твоето пояснение и аз те намерих във ФБ. Така не си толкова неоткриваема, да знаеш.
Люскеееее, усещам, че имаш нещо против телетата, а? Внимавай, че и аз съм от тях и съм с рогата напред, а и инат не ми липсва. Да не отскоча до Габрово да се разберем по женски. :lol:
Десииии, ама Дани много послушно дете. Значи си ползвате гърнето по предназначение. Аз из оня ден пак сложих Кари на гърнето, но с дрехите и такава игра му дръпна, но на голо, леле леле. Обаче ще свикне, няма къде да ходи. Два пъти ще я оставя с мръсно дупе, както не търпи и ще се научи. Да,бе,да, само си приказвам.
А знаете ли колко лошо се е научила да се чеше с лявата ръка по корема и по-долу, докъдето стигне. Като е с дрехи, както и да е, но на голо в банята, става лошо. Стига чак до гениталиите и там става като подсечено. Просто всеки ден, нов номер.
Нинче, не гледай колко пъти яде Анджи, а по колко изяжда и дали качва. Аз днес на свежа глава така реших да правя. Не може всички деца по книга да раснат. И Деси, вчера много хубаво го написа - ние най-добре си знаем децата и усещаме от какво имат нужда. :mrgreen:
И накрая, но не по важност:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И ВСИЧКИ ЛОШИ МОМЕНТИ, КОИТО ПРЕЖИВЯВА В МОМЕНТА, НИКОГА ДА НЕ СЕ ПОВТАРЯТ! НЕКА МАЛКИЯ НИКО ДА Я РАЗВЕДРЯВА ВИНАГИ, А ТАТКО ВЕСКО ДА Я ОБИЧА И ПОЧИТА КАТО ЖЕНА И МАЙКА! И ДА СЕ ВРЪЩА БЪРЗО ПРИ ТЯХ! :congratulations: :congratulations: :congratulations: :blow_out_candles: :cheers2:
Ами това е ,мамчета, днес не ми върви с правописа - само пропускам букви и се връщам да ги допиша. Много бързо ми тече мисълта.
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Аватар
dilana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mikimiki на 21 Фев 2011 12:12

Изображение
БРАВО НА КАРИ ,МОМИЧЕТО ВЕЧЕ ЗАПОЧВА ДА ХАПВА,ДАНО ДА ПРОДЪЛЖИ ВСЕ ТАКА.
Изображение
Изображение

Изображение
mikimiki
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот boko19711971 на 21 Фев 2011 12:14

Честита месечинка на Кари на патерици!Да е жива и здрава!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,АНИ :balloons:
Момичета,немога много да пиша,защото Сашето е много кисел.Онзи ден като почна да повръща даже се и задави.Изкара ми акъла,то нали и много имам :mrgreen: Има едни гадни сополи,които го тормозят и му пречат и да се храни.Чиста ги с аспиратора,но не ми разрешава много.Днес ходих до Пени маркет и му взех памперси на промоция.Ако купиш пакет памперси +кърпи получаваш подарък шапка и шал.Памперсите са 54 бр за 19 лв.Но нямаше шапки и шалове и трябва да ходя да ги взема утре.Ще ви ги покажа.Още много имам да пиша,но Сашето мрънка ,после пак :P
ИзображениеИзображение
Аватар
boko19711971
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lusi2607 на 21 Фев 2011 12:20

ето ме пак :mrgreen:
За новата темата и аз съм за
Диле заповядай много ще се радвам да ми гостуваш нямам нищо против Теленцата :emon11:
Анни мерси :D а за правописа ще си говорим като пораснат децата то сега все има с какво да сме заети и да бързаме :lol:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
lusi2607
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот *nin4eto* на 21 Фев 2011 12:35

Каква активност,браво,бравоооо...Деси приготвяй се,че ми мирише на новата темичка :wink:
Диле,браво на маката Кари,все пак не те,ами ние се съобразяваме с капризите им кога какво им се яде,абе важното е да се яде!
Излезнал ми е резултата от изпита,ами взела съм го :mrgreen: разочарована съм само,че имам 4,а съм сигурна във верните си отговори,а и реферат,който е пожелание предадох,ама кво да ги правиш,май пишат оценките на тото-принцип.Ама важното е,че се оттървах.

Гърне и аз скоро мисля да купя,че това дето е като столче нещо не ми се нрави :?
Данониното ни е любим десерт и колкото и да се мъчим с обяда,за десерта винаги се отваря гооляма уста :mrgreen:
Люска,аз също съм от тази порода рогати :mrgreen: ама си признавам,че ината е на 1-во място :lol:
Миналия ден взех памперси за 28лв 70бр :shock: и то уж от склада,дет тряябва да е евтино :shock: ,яд ме беше,щото миналия път й взех от турсите памперси (разлика между които не намирам) за 21лв от Мадан,ама тук ги няма.Сега като пуснат майчинството ще ида да си взема 2 пакета,че да си имам.Щом Анджи не ми реагира от тях ще си ги купувам,разлеката в цената не е никак малка.
Анни,какъв е този Калгел,къде го маеш и какъв трябва да е ефекта?Дано Влади бързо оздравее!
Десиии,щом при вас времето е добро излизайте,ама тух прехвърча сняг и е един студ навън,че никъде няма да мърдаме!
Марти,къде си?
Боко,страхотна промоция,да ни покажеш подаръците :wink:

Аватар
*nin4eto*
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mikimiki на 21 Фев 2011 12:46

Браво Нинче честито за взетия изпит.Само успехи да имаш.
Боко на мен ми се струва скъпо че си ги взела.Аз от кауфланд взимам за 30 лева един кашон от 99 бройки.
Изображение
Изображение

Изображение
mikimiki
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ANNI на 21 Фев 2011 12:51

Нинка с калгел мажа венеца на бебо когато много го боли, ако не го боли много сам си отваря устата :lol: успокоява но за малко, а когато много го боли недава въобще да пипам :wink: сдремна малко сега изглежда малко по-добре :roll:
досега надувах фотьойли и масички, че помпата е счупена :shock: трябва да занимавам с нещо баткото, сега ще оцветяваме книжка :D
Изображение

16.07.2010 3150г., 50см; 06.08.2010 3550г., 51см; 17.08.2010 4050г.; 16.09.2010 5100г., 55см; 19.10.2010 6200г., 57см; 22.11.2010 6900г., 60см; 21.12.2010 7300г., 62,5см; 21.01.2011 7600г., 64см; 17.02.2011 7900г., 65см;
17.03.2011 8000г., 67см; 18.04.2011 8400г.,69см.; 18.05.2011 8400г., 70.5см; 17.06.2011 8950г., 72,5см; 19.07.2011 9100г., 74,5см
Аватар
ANNI
Пристрастен
 ---

Мнениеот dilana на 21 Фев 2011 12:55

Нинушка, честито за изпита. Хич да не е те еня за оценката, нали е положителна.
Боко, аз също вземам от Кауфланд, но сме още на 3-ката и за 30лв взех 112бр. Обаче сега ги направиха по 37лв, но пак са на сметка -идват по около 33ст памперса. И пак ще взема. А, Нинче, какви са тези турски памперси?
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Аватар
dilana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот *nin4eto* на 21 Фев 2011 13:25

Диле,не я ли стяга 3-ката на Памперс,питам щото сме горе-долу едни кг (даже ние май сме по малки),а от поне 2 месеца сме на 4-ка,по-свободни са ни и й са по-удобни.
А въпросните туски памперси са същите,само че вместо BABY пише BEBEK, двата памперса и разлика не съм откривала,същите картинки,същите разтегателни лентички,същата миризма,абе 1 към 1,само дето са по-евтини.

Ох,аз почнах да преглеждам следващия изпит,Банково счетоводство :evil: ужасен е :evil:
Нямам търпение да дойде Април месец,ще се скъсам да почивам и да обикалям (ако времето ни позволи),ама да се махне това напрежение!
Аватар
*nin4eto*
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ANNI на 21 Фев 2011 13:35

аз пак да се включа :lol: Диле за храненето ето и Ваньо не си яде днес пюрето и да кажа при нас са голям хит печените картофи :lol: в тавичка слагам хартия за печене, върху нея много сол и отгоре нареждам картофите , не че се хваля но всички ги харесват и е здравословно, Ваньо днес не яде пюре , но си хапна картофче :lol: лъжицата като му се доближи до устата и слага катинар :D но с ръце като му дам картофче си хапна :lol: пробвай децата ги болят венците как да дадат да им влезе лъжица в устата :wink:
Нинка честито за изпита :balloons: за банквото счетоводство сега само името му помня :oops: а за оценкте въобще не ги знам :wink: няма да ти казвам да не се ядосваш, защото и аз се ядосвах за оценките :wink: Успех и на оставащите
Ани честит рожден ден и приятно изкарване :congratulations:
Изображение

16.07.2010 3150г., 50см; 06.08.2010 3550г., 51см; 17.08.2010 4050г.; 16.09.2010 5100г., 55см; 19.10.2010 6200г., 57см; 22.11.2010 6900г., 60см; 21.12.2010 7300г., 62,5см; 21.01.2011 7600г., 64см; 17.02.2011 7900г., 65см;
17.03.2011 8000г., 67см; 18.04.2011 8400г.,69см.; 18.05.2011 8400г., 70.5см; 17.06.2011 8950г., 72,5см; 19.07.2011 9100г., 74,5см
Аватар
ANNI
Пристрастен
 ---

Мнениеот isaiasi на 21 Фев 2011 13:45

Привет и от нас.
Да се похваля и тук.Пепчо си има зъбче.От какво проби се миряса моето момче.Иначе беше нервен и ставаше през нощта през час.
Боко да покажеш шапката и шала от Пени.И при нас има Пени- ако са готини да вземем и ние.
И ние взехме на Пепи гърне от Метро.Слагах го няколко пъти, но не свършва нищо в него.Но пък седи за малко де.В метро иначе взимаме кърпички на Памперс на изгодна цена-14.70 ,6 бр.Така са 2.45 , иначе при при нас по магазините са 3.30.
Ставам да се нахраним и после ще пиша пак.
Изображение
Аватар
isaiasi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dilana на 21 Фев 2011 14:07

Нинче, памперсите са ни още много удобни и не й стягат. Пробвах 4-ката, но й стигат до коленете и ми пропуснаха, значи са големи. По същия начин беше като преминахме от 2-ка на 3-ка. затова ще си изчакам да стане поне 8500 и да ги сменям. Напролет. А аз такива турски не съм виждала, но ще го имам предвид, ако ми попаднат.
Анни, ами ти като даваш печено картофче смачкваш ли го или на малко парченце? Защото госпожицата още плюе парченцата, въпреки че я пробвам да свиква. Но вчера попарата я пасирах, за да пробвам дали ще я яде. И пак файда никаква. Ама да ви кажа май много й угаждам. като я оставя и да видим дали няма да прояде. Ето пак спи, а кога ще яде. Уф, продължавам дай се връзвам. Няма повече. Обещавам. :D
Деси, къде си? Чакаме те за новата тема. Идваааааай.
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Аватар
dilana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот boko19711971 на 21 Фев 2011 14:15

Мики в сравнение с магазините при нас съм на сметка.В магазина 64 бр ги купувам за 27 лв.Когато ходим до Благоевград и аз си купувам от кашоните,но тук при нас няма .
ИзображениеИзображение
Аватар
boko19711971
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lusi2607 на 21 Фев 2011 14:31

ето ме паккк :mrgreen:
и при нас днес не е ден за ПЮРЕ :lol: може пак да има :?: :!: :!: :!: но какво да го правя гладен ли да стой :oops:
Закуска бисквити с кис.мляко това го хапнахме :D
Обяд от на мама филииката с кашкавал и сирена печена в парти грила и да сега 300 мл вода :shock:
Аз да питам имали и други да пият такива количества вода аз почнах да се плаша :shock:
НИНКА ЧЕСТИТО ЗА ИЗПИТА :emon25: и за напред да е така с един замах :nodd:
Ох ДИЛЕ не искам да те плаша ,но с ИВАН бях точно като теб с тази разлика че той и неспеше и не ядеше гонех го с половин средичка по цял ден и той като я затвори тази уста и край от къде намираше сили да издържа по цял ден незнам :oops: вечер ми заспиваше в 22.30 -23.00 с 300 зора на ръце и поцяла нощ мрънка за нещо и суртин в 7.00-7.30 е готов за нови подвизи на обед не спеше, държала съм го гладен от 7.30 с попарата до обяд аз давам той плюе и накрая в кофата, ако изяде от половината средичка хляб някое залъче викам УРА а това пюрета изобщо не е ял нито плодови нито зеленчукови :shock:
каша на слънчо ако му се събират май бяха 3-4 кутии :roll: единствено пиеше кис.мляко с бисквита и разни там зрънчовци дето ядеше. А ето го сега здрав и прав.Така че не се панирай като я виждаш че е жизнена и енергична и раздава усмивки а не е отпусната да иска да спи и да се сърди за всичко ГЛЕДКАЙ СИ ДЕТЕТО И СИ СВИРКАЙ то винаги се намира някой да ти изкара акъла и да почнеш да си мислиш глупости :twisted:
А за това какви са памперсите турски или полски го пише на пакета от вън някъде го търсете от страни по ръба /бялата част/ където е съединен аз съм ползвала и двата и няма разлика сега има разлика в картинката на полските от 2 последни пакета :roll:
аз май съм се поулялаааа :oops: сори :lol: скривам се чао
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
lusi2607
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lusi2607 на 21 Фев 2011 14:38

Ами то Десито докато се появи и ние ще сме я изписалиииииии :mrgreen: :emon22: :emon11:
Днес направо сме супер :emon17:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
lusi2607
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив