отново с трета сливица

Хомеопат

Модератори: ALEKS, kama4e

отново с трета сливица

Мнениеот вили.найденова на 11 Мар 2009 14:38

Здравейте Д-р Лалова!
Благодаря за съветите,отделеното време и търпение!
Днес открих този форум в търсене на изход.
Дъщеря ми е на 4 години -Елена Емилова Иванова-25.11.2004
Имах нервна бременност,поради редица нерешени проблеми.Тя се роди 20 дни по-рано(нормално раждане),нервно,непрекъснато плачещо дете(и аз не бях спокойна)
Доста злояда,за плодове не иска и да чуе.
Кърма имах малко само до 20тия ден .На 2 месеца и се появиха зачервени,сърбящи петна по кожата(такива получих и аз по време на бременността),понякога подути клепачи,постоянен запек,със ситни обриви по цялото тяло за2-3 дни.Недоказана алергия към белтъка на кравето мляко.
Мазана е със стероидни кремове(опитвах се да не ги ползвам),пила млеко за алергични деца.
До 2рата година екземата почти я забравихме,остана сърбежа по тялото без видима причина.
До 3тата година нежелание да общува с никого освен с близките.
От2 до3тата година чести инфекции на ГДП,без усложнениа в бял дроб,без отит,с гъст секрет(рядко зеленикав) в носа почти постоянно,затруднено носно дишане,смутен сън,синкави кръгове около очи,често високи температури.
На 3години оперирана 3та сливица с добър ефект за 3 месеца.
ЗА последната година боледува средно ведъж месечно,пила антибиотици,в носа фликсоназе(отличен ефект),Макситрол,пила често фенистил,ксизал.Направи гнойна ангина,синузит,2отита(започващи от ляво ухо). Без проблеми с бял дроб.
С гъст жълт секрет от носа понякога зеленикав,който се изчисти с лазерна терапия(10 процедури до вчера)и калиум бицхромикум,хидрастис канадензис.Носното дишане остава затруднено,до невъзможно при сън(сякаж и стискат изведнъж носа).От 3 вечери с апнея,която се задълбочава,неспокоен сън,уморен вид сутрин.
Пие 1 седмично :ферум фосфорикум 9,пумон хистамин 15-по 10 броя.Давам Енгистол 3по1,клеева тинктура,септилин 2по5мл,дулкамара 3по5капки,лимфомиозот 3по8 капки.
От 1 месец не е боледувала,но картината с носа и съня се влошава.
Сега приготвям лекарство от кора на бреза,ще ходим на преглед уши-нос-гърло.Апнеята много ме притесни.
Елена е хиперактивна и неспокойна по рождение,трудно общува(сега това се преодоля в голяма степен ),В детската градина е тиха и не играе с децата,(казват дори отнесена) но другаде нямаме такъв проблем.В къщи буйна и непрекъснато заета,търси често внимание и компания,обича да играе с по-големи.Едра с момчешко телосложение. Злояда,обича пиле и моркови,не яде плодове и яйца,обича топло и топъл чай,обожава коне(въобще животни).Дрехите не я вълнуват,често пропуска основните неща,а забелязва дреболиите,чувствителна на критика и въобще.
Пиша ви защото имам чувството че не съм намерила правилното лечение и защото от сутринта започвам да се моля да не е по-зле вечерта и да не направи астматичен пристъп,както ни увери алерголожката.
Благодаря ви предварително от нейно и мое име.
PS. Диагноза от УНГ алергичен ринит.Казаха почти на 100% домашни алергени , най-вероятно и други.Да добавя,че непрекъснато има сърбежи по тялото и в нослето особенно като се притесни.Обожава синия цвят.По стечение на обстоятелствата татко й не участва пряко в нейното отглеждане.

Благодаря!
вили.найденова
 ---

Назад към Д-р Йорданка Лалова