Въпроси към д-р Лалова

Хомеопат

Модератори: ALEKS, kama4e

Въпроси към д-р Лалова

Мнениеот marina45 на 18 Сеп 2008 10:04

Здравейте д-р Лалова!

Казвам се Маргарита и имам здравословни проблеми. Искам да Ви посетя за преглед - разбира се, ако имате приемни дни. Бихте ли ми написали приемате ли, къде, кога и каква е таксата за преглед. Благодаря Ви предварително за отговорите.
marina45
 ---

Re: Въпроси към д-р Лалова

Мнениеот j_lalova на 23 Сеп 2008 18:56

Приемам в София. Приемните ми дни са понеделник, петък и събота. Предварително се обаждайте на изписаните отдолу телефони за да си запазите ден и час. Цената на прегледа е 5 лева. Едно лекарство струва 10 лв.
Д-р Лалова
0888 784 662, (02)8772279
Аватар
j_lalova
Редовен
 ---

Мнениеот marina45 на 24 Сеп 2008 13:24

Благодаря Ви за изчерпателния отговор!
marina45
 ---

Мнениеот venkata_1983 на 17 Ное 2008 18:01

Здравейте Д-р Лалова. Бременна съм в 8 г. седмица. Миналата седмица направих всички изследвания, които трябва да се направят за този момент и всички резултати са добри. Имам, обаче, главоболие, което не е много силно, но ме боли по 3 дни. Попитах гинеколога си за хапчета, но той ми каза ,че за момента по-добре да не взимам никакви. Питам Ви дали има нещо, което мога да пие при това положение, защото се мъча, а сигурна съм мъча и бебето по този начин? Ще ви бъда много благодарна. :jesus:
Изображение[url=http://www.glitterfy.com/[url=http://www.kukuzya.ru/]Изображение[/url]
Аватар
venkata_1983
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ney на 08 Яну 2009 13:14

здравейте. имам опасения, че страдам от някаква форма на следродилна депресия. детето ми е на 1 годинка. от няколко месеца съмасоциална, изнервям се бързо, после обръщам на плач, после пъксе ядосвам на някого за нещо... осъзнавам проблема си, но не искам да ходя на психолог - за мен тойе чужд човек, а усещам нужда да бъда излушана от близък. не ви пиша, за да си изливам душата , а за съвет - дали е възможна такава депресия чак година след раждането и ако има някакви хомеопатични лекарства за укрепване на нервната система и на организма въобще. считам че не съм затънала и че мога с разума си да се измъкна все още. помогнете ми, моля
ney
 ---

Мнениеот Tonkad на 08 Яну 2009 16:28

Здравейте, д-р Лалова! Чета компетентното Ви мнение на специалист и изказвам искреното си уважение към Вас!Бих искала да се прегледам при Вас.Кога приемате в събота и къде точно?
Тъй като искаме бебче,знам,че са важни и изследванията при гинеколог.Кога да дойда при Вас -след или преди този преглед???
Предварително Ви благодаря!!!
Tonkad
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mama Tani на 26 Фев 2009 21:45

zdravei te az sam nova v saita i mi e malako trudno da namerq kade to4no da pi6a :wink: da s enadqvam 4e sam namerila pravilnoto mqsto :wink:
imam malko momi4ence na edin mesec i nqkolko dni predi sedmica zapo4na da aka samo po vednaj na den jalto ka6avo bez problemi no ot tri dni e e hodila vob6te samo se sviva i pa6ka neznq zaradi kolkikite li se sviva ili zaradi akaneto.karmq q no imam malko hrana i q dohranvam s frizolak v4era i davah voda ot oveseni qdki efekt nulev dnes i dadoh dufalaks kam 15:30h no vse o6te nqma efekt nz kakvo da pravq utre da i dam li sutrinta i vob6te kolko dni moga da i davam po vednaj na den?ako moje da mi pomognete :wink:

здравей те аз съм нова в сайта и ми е малъко трудно да намеря къде точно да пиша :винк: да с енадявам че съм намерила правилното място :винк:
имам малко момиченце на един месец и няколко дни преди седмица започна да ака само по веднъж на ден жълто кашаво без проблеми но от три дни е е ходила вобще само се свива и пъшка незня заради колкиките ли се свива или заради акането.кърмя я но имам малко храна и я дохранвам с фризолък вчера и давах вода от овесени ядки ефект нулев днес и дадох дуфалакс към 15:30h но все още няма ефект нз какво да правя утре да и дам ли сутринта и вобще колко дни мога да и давам по веднъж на ден?ако може да ми помогнете :винк:

Писането на кирилица е задължително .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор.
Следващи ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .

Модератор
Mama Tani
 ---

Назад към Д-р Йорданка Лалова