Доверие

Хомеопат

Модератори: ALEKS, kama4e

Доверие

Мнениеот e. cakova на 16 Мар 2008 03:36

:D Здравейте, мами.
Имам син - Жоро - роден на 06.05.2003 и дъщеря - София - 06.07.2004. И двете ми деца бяха алергични към храни, като до първата си година София можеше да се храни само с безлактозно мляко. Всяка друга храна предизвикваше повръщане и кисели изпражнения, които подсичаха дупето й. Накрая се стигна до там, че детето не можеше да седне без да го боли, а мажехме със всичко възможно. Жоро беше алергичен към белтъчините в млякото и други храни, като моркови, круши и т.н. И двете ми деца имат алергия към повечето антибиотици, противотемпературни, имуностимулиращи, дори и към комбинирани витамини.
Тези от вас, които имат деца с алергии са наясно към какво води това - нисък имунитет, често боледуване. И моята дилема - как да дам на децата си лекарства, към които те са алергични - Жоро е стигал до кръв в изпражненията. До първата си година София изпи 13 антибиотика, които понякога комбинирахме с Урбазон, защото не понасяше медикаментите. Беше ужасно и много страшно.
Моето спасение, моят дар беше и е Доктор Лалова. Благодарение на ная хранителните алергии отшумяха. Три месеца след приема на първото хомеопатично лекарство София и Жоро започнаха да се хранят. Все още се случва да получат обрив или лека диария, когато прекалим със млякото или шоколада, но това не е толкова страшно. Проблемите с лекарствата остават, но това не ме притеснява така, както преди. Сега имам на кого да се обадя и знам, че ще получа помощ и компетентно мнение. Не можете да си представите, какво облекчение е това за мен.
Хомеопатията не е магическа пръчка - махваш и хоп - готово. Иска се време и наблюдение над детето - общо здравословно състояние, емоционално състояние и т.н. Но едно е сигурно - ако положиш усилия, резултатите ще дойдат. Чаят от листа от люляк ,например ме спасява всеки път, когато децата вдигнат температура. Помага много, особено когато нямаш алтернативи.
Защо ви пиша всичко това. Имате уникалната възможност да получите най-добрата диагностика и съвети за решаване на здравословните проблеми и то не само на децата ви, но и на вас самите. Възползвайте се. Не боли. Няма да ви навреди, напротив може да помогне. И което е най-важно, няма да ви струва нито много време, нито пари. Имате насреща си едно голямо сърце - позволете му да ви обича и да ви помогне. Гласувайте му доверие.
Мили мами, желая ви най-здравите, най-умните, най-красивите деца на света, защото те са именно такива. Успехи.
С уважение Елица Цакова
P.S. Пиша по това време, защото София ми е с температура. Трябва да съм до нея, ако има нужда от мен.
e. cakova
 ---

Re: Доверие

Мнениеот maminka_08 на 14 Мар 2009 20:45

къде и как да се свържем с д-р Лалова?
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
maminka_08
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Доверие

Мнениеот ALEKS на 14 Мар 2009 23:08

maminka_08 написа:къде и как да се свържем с д-р Лалова?

j_lalova написа:Приемам в София. Приемните ми дни са понеделник, петък и събота. Предварително се обаждайте на изписаните отдолу телефони за да си запазите ден и час. Цената на прегледа е 5 лева. Едно лекарство струва 10 лв.
ИзображениеИзображение
Аватар
ALEKS
Модератор
 ---

Назад към Д-р Йорданка Лалова