МАЙЧИН ДОМ - ВАРНА

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: МАЙЧИН ДОМ - ВАРНА

Мнениеот qna_georgieva на 11 Фев 2008 15:45

Uliana написа:
qna_georgieva написа:В Майчин дом са №1 !!!!!!!!!!

янче ако имаш време пиши кка мина раждането и при кой лекар беше ти?
Всичко мина перфектно.Оперираме д-р Анна Атанасова.Повярвай ми няма да съжаляваш ако родиш там.Живот и здраве второто си дете пак там ще го родя.Докато бях там си мислех че съм в хотел.По нищо не си личи че си в болница.
Изображение
Аватар
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот qna_georgieva на 11 Фев 2008 15:48

Вече минаха 2 месеца от операцията нито веднъж не ме е заболяла.Единствено си имам идин белег който го мажа със специален мехлем и скоро ще се заличи.Ще стане като цвета на кожата ми.Ако имаш някакви въпроси можеш да ме питаш.Кога щеше да раждаш?
Изображение
Аватар
qna_georgieva
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama lami на 11 Фев 2008 15:54

янка димитрова написа::) здравейте
гледам че сте писали доста за докторите в майчин дом , а знаете ли нещичко и за д-р П.ЦВЕТКОВА.
аз ходя при нея и засега съм много доволна от прегледите и вниманието .
ако някой знае нещо нека да каже

ЗДравей!
Родих с д-р Цветкова на 11.01, консултациите ги ходиха в нейния кабинет.Чувствам се добре, макар че е имало малко напрежение по време на операцията / матката не е искала да контрахира/, благодарение на д-р Цветкова, д-р Станева и операционния екип всичко вече е ОК. Благодарна съм на всички ! :congratulations:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
mama lami
Сериозен
 ---

Мнениеот Uliana на 11 Фев 2008 18:41

qna_georgieva написа:Вече минаха 2 месеца от операцията нито веднъж не ме е заболяла.Единствено си имам идин белег който го мажа със специален мехлем и скоро ще се заличи.Ще стане като цвета на кожата ми.Ако имаш някакви въпроси можеш да ме питаш.Кога щеше да раждаш?

днес точно ми определиха датата за сега съм на 7 април!Малко късничко ми се струва, но няма как!!!Благодаря на всички ви за отговорите!!!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Uliana на 15 Фев 2008 11:57

да ви попитам в майчин дом, когато се прави секцио по медицински причини, а не защото е по желание на майката заплаща ли се по малко от тези 920 лв?или няма значение това?
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот PocuHka на 15 Фев 2008 12:56

Юле,няма значение.
PocuHka
 ---

Мнениеот Uliana на 15 Фев 2008 13:12

Мерси, роси!защото в нашата темичка ми се чудят за паричките!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kir_gd на 15 Фев 2008 16:04

Здравейте! Аз родих секцио при д-р Халачева и съм много доволна. Получих необходимото внимание и се чувствах сигурна и спокойна.
:)
kir_gd
 ---

Мнениеот dilqna_i_k на 23 Фев 2008 22:35

Здравейте, на всички. Много беше полезно да прочета всички тези мнения за МД и се радвам, че от 5 страници с мнения има6е само 1 лошо, т.к. съм се насо4ила да раждам точно там. но мен също ме озъдачава факта, че 99% сте със секцио. аз искам да раждам нормало, не 4е не ме е страх, напротив много ме е страх, но за сега всичко се развива добре, бебо расте добре, нямам проблеми, като изключим леките контракции за които пия магнезии. аз също ще помоля тези които са раждали там НОРМАНО да разкажат как е минало и дали са доволни. иначе ако се наложи секцио и ако имам нужните финанси предпочитам др.Яков. била съм при него първите 3 месеца но ре6их да не плащам пакета при него и отигох при др. Цветкова. за сега съм много доволна от отношението и ще си остана при нея до края :nodd: . до колкото разбрах вече , тя изражда в МД . Но моля ви който е раждал там нормално разкажете малко повече.
А някой знае ли каква е процедурата когато не си водиш консултациите там. нали не е задължително да те изражда лекар от МД
ИзображениеИзображение
Аватар
dilqna_i_k
Сериозен
 ---

Мнениеот ivon4eto-vn на 24 Фев 2008 01:00

Здравейте на всички!Аз малко късно се включвам в темата, понеже раждах преди 1 година и 5 месеца, но сега искам второ.Аз съм раждала в МД и съм страшно доволна.Раждах нормално по мое желание и мога искренно да кажа, че никой не ме е насилвал за секцио. ЖК ми ги водеше Снежи Петкова и Георгиева! Много, ама много съм доволна и от двете, никога не съм имала проблеми с болнични или изследвания, всичко беше на ниво. Мен почти всеки месец ме пращаше Снежи при докторката да ме види за по-сигурно и да ми подпише листа за изследвания.Аз бях по здравна каса.Забравих да спомена,че именно Георгиева ми каза, че съм бременна и нямаше как да не раждам при нея, мога да кажа само хубави неща за нея и като специалист и като човек. Всъщност аз за всички, на които попаднах там мога да кажа само хубави неща. Та раждах нормално, но докторката се притесняваше, че ще пренося и позна и че ще родя голямо бебе, е тука сбарка родих сина си 3200гр., но няма лошо жив и здрав е. Всичко мина като по ноти, нямам забележка. Очакваха голямо бебе и усложнения и в родилна зала имаше 5 човека персонал, 2 лекарки моята и една много мила, но не се сещам за името и, една анестезиоложка, и две акушерки, бих казала доста хора за да реагират адекватно на всичко, което може да се случи. Родих много бързо и се възстанових много бързо. Научиха ме да кърмя там, почти непрекасното минаваха да ме видят как съм. Не мога да се оплача от липса на внимание и грижи! Ако на някой му предстой нормално раждане и има въпроси за МД, Георгиева или Снежи да пита. С радост ще отговоря и ще помогна. На мен ми беше много трудно, когато трябваше да раждам, защото нямаше кой да питам или ако все пак намерих някой да питам всеки ми казваше страхотии, но аз отидах, родих и сега се радвам на едно прекрасно малко момченце! Успех на всички бъдещи мами! Леко бременеене и още по-леко раждане!!! :sm_174:
Изображение
Аватар
ivon4eto-vn
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот PocuHka на 24 Фев 2008 10:36

Моя приятелка роди нормално преди 2 дни.
Беше определена за секцио за 22 февруари.На 21 февруари обачв,в 11 вечерта й изтичат водите и веднага отиват в МД.Ражда веднага,от началото на контракциите до раждането на бебето има само час и половина!Изключително леко и бързо раждане без един шев!
Днес ще я изписват,до колкото знам е много доволна :D
PocuHka
 ---

Мнениеот dilqna_i_k на 24 Фев 2008 16:44

много ви благодаря момичета. ivon4eto-vn кажи ми моляте колкоточно ти излезе всичко. трябжа ли да се доплаща нещо освен написаните 600лв. май че бяха.PocuHka на твоята приятелка колко и излезе. мен ме притеснява факта че не си водя консултациите там. до колкото знам моята лекатка също изражда там но дали няма да ми излезе по скапо така като не води консултациите си там.
ИзображениеИзображение
Аватар
dilqna_i_k
Сериозен
 ---

Мнениеот PocuHka на 24 Фев 2008 18:43

Дилянче,повече е платла,тъй като не е здравно осигурена.Май,че беше 700 лв.
А за това трябва да поговориш с лекарката си на следващата консултация,най-добре да се уточните по-рано :D
Успех ти желая!
PocuHka
 ---

Мнениеот ivon4eto-vn на 24 Фев 2008 18:53

dilqna_i_k на мен ми излезе 621 лв самото раждане и престоя в болницата.500лв нормалното и 100лв. епидуралната и 21 лв. система/ наложи се да ми помогнат за по-бързо разкритие/. А иначе щеше само 600лв. да платя, обаче това е било преди 1г и 5 месеца, незнам дали сега цените са такива, може да има корекция. А иначе аз сам била там на ЖК и платих 150лв / бях по здравна каса/. Ходих си при Георгиева от самото начало. А при теб не мисля, че ще има проблем нищо, че не ходиш там на консултации, можеш ако искаш кам края да отидеш при някой от МД все пак за да си по- спокойна. Но спокойно всичко ще мине ок гарантирам ти, хората в МД са професионалисти и си разбират от работата, освен това са и внимателни, да не говорим че аз отидох нощта с 2 см разкритие и две акушерки стояха при мен в пред родилна за компания и кураж. Аз отидох спокойна, че ще съм в сигурни ръце и така стана.Успех и леко бременеене! Ако имаш и други въпроси питай!
Изображение
Аватар
ivon4eto-vn
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dilqna_i_k на 25 Фев 2008 12:00

Благодаря ви момичете :flowers:
ИзображениеИзображение
Аватар
dilqna_i_k
Сериозен