"Добри" и "Лоши" лекари

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Мнениеот joana на 22 Окт 2007 17:52

В Токуда сега е д-р Кирякова, която е №1 направо невероятен човек,обаче ми е много далече.
Изображение
Аватар
joana
Начинаещ
 ---

Мнениеот Inia на 23 Окт 2007 16:19

ООО, 23 П-КА в Х.димитър? Там всички са такива. Аз живея там, но съм с личен лекар в 7 п-ка, просто защото им нямам вяра на лекарите от 23-та. Последните два месеца обиколих три болници- Шейново, Токуда и Св. София. Бях бременна, но за съжаление изгубих бебето.Отношението в Шейново и Токуда беше възмутително, хем си плащах. Накрая отидох при др. Семерджиева в Св.София. Най - после попаднах на истински лекар и човек. Препоръчвам я на всички!
Inia
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emilia на 25 Окт 2007 21:58

Az silno ti prepora4vam STANEV ot 2 gradska= Neveroiaten speceilist. Az imax ujasna istoria s 1 bremennost i ot 100 lekara samo toi mi pomogna. Viarvai xodix kade li ne. ima 4asten kabinet do centralnoto xei uspex.
Аз силно ти препоръчвам СТАНЕВ от 2 градска= Невероятен спецеилист. Аз имах ужасна история с 1 бременност и от 100 лекара само той ми помогна. Вярвай ходих къде ли не. има частен кабинет до централното хеи успех.

Писането на кирилица във форума е задължително !
Модератор
emilia
 ---

Мнениеот zng на 28 Окт 2007 16:26

Тъй като темата е и за лошите доктори аз ще пиша кой не препоръчвам.Консултацията ми беше при д-р Русева в 14-та поликлиника.Всъщност не мога да кажа колко е добра като професионалист,защото не съм имала такава възможност,но за отношение...никакво.Вкарваше ни по две едновремено и не можеш нищо да споделиш.Прегледите траеха по 1-2 мин.За витамините ми каза,че ще ми препоръчат в аптеката,а на въроса"къде ще ми препоръчате да родя"ми каза да питам приятелки.А за пола на детето-каза ми че ще е момиченце,а то се появи момченце.Може би апаратът и е стар или....
Аватар
zng
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petia jekova на 02 Ное 2007 18:34

Родих при Жана Колава началник патологична бременост Св.София страхотна е.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
petia jekova
Редовен
 ---

Мнениеот PocuHka на 07 Дек 2007 11:27

Секциото ми направи Др Бейлерян в Майчн дом-Варна и съм й много благодарна :wink:
PocuHka
 ---

Мнениеот zng на 07 Дек 2007 11:30

Родих при д-р Пенков в Първа частна клиника в Сливен и съм много доволна.
Аватар
zng
Фен на Mamaibebe
 ---

Д.р Хаджирадев

Мнениеот ralipotter на 13 Дек 2007 19:49

Днес бях на последна консултация при Хаджирадев, шефа на родилното във В.Търново, който не мога да нарека лекар.През 5 месеца, които проследява бременността ми ми изписа 2 пъти лекарства, които бяха противопоказни за бременни, не си правеше труда да ми дава съвети по телефона и потоянно ми повтаряше че нямам психика за раждаща жена. бях чувала че е груб и циничен, но да ме изкара психически нестабилна ми дойде много. От престоя си в болницата през 5 мес.прихванах инфекция, така и нерабраха какво ми има.
Този човек през всички прегледи ми говореше за др. си пациентки какви мъжки момичета били и какви големи бебета раждали нормално без разкъсвания и шевове.Каза ми че ще ми се извини за отношението ако имам смелостта да родя нормално, въпреки че се басира че ще рева за секцио.
Не ме прегледа на видеозон, не ми предписа нищо за олките от които страдам последните дни- това беше последният преглед- молих го да ме види на видеозон, не пожела да ме погледне-каза че ако не родя до термина си да отида в болницата на следващият ден да предизвикат раждене.
Аз ще раждам в др. град и отдавнап съм се уговорила с лекар, който мога да нарека професионалист, който винаги когато му се обаждах разтревожена от рецептите на Хаджирадев ме изслушваше и ми даваше съвет какво да предприема.
мамчета не ходете при Хаджирадев- чакате като кучета пред кабинета при тава с предварително записан час,пуска цинизми когато ви се плаче и е груб в начина по който ви докосва.
Аватар
ralipotter
Сериозен
 ---

Мнениеот zng на 13 Дек 2007 20:12

Старшата сестра в онкологията в Бургас няма добро отношение към пациентите. Не знам как се казва,но предполагам,че щом е старша е една.Дядо ми си забравил личната карта,когато го приели в болницата,а тя му отговорила"Как ще ти напиша смъртен акт като нямаш лична карта".Що за отношение?!
Аватар
zng
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deny1104 на 14 Дек 2007 13:21

С двете ръце съм за д-р Кълвачева от МЦ-Вита,съжалявам,че не отидох по-рано при нея и се наложи да раждам дълго и тежко в тина Киркова!
За следващия път ще знам!
Успех!
ИзображениеИзображение

Изображение
Аватар
deny1104
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: "Добри" и "Лоши" лекари

Мнениеот swety84 на 05 Ное 2010 16:02

Тъй като темата е и за лошите доктори аз ще пиша кой не препоръчвам.Консултацията ми беше при д-р Русева в 14-та поликлиника.Всъщност не мога да кажа колко е добра като професионалист,защото не съм имала такава възможност,но за отношение...никакво.Вкарваше ни по две едновремено и не можеш нищо да споделиш.Прегледите траеха по 1-2 мин.За витамините ми каза,че ще ми препоръчат в аптеката,а на въроса"къде ще ми препоръчате да родя"ми каза да питам приятелки.А за пола на детето-каза ми че ще е момиченце,а то се появи момченце.Може би апаратът и е стар или....

Относно това мнение за д-р Русева,ще кажа следното:Аз ходя при нея от 4 години,тя ми следеше и бременността и сега всяка година ходя един път при нея.Първо докторката е изключителен професионалист,обяснява всичко много добре.Преди да отида при нея за първи път,ходих при една друга в 18 поликлиника д-р михайлова,тя на свой ред ми измисли киста,раничка на шийката,която трябваше да гори.Когато д-р Русева ме прегледа,се оказа че нямам киста,и нямам рана.Добре че отидох при нея,та си спестих ненужно горене на шийката,а тогава не бях още раждала.Русева ме спаси.Относно бременността ми,позна че е момче,това че е объркала при вас зависи от много неща случва се,не сте първата,зависи детето как е застанало а и от видеозона.Моите прегледи не траят по 1-2 минути,жената ми обръща достатъчно внимание и не вкарва по две жени,защото при нея повечето пациенти са със часове.Не ми се е случвало да попадна в подобна ситуация.Относно витамините за бременни това е малко като мода,детето си взима това което му е нужно от майката.Струват доста,а всъщност полза никъква.Аз през цялата си бременност съм пила само фолиева киселина в началото,витамини за бременни не,дори не сам я питала за тях.Бебето ми се роди напълно здраво.
swety84
 ---

Мнениеот linda11 на 10 Дек 2010 00:05

Аз ходих при Д-Р Диана Костова от медицински център Вяра надежда любов - Тина Киркова - за мене това не може да е жена . която е родила деца, камо ли лекар. Голям мошеник се оказа за пари лъже, каза ми , че имам плацента - превия, а се оказа че не е вярно. За да ходя всяка седмица на ехограф ме излъга и накара здрав човек да лежи. Съвсем случайно я хванах- претърпях лека катастрифа и ме откараха в болницата. Гледаха ме на ехограф и се разбра , че плацентата ми е наред. Посетих още гениколози и те потвърдиха , че имам нормална плацента. Плащах изследванията ,понеже тя казаваше , че здрвната каса не ги поема , което се оказа отново лъжа !!!! Антителата също се поемат от здравната каса при различни резус фактори с мъжа.Когато и да и се обадя по тел. тя не отговаря. Даже ми прати смс не съм в София обади се другата седмица, абсолютно незаинтересована. Постоянна бърза при геникологичният преглед ме заболя , а тя вика еее айде де бързам да си ходя . Доста мърлява лекарка. Преди да се доверите проверете нещата. Обадете си в здравната каса , там обясняват всичко, търсете си правата !!!! За мене Д-Р Костова не е лекар !!!!
linda11
 ---

Мнениеот nikita_perez на 12 Сеп 2011 12:40

Темата е много стара и я заключвам.
За подобни мнения , изполвайте темите "Черен " и "Бял" списък на АГ.
Модератор
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Предишна

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари