анти-лекар за женска консултация

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: анти-лекар за женска консултация

Мнениеот uleto888 на 21 Юли 2009 23:12

giulia,това,което си преживяла е ужасно!Съчувствам ти!Не дай Боже нико му такова страдание.Пожелавам ти много късмет и щастие занапред. :sm_174:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот giulia на 22 Юли 2009 09:17

uleto888 написа:giulia,това,което си преживяла е ужасно!Съчувствам ти!Не дай Боже нико му такова страдание.Пожелавам ти много късмет и щастие занапред. :sm_174:

БЛАГОДАРЯ ЗА РАЗБИРАНЕТО МИЛА,
ТО4НО И САМО ЗАТОВА СЪМ ТУК :oops: :roll:
giulia
Начинаещ
 ---

Мнениеот linda11 на 10 Дек 2010 00:17

За мене Д-р Диана Костова не е лекар !!! Лъже за пари не се интересува от пациентките си , постоянно е заета и не може да ти обясни нищо понеже все бърза. Доста е груба и според мене некомпетентна. Излъга ме , че имам плацента- превия за да ходя на ехограф всяка седмица. Лъже за изследвания, поемани от здравната каса !!!!
linda11
 ---

Мнениеот happymama на 16 Яну 2011 02:03

Здравейте и от мен :).Аз пък искам да изкажа разочарованието си от д-р Кънев-Ст.Загора.Той ми водеше ЖК,а отделно си ходех и в частен кабинет за наблюдение на бременността при друг доктор,за който съм писала в други темички.Очаквах отношение поне малко по-различно от това,на което са свикнали явно с ромската цивилизация-нямам нищо против ромите,но това е самата истина!!!За мен едно от важните неща е комуникацията лекар-пациент,а това уви не се получи още при първата ни среща с него.Накратко... получих отговори "Абе мен не ме интересува сутрин дали ядеш и какво ядеш,ще дойдеш гладна"..... .Е предполагам се сещате ставаше въпрос за изследвания,които трябваше да направя.Тааа нямах нищо против да ми дадат "този съвет",но с малко по-различна интoнация нали все пак бях бременна и маааалко по-чувствителна...малко не знам дали е точната дума..,но все пак..:)...и така последваха много такива едни никакви отговори на мои въпроси,от които с всеки следващ път,когато трябваше да ходя при него получавах треска...беше ми много тягостно,че отново трябва да го посещавам.В последния месец ме изкарваше с кръвно горна граница 160,при което следваше'' О-о влизаш в болница моето момиче,ти имаш отоци,ще родиш мъртъв плод...." и тем подобни глупости.Естествено,че се противопоставих и изобщо не влезнах в болница,защото през цялото време съм нямала проблеми с кръвното,нито съм имала отоци,а нека не забравяме,че все пак съм била и под наблюдението и на друг доктор :).Е купих си апарат за кръвно и всеки път след неговата консултация си го мерих....е дори и леко ниско ми беше.Не знам може и да съм страдала от СБП-Синдром на бялата престилка.... беше ми смешно като четох за това,но наистина може и да съм вдигала кръвно в негово присъствие..Мнооого груб човек, с изключително грубо отношение към бременните.Добре,че приключихме контактите с него,исках по-бързо да свършва всичко...има още какво да разкажа по отношение на това,че ми беше объркал и болничния за майчинство и после ми го връщаха да ми го оправя.... дълга и широка бе мойта,но за щастие всичко свърши.:)
Аватар
happymama
 ---

Предишна

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари