анти-лекар за женска консултация

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Мнениеот nikita_perez на 17 Мар 2007 13:10

Д-р Танева от ДКЦ3 във Владиславово Варна.Тая жена не можа да види ,че има проблем при една моя приятелка и....момичето направи спонтанен аборт.Сега отново е бременна ( приятелката ми ) и пак отиде при нея , защо й е наблизо , но кого при гинекологичен преглед не видя гъбичките.... се отказа от нея.За Танева дори съм чувала,че е алкохоличка.Аз лично при нея ходих само да ми пише болничните и честно казано много ми беше неприятна ехидната й усмивка.
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот Yana1980 на 17 Мар 2007 23:33

Аз съм при Рахамимов в 3 градска болница. Много мързелив и незаинтересован. Приятелката ми БЕШЕ пак в 3 градска болница при няква гинеколожка и тя била много зле, затова се премести в Св. София.
Yana1980
 ---

Мнениеот krasotiika1 на 19 Ное 2007 17:45

д-р Зладка Пулева 29 дкц . толкова неука лекарка не бях срещала. Много сам разочарована от нея. При нея ходих на женска консултация
Изображение Изображение Изображение
Аватар
krasotiika1
Редовен
 ---

Мнениеот Руми на 19 Ное 2007 18:45

д-р Халачева - Варна. тази жена я интересува как най-бързо може да вземе парите и нищо друго. колкото повече- толкова по-бързо и безотговорно. и така ти го казва, че си готов веднага да си платиш само и само да не те застигне кошмара, за който ти обяснява според повода
Изображение
Аватар
Руми
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Rorita на 20 Ное 2007 15:46

Шишенкова е точно анти-доктор. Трябваше да избера доктор, който да следи бремеността ми. Избора беше между нея и д-р Петков. Инстинктивно се спрях на д-р Петков. Оказа се, че по-сърцат и отдаден лекар не бях посещавала. С въпросната докторка преглеждат в един кабинет и при една консултация ми се наложи да почакам моя доки. Шишенкова излезна от кабинета и започна "каква си ти?, кой чакаш?, защо го чакаш?, ама ти изобщо бременна ли си?" :shock: :shock: :shock:
Бях потресена от държанието й. След като разбра, че съм си платила - омекна, но това ли е начина да се държиш с пациентка, при това бременна. Петков ми обясни, че си била такава и доста пациентки избирали точно нея :shock: :shock: :shock:
Изображение
Аватар
Rorita
Редовен
 ---

Мнениеот donik на 21 Ное 2007 18:03

Аз ходих при Герганова и при нея раждах в болница Токуда.Благодарна съм както на нея така и на всички лекари и сестри с които се запознах там.Препоръчват ти я горещо ,ако си се спряла на Токуда знай,че няма да съжаляваш.Успех
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
donik
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот baby_born на 22 Ное 2007 11:14

donik написа:Аз ходих при Герганова и при нея раждах в болница Токуда.Благодарна съм както на нея така и на всички лекари и сестри с които се запознах там.Препоръчват ти я горещо ,ако си се спряла на Токуда знай,че няма да съжаляваш.Успех

Дорина Герганова ли?
Изображение
Аватар
baby_born
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот donik на 24 Ное 2007 17:31

baby_born написа:
donik написа:Аз ходих при Герганова и при нея раждах в болница Токуда.Благодарна съм както на нея така и на всички лекари и сестри с които се запознах там.Препоръчват ти я горещо ,ако си се спряла на Токуда знай,че няма да съжаляваш.Успех

Дорина Герганова ли?

Антония Герганова
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
donik
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: анти-лекар за женска консултация

Мнениеот giulia на 13 Май 2009 14:49

д-р Иван Василев Димитров и екипа му със старша акушерка Сълзица Йорданова и с медицински Управител Димитър Георгиев Георгиев, от АГ-Медицински център ,,Свети Димитър”, гр.София, ул.”Яков Крайков” № 1, ет.1, ап.1. = ПОЧИНА ОТ ПРЕНОСВАНЕ ИНАЧЕ ЗДРАВОТО МИ БЕБЧЕ, ПО-ПОДРОБНО В ЧЕРНИЯТ СПИСЪК НА АГ Д-РИТЕ !!!
giulia
Начинаещ
 ---

Мнениеот irra79 на 13 Май 2009 23:27

АТАНАС СТАНЕВ-ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА,София :!:
Изображение
Изображение
Аватар
irra79
Начинаещ
 ---

Мнениеот giulia на 26 Май 2009 15:09

СВЕТЛИНА В ТУНЕЛА :pray:,

БГ ПАРЛАМЕНТ ВЗЕ ЧЕ СЕ РАЗРАБОТИ ПРЕДИЗБОРНО И ГЛАСУВА И ПРИЕ:peace:СЪЗДАВАНЕТО НА МЕДИЦИНСКИ ИНСПЕКТОРАТ КАТО НОВ КОНТРОЛЕН ОРГАН, НО НАГЛИТЕ ПИРАНИ ОТ БЛС ЩЕ ДРАПАТ ДА НЕ ПРОРАБОТИ НАДНИЧАНЕТО В ПАНИЦАТА ИМ :

БЛС и БЗС: "Медицинската полиция" - заплаха за пазара на медицински услуги
Автор(и): Здраве Нет
22.05.2009
Създаването на медицинския инспекторат като нов контролен орган в системата на здравеопазването е груб политически акт за налагане на административен контрол над съсловието. Това се казва в съвместна декларация на Българския лекарски съюз и Българския зъболекарски съюз. Според двете съсловни организации това ще гарантира на властимащите всички права за безконтролно налагане на санкции.

От БЛС и БЗС допълват, че новосъздадената агенция представлява заплаха за пазара на медицински услуги. Според тях новата структура «Медицински инспекторат» ще функционира успоредно с НЗОК и РЦЗ и съсловието ще търпи санкции от три страни за едни и същи нарушения.

Съсловните организации обявиха, че се противопставят с всички аргументи на този акт и си запазват правото за последваща реакция с всички законови средства.
С пълния текст на декларацията можете да се запознаете от приложения файл:
Attached Files:
BLS_MI.doc (163.50 KB)

ТОВА Е ЕДНО ДОБРО ДЕЛО НА БГ ПАРЛАМЕНТ,ДОБРЕ ЗВУ4И, С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА СПОРНА РАБОТА, 4Е БЛС САНКЦИОНИРА 4ЛЕНОВЕТЕ СИ САМО АКО НЕ СА СИ ПЛАТИЛИ 4ЛЕНСКИЯТ СИ ВНОС,ДРУГИ ГРЕШКИ НЯМАТ…!!!
:peace:
giulia
Начинаещ
 ---

Мнениеот Rinna на 15 Юли 2009 22:32

За съжаление отново виждам giulia да дава некомпетентото си мнение :( Не разбирам защо навсякъде трябва да се натъквам на зациклилата й "мисъл" :? Точно на МЦ "Свети Димитър" не му е мястото в тези списъци!
Аватар
Rinna
 ---

Мнениеот giulia на 16 Юли 2009 12:41

Rinna написа:За съжаление отново виждам giulia да дава некомпетентото си мнение :( Не разбирам защо навсякъде трябва да се натъквам на зациклилата й "мисъл" :? Точно на МЦ "Свети Димитър" не му е мястото в тези списъци!

Rina,

лесно е да се криеш зад някакво си прякорче, защо не споделиш опита си с тях ?!

ПИШИ В БЕЛИЯТ КОЛКОТО ИСКАШ, ЗАЩОТО ТАМ ГИ НЯМА, НЕ СЕ ЛИ ПИТАШ ЗАЩО, :roll:
А ВИЖДАМ 4Е ДОРИ ТИ ПРОДЪЛЖАВАШ ДА НЕ ГИ ВПИСВАШ ТАМ, ЗАЩО ЛИ :?: :mrgreen: :!: :?:

Аз пък съм потресена как може да има жена,ако си такава въобще, която така злобно и жлъчно да се подиграва с подобно нещастие...

Просто искам да предпазя да не се повтори на други жени, не мойто действие е престъпление, напротив = е на противодействие на престъпления,

а тяхното неклалифицирано практикуване /ДЕЙСТВИЕ=БЕЗДЕЙСТВИЕ/ на мед.професия Е престъплениеТО ТУК ... !!!

giulia
Последна промяна giulia на 17 Юли 2009 13:23, променена общо 1 път
giulia
Начинаещ
 ---

Мнениеот Ianitza на 16 Юли 2009 14:03

Все ми е тая в случая кой е крив и кой - прав, знам само, че е ако не престанете мненията и на двете Ви ще бъдат изтрити.
Всеки си има мнение и има право да го изкаже, един е доволен от определен лекар, друг е недоволен от същия, напълно нормално е, разни хора- разни идеали.
Тук не е място за налагане на мнение, каквото се опитвате и двете да направите, тук е място просто за изказването му.

P.P. ще копирам поста си и в 3-те теми, в който така дейно участвате и се нападате, и само още един пост от Ваша страна след моя ще доведе до изтриване на мненията Ви.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот giulia на 17 Юли 2009 11:33

b][/b]Много непрофесионално И НЕМОРАЛНО изказване , МН.ЖАЛКО :x ,

излиза, че саМо НАужким това е целта на заглавието ВИ : ДА СЕ ПРЕДПАЗВАМЕ ОТ НЕКОМПЕТЕНТНИТЕ ЛЕКАРИ :cry:

Нетрябва да ВИ Е ВСЕ ТАЯ КОЙ Е ВИНОВЕН, ЗАЩОТО УТРЕ ВАШАТА ДЪЩЕРЯ НЕДАЙ БОЖЕ ДА ПОПАДНЕ НА ПОДОБНА "КАДЪРНОСТ" ДРУГА ПЕСЕН ЩЕ ЗАПЕЕТЕ... :cry:

ТОЧНО ТУК Е МЯСТОТО НА ИЗКАЗВАНЕТО МИ, НЕ ВИ ЛИ СТИГА АУТОПСИЯ НА БЕБЕШКО ТРУПЧЕ, ИНА4Е ФИЗИ4ЕСКИ ЗДРАВО, УМРЯЛО ОТ ПРОДЪЛЖИТЕЛНАТА ЛИПСА НА ХРАНА И КИСЛОРОД ОТ ПРЕНОСВАНЕ, ДОКАЗАНО С ЕКСПЕРТИЗИ ПОДПРАВЕНОТО МИ МЕД.ДОСИЕ , ЗА ДА СЕ ОНЕВИНЯТ И ПРЕКЪСНАТИЯТ ДОГОВОР НА "ВЕЛИКИЯТ аг д-р Димитър Г.Георгиев " С НЗОК ПОРАДИ МНОЖЕСТВО ЗАКОНОНАРУШЕНИЯ :?: :!:

НА КОЙТО ТОВА МУ ХАРЕСВА ДА СИ ГО ВПИСВА В БЕЛИЯТ СПИСЪК НА АГ Д-РИ... :? :(

СЪЖАЛЯВАМ 4Е ГИ СРЕШНАХ, :cry:

БИНЕВА
giulia
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари