нищо не се вижда на ехографа

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

нищо не се вижда на ехографа

Мнениеот roksito88 на 03 Фев 2014 22:44

здревейте!...
на 20.01.2014 трябше да ми дойде МЦ
на 15.01.14 и на 16.01.14 правихме опити за бебе, не че съм претположилила че ще стане нещо, просто така се случи...
на 18.01.14 имах една капка зацапване и до там на 20'ти не ми дойде изчаках 5 дена и си направих тест разбирасе че беше отрицателен през цялото време ме болеше кръста, и болки в яйчниците ту в левие ту в десние.
на 30'ти ходих на генеколког каза че в никакав случай нчма бременност и матката била мн удебелена и ми исписа дуфатон за 5 дена по 2 пъти на ден и ми каза ако случайно пак не ми идва да му се обадя почнах да ги приемам хапчетата обаче съмнениета и симптомите продължаваха за това днеска си напрах втори тест и е положителен :)
веднага се обадих на док. като му казах че болките продължават той ми каза че е странно че нищо не е видял на ехографа и веднага ме извика пак за преглед.
и ето пак за фтори път нищо не се видя :( и почна да ми обеснява за извън мачна бременност :( :( :(
каза ми да си направя и кравен тест резултата е HCG 1901.00 mlU/mL и ме извика пак след 4 дена за преглед.
мн съм придеснена момочета моля за съшети...
roksito88
 ---

Re: нищо не се вижда на ехографа

Мнениеот gost2013 на 04 Фев 2014 17:29

roksito88 написа:здревейте!...
на 20.01.2014 трябше да ми дойде МЦ
на 15.01.14 и на 16.01.14 правихме опити за бебе, не че съм претположилила че ще стане нещо, просто така се случи...
на 18.01.14 имах една капка зацапване и до там на 20'ти не ми дойде изчаках 5 дена и си направих тест разбирасе че беше отрицателен през цялото време ме болеше кръста, и болки в яйчниците ту в левие ту в десние.
на 30'ти ходих на генеколког каза че в никакав случай нчма бременност и матката била мн удебелена и ми исписа дуфатон за 5 дена по 2 пъти на ден и ми каза ако случайно пак не ми идва да му се обадя почнах да ги приемам хапчетата обаче съмнениета и симптомите продължаваха за това днеска си напрах втори тест и е положителен :)
веднага се обадих на док. като му казах че болките продължават той ми каза че е странно че нищо не е видял на ехографа и веднага ме извика пак за преглед.
и ето пак за фтори път нищо не се видя :( и почна да ми обеснява за извън мачна бременност :( :( :(
каза ми да си направя и кравен тест резултата е HCG 1901.00 mlU/mL и ме извика пак след 4 дена за преглед.
мн съм придеснена момочета моля за съшети...

Няма ли да ти е малко по-спокойно, ако те прегледа друг аг-специалист? Все си мисля, че при извънматочна бременност не би трябвало да се чака твърде много....може просто докторът да не си е взел подходящи очила :D и да посетиш някой по-кадърен.
Аватар
gost2013
Сериозен
 ---

Re: нищо не се вижда на ехографа

Мнениеот roksito88 на 04 Фев 2014 20:18

мисля че е добър специалист, но не че не съм го мислила!
май даже утре ще ходя при друг че наистина мн се притеснявам, и нн се нявам да не е изшън маточна :( :( :(
roksito88
 ---

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари